X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 16 sierpnia, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, może być i jedno i drugie ;) nawet teściowa na mnie podejrzliwie spoglądała przy stole, bo nie piłam + ten wielki bebzon 🤣 naprawdę wielki 🤣

    To super, że na wakacjach! Może nie będziesz miała czasu myśleć o tym ;)
    Mi lekarz mówił, żeby testować dopiero 23 sierpnia (termin miesiączki). Jak wyjdzie negatywny to jeszcze nie odstawiać leków (duphaston + cyclogest) i powtórzyć za 3 dni test. Jak wyjdzie negatywny to dopiero odstawić. No chyba, że przyjdzie okres w trakcie to też odstawić :D Ale szczerze mówiąc wydaje mi się, że wyszłoby już coś wcześniej niż po pełnych 14 dniach, a nawet prawie 15 ;)

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 16 sierpnia, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    No właśnie, może być i jedno i drugie ;) nawet teściowa na mnie podejrzliwie spoglądała przy stole, bo nie piłam + ten wielki bebzon 🤣 naprawdę wielki 🤣

    To super, że na wakacjach! Może nie będziesz miała czasu myśleć o tym ;)
    Mi lekarz mówił, żeby testować dopiero 23 sierpnia (termin miesiączki). Jak wyjdzie negatywny to jeszcze nie odstawiać leków (duphaston + cyclogest) i powtórzyć za 3 dni test. Jak wyjdzie negatywny to dopiero odstawić. No chyba, że przyjdzie okres w trakcie to też odstawić :D Ale szczerze mówiąc wydaje mi się, że wyszłoby już coś wcześniej niż po pełnych 14 dniach, a nawet prawie 15 ;)

    Noo mam nadzieję, ale pierwsze wakacje bez alkoholu 😂 chodź chyba mi to nie przeszkadza. Ogólnie moim zdaniem gdzieś właśnie 15 dni to już coś powinien test pokazać chodzby słabą kreskę. Jak sobie o tym pomyślę to aż się boję co to będzie. Super jakby wyszła 2 kreska ✊🙏 trzymam za nas kciuki

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 16 sierpnia, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony człowiek bardzo chce, ale z drugiej mam takie przerażenie jakby np były bliźniaki 😮
    Ale no, wakacje bez alkoholu-> ja już przyzwyczajona bo mamy jedną córkę, bo jeden opiekun trzeźwy musi być :D

    No to czekamy 🥰

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 16 sierpnia, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Z jednej strony człowiek bardzo chce, ale z drugiej mam takie przerażenie jakby np były bliźniaki 😮
    Ale no, wakacje bez alkoholu-> ja już przyzwyczajona bo mamy jedną córkę, bo jeden opiekun trzeźwy musi być :D

    No to czekamy 🥰

    Nooo ja akurat nie mam dzieciątka więc może taka 2 byłaby super :) z jednego bym też się bardzo cieszyła. Ja trochę nie ale u dobrego się przyzwyczaję. Piwko 0 też jest dobre 😂 Noo czekamy aż się nie umie doczekać co to będzie 😁🥰 ty dawaj znać za tydzień co tam wyszło albo i wcześniej

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 16 sierpnia, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Nooo ja akurat nie mam dzieciątka więc może taka 2 byłaby super :) z jednego bym też się bardzo cieszyła. Ja trochę nie ale u dobrego się przyzwyczaję. Piwko 0 też jest dobre 😂 Noo czekamy aż się nie umie doczekać co to będzie 😁🥰 ty dawaj znać za tydzień co tam wyszło albo i wcześniej
    Dziś sprawdzałam czy jest jeszcze pozostałość po zastrzyku i nie ma! Test biały :) w sumie po 9 dobach. Więc jak już będziemy testować to będzie raczej pewniaczek, że to nie zastrzyk :)

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 16 sierpnia, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Dziś sprawdzałam czy jest jeszcze pozostałość po zastrzyku i nie ma! Test biały :) w sumie po 9 dobach. Więc jak już będziemy testować to będzie raczej pewniaczek, że to nie zastrzyk :)

    Nooo to teraz musi wyjść druga kreseczka 🙏

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 17 sierpnia, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Dziś sprawdzałam czy jest jeszcze pozostałość po zastrzyku i nie ma! Test biały :) w sumie po 9 dobach. Więc jak już będziemy testować to będzie raczej pewniaczek, że to nie zastrzyk :)
    Ja dziś też testowałam tyle że u mnie 12 dzień po zastrzyku i niestety negatyw :(

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 17 sierpnia, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też po zastrzyku - 14 sierpnia wieczorem. Tym razem nie będę się za szybko testować, bo ostatnio 13 dni po ciągle była 2 kreska a potem beta wyszła 0.35 więc szkoda mi nerwów na to, że może się uda. Jakoś mam tym razem podejście, że to kolejny krok, który raczej nie przybliży mnie do bycia mamą : ( chyba straciłam nadzieję

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 17 sierpnia, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Ja też po zastrzyku - 14 sierpnia wieczorem. Tym razem nie będę się za szybko testować, bo ostatnio 13 dni po ciągle była 2 kreska a potem beta wyszła 0.35 więc szkoda mi nerwów na to, że może się uda. Jakoś mam tym razem podejście, że to kolejny krok, który raczej nie przybliży mnie do bycia mamą : ( chyba straciłam nadzieję
    Łącze się z Tobą w bólu 😥 ja też powoli tracę nadzieję jak tyle już to wszystko trwa a tu dalej nic, inne to już w tym czasie mają nawet dwójkę dzieci.. co to za sprawiedliwość niech mi ktoś powie 🤔

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 19 sierpnia, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Ja dziś też testowałam tyle że u mnie 12 dzień po zastrzyku i niestety negatyw :(
    Ja też dziś testowałam, 10 dni po owulacji i 11 dni po zastrzyku. Test negatywny :(
    Więc też myślę, że nic z tego 💔Wiem, że może implementacja być później, ale to zazwyczaj dobrze nie wróży.

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 19 sierpnia, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Ja też dziś testowałam, 10 dni po owulacji i 11 dni po zastrzyku. Test negatywny :(
    Więc też myślę, że nic z tego 💔Wiem, że może implementacja być później, ale to zazwyczaj dobrze nie wróży.

    Hmmm, jeszcze poczekaj. Nie trać nadziei. Chodź już powinno powoli się coś pokazywać. Daj znać co dalej. Trzymam kciuki. Ja jutro do lekarza idę.

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 19 sierpnia, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Hmmm, jeszcze poczekaj. Nie trać nadziei. Chodź już powinno powoli się coś pokazywać. Daj znać co dalej. Trzymam kciuki. Ja jutro do lekarza idę.
    No już powinno coś być. Ostatnio koleżanka mówiła, że 8 dni po już miała kreskę ;) wiadomo, że jest różnie. Ale nie oszukujmy się - jak wiadomo kiedy była owulacja to jak dopiero po 14 dniach np coś widać to zazwyczaj nie ma optymistycznego zakończenia.

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 19 sierpnia, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    No już powinno coś być. Ostatnio koleżanka mówiła, że 8 dni po już miała kreskę ;) wiadomo, że jest różnie. Ale nie oszukujmy się - jak wiadomo kiedy była owulacja to jak dopiero po 14 dniach np coś widać to zazwyczaj nie ma optymistycznego zakończenia.

    A powiedz mi koleżanka też miała zastrzyk robiony? Bo akurat po 8 dniach to u nas pokazuje kreskę ale z zastrzyku. Nie zawsze ale zazwyczaj. Chodź po zastrzyku już powinno coś widać. Ta kredka powinna się utrzymać. Nie no masz rację. Ale nie w każdych przypadkach tak jest. Czytałam różne historie. Ale trzeba myśleć pozytywnie ale też realistycznie.

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 19 sierpnia, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, pierwszy cykl starań, pierwsza ciąża i już, dziecko w drodze :D i właśnie mówiła, że 8 dzień po już kreska widoczna. Więc u nich bez żadnej pomocy medycznej.

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 19 sierpnia, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Nie, pierwszy cykl starań, pierwsza ciąża i już, dziecko w drodze :D i właśnie mówiła, że 8 dzień po już kreska widoczna. Więc u nich bez żadnej pomocy medycznej.
    Uuuu super :) szczęściara 🥰 powiedz mi po ilu dniach od zastrzyku byłaś na wizycie kontrolnej? :)

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 19 sierpnia, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Uuuu super :) szczęściara 🥰 powiedz mi po ilu dniach od zastrzyku byłaś na wizycie kontrolnej? :)
    Życie nie jest sprawiedliwe 🤣

    Zastrzyk robiłam w środę wieczorem, a wizytę miałam w poniedziałek przed południem. Więc w sumie ponad 4 dni :) ale akurat wypadał weekend po drodze.

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 19 sierpnia, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Życie nie jest sprawiedliwe 🤣

    Zastrzyk robiłam w środę wieczorem, a wizytę miałam w poniedziałek przed południem. Więc w sumie ponad 4 dni :) ale akurat wypadał weekend po drodze.

    Noo to prawda jest niesprawiedliwe 🤪 aaaa ok, to tak jak ja :) bo się martwiłam czy coś zobaczy po tylu dniach.

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 19 sierpnia, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mówił, że widać dwa ciałka żółte :) więc myślę, że widać w takim razie po takim czasie.
    Daj znać po :)

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 19 sierpnia, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    U mnie mówił, że widać dwa ciałka żółte :) więc myślę, że widać w takim razie po takim czasie.
    Daj znać po :)
    To super 😁 to mnie uspokoiłaś :) jasne dam znać. U mnie dziś 4 dzień po zastrzyku ale za bardzo nie wiem który dzień po owulacji. Od czwartku do soboty bolały mnie jajniki. Muszę się go spytać. Pisze że właśnie 36 h. To wszystkie te dni mnie bolało 😂

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 19 sierpnia, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie akurat ból był przez parę godzin, więc raczej wiem kiedy :D po 24h od zastrzyku. Alee.. już po owulacji przez parę dni miałam bóle w podbrzuszu, jakieś skurcze, kłucia.. myślałam, że coś się dzieje. Ale to wszystko 2-3 dni temu się uspokoiło 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia, 12:47

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
‹‹ 359 360 361 362 363 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ