X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 3 sierpnia, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Trzymam kciuki żeby jednak było to to! Koniecznie daj znać jak będzie wynik. Ja teraz przed @ nie miałam żadnych objawów, ale miałam właśnie bardzo dużo śluzu ze ciagle myślałam ze to już @. Tak z 3 dni przed. Ale niestety sama po sobie wiem jak u mnie głowa pracuje 🥲

    Jasne dam znać, u mnie mało śluzu dopiero dziś jakoś też duzo. Zobaczymy no :) jak nie teraz to kolejny cykl 😊

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 3 sierpnia, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2.30 czekamy na @ :)

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 3 sierpnia, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    2.30 czekamy na @ :)
    Ciekawe, że i tak ciągle trzyma Ci się na tym samym podziemie hm

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 3 sierpnia, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Ciekawe, że i tak ciągle trzyma Ci się na tym samym podziemie hm

    Nie wiem czemu. Może jeszcze szuka zagnieżdżenia. Nie no żartuje, nic z tego już nie będzie. Mam nadzieję że szybko przyjdzie @

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 3 sierpnia, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś kończę clostilbegyt we wtorek mam monitoring, to moje drugie podejście trzymajcie kciuki ✊

    Dzekowa, moooonaa lubią tę wiadomość

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 3 sierpnia, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Ja dziś kończę clostilbegyt we wtorek mam monitoring, to moje drugie podejście trzymajcie kciuki ✊
    A co to za leczenie? : ) też zastrzyk czy coś innego?

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 3 sierpnia, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    Rozumiem Cię bo tez już nie mam na to siły… 2 tygodnie temu dostałam skierowanie na badanie ( nie pamietam nazwy, coś kamera sprawdzają w jamie macicy ) nadal nie zadzwoniłam sie umówić, bo kolejne badanie i naprawdę nie mam siły na to…. Ale potem tak myśle ze skoro jesteśmy tak daleko, tyle zniosłyśmy to nie możemy sie poddać! W co jeśli to będzie akurat ten cykl ? A my odpuścimy…. Wiem ze jest ciężko… ale nie możemy sie poddawać bo walczymy o nasze największe szczęście!


    Ja też nie ma na to siły, od lekarza dzisiaj wracałam 100 km w samotności sobie płacząc, po prostu psychicznie mnie to rozjebalo że ten pęcherzyk nie pękł.. dlaczego nie pękł nie wiadomo. Czasami ovitrelle nie zadziała i to jest normalne. W poniedziałek zadzwonię się umówić na drożność.
    Ale uciekam stąd, zwalniam głowę, odpuszczam starania.. mnie to za bardzo dojeżdża i nie cieszę się wtedy życiem bo mnie pochłaniają starania..


    Już zaplanowałam nam wyjazd do Barcelony w połowie sierpnia na moje 29 urodziny, mam zamiar czerpać z życia maks i robić rzeczy które odkładałam bo może zaraz będę w ciąży np depilację laserową

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 3 sierpnia, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    A co to za leczenie? : ) też zastrzyk czy coś innego?
    Tak, w połowie cyklu mam dać profilaktycznie zastrzyk i później od 16 dc duphaston :)

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 4 sierpnia, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Ja też nie ma na to siły, od lekarza dzisiaj wracałam 100 km w samotności sobie płacząc, po prostu psychicznie mnie to rozjebalo że ten pęcherzyk nie pękł.. dlaczego nie pękł nie wiadomo. Czasami ovitrelle nie zadziała i to jest normalne. W poniedziałek zadzwonię się umówić na drożność.
    Ale uciekam stąd, zwalniam głowę, odpuszczam starania.. mnie to za bardzo dojeżdża i nie cieszę się wtedy życiem bo mnie pochłaniają starania..


    Już zaplanowałam nam wyjazd do Barcelony w połowie sierpnia na moje 29 urodziny, mam zamiar czerpać z życia maks i robić rzeczy które odkładałam bo może zaraz będę w ciąży np depilację laserową

    Trzymaj się moooonaa, ja też się już zakręciłam i myślę że wraz z każdą następną miesiączka będzie gorzej. Też chodziłam na laser i przez starania ciągle przekładam kolejne starania bo ciągle jestem na jakiś lekach, hormonach, które nie mogą być łączone z laserem … eh!

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 4 sierpnia, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Tak, w połowie cyklu mam dać profilaktycznie zastrzyk i później od 16 dc duphaston :)

    Ale masz przyjść na jakiś monitoring czy pęcherzyk się pojawił, a potem pękł?

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 4 sierpnia, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Ale masz przyjść na jakiś monitoring czy pęcherzyk się pojawił, a potem pękł?
    Dokładnie , w tamtym miesiącu pękł ale nic z tego nie wyszło zobaczymy jak w tym :)

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 4 sierpnia, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Dokładnie , w tamtym miesiącu pękł ale nic z tego nie wyszło zobaczymy jak w tym :)

    To tak jak mi : ) teraz czas na prawy jajnik i zobaczymy. Jak nie to albo drożność albo laparoskopia - zobaczymy

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 5 sierpnia, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    To tak jak mi : ) teraz czas na prawy jajnik i zobaczymy. Jak nie to albo drożność albo laparoskopia - zobaczymy
    Ja już jestem po drożności i laparoskopii ale niby wszystko ok 😏

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 5 sierpnia, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Ja już jestem po drożności i laparoskopii ale niby wszystko ok 😏
    A jak przebiegła u Ciebie laparoskopia? Ja się tego wyjątkowo boję.. ale chyba nie będzie wyjścia. Jeszcze czeka mnie ta laparoskopia przez brzuch : (

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 5 sierpnia, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    A jak przebiegła u Ciebie laparoskopia? Ja się tego wyjątkowo boję.. ale chyba nie będzie wyjścia. Jeszcze czeka mnie ta laparoskopia przez brzuch : (
    Ja tez miałam przez brzuch, jeśli chodzi o drożność HSG nie była bolesna dla mnie w ogóle mimo że lekarz straszył, czego niestety nie mogę powiedzieć o laparoskopii. Po operacji dochodziłam do siebie jakiś tydzień oczywiście z dnia na dzień było lepiej najbardziej bolały mnie plecy takie dziwne uczucie, ale to normalne bo to pozostałości gazu, który został po podaniu do jamy brzusznej podczas operacji , nawet mniej odczuwałam ból brzucha i blizn po nacięciach.

  • Sisi30 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 5 sierpnia, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny też macie taki ból brzucha, ciagniecie w brzuchu po zastrzyku ovitrelle ? Ja jestem 10 dni po zastrzyku i od tygodnia boli mnie brzuch, sluz mam taki kremowy. W czwartek idę na betę.

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 5 sierpnia, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi30 wrote:
    Hej, dziewczyny też macie taki ból brzucha, ciagniecie w brzuchu po zastrzyku ovitrelle ? Ja jestem 10 dni po zastrzyku i od tygodnia boli mnie brzuch, sluz mam taki kremowy. W czwartek idę na betę.
    Jak narazie miałam tylko jedne zastrzyk i nie miałam takich objawów o których piszesz, może skonsultuj to z lekarzem jeśli ból nie ustaje ?

    Sisi30 lubi tę wiadomość

  • AlicjaRogos Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 6 sierpnia, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na betę miesiączki nadal nie ma i testy negatywne ale lekarz dla pewności kazał zrobić betę także czekam na wynik chociaż, nie wierzę że tam coś wyjdzie.

  • AlicjaRogos Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 6 sierpnia, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi30 wrote:
    Hej, dziewczyny też macie taki ból brzucha, ciagniecie w brzuchu po zastrzyku ovitrelle ? Ja jestem 10 dni po zastrzyku i od tygodnia boli mnie brzuch, sluz mam taki kremowy. W czwartek idę na betę.
    Też miałam takie bóle także to chyba normalne . Może nie tydzień ale kilka dni na pewno.

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 6 sierpnia, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi30 wrote:
    Hej, dziewczyny też macie taki ból brzucha, ciagniecie w brzuchu po zastrzyku ovitrelle ? Ja jestem 10 dni po zastrzyku i od tygodnia boli mnie brzuch, sluz mam taki kremowy. W czwartek idę na betę.

    Ja miałam kilka dni po, mocno mnie bolało - zastanawiałam się nawet czy to coś groźnego. Potem był śluz a potem zrobiłam betę (13 dni po zastrzyku) i wyszło 0.34. Teraz jestem w trakcie miesiączki i czekam na kolejny termin wizyty u gin (13 sierpnia) : )

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
‹‹ 355 356 357 358 359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ