X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 20 sierpnia, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Hej No to u mnie pękł jeden pęcherzyk . Endometrium ładne lekarz powiedział. Teraz czekać :)
    Ważne, że chociaż jeden ❤️ a właśnie, co z pozostałymi? Nie zrobią się torbiele? Czy się wchłaniają?

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 20 sierpnia, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Oo no to super : ))) a jak są inne pęcherzyki to co się z nimi dzieje? I pytałaś może o ten femoston? Ja dzisiaj poszłam sprawdzić poziom AMH, zobaczymy co tam wyjdzie…

    I czy po tym pękniętym pęcherzyku dalej bierzesz femiston?

    Nie mam pojęcia co się z nimi dzieje ale je widziałam 😂 bo mi je pokazał. Wiesz co nie spytałam, zapomniałam. Ale przeczytałam że to są te 2 hormony progesteron i estrogeny które właśnie prowadzą te żółte ciałko do zagnieżdżenia :) daj znać co wyjdzie. Ja biorę femoston do końca opakowania.

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 20 sierpnia, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    U mnie też pękł pęcherzyk i też czekam :D kiedy masz termin miesiączki ?? :)

    01/02 wrzesień

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 20 sierpnia, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Ważne, że chociaż jeden ❤️ a właśnie, co z pozostałymi? Nie zrobią się torbiele? Czy się wchłaniają?

    Kurczę nie mam pojęcia nic mi nie powedziano o nich. Noooo dokładnie ważne że chociaż jeden ☺️ niech coś z niego będzie 🙏

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 20 sierpnia, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w ostatnim cyklu nie pękł to miałam lek na wchłonięcie przez 10 dni przyjmować..
    ale już nie rozpamiętuje, zaczęłam nowy cykl nowe nadzieje, w czwartek idę na drożność jajowodów.. zobaczymy co tam wyjdzie, i szczerze chyba już bym wolała żeby się okazało że są jakieś polipy albo zrosty i jest to do przepchania kontrastem, bo przynajmniej wtedy w głowie będę miała że to dlatego się nie udawało ;p
    Ale oczywiście mam nadzieję że na koniec wyjdę ze szpitala z informacją że są drożne obydwa 🥰

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Mi w ostatnim cyklu nie pękł to miałam lek na wchłonięcie przez 10 dni przyjmować..
    ale już nie rozpamiętuje, zaczęłam nowy cykl nowe nadzieje, w czwartek idę na drożność jajowodów.. zobaczymy co tam wyjdzie, i szczerze chyba już bym wolała żeby się okazało że są jakieś polipy albo zrosty i jest to do przepchania kontrastem, bo przynajmniej wtedy w głowie będę miała że to dlatego się nie udawało ;p
    Ale oczywiście mam nadzieję że na koniec wyjdę ze szpitala z informacją że są drożne obydwa 🥰
    Też tak mam że wolę żeby mi ktoś podał jakąś jasną i prostą przyczynę do wyleczenia dzięki czemu w końcu mi się uda zajść 🫣

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    01/02 wrzesień
    To ja w sobotę, a przyjmujesz jakieś leki oprócz zastrzyku?? Bo ja cyclogest i przez to mi się troszkę miesiączka ostatnio przesunęła więc teraz też tak może być a najlepiej żeby jej w ogóle nie było 🫣🫣

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 21 sierpnia, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę jeszcze femoston conti i lenzetto :) ja mam 30 dc ale ostatnio właśnie przez ten femoston miałam 29. Nooo fajnie jakby wgl nie było tego @

    Niktważny lubi tę wiadomość

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 21 sierpnia, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po zastrzyku który przyjęłam 14 sierpnia w sumie nie mam żadnych objawów. A dzisiaj odebrałam AMH i mam 1,5 (a mam 32 lata we wrześniu) więc ani dobrze ani bardzo źle… no nic zobaczymy.

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 22 sierpnia, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakieś się testujecie? Ja miałam zastrzyk 14 i się zastanawiam kiedy spróbować 🤪

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 249 60

    Wysłany: 22 sierpnia, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zastrzyk 17 więc jeszcze nie ma co testować, ale mega mnie kusi żeby potestować 8-9dpo.
    Nie chciałabym tego robić, żeby za wcześnie się nie załamać ale zobaczymy jak wyjdzie.

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 249 60

    Wysłany: 22 sierpnia, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    A jakieś się testujecie? Ja miałam zastrzyk 14 i się zastanawiam kiedy spróbować 🤪
    Zależy ile czasu utrzymuje Ci się zastrzyk w organizmie. Mi osobiście bardzo szybko schodzi. Jeżeli Tobie też możesz zacząć testować od jutra!

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 22 sierpnia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    Zależy ile czasu utrzymuje Ci się zastrzyk w organizmie. Mi osobiście bardzo szybko schodzi. Jeżeli Tobie też możesz zacząć testować od jutra!
    A chyba z ciekawości zrobię - mam całą szafkę tych testów z allegro 🤪 w ostatnim cyklu długo mi się trzymało po 13 dni po zastrzyku ciągle była kreska - ale beta wszystko wyjaśniła

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 22 sierpnia, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    A chyba z ciekawości zrobię - mam całą szafkę tych testów z allegro 🤪 w ostatnim cyklu długo mi się trzymało po 13 dni po zastrzyku ciągle była kreska - ale beta wszystko wyjaśniła
    Ja dziś testowałam tj. 16 dc według zaleceń mojej Pani gin i wyszedł negatywny :( niestety ten miesiąc już muszę spisać na straty..

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 23 sierpnia, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Ja dziś testowałam tj. 16 dc według zaleceń mojej Pani gin i wyszedł negatywny :( niestety ten miesiąc już muszę spisać na straty..

    Szyyyyyybko, może warto jeszcze poczekać? Kiedy miałaś owulację? 🍀

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 23 sierpnia, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadę właśnie na Chorwację i nie wiem czy się będę testować. Chyba poczekam do @. U mnie dziś 8 dzień po zastrzyku, 6/7 dpo :) macie jakieś objawy ?

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 23 sierpnia, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Ja dziś testowałam tj. 16 dc według zaleceń mojej Pani gin i wyszedł negatywny :( niestety ten miesiąc już muszę spisać na straty..
    Myślę że chyba jeszcze za szybko. Ja mam 20 dc i dla mnie to jest za szybko.

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

  • Aqkaracza Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 23 sierpnia, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ja jadę właśnie na Chorwację i nie wiem czy się będę testować. Chyba poczekam do @. U mnie dziś 8 dzień po zastrzyku, 6/7 dpo :) macie jakieś objawy ?
    Ja jestem 9 dzień po zastrzyku 8 dzień po inseminacji. W poprzednim cyklu po zastrzyku, po tygodniu czułam skurcze jajników przez jakies 3 dni. W tym cyklu nic.
    Testowac mam sie 30 sierpnia, ale z ciekawości dziś lub jutro sobie zrobię czy Zastrzyk sie wciąż utrzymuje.
    W poprzednim cyklu test 8dpo już był.negatywny

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 23 sierpnia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się dzisiaj testowałam. Mam 20 dzień cyklu i 9 dni po zastrzyku. Test jedna kreska, nie ma już raczej śladu po zastrzyku - czyli w tym cyklu szybciej zniknęło Ovitrelle niż w poprzednim cyklu. Objawów większych raczej zadnych nie miała, poza wzdętym brzuchem i lekko bolącymi piersiami. W poprzednim cyklu było bardziej boleśnie. Zobaczymy - chyba będe grzecznie czekać na @ albo za tydzień się przetestuje.
    A jaki rodzaj zastrzyku Ovitrelle kupujecie? Bo jeden jest taki do przekręcania i trzeba go po aptece od razu do lodówki dać, a drugi jest taki bardziej prosty i z apteki nie trzeba go dawać do lodówki ale trzeba go wykorzystać do 30 dni : )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia, 10:15

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 23 sierpnia, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Ja dziś testowałam tj. 16 dc według zaleceń mojej Pani gin i wyszedł negatywny :( niestety ten miesiąc już muszę spisać na straty..
    A tak sobie jeszcze myślę, może 16 dni od zastrzyku a nie 16 dzień cyklu? 😄🍀

    Niktważny lubi tę wiadomość

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ