X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 27 sierpnia, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Udało mi się 2x zajść w ciążę bez namiętnego testowania. Jak to zrobiłam? Miałam inny cel. Moim celem było zdrowe zbilansowane odżywianie celem schudnięcia i zrobienie rzeźby na wakacje 😅
    Nawet mój mąż stwierdził, że wcześniej jak miałam inne nastawienie to sprawy łóżkowe wyglądały inaczej. A teraz jedna wielka spina i klops. Dlatego ja założyłam sobie ze od kolejnego cyklu wracam do treningów. Raz w tygodniu z mężem będziemy też chodzić na basen. Trzeba po prostu znaleźć odskocznię. Marzy mi się wrócić do tych czasów, gdzie bez ciśnienia się udawało zajść (mimo braku pozytywnego finału). Chyba to napięcie wewnętrzne mnie również blokuje. Nie uniknę kolejnej stymulacji i monitoringów, ale mając inny cel i skupiając się na czymś innym na pewno przyniesie u mnie wiele korzyści.

    Dokładnie dobrze mówisz. Trzeba zająć czymś innym głowie iść na spacer na basen. Spotkać się z przyjaciółki iść na siłownię pobiegać cokolwiek. Trzeba odpuścić ja akurat jestem na wakacjach więc tu odpuściłam wszystkiego. Zobaczymy co z tego wyniknie. Trzymam za wszystkie dziewczyny bo to naprawdę ciężkie, łatwo się mówi ciężej zrobić ale trzeba walczyć z tym.

    Justii94 lubi tę wiadomość

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 110 22

    Wysłany: 27 sierpnia, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny dzisiaj już kreski nie ma 🤪 więc na betę się nie wybieram. Dziwne te testy - ale niewątpliwie jestem osobą u której trzyma się długo ten zastrzyk. Trzymajcie się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia, 12:56

    Niktważny lubi tę wiadomość

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Niktważny Koleżanka
    Postów: 55 19

    Wysłany: 27 sierpnia, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    U mnie dziewczyny dzisiaj już kreski nie ma 🤪 więc na betę się nie wybieram. Dziwne te testy - ale niewątpliwie jestem osobą u której trzyma się długo ten zastrzyk. Trzymajcie się!
    Ja też już jestem podczas @ więc od nowego cyklu kolejne starania, trzymam za nas wszystkie kciuki przecież musi się wkoncu udać !✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia, 13:21

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • cysterka95 Znajoma
    Postów: 24 9

    Wysłany: 27 sierpnia, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, obserwuję forum już jakiś czas ale do tej pory się nie udzielałam 😉 właśnie jestem w pierwszym cyklu starań z Lamettą + Ovitrelle. Wcześniej podejmowaliśmy starania "spontanicznie" bez dokładnego planu bo w sumie nam się nie spieszyło, ale ze względu na PCOS i długie cykle trudno żeby się udało 😒

    W sobotę byłam na monitoringu - pęcherzyk 19 mm, w niedzielę zrobiłam zastrzyk, mamy się starać co drugi dzień i w środę ponowny monitoring dla potwierdzenia czy pęcherzyk pękł 🤞🏻

    Powiem szczerze, że samopoczucie po Ovitrelle średnie... Migren na szczęście nie mam, ale bóle w podbrzuszu i lekkie mdłości dają o sobie znać. Traktuję to jako rozgrzewkę przed 1 trymestrem 😅🤰🏻

    Trzymam za was wszystkie kciuki! 🤞🏻

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność

    💊 Euthyrox + Glucophage

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    1 cs
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌

    2 cs
    16-20.09 Lametta
  • Niktważny Koleżanka
    Postów: 55 19

    Wysłany: 27 sierpnia, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Hej dziewczyny, obserwuję forum już jakiś czas ale do tej pory się nie udzielałam 😉 właśnie jestem w pierwszym cyklu starań z Lamettą + Ovitrelle. Wcześniej podejmowaliśmy starania "spontanicznie" bez dokładnego planu bo w sumie nam się nie spieszyło, ale ze względu na PCOS i długie cykle trudno żeby się udało 😒

    W sobotę byłam na monitoringu - pęcherzyk 19 mm, w niedzielę zrobiłam zastrzyk, mamy się starać co drugi dzień i w środę ponowny monitoring dla potwierdzenia czy pęcherzyk pękł 🤞🏻

    Powiem szczerze, że samopoczucie po Ovitrelle średnie... Migren na szczęście nie mam, ale bóle w podbrzuszu i lekkie mdłości dają o sobie znać. Traktuję to jako rozgrzewkę przed 1 trymestrem 😅🤰🏻

    Trzymam za was wszystkie kciuki! 🤞🏻
    Na co masz przepisaną Lamettę jeśli można wiedzieć ? Bo nie słyszałam od takim leku jeszcze ;)

  • Justii94 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 27 sierpnia, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Hej dziewczyny, obserwuję forum już jakiś czas ale do tej pory się nie udzielałam 😉 właśnie jestem w pierwszym cyklu starań z Lamettą + Ovitrelle. Wcześniej podejmowaliśmy starania "spontanicznie" bez dokładnego planu bo w sumie nam się nie spieszyło, ale ze względu na PCOS i długie cykle trudno żeby się udało 😒

    W sobotę byłam na monitoringu - pęcherzyk 19 mm, w niedzielę zrobiłam zastrzyk, mamy się starać co drugi dzień i w środę ponowny monitoring dla potwierdzenia czy pęcherzyk pękł 🤞🏻

    Powiem szczerze, że samopoczucie po Ovitrelle średnie... Migren na szczęście nie mam, ale bóle w podbrzuszu i lekkie mdłości dają o sobie znać. Traktuję to jako rozgrzewkę przed 1 trymestrem 😅🤰🏻

    Trzymam za was wszystkie kciuki! 🤞🏻

    No to pozostaje trzymać kciuki! 🤞🏼czekamy na pozytywne wieści!

    Ja już od 10 dpo wiem, że nic z tego, więc czekam na @ i rozpoczynamy kolejną stymulkę. Wrzesień będzie nieco urlopowy, owulacja przypadnie mi podczas urlopu w Tatrach. Może górskie powietrze lepiej na Nas wpłynie :)

    Ja po zastrzyku czułam mdłości, bóle głowy i zmęczenie.

  • cysterka95 Znajoma
    Postów: 24 9

    Wysłany: 27 sierpnia, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Na co masz przepisaną Lamettę jeśli można wiedzieć ? Bo nie słyszałam od takim leku jeszcze ;)

    Lametta to letrozol - mam go na wywołanie owulacji :)

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność

    💊 Euthyrox + Glucophage

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    1 cs
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌

    2 cs
    16-20.09 Lametta
  • cysterka95 Znajoma
    Postów: 24 9

    Wysłany: 27 sierpnia, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    No to pozostaje trzymać kciuki! 🤞🏼czekamy na pozytywne wieści!

    Ja już od 10 dpo wiem, że nic z tego, więc czekam na @ i rozpoczynamy kolejną stymulkę. Wrzesień będzie nieco urlopowy, owulacja przypadnie mi podczas urlopu w Tatrach. Może górskie powietrze lepiej na Nas wpłynie :)

    Ja po zastrzyku czułam mdłości, bóle głowy i zmęczenie.

    Oj wiele znam takich historii, że urlop zdziałał cuda 😁

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność

    💊 Euthyrox + Glucophage

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    1 cs
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌

    2 cs
    16-20.09 Lametta
  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 27 sierpnia, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dzisiaj działam, w sobotę potwierdzenie pęknięcie pęcherzyka.. ten cykl naturalny, bez ovitrelle ponieważ w czwartek była drożność

    Zobaczymy czy naturalnie pęka, no ciekawe ciekawe

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 249 60

    Wysłany: 28 sierpnia, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 10 dpo (11 dni po zastrzyku) i czuję dość spore mdłości i zgagę. Z rana zaczęła mnie boleć głowa, a to zwiastuje u mnie @. Od czasu do czasu czuję takie palenie piersi i moja skóra stała się bardziej sucha. Jeszcze wczoraj była przetłuszczona.

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 28 sierpnia, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Lametta to letrozol - mam go na wywołanie owulacji :)

    Lametta jest na wzrost pęcherzyków :)

    cysterka95 lubi tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 28 sierpnia, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Oj wiele znam takich historii, że urlop zdziałał cuda 😁

    Oooo to może u mnie też urlop zadziała 🙃🙃

    cysterka95 lubi tę wiadomość

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 110 22

    Wysłany: 28 sierpnia, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Lametta to letrozol - mam go na wywołanie owulacji :)
    Cysterka a jak przyjmowałaś tą lamette? Przez ile dni?

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • cysterka95 Znajoma
    Postów: 24 9

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Cysterka a jak przyjmowałaś tą lamette? Przez ile dni?

    Od 3 do 7 dnia cyklu. Potem 12-13 dc monitoring pęcherzyków czy coś tam urosło i w zależności od tego później Ovitrelle

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność

    💊 Euthyrox + Glucophage

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    1 cs
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌

    2 cs
    16-20.09 Lametta
  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 249 60

    Wysłany: 28 sierpnia, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Od 3 do 7 dnia cyklu. Potem 12-13 dc monitoring pęcherzyków czy coś tam urosło i w zależności od tego później Ovitrelle
    Który to już Twój cykl z Lamettą?

  • Izka568 Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 28 sierpnia, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Mam do Was pytanie dotyczące lametty.
    To jest już mój 3 cykl. W pierwszym cyklu był jeden pęcherzyk, Ovitrelle, pękł - niestety cykl nieudany. W drugim cyku dwa pęcherzyki, Ovitrelle, pękły - niestety cykl nieudany.

    Teraz jestem w 3 cyklu, wczoraj byłam na USG i mam dwa pęcherzyki po 15 mm i dwa w tyle po 10 mm. Lekarka powiedziała, że nie da mi Ovitrelle bo pecherzyki są za małe, ale druga sprawa to kolejne dwa po 10 mm (chce zobaczyć jak one będą rosnąć). W piątek mam wizytę i zobaczymy czy cykl będzie stracony czy jednak lekarka poda mi Ovitrelle.

    Jak wygląda u Was ilośc pęcherzyków po lametta?? U mnie tylko w 1 cyklu był jeden, a z kolejnym cyklem jest coraz więcej, co jest nie dobre.
    Biorę tylko 1 tabletkę dziennie w każdym cyklu, aż lekarka była zdziwiona że tyle pęcherzyków się robi.

    A wy miałyście podobnie??

  • Aqkaracza Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 28 sierpnia, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Cysterka a jak przyjmowałaś tą lamette? Przez ile dni?
    Też przyjmowałam ten lek. Między 3 a 7 dniem yklu

  • Aqkaracza Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 28 sierpnia, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka568 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Mam do Was pytanie dotyczące lametty.
    To jest już mój 3 cykl. W pierwszym cyklu był jeden pęcherzyk, Ovitrelle, pękł - niestety cykl nieudany. W drugim cyku dwa pęcherzyki, Ovitrelle, pękły - niestety cykl nieudany.

    Teraz jestem w 3 cyklu, wczoraj byłam na USG i mam dwa pęcherzyki po 15 mm i dwa w tyle po 10 mm. Lekarka powiedziała, że nie da mi Ovitrelle bo pecherzyki są za małe, ale druga sprawa to kolejne dwa po 10 mm (chce zobaczyć jak one będą rosnąć). W piątek mam wizytę i zobaczymy czy cykl będzie stracony czy jednak lekarka poda mi Ovitrelle.

    Jak wygląda u Was ilośc pęcherzyków po lametta?? U mnie tylko w 1 cyklu był jeden, a z kolejnym cyklem jest coraz więcej, co jest nie dobre.
    Biorę tylko 1 tabletkę dziennie w każdym cyklu, aż lekarka była zdziwiona że tyle pęcherzyków się robi.

    A wy miałyście podobnie??
    W pierwszym cyklu miałam.4 pecherzyki. W tym 3, z czego tylko dwa w miarę duże

    Izka568 lubi tę wiadomość

  • cysterka95 Znajoma
    Postów: 24 9

    Wysłany: 28 sierpnia, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    Który to już Twój cykl z Lamettą?

    Jeśli chodzi o obecne starania to pierwszy, ale 4 lata temu mieliśmy pierwsze podejście które pokrzyżowała pandemia 😒 i wtedy miałam 2 cykle z Lamettą

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność

    💊 Euthyrox + Glucophage

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    1 cs
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌

    2 cs
    16-20.09 Lametta
  • cysterka95 Znajoma
    Postów: 24 9

    Wysłany: 28 sierpnia, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka568 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Mam do Was pytanie dotyczące lametty.
    To jest już mój 3 cykl. W pierwszym cyklu był jeden pęcherzyk, Ovitrelle, pękł - niestety cykl nieudany. W drugim cyku dwa pęcherzyki, Ovitrelle, pękły - niestety cykl nieudany.

    Teraz jestem w 3 cyklu, wczoraj byłam na USG i mam dwa pęcherzyki po 15 mm i dwa w tyle po 10 mm. Lekarka powiedziała, że nie da mi Ovitrelle bo pecherzyki są za małe, ale druga sprawa to kolejne dwa po 10 mm (chce zobaczyć jak one będą rosnąć). W piątek mam wizytę i zobaczymy czy cykl będzie stracony czy jednak lekarka poda mi Ovitrelle.

    Jak wygląda u Was ilośc pęcherzyków po lametta?? U mnie tylko w 1 cyklu był jeden, a z kolejnym cyklem jest coraz więcej, co jest nie dobre.
    Biorę tylko 1 tabletkę dziennie w każdym cyklu, aż lekarka była zdziwiona że tyle pęcherzyków się robi.

    A wy miałyście podobnie??

    taak, kilka lat temu jak miałam pierwsze podejście do stymulacji to też miałam po 3 pęcherzyki. Lekarka powiedziała że to jest max przy jakim może mi zlecić zastrzyk na pęknięcie, bo powyżej trzech jest już za duże ryzyko. Teraz w tym cyklu miałam 2 pęcherzyki, dziś się dowiem czy pękły 😏

    Izka568 lubi tę wiadomość

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność

    💊 Euthyrox + Glucophage

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    1 cs
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌

    2 cs
    16-20.09 Lametta
‹‹ 364 365 366 367 368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ