X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 2 sierpnia, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Dziewczyny mam wynik <5. Wiem ze poniżej nie ma ciąży, ale myślicie ze może być jakaś szansa czy już raczej nie ?
    A jaki wynik dokładnie Ci wyszedł i kiedy robiłaś?

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 2 sierpnia, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Powtarzaj betę, może jest za wcześnie!!

    Powiedz mi jeszcze który masz dzień po zastrzyku ?

  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 2 sierpnia, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Powtarzaj betę, może jest za wcześnie!!
    16 dzień po zastrzyku, 15 po owulacji. 26 dzień cyklu, cykle mam zawsze 28, ale teraz przez przyspieszona owulacje powinien być krótszy obliczyłam ze wczoraj powinnam mieć @. Objawowo brak.

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 2 sierpnia, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    A jaki wynik dokładnie Ci wyszedł i kiedy robiłaś?
    Dokładnie było <5 wiec nie wiem ile ale tak zakładam ze może to być równe 5 może trochę poniżej, kiedyś jak miałam taka niska betę to tez było podane ( nie pamietam ile ale np. ) < 1,2 wiec nie wiem jak to odczytywać

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 2 sierpnia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    16 dzień po zastrzyku, 15 po owulacji. 26 dzień cyklu, cykle mam zawsze 28, ale teraz przez przyspieszona owulacje powinien być krótszy obliczyłam ze wczoraj powinnam mieć @. Objawowo brak.
    A myślisz ze jak jutro powtórzę to coś wyjdzie ? Bo potem jest niedziela, a do pn jeszcze tak daleko…

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 2 sierpnia, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    A myślisz ze jak jutro powtórzę to coś wyjdzie ? Bo potem jest niedziela, a do pn jeszcze tak daleko…

    Tak, przyrost będzie mniejszy bo po 24h a nie 48h
    Ale jak będzie przyrost to znaczy że coś jest 🥹

    Dzekowa lubi tę wiadomość

  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 2 sierpnia, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Tak, przyrost będzie mniejszy bo po 24h a nie 48h
    Ale jak będzie przyrost to znaczy że coś jest 🥹
    Dziękuje 🥰

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 2 sierpnia, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Dziękuje 🥰

    Dokładnie :) zrób betę i jutro napiszemy jaki wynik 🥰

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 3 sierpnia, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny i czekam na informacje 😘

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 3 sierpnia, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po becie. Czekam na wynik.

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 3 sierpnia, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie pękł pęcherzyk.. zrobił się torbiel 4 cm, duphostan na wchłonięcie i dostałam skierowanie na drożność… jestem załamana, wyszłam od lekarza i się popłakałam

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 3 sierpnia, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Mi nie pękł pęcherzyk.. zrobił się torbiel 4 cm, duphostan na wchłonięcie i dostałam skierowanie na drożność… jestem załamana, wyszłam od lekarza i się popłakałam

    Trzymaj się 🫂 jeszcze będzie dobrze. Zrobisz drożność i się uda ✊ trzymam kciuki

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 3 sierpnia, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Trzymaj się 🫂 jeszcze będzie dobrze. Zrobisz drożność i się uda ✊ trzymam kciuki


    Robię tylko tą drożność i kończę starania z pomocą medyczną bo nie mam na to siły..

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 3 sierpnia, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Robię tylko tą drożność i kończę starania z pomocą medyczną bo nie mam na to siły..
    Wierzę ! Trzymam kciuki ✊

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 3 sierpnia, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Mi nie pękł pęcherzyk.. zrobił się torbiel 4 cm, duphostan na wchłonięcie i dostałam skierowanie na drożność… jestem załamana, wyszłam od lekarza i się popłakałam
    Trzymaj się kochana! Ja idę do lekarza 13 sierpnia i pewnie dostanę skierowanie na laparoskopie. Mam torbiel endometrialna ok 2 cm na jajniku a teraz zbiera mi się woda i podejrzenie wodniaka jajowodu… często słyszę że po drożności dziewczyny zachodzą w ciążę! Postaraj się pomyśleć o tym właśnie w tych kategoriach. Może drożność pomoże i pójdzie szybko : )) długo się staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia, 11:38

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 3 sierpnia, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Mi nie pękł pęcherzyk.. zrobił się torbiel 4 cm, duphostan na wchłonięcie i dostałam skierowanie na drożność… jestem załamana, wyszłam od lekarza i się popłakałam
    Nawet po zastrzyku 🥲 strasznie mi przykro🥲🥲

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 3 sierpnia, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś rano dostałam @. Wiec zaczynamy nowy cykl… w tym miesiącu nie będę brac nic bo wyjeżdżamy na cały miesiąc. Trochę mnie to przeraża bo mam świadomość ze nie będę miałam możliwości sprawdzenia owulacji, tego czy było i czy jak była to faktycznie z lewego jajnika jak zwykle, prawy mam nie drożny, ale do tej pory nie było z niego owulacji. Zastanawiam sie czy nie brac leków na stymulację, ale teraz jak moooonaa pisałaś ze Tobie nie pękł pęcherzyk, a ja dlatego dostałam zastrzyk bo bardzo mi urósł, i lekarka obawiała sie ze do mojej naturalnej owulacji przerośnie, to teraz tez mógłby tak być i faktycznie z tego może zrobić sie torbiel…. No trudno, jadę na urlop, odpocznę i od września zaczynamy z nowa głowa. Jak teraz by sie udało to będę bardzo szczęśliwa, ale jakoś nie mam żadnej nadzieji. Dziewczyny bede za Was trzymać kciuki! 👍

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 3 sierpnia, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Ja dziś rano dostałam @. Wiec zaczynamy nowy cykl… w tym miesiącu nie będę brac nic bo wyjeżdżamy na cały miesiąc. Trochę mnie to przeraża bo mam świadomość ze nie będę miałam możliwości sprawdzenia owulacji, tego czy było i czy jak była to faktycznie z lewego jajnika jak zwykle, prawy mam nie drożny, ale do tej pory nie było z niego owulacji. Zastanawiam sie czy nie brac leków na stymulację, ale teraz jak moooonaa pisałaś ze Tobie nie pękł pęcherzyk, a ja dlatego dostałam zastrzyk bo bardzo mi urósł, i lekarka obawiała sie ze do mojej naturalnej owulacji przerośnie, to teraz tez mógłby tak być i faktycznie z tego może zrobić sie torbiel…. No trudno, jadę na urlop, odpocznę i od września zaczynamy z nowa głowa. Jak teraz by sie udało to będę bardzo szczęśliwa, ale jakoś nie mam żadnej nadzieji. Dziewczyny bede za Was trzymać kciuki! 👍

    Ja czekam dalej na wyniki. @ brak. Rano jest mi trochę niedobrze, ból piersi i nie wiem czy już nie świruje ale mocniej czuję zapachy ale to może być głowa. Dodatkowo zauważyłam więcej śluzu

  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 3 sierpnia, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Robię tylko tą drożność i kończę starania z pomocą medyczną bo nie mam na to siły..
    Rozumiem Cię bo tez już nie mam na to siły… 2 tygodnie temu dostałam skierowanie na badanie ( nie pamietam nazwy, coś kamera sprawdzają w jamie macicy ) nadal nie zadzwoniłam sie umówić, bo kolejne badanie i naprawdę nie mam siły na to…. Ale potem tak myśle ze skoro jesteśmy tak daleko, tyle zniosłyśmy to nie możemy sie poddać! W co jeśli to będzie akurat ten cykl ? A my odpuścimy…. Wiem ze jest ciężko… ale nie możemy sie poddawać bo walczymy o nasze największe szczęście!

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 3 sierpnia, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ja czekam dalej na wyniki. @ brak. Rano jest mi trochę niedobrze, ból piersi i nie wiem czy już nie świruje ale mocniej czuję zapachy ale to może być głowa. Dodatkowo zauważyłam więcej śluzu
    Trzymam kciuki żeby jednak było to to! Koniecznie daj znać jak będzie wynik. Ja teraz przed @ nie miałam żadnych objawów, ale miałam właśnie bardzo dużo śluzu ze ciagle myślałam ze to już @. Tak z 3 dni przed. Ale niestety sama po sobie wiem jak u mnie głowa pracuje 🥲

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ