Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 31 października 2024, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora89 wrote:
    Hej, przeczytałam wszystkie posty od sierpnia i poznałam Wasze historie, emocjonalny rollercoaster.
    Chce dołączyć, nie mam nikogo żeby dzielić się swoimi rozterkami.
    Jestem po 3 stymulacji Aromkiem, generalnie jajeczka rosną. Przy pierwszym cyklu pękły same, po długim nie, a teraz dostałam Orvitelle. Po Aromku bardzo mnie boli głowa.Po Orvitelle czuje się dobrze czasem coś mi tam jeździ w brzuchu i od wczoraj takie mocniejsze skurcze kilka razy, aż się zgiełam. Normalnie nie miewam takich dolegliwości więc to pewnie po zastrzyku.
    Byłam ciekawa jakie to ma działanie u innych.
    Zastrzyk brałam w piątek, był to 14 DC. Teraz sobie czekam na testowanie. Zgodnie z Waszymi sugestiami będę testować 8.11
    Staramy się od roku, juz po takim czasie nie nakręcam się, co ma być to będzie.
    Ja też po Ovitrelle miałam takie bóle, kłucie w jajnikach. W sumie za każdym razem. Czasem też straszny ból piersi i puchłam bardzo ;/

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Natka1712 Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 31 października 2024, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie wytrzymałam i zrobiłam test. Jest dziś 13 dzień po zastrzyku.
    Widzę na teście cień drugiej kreski. Nie zdołam pójść już dziś, ani jutro na betę.
    Czy jest tu jakas kobitka której ovitrelle utrzymał się aż tak długo ?
    Tak bardzo bym chciała żeby to była prawdziwa kreska 🙏

  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 31 października 2024, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka1712 wrote:
    Hej dziewczyny, nie wytrzymałam i zrobiłam test. Jest dziś 13 dzień po zastrzyku.
    Widzę na teście cień drugiej kreski. Nie zdołam pójść już dziś, ani jutro na betę.
    Czy jest tu jakas kobitka której ovitrelle utrzymał się aż tak długo ?
    Tak bardzo bym chciała żeby to była prawdziwa kreska 🙏

    A czy porównując do wczorajszego testu kreska jest mocniejsza czy ciemniejsza ? Możesz ew kupić taki sam test jak ten co robiłaś dzisiaj i zrobić jutro żeby porównać czy ciemnieje.

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1346 2888

    Wysłany: 31 października 2024, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka1712 wrote:
    Hej dziewczyny, nie wytrzymałam i zrobiłam test. Jest dziś 13 dzień po zastrzyku.
    Widzę na teście cień drugiej kreski. Nie zdołam pójść już dziś, ani jutro na betę.
    Czy jest tu jakas kobitka której ovitrelle utrzymał się aż tak długo ?
    Tak bardzo bym chciała żeby to była prawdziwa kreska 🙏

    Hej, u mnie 13 dni po zastrzyku był niestety jeszcze cień cienia. U każdej utrzymuje się inaczej, nie ma reguły. Poszczególne sztuki testów też się mogą różnie wybarwiać - raz mocniej raz słabiej, ale jak bardzo Cię korci to możesz tak sprawdzać ;) wiarygodny wynik da niestety tylko beta więc pozostaje czekanie do soboty 😬 wiem, straaszne jest to czekanie

    PS oczywiście trzymam kciuki, żeby to była prawdziwa kreska nie ovitrelle 🤞🏻😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2024, 13:06

    Natka1712 lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - 7+0 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 31 października 2024, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka1712 wrote:
    Hej dziewczyny, nie wytrzymałam i zrobiłam test. Jest dziś 13 dzień po zastrzyku.
    Widzę na teście cień drugiej kreski. Nie zdołam pójść już dziś, ani jutro na betę.
    Czy jest tu jakas kobitka której ovitrelle utrzymał się aż tak długo ?
    Tak bardzo bym chciała żeby to była prawdziwa kreska 🙏
    Ja w 13 dniu po zastrzyku miałam jeszcze bardzo jasny zarys kreski.
    Także raczej polecam zrobić betę dla pewności. Robie ie testów codziennie tylko cie będzie stresować niepotrzebnie 😉 Trzymam kciuki 🤗

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Natka1712 Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 31 października 2024, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    A czy porównując do wczorajszego testu kreska jest mocniejsza czy ciemniejsza ? Możesz ew kupić taki sam test jak ten co robiłaś dzisiaj i zrobić jutro żeby porównać czy ciemnieje.

    Używam testów z Easy Home mam ich jeszcze sporo więc spróbuję jutro rano jeszcze raz aby porównać te dwa ze soba.
    Chyba znów się nakręciłam… eh ale co tu dużo mówić wy pewnie same to znacie. Zdrowy rozsądek odchodzi do lamusa gdy tylko pojawi się jakikolwiek znak który mógłby wskazywać na ciążę.

    Swoją drogą producent ovitrelle pisze o 10 dniach, powinni na podstawie doświadczeń kobiet ktore stosują zastrzyki zmienić tą adnotację.

  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 31 października 2024, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka1712 wrote:
    Używam testów z Easy Home mam ich jeszcze sporo więc spróbuję jutro rano jeszcze raz aby porównać te dwa ze soba.
    Chyba znów się nakręciłam… eh ale co tu dużo mówić wy pewnie same to znacie. Zdrowy rozsądek odchodzi do lamusa gdy tylko pojawi się jakikolwiek znak który mógłby wskazywać na ciążę.

    Swoją drogą producent ovitrelle pisze o 10 dniach, powinni na podstawie doświadczeń kobiet ktore stosują zastrzyki zmienić tą adnotację.

    Tez w tym cyklu będę testowała z easy home ☺️
    Ale to dopiero za 10 dni, chyba ze tak jak ty nie wytrzymam co jest bardzo prawdopodobne

    Niestety w 13 dniu po Orvitelle miała cień drugiej kreski, a później się okazało ze to zastrzyk 🫣

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 31 października 2024, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka1712 wrote:
    Używam testów z Easy Home mam ich jeszcze sporo więc spróbuję jutro rano jeszcze raz aby porównać te dwa ze soba.
    Chyba znów się nakręciłam… eh ale co tu dużo mówić wy pewnie same to znacie. Zdrowy rozsądek odchodzi do lamusa gdy tylko pojawi się jakikolwiek znak który mógłby wskazywać na ciążę.

    Swoją drogą producent ovitrelle pisze o 10 dniach, powinni na podstawie doświadczeń kobiet ktore stosują zastrzyki zmienić tą adnotację.

    Ooo ja też ich używam, one są super właśnie dla takich porównań bo położysz jeden pod drugim i widać różnicę


    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 31 października 2024, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też ich używam i nigdy mi nie wyszła fałszywa kreska tak jak sie nieraz zdarza na innych testach (oprócz tej falszywej po Ovitrelle oczywiście)
    Jak już piszemy o testach to nie polecam z ClearBlue tych standardowych z plusem bo dwa cykle z rzedu kiedyś mialam lekka kreske a ciąży nie było. Czytałam że dużo kobiet też tak miało

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 31 października 2024, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Też ich używam i nigdy mi nie wyszła fałszywa kreska tak jak sie nieraz zdarza na innych testach (oprócz tej falszywej po Ovitrelle oczywiście)
    Jak już piszemy o testach to nie polecam z ClearBlue tych standardowych z plusem bo dwa cykle z rzedu kiedyś mialam lekka kreske a ciąży nie było. Czytałam że dużo kobiet też tak miało

    Tak, ogólnie te z niebieskim barwnikiem są lipne moim zdaniem i często właśnie pokazują cienie.
    Na mojej czarnej liście są też facelle, też mnie oszukał raz. No i oczywiście testeo. Ja najbardziej lubię easy@home bo są tanie, nie pokazują cieni i nie muszę rozbrajać tego plastiku (zawsze to robię przy testach)

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Lora89 Koleżanka
    Postów: 42 92

    Wysłany: 31 października 2024, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, czy macie wrażenie że duphaston podwyższa Wam temperaturę ? Mam brać 1 tabletkę od 20 do 28 DC. Dziś wzięłam 1 i mam 37,3C :/ i źle się czuje.

    08.11 ⏸️

    preg.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 31 października 2024, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora89 wrote:
    Mam pytanie, czy macie wrażenie że duphaston podwyższa Wam temperaturę ? Mam brać 1 tabletkę od 20 do 28 DC. Dziś wzięłam 1 i mam 37,3C :/ i źle się czuje.

    Mi dupek nie podwyższał temperatury. Może po prostu jesteś chora ?

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 31 października 2024, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dupek podwyższał temperature, ale nie aż tak... Może przeziębienie cię bierze faktycznie

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Lora89 Koleżanka
    Postów: 42 92

    Wysłany: 31 października 2024, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    U mnie dupek podwyższał temperature, ale nie aż tak... Może przeziębienie cię bierze faktycznie

    Sama nie wiem, wzięłam tabletkę o 13 i teraz tak nagle źle się czuje. Ogólnie ja rzadko choruje, dlatego myślałam że od dupka tak się dzieje.

    08.11 ⏸️

    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1346 2888

    Wysłany: 31 października 2024, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora89 wrote:
    Mam pytanie, czy macie wrażenie że duphaston podwyższa Wam temperaturę ? Mam brać 1 tabletkę od 20 do 28 DC. Dziś wzięłam 1 i mam 37,3C :/ i źle się czuje.

    Hmm nie zastanawiałam się, ale faktycznie coś w tym może być. Dzień po owulacji mam skok temperatury do 36,8/36,9 i tak się utrzymuje przez 2-3 dni a w momencie gdy zaczynam brać dupka skacze do ponad 37. Nie wiem jakby to wyglądało bez niego, może też by skakała. No ale progesteron może tak wpływać więc całkiem możliwe

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - 7+0 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Cytrynka 🍋 Ekspertka
    Postów: 183 209

    Wysłany: 31 października 2024, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Nie wiem czy pisać do Was, czy chcecie wiedzieć co tam u nas :D

    Dziś 6t+0, , USG 6t+2d i ujrzałam bijące serduszko ❤️ wszystko dobrze 😊🥺🥺🥺😊

    Vivi23, Martolina, Ola_45, AlicjaRogos, nick nieaktualny, Migotka96, Lora89, Finch11, cysterka95, Monini15, WWiktoriAA92 lubią tę wiadomość

    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO
    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰Badanie nasienia prawidłowe

    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymane, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi
    Potem przerwa, starania od 05.2024
    10.2024 Lametta + Zivafert (jeden pęcherzyk 19mm na dzień przed zastrzykiem, pękł) ✔️ --> trzeci cykl z lamettą
    12.10 ⏸️
    14.10 beta 67 ❤️, prog 36.70ng/ml
    16.10 beta 240 🎉🥳 przyrost 240% 😱, prog 28.18ng/ml
    18.10 beta 660 przyrost 175% 🥰, prog 36.51ng/ml

    Leki: duphaston, cyclogest, acard (od owulacji), clexane (od pozytywnego testu)

    preg.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 31 października 2024, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Nie wiem czy pisać do Was, czy chcecie wiedzieć co tam u nas :D

    Dziś 6t+0, , USG 6t+2d i ujrzałam bijące serduszko ❤️ wszystko dobrze 😊🥺🥺🥺😊

    Oczywiście że chcemy ! Cudowna wiadomość Cytrynko, bardzo się cieszę że maleństwo się rozwija. Czujesz się trochę spokojniejsza po usg?

    Cytrynka 🍋, Natka1712 lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 31 października 2024, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Nie wiem czy pisać do Was, czy chcecie wiedzieć co tam u nas :D

    Dziś 6t+0, , USG 6t+2d i ujrzałam bijące serduszko ❤️ wszystko dobrze 😊🥺🥺🥺😊

    Ale super 🩷🩷🩷 cudowna wiadomość 🥰

    Cytrynka 🍋 lubi tę wiadomość

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Cytrynka 🍋 Ekspertka
    Postów: 183 209

    Wysłany: 31 października 2024, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Oczywiście że chcemy ! Cudowna wiadomość Cytrynko, bardzo się cieszę że maleństwo się rozwija. Czujesz się trochę spokojniejsza po usg?
    Tak, naprawdę lżej mi teraz :)
    Kolejna wizyta 15.11 więc teraz będę przeżywać kolejna :) ale pocieszam się, że teraz nie na żadnych złych znaków plus jestem obstawiona lekami

    Martolina lubi tę wiadomość

    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO
    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰Badanie nasienia prawidłowe

    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymane, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi
    Potem przerwa, starania od 05.2024
    10.2024 Lametta + Zivafert (jeden pęcherzyk 19mm na dzień przed zastrzykiem, pękł) ✔️ --> trzeci cykl z lamettą
    12.10 ⏸️
    14.10 beta 67 ❤️, prog 36.70ng/ml
    16.10 beta 240 🎉🥳 przyrost 240% 😱, prog 28.18ng/ml
    18.10 beta 660 przyrost 175% 🥰, prog 36.51ng/ml

    Leki: duphaston, cyclogest, acard (od owulacji), clexane (od pozytywnego testu)

    preg.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 31 października 2024, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Nie wiem czy pisać do Was, czy chcecie wiedzieć co tam u nas :D

    Dziś 6t+0, , USG 6t+2d i ujrzałam bijące serduszko ❤️ wszystko dobrze 😊🥺🥺🥺😊
    Pewnie że chcemy 🤗 Masz tu nam raportować wszystko 😅
    Cieszę się że wszystko dobrze. Bijące serduszko - Super ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2024, 19:05

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
‹‹ 443 444 445 446 447 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ