Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Ile dni po zastrzyku?

    Dziś 15 dzień :)

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Dziś 15 dzień :)
    Jutro będę 48 h po tamtej becie :)

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Dziś 15 dzień :)
    To podobnie u mnie 14

  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Jutro będę 48 h po tamtej becie :)
    No ja jeszcze bety nie robiłam ciągle testuje a jutro jak pójdę to i tak nie będzie jutro wyniku w vitalabo więc pójdę w poniedzialek

  • WWiktoriAA92 Ekspertka
    Postów: 256 68

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Jutro będę 48 h po tamtej becie :)
    Super!! Trzymam kciuki! Oby się udało 💖 daj koniecznie znać! To Twój pierwszy zastrzyk czy już miałaś jakieś podejścia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2024, 13:29

    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti ❌
    5cs (11.24): naturalne staranie bez monitoringu ❌
    6cs (12.24): walka z ureplasmą, brak starań
    01.25: histeroskopia
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    No ja jeszcze bety nie robiłam ciągle testuje a jutro jak pójdę to i tak nie będzie jutro wyniku w vitalabo więc pójdę w poniedzialek

    Test teraz przeczytałam że 14 dni po owulacji :) i wtedy może coś wyjść ;) czyli w dniu spodziewanej @. Trzymam kciuki

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Super!! Trzymam kciuki! Oby się udało 💖 daj koniecznie znać! To Twój pierwszy zastrzyk czy już miałaś jakieś podejścia?

    Noo ja się jeszcze nie cieszę bo i tak to żaden wynik porostu zobaczyłam taki wpis, i pomyślałam że może u mnie była później owulacja i później zagnieżdżenie. Nie mam pojęcia. Idę to jutro sprawdzić. Ale dziękuję każde trzymane kciuki się przydadzą. ;) nie ma problemu dam znać. To moje 2 podejście ☺️

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • moooonaa Autorytet
    Postów: 409 469

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Noo ja się jeszcze nie cieszę bo i tak to żaden wynik porostu zobaczyłam taki wpis, i pomyślałam że może u mnie była później owulacja i później zagnieżdżenie. Nie mam pojęcia. Idę to jutro sprawdzić. Ale dziękuję każde trzymane kciuki się przydadzą. ;) nie ma problemu dam znać. To moje 2 podejście ☺️


    Na pewno beta 2.30 świadczy o tym że była jakaś próba zagnieżdżenia zarodka

  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 185 23

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Na pewno beta 2.30 świadczy o tym że była jakaś próba zagnieżdżenia zarodka
    Chyba ze to pozostałość po zastrzyku ?

    Staranie od czerwiec 2023
    🙎‍♀️34l. 🧔33l.
    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.10.2024 AMH 0,85
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle
    Wrzesień Lamette
    Październik Lametta
    Listopad Lametta plus ovitrelle

    Maj 2025 rozpoczęcie procedury ivf

    26.05 -punkcja
    Pobrano 4 komórki, 2 niedojrzałe 1 zapłodniona.

    Transfery
    29.05.25r.
    Zarodek 6B

    23.08.25r.
    BI.1


    3.02.26r.
    Zarodek 8B

    1.06.26r.
    Zarodek 8B

    6 dpt cień na teście
    7 dpt II
    9 dpt beta 43
    🥹🥹🥹




    On:

    ✅✅✅
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Chyba ze to pozostałość po zastrzyku ?

    Po testach wynikało ze zeszła po 10 dniach. Bo specjalnie sprawdzałam kiedy wejdzie z organizmu. Przy pierwszym razie jak staraliśmy się to też miałam 2,30 i po 6 dniach wzrosła do 90 ale później niestety skończyło się to poronieniem dlatego jadę to jutro sprawdzić :)

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • moooonaa Autorytet
    Postów: 409 469

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Chyba ze to pozostałość po zastrzyku ?

    Mi moja lekarka mówiła że beta pomiędzy 0.5 do 5 to świadczy o próbie zagnieżdżenia, ale z jakiegoś powodu się nie udało, np skrzepy zbyt duże..

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Mi moja lekarka mówiła że beta pomiędzy 0.5 do 5 to świadczy o próbie zagnieżdżenia, ale z jakiegoś powodu się nie udało, np skrzepy zbyt duże..

    Zobaczymy jutro co pokaże :)

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 185 23

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wynik <5. Wiem ze poniżej nie ma ciąży, ale myślicie ze może być jakaś szansa czy już raczej nie ?

    Staranie od czerwiec 2023
    🙎‍♀️34l. 🧔33l.
    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.10.2024 AMH 0,85
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle
    Wrzesień Lamette
    Październik Lametta
    Listopad Lametta plus ovitrelle

    Maj 2025 rozpoczęcie procedury ivf

    26.05 -punkcja
    Pobrano 4 komórki, 2 niedojrzałe 1 zapłodniona.

    Transfery
    29.05.25r.
    Zarodek 6B

    23.08.25r.
    BI.1


    3.02.26r.
    Zarodek 8B

    1.06.26r.
    Zarodek 8B

    6 dpt cień na teście
    7 dpt II
    9 dpt beta 43
    🥹🥹🥹




    On:

    ✅✅✅
  • WWiktoriAA92 Ekspertka
    Postów: 256 68

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co myślicie o tym: „Wynik beta-hCG poniżej 0,1 mIU/ml wyklucza ciążę” a co jeśli mój wynik to 0.35 U/l? Bo ja ciągle zastanawiam się jak interpretować te jednostki? To co w „ „ znalazłam w internecie 😝

    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti ❌
    5cs (11.24): naturalne staranie bez monitoringu ❌
    6cs (12.24): walka z ureplasmą, brak starań
    01.25: histeroskopia
  • WWiktoriAA92 Ekspertka
    Postów: 256 68

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Dziewczyny mam wynik <5. Wiem ze poniżej nie ma ciąży, ale myślicie ze może być jakaś szansa czy już raczej nie ?
    Sama nie wiem - pewnie szanse jakieś są, ja mam 0,35 U/l więc wątpię, ale gubię się w tych jednostkach trochę.

    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti ❌
    5cs (11.24): naturalne staranie bez monitoringu ❌
    6cs (12.24): walka z ureplasmą, brak starań
    01.25: histeroskopia
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 185 23

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Zobaczymy jutro co pokaże :)
    To dawaj znać jutro, ja trzymam kciuki żeby Ci urosło 😀

    Staranie od czerwiec 2023
    🙎‍♀️34l. 🧔33l.
    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.10.2024 AMH 0,85
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle
    Wrzesień Lamette
    Październik Lametta
    Listopad Lametta plus ovitrelle

    Maj 2025 rozpoczęcie procedury ivf

    26.05 -punkcja
    Pobrano 4 komórki, 2 niedojrzałe 1 zapłodniona.

    Transfery
    29.05.25r.
    Zarodek 6B

    23.08.25r.
    BI.1


    3.02.26r.
    Zarodek 8B

    1.06.26r.
    Zarodek 8B

    6 dpt cień na teście
    7 dpt II
    9 dpt beta 43
    🥹🥹🥹




    On:

    ✅✅✅
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 185 23

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Dziewczyny a co myślicie o tym: „Wynik beta-hCG poniżej 0,1 mIU/ml wyklucza ciążę” a co jeśli mój wynik to 0.35 U/l? Bo ja ciągle zastanawiam się jak interpretować te jednostki? To co w „ „ znalazłam w internecie 😝
    Kiedyś miałam taki skrajnie niski, nie pamietam ile dokładnie, ale u mnie wtedy nic nie było. Ja już sama nie wiem jak to interpretować.

    Staranie od czerwiec 2023
    🙎‍♀️34l. 🧔33l.
    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.10.2024 AMH 0,85
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle
    Wrzesień Lamette
    Październik Lametta
    Listopad Lametta plus ovitrelle

    Maj 2025 rozpoczęcie procedury ivf

    26.05 -punkcja
    Pobrano 4 komórki, 2 niedojrzałe 1 zapłodniona.

    Transfery
    29.05.25r.
    Zarodek 6B

    23.08.25r.
    BI.1


    3.02.26r.
    Zarodek 8B

    1.06.26r.
    Zarodek 8B

    6 dpt cień na teście
    7 dpt II
    9 dpt beta 43
    🥹🥹🥹




    On:

    ✅✅✅
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Dziewczyny mam wynik <5. Wiem ze poniżej nie ma ciąży, ale myślicie ze może być jakaś szansa czy już raczej nie ?
    Ja bym na twoim miejscu za 48h poszła na betę i zobaczyła czy wzrasta

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    To dawaj znać jutro, ja trzymam kciuki żeby Ci urosło 😀

    Dziękuję ☺️

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • moooonaa Autorytet
    Postów: 409 469

    Wysłany: 2 sierpnia 2024, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Dziewczyny mam wynik <5. Wiem ze poniżej nie ma ciąży, ale myślicie ze może być jakaś szansa czy już raczej nie ?


    Powtarzaj betę, może jest za wcześnie!!

‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ