X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • AlicjaRogos Przyjaciółka
    Postów: 101 21

    Wysłany: 8 października, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Jest delikatna! To samo co u mnie, jak tu być mądrym 😅 niby nie powinno się sprawdzać po paru godzinach ale wiadomo jak jest, kusi
    Ja w zeszłym roku z takiej kreski po kilku godzinach byłam w ciąży więc nie wiem 😂

    cysterka95 lubi tę wiadomość

  • Migotka96 Koleżanka
    Postów: 52 18

    Wysłany: 8 października, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Jest delikatna! To samo co u mnie, jak tu być mądrym 😅 niby nie powinno się sprawdzać po paru godzinach ale wiadomo jak jest, kusi

    Dobra, ja chyba jakoś wytrzymam do czwartku i zrobię betę 🫣 ale rano całkowicie nadzieja mi odeszła a teraz znów wróciła ;)

    U Ciebie taka sama sytuacja widzę, będziesz powtarzała test jutro ?

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs - pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny ❌
    2cs - (2 x 💉bemfola) pęcherzyk pęknięty ❌
    3cs - 1 dc (11.10.2024) WIELKA NADZIEJA 🦋
  • cysterka95 Ekspertka
    Postów: 134 113

    Wysłany: 8 października, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Dobra, ja chyba jakoś wytrzymam do czwartku i zrobię betę 🫣 ale rano całkowicie nadzieja mi odeszła a teraz znów wróciła ;)

    U Ciebie taka sama sytuacja widzę, będziesz powtarzała test jutro ?

    Tak, rano zrobię pewnie 2 różne testy i jak będzie cokolwiek to idę na betę. Jutro teoretycznie mam ostatni dzień progesteronu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października, 16:47

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️starania na luzie od 01.2024
    ▪️z pomocą medyczną od 08.2024

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    - 1 cs -
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌
    - 2 cs -
    lametta + ovitrelle
    potwierdzona owulacja ale nic z tego ❌
    - 3 cs -🤞🏻
    lametta
    monitoring 25.10


    suple:
    Fertistim
    Sanprobi IBS
    Prenatal Uno
    Omega 3 - Pure Arctic Oil Eqology
    Laktoferryna
  • moooonaa Ekspertka
    Postów: 210 50

    Wysłany: 8 października, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam właśnie pinka i zero, nawet cienia cieni nie ma jak u Was dziewczyny! Chce mi się płakać

  • Justii94 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 8 października, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko. Ile godzin od podania zastrzyku miałyście owulację? Czy któraś miała taki monitoring? Możliwe że miałam ją niespełna 24h od podania zastrzyku?
    Zastrzyki zrobiłam sobie wczoraj po 6 rano tj 2 amp gonapeptyl i 1 Ovitrelle. Mierze temperaturę w pochwie codziennie o tej samej godzinie. I dzisiaj wyraźny wzrost. Martwię się że przegapiliśmy owulację bo na starania intensywne lekarz przewidywał wtorek wieczór i środa rano.

  • Migotka96 Koleżanka
    Postów: 52 18

    Wysłany: 8 października, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Dziewczyny mam pytanko. Ile godzin od podania zastrzyku miałyście owulację? Czy któraś miała taki monitoring? Możliwe że miałam ją niespełna 24h od podania zastrzyku?
    Zastrzyki zrobiłam sobie wczoraj po 6 rano tj 2 amp gonapeptyl i 1 Ovitrelle. Mierze temperaturę w pochwie codziennie o tej samej godzinie. I dzisiaj wyraźny wzrost. Martwię się że przegapiliśmy owulację bo na starania intensywne lekarz przewidywał wtorek wieczór i środa rano.

    Oj nie miałam monitoringu kiedy dokładnie była, mi lekarz zawsze karze zrobić zastrzyk po wizycie wieczorem i już od tego dnia działać aż do wizyty czyli jakoś 4 dni to wychodzi, wtedy sprawdza czy pęcherzyk pękł

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs - pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny ❌
    2cs - (2 x 💉bemfola) pęcherzyk pęknięty ❌
    3cs - 1 dc (11.10.2024) WIELKA NADZIEJA 🦋
  • cysterka95 Ekspertka
    Postów: 134 113

    Wysłany: 8 października, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Ja zrobiłam właśnie pinka i zero, nawet cienia cieni nie ma jak u Was dziewczyny! Chce mi się płakać

    Przytulam 🫂 z tego mojego cienia to też nie wiadomo co wyjdzie, czuję teraz jakieś mocniejsze skurcze jak okresowe 🙄 ale ciągła biel na teście jest bardzo brutalna 😔

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️starania na luzie od 01.2024
    ▪️z pomocą medyczną od 08.2024

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    - 1 cs -
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌
    - 2 cs -
    lametta + ovitrelle
    potwierdzona owulacja ale nic z tego ❌
    - 3 cs -🤞🏻
    lametta
    monitoring 25.10


    suple:
    Fertistim
    Sanprobi IBS
    Prenatal Uno
    Omega 3 - Pure Arctic Oil Eqology
    Laktoferryna
  • Justii94 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 8 października, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Oj nie miałam monitoringu kiedy dokładnie była, mi lekarz zawsze karze zrobić zastrzyk po wizycie wieczorem i już od tego dnia działać aż do wizyty czyli jakoś 4 dni to wychodzi, wtedy sprawdza czy pęcherzyk pękł

    Współżyliśmy w sobotę i wczoraj wieczór, więc całkowicie nie skreślam tego, że może się nie udać bo przegapiliśmy owulację. Niemniej liczyłam, że trochę żołnierzy do tej walki dorzucimy 😅 no nic, nie spoczywamy na laurach i działamy dalej i zobaczę jak Tempka jutro będzie wyglądać. Gdyby była owulacja to powinna rosnąć. Może to jakiś skok nie związany z owulacja

    Migotka96 lubi tę wiadomość

  • moooonaa Ekspertka
    Postów: 210 50

    Wysłany: 8 października, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Przytulam 🫂 z tego mojego cienia to też nie wiadomo co wyjdzie, czuję teraz jakieś mocniejsze skurcze jak okresowe 🙄 ale ciągła biel na teście jest bardzo brutalna 😔


    13 dzień po zastrzyku to już pewnie by coś było jakby się udało…

  • Migotka96 Koleżanka
    Postów: 52 18

    Wysłany: 8 października, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    13 dzień po zastrzyku to już pewnie by coś było jakby się udało…

    Niekoniecznie, trzymam kciuki żeby przy kolejnym teście cos się pojawiło 🫶🏼

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs - pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny ❌
    2cs - (2 x 💉bemfola) pęcherzyk pęknięty ❌
    3cs - 1 dc (11.10.2024) WIELKA NADZIEJA 🦋
  • AlicjaRogos Przyjaciółka
    Postów: 101 21

    Wysłany: 8 października, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    13 dzień po zastrzyku to już pewnie by coś było jakby się udało…
    Niekoniecznie różnie to jest u dziewczyn z tego co kiedyś czytałam to jeden nawet dopiero po 17 dniu wyszedł pozytywny także nie trać jeszcze nadzieji

  • moooonaa Ekspertka
    Postów: 210 50

    Wysłany: 8 października, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Niekoniecznie różnie to jest u dziewczyn z tego co kiedyś czytałam to jeden nawet dopiero po 17 dniu wyszedł pozytywny także nie trać jeszcze nadzieji

    I fakt faktem dużo piję w pracy więc mocz rozwodniony bo aż prawie przezroczysty był

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 139 49

    Wysłany: 8 października, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Dobra, ja chyba jakoś wytrzymam do czwartku i zrobię betę 🫣 ale rano całkowicie nadzieja mi odeszła a teraz znów wróciła ;)

    U Ciebie taka sama sytuacja widzę, będziesz powtarzała test jutro ?
    Ale wam Dziewczyny zazdroszczę też bym chciała zobaczyć nawet cień cienia 🫣

    moooonaa lubi tę wiadomość

  • moooonaa Ekspertka
    Postów: 210 50

    Wysłany: 8 października, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Ale wam Dziewczyny zazdroszczę też bym chciała zobaczyć nawet cień cienia 🫣


    Dokładnie!! Ja też ja też!
    A przy białym teście traci się w jakimś stopniu nadzieję ..

  • Martolina Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 8 października, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Tez właśnie mam zagwostkę z tymi testami pink. Rano byłam pewna że nic a teraz wróciłam z pracy i patrzę i oczy przecieram bo widzę bardzo jasna kreskę albo mam już schizy jakieś

    Wklejam link
    https://zapodaj.net/plik-8Sik09jHDp

    Co myślicie? Zaraz oszaleje 🫣
    Czy po kilku godzinach testy nadal są wiarygodne ?

    Widać widać ! Ale zrobiłabym betę dla pewności, mi po czasie kiedyś wyszła kreska a w ciąży nie byłam

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 189 44

    Wysłany: 8 października, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Dzisiaj 10 dc a wizyta u gina dopiero za 3 dni… czy ten test oznacza, że nie zdążę z owulacja do piątku? Że nie będzie już po co podawać ovitrelle? Brałam ponownie lametta i zastanawiam się czy bez zastrzyku pękną pecherzyki (żeby nie było z tego jakiś torbieli). Tutaj test owulacyjny z teraz:

    https://ibb.co/rfNNH1t

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października, 19:28

    Drożność jajowodów 🆗
    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti… 👌🏻
  • moooonaa Ekspertka
    Postów: 210 50

    Wysłany: 8 października, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam dziewczyny na jutrzejsze dobre wiadomości!
    Też pewnie zatestuje jeszcze ale nadzieji coraz mniej ✊

    AlicjaRogos, cysterka95 lubią tę wiadomość

  • Martolina Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 8 października, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Dziewczyny! Dzisiaj 10 dc a wizyta u gina dopiero za 3 dni… czy ten test oznacza, że nie zdążę z owulacja do piątku? Że nie będzie już po co podawać ovitrelle? Brałam ponownie lametta i zastanawiam się czy bez zastrzyku pękną pecherzyki (żeby nie było z tego jakiś torbieli). Tutaj test owulacyjny z teraz:

    https://ibb.co/rfNNH1t

    Dasz radę przełożyć wizytę na jutro? Bo faktycznie wygląda to na pik, nie wiem ile masz pęcherzyków ale jeśli więcej niż 1 to mogą nie pęknąć, chyba lepiej nie ryzykować

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 189 44

    Wysłany: 8 października, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Dasz radę przełożyć wizytę na jutro? Bo faktycznie wygląda to na pik, nie wiem ile masz pęcherzyków ale jeśli więcej niż 1 to mogą nie pęknąć, chyba lepiej nie ryzykować
    Niestety nie… lekarz dopiero w piątek przyjmuje. A co jeśli zastrzyk przyjmie się np 3 dni później niż pik? W sumie nie mam pojęcia jak to działa 🥴 to co pęknie to ok, a to co nie to czy zastrzyk tego nie załatwi?

    Drożność jajowodów 🆗
    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti… 👌🏻
  • Martolina Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 8 października, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Niestety nie… lekarz dopiero w piątek przyjmuje. A co jeśli zastrzyk przyjmie się np 3 dni później niż pik? W sumie nie mam pojęcia jak to działa 🥴 to co pęknie to ok, a to co nie to czy zastrzyk tego nie załatwi?

    Jeśli pęcherzyk będzie przerośnięty i zrobi się torbiel to już nie pęknie po zastrzyku, ciężko powiedzieć, nasze organizmy różnie reagują na stymulacje, u kogoś może być tak a u Ciebie inaczej. Ja w styczniu miałam podobną sytuację i tak się dowiedziałam że mam luf - miałam pęcherzyk 20 mm na USG, dzień później pik lh, cieszyłam się że w końcu jest owulka, przyszłam po trzech dniach z nastawieniem że zobaczymy ciałko żółte a tu torbiel na prawie 3 cm. Dlatego moja lekarka teraz w ogóle nie czeka na mój pik tylko jak jest pęcherzyk ok 20 mm i estradiol ok 200 to daje zastrzyk. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym jutro badania estradiolu i zapisała się na jakikolwiek monitoring żeby zobaczyć ile jest jest pęcherzyków i jakiej wielkości, a potem może jakoś telefonicznie próbowała się skontaktować z lekarzem. Tyle się męczymy z tymi stymulacjami że szkoda by było tych komorek… a jest szansa że ten test owulacyjny jest jakiś lewy? Ja pamiętam że mi facelle cały czas wychodziły pozytywne

‹‹ 404 405 406 407 408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ