Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 18 listopada 2024, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Miałam jakiś kryzys w weekend, brzuch mnie bolał bo okres i jakoś tak okropnie oklapłam. Dopadło mnie jakieś zrezygnowanie, nie chciało mi się nawet brać tych suplementów bo mam chyba już na starcie podejście że nic z tego cyklu nie będzie. Ja w tym miesiącu bez lametty, tylko nac biorę i zioła sroki
    Właśnie tak myślałam o Tobie przez weekend, że chyba potrzebowałaś odsapnąć. A bierzesz takie wyższy dawki NAC? Czytałam że niektóre dziewczyny nawet po 1800-2000 biorą dzień w dzień i bardzo sobie chwalą działanie. Czasem jest gorszy czas, ale natura lubi robić takie psikusy, że kiedy najmniej się spodziewamy i nie mamy już żadnych nadziei to akurat wtedy jest jakiś cud 💛

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2024, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Miałam jakiś kryzys w weekend, brzuch mnie bolał bo okres i jakoś tak okropnie oklapłam. Dopadło mnie jakieś zrezygnowanie, nie chciało mi się nawet brać tych suplementów bo mam chyba już na starcie podejście że nic z tego cyklu nie będzie. Ja w tym miesiącu bez lametty, tylko nac biorę i zioła sroki
    Tule mocno i jestem z Tobą 🫂🫂do mnie dzisiaj przyszła @. Nie wiem czy to po tych lekach ale mam takie bolesne miesiączki że ciężko przeżyć pierwsze 2 dni 😔 wcześniej też bolało ale nie aż tak..

    Martolina lubi tę wiadomość

  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 18 listopada 2024, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Tule mocno i jestem z Tobą 🫂🫂do mnie dzisiaj przyszła @. Nie wiem czy to po tych lekach ale mam takie bolesne miesiączki że ciężko przeżyć pierwsze 2 dni 😔 wcześniej też bolało ale nie aż tak..
    U mnie to samo takie bóle że masakra jeszcze doszła gorączka i jakieś przeziębienie więc ledwo funkcjonuje 🫣

  • Evie Autorytet
    Postów: 2311 1633

    Wysłany: 18 listopada 2024, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Właśnie tak myślałam o Tobie przez weekend, że chyba potrzebowałaś odsapnąć. A bierzesz takie wyższy dawki NAC? Czytałam że niektóre dziewczyny nawet po 1800-2000 biorą dzień w dzień i bardzo sobie chwalą działanie. Czasem jest gorszy czas, ale natura lubi robić takie psikusy, że kiedy najmniej się spodziewamy i nie mamy już żadnych nadziei to akurat wtedy jest jakiś cud 💛

    a co daje taka duża dawka codziennie?

    Kriobank Białystok

    07.08.2021 punkcja
    12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️

    🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
    🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
    🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
    🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
    🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
    🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
    🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
    🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50

    27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
    04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m

    19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
    19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m

    Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

    rfxgrjjgg31sy2sm.png
  • Evie Autorytet
    Postów: 2311 1633

    Wysłany: 18 listopada 2024, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Tak i po rozebraniu testu, tak jak wczoraj, widać jeszcze chyba ślady ovi 🙄 jutro zatestuje znowu.


    rozbierałaś test? :) :)

    Kriobank Białystok

    07.08.2021 punkcja
    12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️

    🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
    🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
    🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
    🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
    🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
    🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
    🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
    🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50

    27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
    04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m

    19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
    19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m

    Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

    rfxgrjjgg31sy2sm.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 18 listopada 2024, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Właśnie tak myślałam o Tobie przez weekend, że chyba potrzebowałaś odsapnąć. A bierzesz takie wyższy dawki NAC? Czytałam że niektóre dziewczyny nawet po 1800-2000 biorą dzień w dzień i bardzo sobie chwalą działanie. Czasem jest gorszy czas, ale natura lubi robić takie psikusy, że kiedy najmniej się spodziewamy i nie mamy już żadnych nadziei to akurat wtedy jest jakiś cud 💛

    Taaak, potrzebowałam odpocząć, jakoś bardzo dojechał mnie ten poprzedni cykl… mam takie dziwne dawkowanie od mojej lekarki, od 3-7 dc mam brać po 3 tabletki (czyli 1800 mg w sumie) a potem po 1 aż do owulacji. Ta moja lekarka mówi że to działa bardzo podobnie jak stymulacja, wiadomo, nie na każdego podziała ale warto spróbować ze względu że ja po lamettcie kiepsko się po prostu czułam. Finch, dziękuję za podniesienie na duchu ❤️❤️ ja w tym poprzednim cyklu miałam chyba za dużo nadziei podświadomie. Teraz mam podejście że 12 grudnia idziemy z mężem do kliniki i na to czekam, nie mam raczej nadziei że coś tu się wydarzy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2024, 17:21

    Finch11 lubi tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 18 listopada 2024, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Tule mocno i jestem z Tobą 🫂🫂do mnie dzisiaj przyszła @. Nie wiem czy to po tych lekach ale mam takie bolesne miesiączki że ciężko przeżyć pierwsze 2 dni 😔 wcześniej też bolało ale nie aż tak..

    Ooo to jedziemy na tym samym wózku, bardzo mi przykro że też Cię 🐒 nawiedziła

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 18 listopada 2024, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Taaak, potrzebowałam odpocząć, jakoś bardzo dojechał mnie ten poprzedni cykl… mam takie dziwne dawkowanie od mojej lekarki, od 3-7 dc mam brać po 3 tabletki (czyli 1800 mg w sumie) a potem po 1 aż do owulacji. Ta moja lekarka mówi że to działa bardzo podobnie jak stymulacja, wiadomo, nie na każdego podziała ale warto spróbować ze względu że ja po lamettcie kiepsko się po prostu czułam. Finch, dziękuję za podniesienie na duchu ❤️❤️ ja w tym poprzednim cyklu miałam chyba za dużo nadziei podświadomie. Teraz mam podejście że 12 grudnia idziemy z mężem do kliniki i na to czekam, nie mam raczej nadziei że coś tu się wydarzy

    A kiedy teraz idziesz na jakiś monitoring?

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 18 listopada 2024, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    A kiedy teraz idziesz na jakiś monitoring?

    Za tydzień, to będzie 12 dc więc jeśli będzie pęcherzyk to pewnie od razu dostanę zastrzyk. Także w tym cyklu bardzo na spokojnie

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 18 listopada 2024, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny że przyszedł do Was okres 😦 Wiem że takie pisanie nic Wam nie da ale trzymajcie się, za każdą z Was trzymam kciuki 🤗

    Ja trochę odpoczęłam od rozmyślania o transferze. Wzięłam się za gruntowne porządki w domu żebym później nie musiała nic robić, tylko mąż czasem odkurzy a parter robot przejedzie.
    Obiecałam sobie i mężowi że tym razem ograniczę się tylko do zrobienia obiadu i tyle. Resztę on ma robić. Chociaż przez pierwszy tydzień.
    Jutro między 9 a 11 mam dostać telefon z kliniki o której transfer i czy na pewno będzie bo muszą najpierw rozmrozić i ocenić czy zarodek nie jest uszkodzony. Troche się tym stresuję

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 18 listopada 2024, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chętnie dołącze do was tutaj. Jest to mój pierwszy cykl z pomocą medyczną, a mianowicie Lametta + Ovitrelle. Obecnie jestem 5dpo, jutro chyba zacznę robić testy aby śledzić kiedy zastrzyk się wypłuka :)

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Aqkaracza Autorytet
    Postów: 326 731

    Wysłany: 18 listopada 2024, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Hej dziewczyny, chętnie dołącze do was tutaj. Jest to mój pierwszy cykl z pomocą medyczną, a mianowicie Lametta + Ovitrelle. Obecnie jestem 5dpo, jutro chyba zacznę robić testy aby śledzić kiedy zastrzyk się wypłuka :)
    Hej. Ja tak samo lametta i ovi. U mnie z kolei 7 dzień po zastrzyku i nie ma po nim u mnie śladu. Dziś sobie sprawdziłam.

    Vergeet lubi tę wiadomość

  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 18 listopada 2024, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Przykro mi dziewczyny że przyszedł do Was okres 😦 Wiem że takie pisanie nic Wam nie da ale trzymajcie się, za każdą z Was trzymam kciuki 🤗

    Ja trochę odpoczęłam od rozmyślania o transferze. Wzięłam się za gruntowne porządki w domu żebym później nie musiała nic robić, tylko mąż czasem odkurzy a parter robot przejedzie.
    Obiecałam sobie i mężowi że tym razem ograniczę się tylko do zrobienia obiadu i tyle. Resztę on ma robić. Chociaż przez pierwszy tydzień.
    Jutro między 9 a 11 mam dostać telefon z kliniki o której transfer i czy na pewno będzie bo muszą najpierw rozmrozić i ocenić czy zarodek nie jest uszkodzony. Troche się tym stresuję

    Ola to jutro wielki dzień ❤️ trzymam kciuki za zarodek żeby z nim wszystko było ok i żeby transfer się odbył i udał! A po transferze będziesz miała l4?

    Ola_45, WWiktoriAA92 lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 18 listopada 2024, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Hej dziewczyny, chętnie dołącze do was tutaj. Jest to mój pierwszy cykl z pomocą medyczną, a mianowicie Lametta + Ovitrelle. Obecnie jestem 5dpo, jutro chyba zacznę robić testy aby śledzić kiedy zastrzyk się wypłuka :)
    O! Fajnie Cię widzieć też w tym wątku! Rozgość się! 🤗☺️

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 18 listopada 2024, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Hej dziewczyny, chętnie dołącze do was tutaj. Jest to mój pierwszy cykl z pomocą medyczną, a mianowicie Lametta + Ovitrelle. Obecnie jestem 5dpo, jutro chyba zacznę robić testy aby śledzić kiedy zastrzyk się wypłuka :)

    Witamy w klubie Lametta+Ovi 😉

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Hopex2 Autorytet
    Postów: 606 1288

    Wysłany: 18 listopada 2024, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie drugi cykl Clo+ ovitrelle, dodatkowo dostałam Acard 🙈

    👩27👨29 kitku 🐈 2022
    Mąż: morfologia 2%, obniżony ruch
    Całkowita ilość: 370 mln

    Hashimoto, IO, niedoczynność tarczycy.

    Podstawowe badania w normie 😌 FSH, LH, estradiol, prolaktyna,itd
    AMH: 6,63
    Październik- Styczeń Clo+ Ovitrelle❌
    Pierwsza wizyta w klinice za nami ☘️
    HSG ✅
    MUCHa✅
    Wirusy✅
    Ana3 miano 1:160

    Marzec 2025
    9 dpo- pozytywny test, beta 18,6; prog 48❤️
    11 dpo-beta 78,9, prog 60❤️
    13 dpo-beta: 223 🥰 prog 89❤️
    15 dpo-beta: 479 🥹
    04.04 pierwsze USG 🍀🫶🏻 2 Kropusie na pokładzie 🥹😘✊
    18.04 wizyta serduszkowa 🥰❤️ Jeden Kropuś 6+6 ( serduszko crl 0,9 cm) Drugi Kropuś zatrzymany 6+1 💔
    23.08.2025 urodził się Szymuś 25+3 950 g 39 cm Walcz Misiu 🙏❤️
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 18 listopada 2024, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Ola to jutro wielki dzień ❤️ trzymam kciuki za zarodek żeby z nim wszystko było ok i żeby transfer się odbył i udał! A po transferze będziesz miała l4?
    Dziękuję 🤗
    Tym razem tak. Nie chcę mieć później do siebie żalu że się przemęczałam za bardzo i nie wyszło. Za dużo mnie to kosztuje żeby miało się znowu nie udać. 😉

    Martolina lubi tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Chameleon_13 Ekspertka
    Postów: 169 156

    Wysłany: 18 listopada 2024, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    A ja z takim pytaniem czy zamawiacie jakieś leki typu kwas foliowy , witaminy itd przez internet jeśli tak to jaka stronę polecacie ? Jak widzę ceny w aptekach u siebie to na niektórych produktach różnica ceny wynosi prawie 100% 🫣
    A ja zamawiam zawsze na stronie enaturalnie.pl i zazwyczaj z firmy Aliness 😀

    Starania od 2022 🍼
    👩🏽 '91
    2023 usunięto część lewego jajnika z torbielą s.
    🧔🏻‍♂️' 91
    Obniżone parametry n.

    2024 2x CS ❌ 07/24 Zmiana kliniki
    AMH 1.03🫥 (HyCoSy)✅
    2024 1 IUI - 2 IUI ❌
    12/24 CS 3 IUI ⏸️ 🥹 🤍
    01/25 mamy ❤️ 5t6d CRL 0.31cm
    27.01.25 8 tc👼🏼 🤍 2.02.25 💔

    2025 4 IUI - 5 IUI - 6 IUI ❌

    I IVF 🫡
    08-09/25 🥚x2 →🌱 x2
    (3 doba-5A,6A) ❌ 🥺
    II IVF
    11/25🥚x1 → 0 😭
    12/25 - 01/26 Priming t. ... Cdn.

    III IVF
    25.01Pobrane i zapłodnione 🥚x4
    🥹Mamy 3→🌱 3AA ❄️3AB ❄️2AB
    30.01. ET blastka 3AA 🤍
    6dpt - 35, 10 dpt - 20 💔 4+3

    02.03. CN FET blastka 3AB 🤍
    11.03. ✖️ 😔

    24.03. Endo 12,5 mm
    30.03. CS FET blastka 2AB 🤍
    8 dpt - 1.1 🥺
    28.04. Biopsja endometrium + CD138 ⏳

    IV IVF ⁉️

    🤍 A co, jeśli się nie uda?
    💜 A co, jeśli się uda piękniej, niż sobie wyobrażasz?
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 18 listopada 2024, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    A ja z takim pytaniem czy zamawiacie jakieś leki typu kwas foliowy , witaminy itd przez internet jeśli tak to jaka stronę polecacie ? Jak widzę ceny w aptekach u siebie to na niektórych produktach różnica ceny wynosi prawie 100% 🫣

    Robię spore zapasy na gemini 😉

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 18 listopada 2024, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dziękuję 🤗
    Tym razem tak. Nie chcę mieć później do siebie żalu że się przemęczałam za bardzo i nie wyszło. Za dużo mnie to kosztuje żeby miało się znowu nie udać. 😉
    Jesteśmy jutro z Tobą! ❤️

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
‹‹ 480 481 482 483 484 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ