Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 18 listopada 2024, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    U mnie to samo takie bóle że masakra jeszcze doszła gorączka i jakieś przeziębienie więc ledwo funkcjonuje 🫣
    U mnie też.. ostatnia miesiączka po Ovitrelle była taka bolesna, że musiałam wziąć wolne w pracy co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło.. nie byłam w stanie nawet normalnie ustać na nogach a zwykłe przeciwbólowe nie dawały rady. Wzięłam później mocne na receptę ale pomagały tylko na chwilę

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 18 listopada 2024, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    U mnie też.. ostatnia miesiączka po Ovitrelle była taka bolesna, że musiałam wziąć wolne w pracy co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło.. nie byłam w stanie nawet normalnie ustać na nogach a zwykłe przeciwbólowe nie dawały rady. Wzięłam później mocne na receptę ale pomagały tylko na chwilę
    Wydaje mi się że to chyba po tych stymulacjach bo wcześniej miałam tez bolesne i nospa pomagała a teraz nic nie pomaga

  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 18 listopada 2024, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqkaracza wrote:
    Hej. Ja tak samo lametta i ovi. U mnie z kolei 7 dzień po zastrzyku i nie ma po nim u mnie śladu. Dziś sobie sprawdziłam.
    Właśnie dziewczyny na innych wątkach pisały że do 10-14 może się utrzymać i tak się zasugerowałam, że miałam zacząć testować od 10 ale @Finch mnie zachęciła, że nie miała nic bardzo wcześnie więc stwierdziłam, że jednak zacznę sprawdzać od jutra 😀

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 18 listopada 2024, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    U mnie też.. ostatnia miesiączka po Ovitrelle była taka bolesna, że musiałam wziąć wolne w pracy co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło.. nie byłam w stanie nawet normalnie ustać na nogach a zwykłe przeciwbólowe nie dawały rady. Wzięłam później mocne na receptę ale pomagały tylko na chwilę
    O matko nie straszcie bo moje okresy są cudowne, praktycznie bezbolesne i mam nadzieję że stymulacja tego nie zmieni 🙈

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • WWiktoriAA92 Ekspertka
    Postów: 256 68

    Wysłany: 18 listopada 2024, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola powodzenia! Dawaj znać znać jak tam

    Ja dzisiaj plamienie, jutro pewnie miesiączka. Kolejny tydzień drożność i zobaczymy co tam wyjdzie.

    Powiem Wam, że też mam momenty zwątpienia, czasem nawet nie mam ochoty na te suple… ba! Nawet się zdarzy, że je pominę… no i cóż - kwas foliowy biorę już chyba 2 lata 😅 a pamiętam jak mi lekarz mówił - minimum 3 miesiące a najlepiej ok 6 miesięcy przed ciążą 🫣

    Vergeet lubi tę wiadomość

    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti ❌
    5cs (11.24): naturalne staranie bez monitoringu ❌
    6cs (12.24): walka z ureplasmą, brak starań
    01.25: histeroskopia
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 18 listopada 2024, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde. Ostatni okres był bolesny, może to serio po ovitrelle. Chociaż jak pierwszy raz miałam to nic nie było, a teraz silny skurcz... Na szczęście pomógł paracetamol i termofor, ale mega dziwne to było.

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 18 listopada 2024, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja po stymulacji faktycznie mam mocne skurcze przed okresem. Ale w trakcie już takie normalne, mam nadzieję że to się nie zmieni z czasem

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 18 listopada 2024, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po ovitrelle mam mniej bolesne niż zawsze i dość skąpe okresy. Nie wiem czy to dobrze

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 19 listopada 2024, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy stymulacjach miałam okresy normalne, czyli bolesne jak zawsze 😅🤭

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 19 listopada 2024, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jak widać kazda ma inaczej 😂

    Ja dzisiaj 6dpo, na teście ledwo widoczny cień cienia także chyba lada moment po zastrzyku nie będzie śladu :)

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 19 listopada 2024, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie wszystko okej od jutra znowu aromek w środę 27 kolejna wizyta i dodatkowo będę miała robiony wymaz z szyjki na te beztlenowce itd . Wspomniałam o drożności ale lekarka nie widzi sensu robienia tego mówiła że nawet w razie co do in vitro nie jest to potrzebne

    Finch11, Suzie, Vergeet lubią tę wiadomość

  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 19 listopada 2024, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jutro 8 dpo.. robić test czy się wstrzymać jeszcze? 🫣 myślicie że ewentualne badanie bety jutro miałoby sens? Mieszkam obok Alab więc w każdej chwili mogę tam podskoczyć ale nie wiem czy jest sens. Testy mam o czułości 10 z Pinka

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 19 listopada 2024, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Dziewczyny, jutro 8 dpo.. robić test czy się wstrzymać jeszcze? 🫣 myślicie że ewentualne badanie bety jutro miałoby sens? Mieszkam obok Alab więc w każdej chwili mogę tam podskoczyć ale nie wiem czy jest sens. Testy mam o czułości 10 z Pinka

    Moim zdaniem bezsensu tak wcześnie.

    Finch11, Kaliope lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 19 listopada 2024, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Ja już po wizycie wszystko okej od jutra znowu aromek w środę 27 kolejna wizyta i dodatkowo będę miała robiony wymaz z szyjki na te beztlenowce itd . Wspomniałam o drożności ale lekarka nie widzi sensu robienia tego mówiła że nawet w razie co do in vitro nie jest to potrzebne

    To ciekawe co twoja lekarka mówi 🤔 mi lekarz mówił, że trzeba zrobić, bo jak są niedrożne to bezsensu leki we mnie ładować

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 19 listopada 2024, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    To ciekawe co twoja lekarka mówi 🤔 mi lekarz mówił, że trzeba zrobić, bo jak są niedrożne to bezsensu leki we mnie ładować
    No właśnie ja też tak uważam ale jej zdaniem to nie ma sensu i sądzi że u mnie wszystko jest drożne chociaż tyle dobrego że te wymazy jeszcze będę miała zrobione bo nigdy nie miałam

  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 19 listopada 2024, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Dziewczyny, jutro 8 dpo.. robić test czy się wstrzymać jeszcze? 🫣 myślicie że ewentualne badanie bety jutro miałoby sens? Mieszkam obok Alab więc w każdej chwili mogę tam podskoczyć ale nie wiem czy jest sens. Testy mam o czułości 10 z Pinka
    Test możesz zrobić ale może to być za szybko zdecydowanie , wiem że to czekanie jest ciezkie

  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 19 listopada 2024, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    No właśnie ja też tak uważam ale jej zdaniem to nie ma sensu i sądzi że u mnie wszystko jest drożne chociaż tyle dobrego że te wymazy jeszcze będę miała zrobione bo nigdy nie miałam

    Trzeba znaleźć plusy :D zawsze coś

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2002 3113

    Wysłany: 19 listopada 2024, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    No właśnie ja też tak uważam ale jej zdaniem to nie ma sensu i sądzi że u mnie wszystko jest drożne chociaż tyle dobrego że te wymazy jeszcze będę miała zrobione bo nigdy nie miałam

    Moja mówi że 3 cykle stymulacji „na ślepo” to max i potem musi być drożność bo może się okazać że niedrożne i wtedy bez sensu jest się szprycować hormonami jak i tak nic to nie da

    Suzie, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 19 listopada 2024, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Moja mówi że 3 cykle stymulacji „na ślepo” to max i potem musi być drożność bo może się okazać że niedrożne i wtedy bez sensu jest się szprycować hormonami jak i tak nic to nie da
    No u mnie teraz już będzie 4 cykl stymulowany

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2024, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Dziewczyny, jutro 8 dpo.. robić test czy się wstrzymać jeszcze? 🫣 myślicie że ewentualne badanie bety jutro miałoby sens? Mieszkam obok Alab więc w każdej chwili mogę tam podskoczyć ale nie wiem czy jest sens. Testy mam o czułości 10 z Pinka
    Ja bym na razie testowała a betę zrobiła dopiero w 14 dpo :) chociaż i na testy moze być jeszcze za wcześnie, no chyba że Ovi Ci się już wypłukał :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2024, 13:31

    Finch11 lubi tę wiadomość

‹‹ 481 482 483 484 485 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ