X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 1 sierpnia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    U mnie beta < 2.30 czekamy na okres ;)
    Przykro mi… ale czuje ze u mnie tez nic z tego cyklu nie będzie… wiec zaczynamy w kolejny,
    Trzymam za nas kciuki 👍

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 122 22

    Wysłany: 1 sierpnia, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też czekam już @ i w okresie owulacji mam zgłosić się do ginekologa. Dziewczyny a jakie badania robili Wasi Panowie? Kompletne badanie nasienia wystarczy na start czy też robili może „fragmentacja chromatyny DNA plemnika”? Bo coś takiego zaznaczył lekarz na skierowaniu (jako drugie badanie) ale to prawie 500 zł kosztuje i się zastanawiam

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 1 sierpnia, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    No ja też czekam już @ i w okresie owulacji mam zgłosić się do ginekologa. Dziewczyny a jakie badania robili Wasi Panowie? Kompletne badanie nasienia wystarczy na start czy też robili może „fragmentacja chromatyny DNA plemnika”? Bo coś takiego zaznaczył lekarz na skierowaniu (jako drugie badanie) ale to prawie 500 zł kosztuje i się zastanawiam
    My robiliśmy badanie plemników, ale nie wiem jak to sie nazywało, wiem ze były wady wyszczególnione, morfologia itp. Lekarka nic nie chciała od mojego męża więcej, za to odemnie ciagle coś chce... tez Mi sie wydaje ze to mało trochę, ale ona mówi ze u niego wyszły super te wyniki to nic wiecie nie trzeba. A on jak to facet, na badania chodzi nie chętnie, wiec uważa ze jest Ok skoro ona tak mów 😂

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 1 sierpnia, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    No ja też czekam już @ i w okresie owulacji mam zgłosić się do ginekologa. Dziewczyny a jakie badania robili Wasi Panowie? Kompletne badanie nasienia wystarczy na start czy też robili może „fragmentacja chromatyny DNA plemnika”? Bo coś takiego zaznaczył lekarz na skierowaniu (jako drugie badanie) ale to prawie 500 zł kosztuje i się zastanawiam
    A jeszczcze podkreślę ze u nas to nie początek, badania robiliśmy początkiem roku, w do kliniki poszliśmy w maju.

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 122 22

    Wysłany: 1 sierpnia, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    A jeszczcze podkreślę ze u nas to nie początek, badania robiliśmy początkiem roku, w do kliniki poszliśmy w maju.
    Oki : ) no my chyba w tym cyklu zrobimy badanie nasienia i w połowie sierpnia idę po dalsze plany. W sumie u mnie 4 miesiąc starań ale nie chce tracić czasu. Lekarz na szczęście ma podobne patrzenie na temat.

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 1 sierpnia, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Oki : ) no my chyba w tym cyklu zrobimy badanie nasienia i w połowie sierpnia idę po dalsze plany. W sumie u mnie 4 miesiąc starań ale nie chce tracić czasu. Lekarz na szczęście ma podobne patrzenie na temat.
    No to dobrze ze odrazu działacie. Mi ginekolog
    Ciagle mówiła ze tak szybko to nie jest ze rok to
    Taki czas, a i tak wcześnie badania zrobiłam, i żałuje ze nie jeszcze wcześniej bo może już bylibyśmy dalej.

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 1 sierpnia, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    No to dobrze ze odrazu działacie. Mi ginekolog
    Ciagle mówiła ze tak szybko to nie jest ze rok to
    Taki czas, a i tak wcześnie badania zrobiłam, i żałuje ze nie jeszcze wcześniej bo może już bylibyśmy dalej.

    Mi też wszyscy powtarzali żebyśmy dali sobie ten rok na spokojnie i że to nie każdy zachodzi w ciążę po miesiącu czy dwóch..

    A teraz mam tylko poczucie że straciłam ten czas

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 122 22

    Wysłany: 1 sierpnia, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Mi też wszyscy powtarzali żebyśmy dali sobie ten rok na spokojnie i że to nie każdy zachodzi w ciążę po miesiącu czy dwóch..

    A teraz mam tylko poczucie że straciłam ten czas
    Kochane wiecie jak to jest.. każdy ma zawsze nadzieję, że jednak będzie ok. Ja z natury jestem pesymistka i chyba dlatego zakładam najgorszy scenariusz 😜 ale nie ma co się poddawać… trzeba mieć nadzieję i wytrwałość. Życie nie jest i nigdy nie będzie sprawiedliwe. Trzymam za Was mocno kciuki ❣️

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 1 sierpnia, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Mi też wszyscy powtarzali żebyśmy dali sobie ten rok na spokojnie i że to nie każdy zachodzi w ciążę po miesiącu czy dwóch..

    A teraz mam tylko poczucie że straciłam ten czas
    Dokładnie mam to samo poczucie, zwłaszcza ze badania mozna było zrobić odrazu czy coś. Nam by to raczej nic nie dało bo tak naprawdę to nie ma żadnego sensownego wytłumaczenia dlaczego sie nie udaje. Ja i tak to przyspieszyłam. Ale żałuje ze wcześniej nie poszłam do kliniki.

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 1 sierpnia, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Kochane wiecie jak to jest.. każdy ma zawsze nadzieję, że jednak będzie ok. Ja z natury jestem pesymistka i chyba dlatego zakładam najgorszy scenariusz 😜 ale nie ma co się poddawać… trzeba mieć nadzieję i wytrwałość. Życie nie jest i nigdy nie będzie sprawiedliwe. Trzymam za Was mocno kciuki ❣️
    Ja mam dokładnie to samo, jakoś od początku mężowi mówiłam ze badania porobić trzeb ze to nie jest takie łatwe, a jak sie nie udawało miałam wrażenie ze lekarka ma mnie ze osobę przewrażliwiona bo jak przychodziła i mówiłam ze nadla nic to ona ze to normalne ze to nie tak odrazu, to ja pytałam jakie badania zrobić i to była moja inicjatywa bo podejrzewam ze w innym razie były by dopiero robione w klinice.

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 1 sierpnia, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ten cykl mam jakiś bardzo dziwny, po prostu mi się nie chce haha
    W tamtym cyklu to po zastrzyku czy padaliśmy na twarz ze zmęczenia czy nam się chciało czy nie musiało wieczorem być przytulanie i presja bo zastrzyk 🤣

    W tym miesiącu kompletnie na luzie, nie dużo seksu, pewnie później będę żałować nie wykorzystanego w 100% czasu ale z drugiej strony… nie będę się zmuszać analizować myśleć..

    Zachowuje WOLNA GLOWE

  • HolyFantasia Autorytet
    Postów: 312 552

    Wysłany: 2 sierpnia, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Oki : ) no my chyba w tym cyklu zrobimy badanie nasienia i w połowie sierpnia idę po dalsze plany. W sumie u mnie 4 miesiąc starań ale nie chce tracić czasu. Lekarz na szczęście ma podobne patrzenie na temat.

    My też tak zrobiliśmy i to była dobra decyzja, starania naturalne 4 miesiące i od razu na badania.
    Wyszedł ciężki czynnik męski.
    Jeśli wszystko działa poprawnie, to ciąża powinna być od razu, pary które starają się rok też mają jakieś problemy, tylko na tyle niewielkie, że samo się to normuje.

    ♀️ '93 (31 lat)
    AMH 2.61
    wyniki w normie

    ♂️ '89 (35 lat)
    bardzo niska liczebność i koncentracja plemników
    genetyka ok👍

    03.06.2024 - kwalifikacja do in vitro ICSI
    24.07 - start stymulacji (z torbielą czynnościową 18 mm)
    02.08 - punkcja 💉 pobrano 13 🥚, dojrzałych 12 🥚
    - wszystkie poszły do zapłodnienia 🤞
    zarodki 5 doba: ❄❄❄
    07.08 - transfer ET 4.1.1 🌺
    7 dpt - beta 3,4 mlU
    9 dpt - beta 13,6 mlU
    12 dpt - beta 54,4 mlU
    14 dpt - beta 161,7 mlU
    20 dpt - beta 1490 mlU
    26 dpt - beta 6631 mlU CRL 3.3 mm, jest ❤
    16.09 (8+3/7+5) CRL 1.4 cm ❤

    preg.png
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 2 sierpnia, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Ja ten cykl mam jakiś bardzo dziwny, po prostu mi się nie chce haha
    W tamtym cyklu to po zastrzyku czy padaliśmy na twarz ze zmęczenia czy nam się chciało czy nie musiało wieczorem być przytulanie i presja bo zastrzyk 🤣

    W tym miesiącu kompletnie na luzie, nie dużo seksu, pewnie później będę żałować nie wykorzystanego w 100% czasu ale z drugiej strony… nie będę się zmuszać analizować myśleć..

    Zachowuje WOLNA GLOWE
    Właśnie presja jest najgorsza, ja tez w tym miesiącu jakoś tez na spokojnie, choć pewnie jak sie nie uda będę myślała ze szanse zmarnowaliśmy….

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia, 06:01

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 2 sierpnia, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Właśnie presja jest najgorsza, ja tez w tym miesiącu jakoś tez na spokojnie, choć pewnie jak sie nie uda będę myślała ze szanse zmarnowaliśmy….

    Mam identycznie..
    jutro jadę na potwierdzenie pęknięcia, i wcale w tym miesiące się nie zdziwię że nie pękło bo jakoś nie odczuwałam tego, w tamtym cyklu to trochę ponad 24h od zastrzyku czułam że jest owulacja

  • AlicjaRogos Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 2 sierpnia, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal negatyw i @ brak zastrzyk miałam 19.07 jakoś o 11 myślicie czy są jeszcze jakieś szanse że coś zaskoczy ? Też nie czuje żeby miał przyjść okres , czy jeśli pęcherzyk nie pękł to mogła utworzyć się torbiel ? Nie miałam USG potwierdzającego pęknięcie pęcherzyka tylko samo USG potwierdzające owulację właśnie w dniu podania zastrzyku i się teraz zastanawiam co znowu jak @ nie przyjdzie bo mam nieregularne cykle

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 2 sierpnia, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Nadal negatyw i @ brak zastrzyk miałam 19.07 jakoś o 11 myślicie czy są jeszcze jakieś szanse że coś zaskoczy ? Też nie czuje żeby miał przyjść okres , czy jeśli pęcherzyk nie pękł to mogła utworzyć się torbiel ? Nie miałam USG potwierdzającego pęknięcie pęcherzyka tylko samo USG potwierdzające owulację właśnie w dniu podania zastrzyku i się teraz zastanawiam co znowu jak @ nie przyjdzie bo mam nieregularne cykle


    Betę zrób i będzie wszystko jasne
    Myślę że dopóki @ nie ma to szansa jest

  • AlicjaRogos Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 2 sierpnia, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Betę zrób i będzie wszystko jasne
    Myślę że dopóki @ nie ma to szansa jest
    To chyba jutro skoczę rano na betę a może któraś z was wie czy jak w vitalabo zrobię jutro rano betę to wynik jest w ten sam dzień ?

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 122 22

    Wysłany: 2 sierpnia, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Nadal negatyw i @ brak zastrzyk miałam 19.07 jakoś o 11 myślicie czy są jeszcze jakieś szanse że coś zaskoczy ? Też nie czuje żeby miał przyjść okres , czy jeśli pęcherzyk nie pękł to mogła utworzyć się torbiel ? Nie miałam USG potwierdzającego pęknięcie pęcherzyka tylko samo USG potwierdzające owulację właśnie w dniu podania zastrzyku i się teraz zastanawiam co znowu jak @ nie przyjdzie bo mam nieregularne cykle
    Ja miałam zastrzyk 17 lipca - zrobiłam betę 30 lipca i wyszło 0.35 więc raczej nie ma szans i grzecznie czekam na @ : ) wyniki miałam w ten sam dzień a robiłam w medicover

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia, 12:08

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 367 120

    Wysłany: 2 sierpnia, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja miałam 2,30 wczoraj :) poczytałam na forach i znalazłam taki wpis https://zapodaj.net/plik-q3ZXB7xkYL.
    Nie nakręcam się ale idę to sprawdzić jutro na becie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia, 12:58

  • AlicjaRogos Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 2 sierpnia, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Hej ja miałam 2,30 wczoraj :) poczytałam na forach i znalazłam taki wpis https://zapodaj.net/plik-q3ZXB7xkYL.
    Nie nakręcam się ale idę to sprawdzić jutro na becie :)
    Ile dni po zastrzyku?

‹‹ 352 353 354 355 356 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ