X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 367 120

    Wysłany: 31 lipca, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Moja lekarka powiedziała że nie będziemy tracić czasu i zrobimy tylko 2 stymulację z zastrzykiem, teraz mam obecnie 2 już, i dzień po zastrzyku.. jak się nie uda muszę zrobić drożność jajowodów w nowym cyklu

    Ja muszę z moim lekarzem pogadać. Chodź u mnie i z lewego i z prawego powstają pęcherzyki, nigdy nie byłam na monitoringu czy pęcherzyk pękł czy nie. Może będzie miał na mnie jakiś plan.

  • AlicjaRogos Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 31 lipca, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ja muszę z moim lekarzem pogadać. Chodź u mnie i z lewego i z prawego powstają pęcherzyki, nigdy nie byłam na monitoringu czy pęcherzyk pękł czy nie. Może będzie miał na mnie jakiś plan.
    Ja teraz byłam tylko na kontroli po stosowaniu aromek czy jest owulacji później też nie byłam na kontroli czy pęcherzyk pękł ale w zeszłym roku w pierwszej stymulacji z clo i ovitrelle byłam na kontroli czy pęcherzyk pękł i pękł normalnie więc może dlatego już lekarz nie zalecał kontroli

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 367 120

    Wysłany: 31 lipca, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Ja teraz byłam tylko na kontroli po stosowaniu aromek czy jest owulacji później też nie byłam na kontroli czy pęcherzyk pękł ale w zeszłym roku w pierwszej stymulacji z clo i ovitrelle byłam na kontroli czy pęcherzyk pękł i pękł normalnie więc może dlatego już lekarz nie zalecał kontroli

    Ja dopiero 3 miesiące u nowego lekarza. 2 cykl z ovitrella. Na pierwszej kontroli nie miałam żadnego pęcherzyka. Dopiero teraz jak biorę lamette to mam pęcherzyki. W tamtym cyklu aż 2 i nie udało się. Teraz jeden i też chyba się nie udało

    AniulkA lubi tę wiadomość

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 31 lipca, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ja muszę z moim lekarzem pogadać. Chodź u mnie i z lewego i z prawego powstają pęcherzyki, nigdy nie byłam na monitoringu czy pęcherzyk pękł czy nie. Może będzie miał na mnie jakiś plan.

    Ja teraz jednak też mam z prawego, w tamtym miesiącu z lewego.. ale u mnie zawsze każe przyjechać na usg po zastrzyku zobaczyć czy pękły i potem po 14 dniach betę

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 367 120

    Wysłany: 31 lipca, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Ja teraz jednak też mam z prawego, w tamtym miesiącu z lewego.. ale u mnie zawsze każe przyjechać na usg po zastrzyku zobaczyć czy pękły i potem po 14 dniach betę

    Ja z tym moim pogadam o tym.

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 31 lipca, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz będziesz robiła betę? Czy czekasz aż @ sie pojawi?

  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 31 lipca, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Ja teraz jednak też mam z prawego, w tamtym miesiącu z lewego.. ale u mnie zawsze każe przyjechać na usg po zastrzyku zobaczyć czy pękły i potem po 14 dniach betę
    Ja miałam 1 cykl z i tak samo jak u Ciebie mówiła lekarka. Według moich obliczeń jutro powinnam dostać @ test nadal biały ale oznak @ brak. Wyszłam mi niby kreska ale nie wiem kiedy bo rano zrobiłam nie było poszła do pracy i jest taka mała. Ale myśle ze to sie nie liczy. Według cyklu @ ma być za 5 dni. Ale owulacje miałam 4 dni wcześniej. Wiec jutro powinno być. Jak nie będzie pojadę na betę. Ale jakoś sie nie nastawiam

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 367 120

    Wysłany: 31 lipca, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    A teraz będziesz robiła betę? Czy czekasz aż @ sie pojawi?

    Zrobię, dla zasady. 🙈

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 122 22

    Wysłany: 31 lipca, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Moja lekarka powiedziała że nie będziemy tracić czasu i zrobimy tylko 2 stymulację z zastrzykiem, teraz mam obecnie 2 już, i dzień po zastrzyku.. jak się nie uda muszę zrobić drożność jajowodów w nowym cyklu
    No tak, szkoda tracić czasu i pieniędzy na zastrzyki skoro będą nieskuteczne jeśli nie ma drożności :) trzymam kciuki żeby się jednak udało! A wiesz coś może o drożności przy wykorzystaniu lipidolu?

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 1 sierpnia, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Ja miałam 1 cykl z i tak samo jak u Ciebie mówiła lekarka. Według moich obliczeń jutro powinnam dostać @ test nadal biały ale oznak @ brak. Wyszłam mi niby kreska ale nie wiem kiedy bo rano zrobiłam nie było poszła do pracy i jest taka mała. Ale myśle ze to sie nie liczy. Według cyklu @ ma być za 5 dni. Ale owulacje miałam 4 dni wcześniej. Wiec jutro powinno być. Jak nie będzie pojadę na betę. Ale jakoś sie nie nastawiam


    Nie chcesz zrobić już bety dla spokoju głowy?

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 1 sierpnia, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    No tak, szkoda tracić czasu i pieniędzy na zastrzyki skoro będą nieskuteczne jeśli nie ma drożności :) trzymam kciuki żeby się jednak udało! A wiesz coś może o drożności przy wykorzystaniu lipidolu?


    Nie, nie znam tematu ..

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 367 120

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Ja miałam 1 cykl z i tak samo jak u Ciebie mówiła lekarka. Według moich obliczeń jutro powinnam dostać @ test nadal biały ale oznak @ brak. Wyszłam mi niby kreska ale nie wiem kiedy bo rano zrobiłam nie było poszła do pracy i jest taka mała. Ale myśle ze to sie nie liczy. Według cyklu @ ma być za 5 dni. Ale owulacje miałam 4 dni wcześniej. Wiec jutro powinno być. Jak nie będzie pojadę na betę. Ale jakoś sie nie nastawiam

    I jak tam ? ;) ja po becie czekam na wyniki. Oczywiście wiem jaki będzie wynik. Ale właśnie dla spokoju głowy zrobiłam.

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    I jak tam ? ;) ja po becie czekam na wyniki. Oczywiście wiem jaki będzie wynik. Ale właśnie dla spokoju głowy zrobiłam.


    Daj koniecznie znać, ja w tamtym cyklu miałam betę <0.2 w 15 dniu po zastrzyku..
    ciekawa jestem jak u Ciebie sytuacja, może beta nas zaskoczy 🥹

  • AlicjaRogos Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    I jak tam ? ;) ja po becie czekam na wyniki. Oczywiście wiem jaki będzie wynik. Ale właśnie dla spokoju głowy zrobiłam.
    Ja dzisiaj znowu testowałam i negatywnie pewnie w sobotę pójdę na betę to będzie 15 dni po zastrzyku

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 367 120

    Wysłany: 1 sierpnia, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Daj koniecznie znać, ja w tamtym cyklu miałam betę <0.2 w 15 dniu po zastrzyku..
    ciekawa jestem jak u Ciebie sytuacja, może beta nas zaskoczy 🥹

    Nie, wydaje mi się że nie. Chyba że wierzymy w cuda :)

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 367 120

    Wysłany: 1 sierpnia, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jasne dam znać :) ja dziś mam 14 dzień :)

  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 1 sierpnia, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Nie chcesz zrobić już bety dla spokoju głowy?
    Właśnie myśle o tym, dałam sobie czas ze jak dzis nie dostanę @ to na pewno zrobię. Ale u mnie test nadal negatywny, a oznak @ nadal brak

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 367 120

    Wysłany: 1 sierpnia, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta < 2.30 czekamy na okres ;)

  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 1 sierpnia, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    I jak tam ? ;) ja po becie czekam na wyniki. Oczywiście wiem jaki będzie wynik. Ale właśnie dla spokoju głowy zrobiłam.
    U mnie ani @ ani II wiec tez beda, ale jutro chyba pojadę

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 1 sierpnia, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    U mnie beta < 2.30 czekamy na okres ;)


    Bardzo mi przykro..
    obie się chyba zasugerowałyśmy koleżanką z tego forum, której się udało w drugim cyklu z ovitrelle

    Niech teraz @ przychodzi jak najszybciej bo nowy cykl to nowe nadzieje!

‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ