Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 13 listopada 2024, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uznałam że trzeba szukać w tym wszystkich pozytywów - ja przy stymulacji w ogóle nie piję także skoro się nie udało to kupiłam dziś sobie prosecco, i dziś wieczorem się napiję za swój nowy cykl ale też za zdrowie Was wszystkich czekających na monitoring/zastrzyk/testowanie/ transfer 🤗🥂

    AlicjaRogos, Finch11, WWiktoriAA92, Mała.mi 93, Chameleon_13, cysterka95, toossiaa, Suzie, Ola_45 lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Uznałam że trzeba szukać w tym wszystkich pozytywów - ja przy stymulacji w ogóle nie piję także skoro się nie udało to kupiłam dziś sobie prosecco, i dziś wieczorem się napiję za swój nowy cykl ale też za zdrowie Was wszystkich czekających na monitoring/zastrzyk/testowanie/ transfer 🤗🥂
    O jak fajnie! Też tak zrobię jak przyjdzie miesiączka! Bardzo dobry pomysł 🤭 bo ciągoe jest coś - jak stymulacja to strach pić żeby czegoś nie zaburzyć a później po owulacji starch bo może ciąża 😂 i nie ma kiedy się napić za swoje zdrowie 😅

    Chameleon_13 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toossiaa wrote:
    Już jestem po wizycie, przepadała mnie i endrometrium mam 8mm więc tyle musiałam mieć w niedziele więc nie ma mowy o 19mm🤦‍♀️ a pęcherzyk który miałam 19mm już nie ma pozostal 14mm. I mam brac duphaston od jutra przez 14 dni i 28.11 zrobic bete
    No, 8 to już realny wynik 😂 w takim razie trzymamy kciuki! Ja już od wczoraj jestem na progesteronie a testować będę chyba 22.11

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • WWiktoriAA92 Ekspertka
    Postów: 256 68

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak myślcie testować się jutro? Pik miałam 3 listopada - a miesiączka powinna być we wtorek 🫣 czy jeszcze ładnie czekać?

    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti ❌
    5cs (11.24): naturalne staranie bez monitoringu ❌
    6cs (12.24): walka z ureplasmą, brak starań
    01.25: histeroskopia
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Dziewczyny jak myślcie testować się jutro? Pik miałam 3 listopada - a miesiączka powinna być we wtorek 🫣 czy jeszcze ładnie czekać?
    Ja bym testowała 🫣 ale jestem niecierpliwa z natury 😂 zawsze możesz powtórzyć jeszcze w weekend jeśli będzie negatywny

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Dziewczyny jak myślcie testować się jutro? Pik miałam 3 listopada - a miesiączka powinna być we wtorek 🫣 czy jeszcze ładnie czekać?

    Jak nie miałaś zastrzyku to testuj 😅

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Dziewczyny jak myślcie testować się jutro? Pik miałam 3 listopada - a miesiączka powinna być we wtorek 🫣 czy jeszcze ładnie czekać?

    Ja bym poczekała do piątku 🙈

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • WWiktoriAA92 Ekspertka
    Postów: 256 68

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak - ja bez zastrzyku, może faktycznie pożyje jeszcze z nadzieją do pt / sb - zastanawiam się czy można być w ciąży nie mając żadnych większych objawów? 😂 bólu jajników, podbrzusza

    Mała mi - a Ty kiedy się testujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2024, 18:43

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti ❌
    5cs (11.24): naturalne staranie bez monitoringu ❌
    6cs (12.24): walka z ureplasmą, brak starań
    01.25: histeroskopia
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Taaak - ja bez zastrzyku, może faktycznie pożyje jeszcze z nadzieją do pt / sb - zastanawiam się czy można być w ciąży nie mając żadnych większych objawów? 😂 bólu jajników, podbrzusza

    Mała mi - a Ty kiedy się testujesz?

    Ja sobie mówię że cykl w którym nie będę miała żadnych objawów ciąży będzie tym w którym będę w ciąży 😅 bo regularnie mam wszystkie, ból piersi, ból podbrzusza, ból jajników i zawsze nic z tego nie wychodzi 😅 w piątek sobotę na pewno wynik będzie wiarygodniejszy teraz myślę że jest na tyle wcześnie że może Ci wyjść bladzioch ale nie musi

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie dostałam wyniku wymazu. 🥲 Jak znowu pomylono mojego maila to padnę. Co prawda badanie miałam w tym samym miejscu co drożność, ale i tak..

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Taaak - ja bez zastrzyku, może faktycznie pożyje jeszcze z nadzieją do pt / sb - zastanawiam się czy można być w ciąży nie mając żadnych większych objawów? 😂 bólu jajników, podbrzusza

    Mała mi - a Ty kiedy się testujesz?

    Ja jeszcze nie miałam owulacji 🙈 lekarz mówi że może być jutro. Wczoraj pęcherzyk miał 17 mm to dziś może mieć 18/19 więc jutro 19/20. Zobaczymy. A testować chce gdzieś 28 wtedy mam mieć 🐒. Więc jeszcze kuuupa czasu.

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy tutaj wszystkie w podobnym czasie, a ja daleko za wami 😆

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Dziewczyny jak myślcie testować się jutro? Pik miałam 3 listopada - a miesiączka powinna być we wtorek 🫣 czy jeszcze ładnie czekać?

    Ja bym wytrzymała do piątku 😁

  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    No, 8 to już realny wynik 😂 w takim razie trzymamy kciuki! Ja już od wczoraj jestem na progesteronie a testować będę chyba 22.11

    Dobrze, ze Wy czuwacie bo ja się wdrażam co ile dopiero i tak na świeżo nie myślę 🤣🤦‍♀️
    Myślisz, że jest szansa? Bo ta młoda lekarka nic nie mówiła, mówiła żebym się nie nastawiać że za 1 razem będzie ale to w sumie przed badaniem🙄 oo 22.11 to przeleci raz dwa✊️

  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toossiaa wrote:
    Dobrze, ze Wy czuwacie bo ja się wdrażam co ile dopiero i tak na świeżo nie myślę 🤣🤦‍♀️
    Myślisz, że jest szansa? Bo ta młoda lekarka nic nie mówiła, mówiła żebym się nie nastawiać że za 1 razem będzie ale to w sumie przed badaniem🙄 oo 22.11 to przeleci raz dwa✊️

    Jak jest potwierdzona owulacja i staranko w tym czasie to szansa zawsze jest :) ale faktycznie lepiej się nie nastawiać bo te rozczarowania potem bolą niestety, trzymam kciuki żeby to był Twój cykl :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2024, 19:11

    toossiaa lubi tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toossiaa wrote:
    Dobrze, ze Wy czuwacie bo ja się wdrażam co ile dopiero i tak na świeżo nie myślę 🤣🤦‍♀️
    Myślisz, że jest szansa? Bo ta młoda lekarka nic nie mówiła, mówiła żebym się nie nastawiać że za 1 razem będzie ale to w sumie przed badaniem🙄 oo 22.11 to przeleci raz dwa✊️
    Mi lekarka powiedziała, że mniej więcej jedna na 4 owulację kończą się ciążą i że lepiej podchodzić na chłodno.
    Ja też z resztą tak uważam 😌 może będzie to „zloty strzał” a może będziesz musiała jeszcze poczekać :)
    Ogólnie mówi się, że każdy cykl to około 30% na ciążę ☺️

    ale szanse są zawsze! jednak ja już podchodzę do starań z chłodną głową bardziej niż na początku 😅

    Martolina lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toossiaa wrote:
    Dobrze, ze Wy czuwacie bo ja się wdrażam co ile dopiero i tak na świeżo nie myślę 🤣🤦‍♀️
    Myślisz, że jest szansa? Bo ta młoda lekarka nic nie mówiła, mówiła żebym się nie nastawiać że za 1 razem będzie ale to w sumie przed badaniem🙄 oo 22.11 to przeleci raz dwa✊️

    A w ogole czemu miałaś zaleconą stymulację i zastrzyk? Nie miałaś swoich owulacji? Masz jakieś problemy zdrowotne czy jaka jest Twoja historia? 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2024, 19:14

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • WWiktoriAA92 Ekspertka
    Postów: 256 68

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz zlecił stymulację - wydaje mi się żeby mieć pewność że wszystko będzie książkowo. Do tej pory miałam super owulację i wszystko działało - a żeby to wzmocnić dodawał lamette, potem ovitrelle i progesteron. Teraz pora na dalsze badania, bo stymulacja nic nie przyniosła. Więc w moim przypadku nie było żadnych przyczyn do rozpoczęcia stymulacji. Lekarz działa, a ja słucham - mimo że dopiero 6 miesiącu się staramy

    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti ❌
    5cs (11.24): naturalne staranie bez monitoringu ❌
    6cs (12.24): walka z ureplasmą, brak starań
    01.25: histeroskopia
  • Kiki90 Debiutantka
    Postów: 7 13

    Wysłany: 13 listopada 2024, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny przychodzę z pytaniem. Dostałam podwójny zastrzyk Ovitrille na pęknięcie- minęło 15 dni od podania. Czy możliwe by jeszcze utrzymywal się w organizmie ?

  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 13 listopada 2024, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki90 wrote:
    Hej, dziewczyny przychodzę z pytaniem. Dostałam podwójny zastrzyk Ovitrille na pęknięcie- minęło 15 dni od podania. Czy możliwe by jeszcze utrzymywal się w organizmie ?
    Z tego co wiem, przy podwójnej dawce może się utrzymywać do 15/20 dni, ale może spytaj jeszcze lekarza

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
‹‹ 469 470 471 472 473 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ