Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 13 listopada 2024, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba jeszcze dzisiaj kupię inne testy żeby spróbować dwa dni temu powinna być miesiączka wiadomo że jej nie będzie bo biorę luteinę ale temperatura wczoraj była podwyższona ponad 37,3 nie wiem jak to wygląda z temp. przy przyjmowaniu progesteronu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2024, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Ja chyba jeszcze dzisiaj kupię inne testy żeby spróbować dwa dni temu powinna być miesiączka wiadomo że jej nie będzie bo biorę luteinę ale temperatura wczoraj była podwyższona ponad 37,3 nie wiem jak to wygląda z temp. przy przyjmowaniu progesteronu
    Ja mam jeszcze te TESTEO pasuje mi je zużyć, ale później na pewno zmienię ;) tyle że nigdy nie byłam w ciąży więc raczej nie oszukiwały, ciekawe jakbym faktycznie była co by pokazały 🤔

    Ale Ty faktycznie spróbuj inny, może coś jest na rzeczy 🫣🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2024, 13:59

  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 13 listopada 2024, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Ja też w niedzielę brałam zastrzyk ☺️
    Brałaś Ovitrelle? Kiedy idziesz na monitoring czy owulacja była?
    Endometrium 19 mm to jednak chyba ciut za dużo, na pewno tyle było?

    Idź sobie w razie co na USG może, żeby zobaczyć czy jest ciałko żółte? Ja idę na przykład jutro potwierdzić żeby mieć pewność, że owulacja była 💛
    Będziesz spokojniejsza

    Tak brałam ovitrelle, właśnie może coś źle połączyłam fakty bo byłam tak podjarana że urósł, że mogłam sobie dopisać to 🤦‍♀️ ja właśnie chodzę prywatnie do lekarza gdzie dojeżdżam do niego 150 km i nic mi nie mówił już żeby iść na monitor tylko przepisał od razu duphaston przez 14 dni.

    Ale tak patrzę mam jeszcze abonament w lux medzie to akurat może wskoczę na usg, bo jest termin od razu po mojej pracy (przypadek? Nie sadze 😁) I zobaczymy co tam się dzieje ✊️

    Dobrze ze tu zerknęłam na forum bo teraz człowiek nie myśli tak jak powinien a Wy zawsze coś podpowiecie ❤️

    Dobrze ze jesteście ❤️

  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 13 listopada 2024, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie inne polecacie teraz testowałam tymi easy Home ?

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 13 listopada 2024, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toossiaa wrote:
    Tak brałam ovitrelle, właśnie może coś źle połączyłam fakty bo byłam tak podjarana że urósł, że mogłam sobie dopisać to 🤦‍♀️ ja właśnie chodzę prywatnie do lekarza gdzie dojeżdżam do niego 150 km i nic mi nie mówił już żeby iść na monitor tylko przepisał od razu duphaston przez 14 dni.

    Ale tak patrzę mam jeszcze abonament w lux medzie to akurat może wskoczę na usg, bo jest termin od razu po mojej pracy (przypadek? Nie sadze 😁) I zobaczymy co tam się dzieje ✊️

    Dobrze ze tu zerknęłam na forum bo teraz człowiek nie myśli tak jak powinien a Wy zawsze coś podpowiecie ❤️

    Dobrze ze jesteście ❤️

    Jak masz możliwość to zerknij jeszcze na USG i dopytaj o endometrium. Ja zazwyczaj mam miedzy 10-12 i to jest ok :) Ale 19 byłoby za dużo. Ważne jest endometrium ale jak jest za grube to mógłby byc problem chyba przy implantacji ewentualnej.

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 13 listopada 2024, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    A jakie inne polecacie teraz testowałam tymi easy Home ?

    Ja chyba tylko easy home polecam i ewentualnie ClearBlue digital.

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 13 listopada 2024, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Jak masz możliwość to zerknij jeszcze na USG i dopytaj o endometrium. Ja zazwyczaj mam miedzy 10-12 i to jest ok :) Ale 19 byłoby za dużo. Ważne jest endometrium ale jak jest za grube to mógłby byc problem chyba przy implantacji ewentualnej.


    Dobrze ze zerknęłam na terminy i akurat był idealnie po drodze w placówce. Podpytam właśnie ale wydaje mi się,że przekręciłam coś z tym 19mm🤦‍♀️. Dam znać jak po wizycie , trzymajcie kciuki 🥹

    Finch11 lubi tę wiadomość

  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 13 listopada 2024, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toossiaa wrote:
    Dobrze ze zerknęłam na terminy i akurat był idealnie po drodze w placówce. Podpytam właśnie ale wydaje mi się,że przekręciłam coś z tym 19mm🤦‍♀️. Dam znać jak po wizycie , trzymajcie kciuki 🥹

    Może masz 9 mm, to by było idealne :)

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 13 listopada 2024, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski beta negatywna (oczywiście się spodziewałam ale i tak jakoś smuteczek)

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 13 listopada 2024, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Laski beta negatywna (oczywiście się spodziewałam ale i tak jakoś smuteczek)
    Zawsze do ostatniej chwili nadzieja jest

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 13 listopada 2024, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Laski beta negatywna (oczywiście się spodziewałam ale i tak jakoś smuteczek)

    😑 przykro mi 😦😞😢

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 13 listopada 2024, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny za tydzień we wtorek (19.11) transfer 🤞🏻🤞🏻

    Mała.mi 93, AlicjaRogos, Kaliope, Cytrynka 🍋, cysterka95, Chameleon_13 lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 13 listopada 2024, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dziewczyny za tydzień we wtorek (19.11) transfer 🤞🏻🤞🏻

    Super 🩷trzymam kciuki

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 13 listopada 2024, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Może masz 9 mm, to by było idealne :)


    Już jestem po wizycie, przepadała mnie i endrometrium mam 8mm więc tyle musiałam mieć w niedziele więc nie ma mowy o 19mm🤦‍♀️ a pęcherzyk który miałam 19mm już nie ma pozostal 14mm. I mam brac duphaston od jutra przez 14 dni i 28.11 zrobic bete

  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 13 listopada 2024, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Laski beta negatywna (oczywiście się spodziewałam ale i tak jakoś smuteczek)
    Przykro mi 😥 trzymałam mocno kciuki za Ciebie. Teraz walcz o nowy cykl 💛

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 13 listopada 2024, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toossiaa wrote:
    Dobrze ze zerknęłam na terminy i akurat był idealnie po drodze w placówce. Podpytam właśnie ale wydaje mi się,że przekręciłam coś z tym 19mm🤦‍♀️. Dam znać jak po wizycie , trzymajcie kciuki 🥹
    Dawaj znać 🤞🏻

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 13 listopada 2024, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zmieniłam termin wizyty z jutra na dziś na 21 😂
    Nie mogłam już wytrzymać, a u polecanej lekarki zwolnił się termin.

    Mam nadzieję, że jeśli ma być widać ciałko żółte to już będzie nawet dziś. Wczoraj te jajniki dały mi popalić, ale od wczoraj już od popołudnia nic nie czułam i dziś też.
    Więc aż ciężko mi uwierzyć, że nie było owulki z tego prawego jajnika skoro takie kłucie miałam od rana 🫣

    Trzymajcie kciuki 🤞🏻

    toossiaa lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 13 listopada 2024, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Dawaj znać 🤞🏻


    Już jestem po wizycie, przepadała mnie i endrometrium mam 8mm więc tyle musiałam mieć w niedziele więc nie ma mowy o 19mm🤦‍♀️ a pęcherzyk który miałam 19mm już nie ma pozostal 14mm. I mam brac duphaston od jutra przez 14 dni i 28.11 zrobic bete

    Finch11 lubi tę wiadomość

  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 13 listopada 2024, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Ja zmieniłam termin wizyty z jutra na dziś na 21 😂
    Nie mogłam już wytrzymać, a u polecanej lekarki zwolnił się termin.

    Mam nadzieję, że jeśli ma być widać ciałko żółte to już będzie nawet dziś. Wczoraj te jajniki dały mi popalić, ale od wczoraj już od popołudnia nic nie czułam i dziś też.
    Więc aż ciężko mi uwierzyć, że nie było owulki z tego prawego jajnika skoro takie kłucie miałam od rana 🫣

    Trzymajcie kciuki 🤞🏻

    Trzymam kciuki ! Na pewno już będzie widać :)

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 13 listopada 2024, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Ja zmieniłam termin wizyty z jutra na dziś na 21 😂
    Nie mogłam już wytrzymać, a u polecanej lekarki zwolnił się termin.

    Mam nadzieję, że jeśli ma być widać ciałko żółte to już będzie nawet dziś. Wczoraj te jajniki dały mi popalić, ale od wczoraj już od popołudnia nic nie czułam i dziś też.
    Więc aż ciężko mi uwierzyć, że nie było owulki z tego prawego jajnika skoro takie kłucie miałam od rana 🫣

    Trzymajcie kciuki 🤞🏻


    Dobrze zrobilas😁 Trzymamy kciuki ✊️ dawaj znac😁

‹‹ 468 469 470 471 472 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ