X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Niktważny Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 23 sierpnia, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    A tak sobie jeszcze myślę, może 16 dni od zastrzyku a nie 16 dzień cyklu? 😄🍀
    O Jezuniu sorki za błąd, tak chodziło mi o 16 dni od zastrzyku :)

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

  • Niktważny Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 23 sierpnia, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Ja też się dzisiaj testowałam. Mam 20 dzień cyklu i 9 dni po zastrzyku. Test jedna kreska, nie ma już raczej śladu po zastrzyku - czyli w tym cyklu szybciej zniknęło Ovitrelle niż w poprzednim cyklu. Objawów większych raczej zadnych nie miała, poza wzdętym brzuchem i lekko bolącymi piersiami. W poprzednim cyklu było bardziej boleśnie. Zobaczymy - chyba będe grzecznie czekać na @ albo za tydzień się przetestuje.
    A jaki rodzaj zastrzyku Ovitrelle kupujecie? Bo jeden jest taki do przekręcania i trzeba go po aptece od razu do lodówki dać, a drugi jest taki bardziej prosty i z apteki nie trzeba go dawać do lodówki ale trzeba go wykorzystać do 30 dni : )
    Mi Pani gin zawsze mówi żeby do 2 tyg nie robić testu od zastrzyku, ale przyznam, że sama nie raz zrobiłam wcześniej z niecierpliwości 🫣

  • Aqkaracza Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 23 sierpnia, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj- 9 dzień po zastrzyku wychodzi jedna kreska. Ciekawość wzięła górę, czy jeszcze jest slad zastrzyku ;)

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Justii94 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 24 sierpnia, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki!
    W tym cyklu dołączam do Was i po pierwszej w życiu stymulacji. Jestem 10 dni po zastrzyku. Na razie testy wychodzą bladzioszki, ale pozytywne. Robię z ciekawości od 3 dni żeby sprawdzić, kiedy zastrzyk się wypłucze.
    Chciałabym aby w tym cyklu kreska nie zniknęła 🙏
    Staramy się z mężem od 2 lat. Jestem po ciąży pozamacicznej( usunięty lewy jajowod), a po kolejnym roku poronienie zatrzymane.
    Zapisaliśmy się do kliniki niepłodności, mąż nie ma za super wyników, ale uważam że też tragedii nie ma żeby mogło się nie udać. Ja rozpoczęłam stymulację ponieważ owulację ostatniego czasu tylko po stronie bez jajowodu. W końcu się udało wychodować pęcherzyk na prawym, więc działaliśmy zgodnie z zaleceniami.
    Przy poprzedniej ciąży, która się zatrzymała czułam juz na tym etapie ból piersi. Teraz kompletnie nic i to mnie najbardziej dołuje. Chociaż wiem że nie ma reguły.

    Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie.
    Powodzenia dla Was ❣️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia, 10:14

    Niktważny, Fafafą lubią tę wiadomość

  • Niktważny Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 24 sierpnia, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Witam wszystkie staraczki!
    W tym cyklu dołączam do Was i po pierwszej w życiu stymulacji. Jestem 10 dni po zastrzyku. Na razie testy wychodzą bladzioszki, ale pozytywne. Robię z ciekawości od 3 dni żeby sprawdzić, kiedy zastrzyk się wypłucze.
    Chciałabym aby w tym cyklu kreska nie zniknęła 🙏
    Staramy się z mężem od 2 lat. Jestem po ciąży pozamacicznej( usunięty lewy jajowod), a po kolejnym roku poronienie zatrzymane.
    Zapisaliśmy się do kliniki niepłodności, mąż nie ma za super wyników, ale uważam że też tragedii nie ma żeby mogło się nie udać. Ja rozpoczęłam stymulację ponieważ owulację ostatniego czasu tylko po stronie bez jajowodu. W końcu się udało wychodować pęcherzyk na prawym, więc działaliśmy zgodnie z zaleceniami.
    Przy poprzedniej ciąży, która się zatrzymała czułam juz na tym etapie ból piersi. Teraz kompletnie nic i to mnie najbardziej dołuje. Chociaż wiem że nie ma reguły.

    Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie.
    Powodzenia dla Was ❣️
    Witamy kochana powodzenia życzę ❤️ ja również staram się ponad 2 lata , jestem już po 2 stymulacji z zastrzykiem i nadal nic z tego coś mi się wydaje że wina leży w mojej immunologii. Czy miała któraś z was badania pod tym kątem ? ;)

    Justii94 lubi tę wiadomość

  • Aqkaracza Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 24 sierpnia, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś doświadczyła bardzo dużego spadku cisnienienia do tygodnia po zastrzyku? Ja dziś odleciałam. Jestem z reguly niskocisnieniowcem, ale dziś to była masakra. Totalny zjazd, bez sil. Ponoć mówiłam tak, że nie można było mnie zrozumieć.

  • Niktważny Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 24 sierpnia, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqkaracza wrote:
    Dziewczyny, czy któraś doświadczyła bardzo dużego spadku cisnienienia do tygodnia po zastrzyku? Ja dziś odleciałam. Jestem z reguly niskocisnieniowcem, ale dziś to była masakra. Totalny zjazd, bez sil. Ponoć mówiłam tak, że nie można było mnie zrozumieć.
    Ja jedynie co, to byłam osłabiona :)

    Justii94 lubi tę wiadomość

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 115 22

    Wysłany: 25 sierpnia, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim nowym! 🍀 ja o immunologii nic nie wiem, póki co jesteśmy po badaniu nasienia, AMH, cytologii, test ROMA i chyba tyle 🤔 no i drugi cykl ze staraniem wspomaganym tzn. Ovitrelle i tabletki hormonalne po. Raczej większych objawów nie było, przeważnie ból piersi. Wczoraj pojawił się śluz, teraz bardzo delikatne plamienie - trochę mnie to martwi - zobaczymy. Z ciśnieniem i złym samopoczuciem raczej nie miałam problemów

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 354 115

    Wysłany: 25 sierpnia, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Cześć wszystkim nowym! 🍀 ja o immunologii nic nie wiem, póki co jesteśmy po badaniu nasienia, AMH, cytologii, test ROMA i chyba tyle 🤔 no i drugi cykl ze staraniem wspomaganym tzn. Ovitrelle i tabletki hormonalne po. Raczej większych objawów nie było, przeważnie ból piersi. Wczoraj pojawił się śluz, teraz bardzo delikatne plamienie - trochę mnie to martwi - zobaczymy. Z ciśnieniem i złym samopoczuciem raczej nie miałam problemów

    To dostałaś plamienia implantacyjnego. Który dzień po owulacji ?

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 25 sierpnia, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. To znowu ja! Niestety przypuszczenia się potwierdziły. Testy negatywne, a wczoraj przyszła @... 💔

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 115 22

    Wysłany: 25 sierpnia, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    To dostałaś plamienia implantacyjnego. Który dzień po owulacji ?
    Nie mam pewności, w ulotce po tabletka femoston conti pisze że mogą być plamienia. Zastrzyk podałam sobie 14 sierpnia - zobaczymy co nowy tydzień przyniesie 🤔

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Niktważny Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 25 sierpnia, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Hej dziewczyny. To znowu ja! Niestety przypuszczenia się potwierdziły. Testy negatywne, a wczoraj przyszła @... 💔
    U mnie też dziś miesiączka wystąpiła :( tym razem wcześniej , ostatnio po tabletkach hormonalnych dostałam 6dp a teraz tylko dzień się spóźniła, ale byłam pewna, że przyjdzie bo testowałam przez kilka dni i nic się nie pojawiało :(

  • Justii94 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 25 sierpnia, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze 6 dni do @.. ale od wczoraj czuję co jakiś czas skurcze, jakby miała przyjść szybciej. Jeszcze się łudzę, że to może objawy zagnieżdżenia.
    Dzisiaj oczywiście nie mogłam się powstrzymać i niedawno zatestowalam. Na pinku i facelle widać cień cienia. Pewnie jeszcze to jakieś resztki ovitrelle. Zobaczymy co kolejne dni przyniosą.

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 354 115

    Wysłany: 25 sierpnia, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Nie mam pewności, w ulotce po tabletka femoston conti pisze że mogą być plamienia. Zastrzyk podałam sobie 14 sierpnia - zobaczymy co nowy tydzień przyniesie 🤔

    Ok, ale wychodzi na plamienie implantacyjne. Dokładnie zobaczymy co przyniesie nowy tydzień :)

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 354 115

    Wysłany: 25 sierpnia, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Ja mam jeszcze 6 dni do @.. ale od wczoraj czuję co jakiś czas skurcze, jakby miała przyjść szybciej. Jeszcze się łudzę, że to może objawy zagnieżdżenia.
    Dzisiaj oczywiście nie mogłam się powstrzymać i niedawno zatestowalam. Na pinku i facelle widać cień cienia. Pewnie jeszcze to jakieś resztki ovitrelle. Zobaczymy co kolejne dni przyniosą.

    A kiedy miałaś zastrzyk ?

  • Justii94 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 25 sierpnia, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    A kiedy miałaś zastrzyk ?

    Zastrzyk podawałam sobie w 14.08 w środę pod wieczór. Nie wiążę jednak nadziei na powodzenie. Druga ledwo widoczna kreska pojawia się na teście przed końcem czasu.
    Czuję się zupełnie normalnie.. piersi bez zmian, a zawsze to wróżyło u mnie, że coś zaczyna się dziać.
    Jutro co prawda dopiero 10 dpo, ale dwóch poprzednich ciążach (mimo, że nieudane) to już miałam objawy i jednoznaczny wynik testu.

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 26 sierpnia, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    U mnie też dziś miesiączka wystąpiła :( tym razem wcześniej , ostatnio po tabletkach hormonalnych dostałam 6dp a teraz tylko dzień się spóźniła, ale byłam pewna, że przyjdzie bo testowałam przez kilka dni i nic się nie pojawiało :(

    Tak.. miałam tak samo :( wiedziałam, że przyjdzie, bo testy dosłownie biel 💔 współczuję :(

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Justii94 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 26 sierpnia, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 dni poz czyli jakieś 10 dpo i bladzioch trzyma. Kończę juz z testowaniem, poszłam na betę. Nie nastawiam się na nic, chcę uwolnić myśli. Obiecuję sobie że kolejny cykl na stymulacji nie bede już taka niecierpliwa. Muszę znaleźć sobie zajęcie, bo już nie daję rady psychicznie.

    Dziewczyny jak sobie z tym radzicie? Jak wyzbyć sie tych myśli i po prostu żyć i cieszyć się tym życiem? Ostatnie miesiące to jakiś koszmar. Zastanawiam się nad psychologiem. Poniekąd jestem tutaj przez to właśnie żeby znaleźć w Was wsparcie. Wcześniej tylko czytałam, ale już moje emocje nie pozwalaja mi siedzieć w ukryciu :(

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

  • arminaa Przyjaciółka
    Postów: 64 44

    Wysłany: 26 sierpnia, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    W tym cyklu podchodziłam do pierwszej inseminacji. Cykl naturalny, zastrzyk ovitrelle 19 sierpnia (12dc) około godziny 21.00, inseminacja 21 sierpnia (14dc) około godziny 14.00, pęcherzyk jeszcze nie był pęknięty. 24 sierpnia (17dc) USG kontrolne czy była owulacja - pęcherzyk pękł, widoczne ciałko żółte. Od tego dnia włączony progesteron besins 200mg, jedna tabletka wieczorem.
    Jak długo utrzymywał Wam się zastrzyk? Czy któraś robiła bete z krwi szybciej niż w dzień spodziewanej miesiączki? Jaki był wynik, który okazał się tylko pozostałością po zastrzyku?

    Trzymam kciuki za nas wszystkie <3

    Starania od IX 2022 :)
    ♀️ 29
    ♂️ 35

    ONA:
    Owulacje naturalne
    HSG VI 2024: jajowody drożne

    ON:
    I badanie VI.2023: 14,15 mln/ml, 66,51 mln/ejakulat, RP 6,48%, RNP 13,89%, żywe 83%, morfologia 0%.
    Wdrożone przez androloga leki: clostilbegyt i pento hexal retard.
    II badanie XI.2023: 11,00 mln/ml, 50,60 mln/ejakulat, RP 9,18%, RNP 10,76%, żywe 31%, morfologia 0%.
    Decyzja o operacji żylaków powrózka nasiennego (I.2024)
    III badanie V.2024: 18,25 mln/ml, 74,83 mln/ejakulat, RP 17,22%, RNP 10,93%, żywe 58%, morfologia 2%.

    VIII 2024 - IUI ❌️
    IX 2024 - przygotowania do II IUI 🤞
  • Justii94 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 26 sierpnia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arminaa wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    W tym cyklu podchodziłam do pierwszej inseminacji. Cykl naturalny, zastrzyk ovitrelle 19 sierpnia (12dc) około godziny 21.00, inseminacja 21 sierpnia (14dc) około godziny 14.00, pęcherzyk jeszcze nie był pęknięty. 24 sierpnia (17dc) USG kontrolne czy była owulacja - pęcherzyk pękł, widoczne ciałko żółte. Od tego dnia włączony progesteron besins 200mg, jedna tabletka wieczorem.
    Jak długo utrzymywał Wam się zastrzyk? Czy któraś robiła bete z krwi szybciej niż w dzień spodziewanej miesiączki? Jaki był wynik, który okazał się tylko pozostałością po zastrzyku?

    Trzymam kciuki za nas wszystkie <3

    Witaj :) moja szwagierka miała w zeszłym cyklu inseminacje. 10 dni po owulacji (12 po zastrzyku) była na pierwszej becie. Wynik miała 2.6. Lekarz kazał powtórzyć po 48h. Po tym czasie beta urosła do 4.4, a po kolejnych 48h spadła. Lekarz uznał że to biochemiczna.
    Jeśli chcesz sobie oszczędzić stresu i masz więcej cierpliwości to sugerowałabym odczekać chociaż do 12 dpo :) trzymam kciuki za powodzenie!

‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ