Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 20 listopada 2024, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Ja już po monitoringu, dziś 11dc i pęcherzyk 18mm

    Cysterka95 z Twojego polecenia razem z lametta brałam NAC w dawce 1800mg i zadziałało cudownie 🥰

    W sobotę mam zrobić zastrzyk 2x Zivafert 5000 + 2 x ganopeptyl, wiec szykuje się na testowanie w Mikołajki 🎅🏼

    Ooo super 🥰 to teraz trzymamy mocne kciuki za cudowny prezent mikołajkowy ❤️

    Migotka96 lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1343 2883

    Wysłany: 20 listopada 2024, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, pójdę na wizytę tego 15dc i będzie co ma być 😁

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 20 listopada 2024, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Ja już po monitoringu, dziś 11dc i pęcherzyk 18mm

    Cysterka95 z Twojego polecenia razem z lametta brałam NAC w dawce 1800mg i zadziałało cudownie 🥰

    W sobotę mam zrobić zastrzyk 2x Zivafert 5000 + 2 x ganopeptyl, wiec szykuje się na testowanie w Mikołajki 🎅🏼

    Wow, faktycznie super zadziałało 🤗
    Trzymam kciuki za testowanie ❤️

    Migotka96 lubi tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 20 listopada 2024, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż zapisany tez na badanie nasienia 10 grudnia, w razie jakby się udało to jest szansa jeszcze badanie odwołać, a jak nie wyjdzie to już nie ma dla niego ratunku 😂 obawia się tego badania jak niczego 🙈

    Finch11, Vergeet lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2024, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Ja już po monitoringu, dziś 11dc i pęcherzyk 18mm

    Cysterka95 z Twojego polecenia razem z lametta brałam NAC w dawce 1800mg i zadziałało cudownie 🥰

    W sobotę mam zrobić zastrzyk 2x Zivafert 5000 + 2 x ganopeptyl, wiec szykuje się na testowanie w Mikołajki 🎅🏼
    Super wynik trzymam kciuki 🤞 🍀! A powiedz mi w jakim celu stosujesz NAC i czy można go kupić bez recepty?? Dużo z Was pisze o tym leku więc może też spróbuje tylko pytanie czy mogę we własnym zakresie to kupić ;)

    Migotka96 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2024, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    U nas gl czynnik męski, starania od 2016r. Czasami na serio, czasami na luzie. W klinice od 2018. Leczenie szybciej by poszlo, ale diagnoza zmiażdżyła męża. Azoospermia - calkowity brak plemników. Nieprawidlowy kariotyp. Musielismy dojrzec do decyzji o dawcy.
    U mnie pcos, jeden jajowod niedrożny i od niedawna IO jestem na metformine. Po konizacji z racji zmian przednowotworowych szyjki macicy. Reszta raczej ok, albo niezdiagnozowana. Teraz druga iui z tym samym dawca, okrutnie sie czas dłuży do testowania 🫣
    Tak, jestem przykladem ,ze na jednym jajowodzie w pierwszej stumulacji mozna uzyskać ciążę 👍 nie poddawajcie sie dziewczyny
    Trochę mnie poruszyła Twoja historia , bardzo mi przykro 🥹ale jesteś przykładem że się da 🍀 i Twój przypadek sprawia że zaczynam wierzyć w tą iui🙏 u nas jest trochę inna sytuacja. Mąż ma idealne wyniki natomiast mi wyszła w tamtym roku endometrioza 2 stopnia, ale nie wiem dlaczego nic z tym nie zrobili.. jajowody drozne więc jedyny plus tego natomiast w opisie mam że są zrosty w obrębie jamy brzusznej, poza tym wszystko ok i teraz nie wiem na ile te zrosty są poważne by utrudniały zajście w ciążę i czego kur.. ginekoloszka która była przy laparoskopii nic z tym nie zrobiła :/ i boje się jedynie tego że gin która teraz mnie prowadzi będzie chciała sprawdzić co tak naprawdę mam tam w środku i znów mnie położy na stole operacyjnym a nie wspominam tego zabiegu zbyt dobrze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2024, 22:03

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 20 listopada 2024, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Słuchajcie jaki ja miałam przypadek dzisiaj. Miesiączka już mi się skończyłam (jestem obecnie 8 dc) a nagle wczoraj znowu zaczęłam krwawić (i to tak konkretnie). W nocy brzuch mnie tak mocno bolał że myślałam że się przekręcę i zginałam się w pół. Poszłam dziś do lekarki całe szczęście był wolny termin, i okazało się że wszystko ok - nic nie wyszło ani w badaniu ani w USG. Powiedziała że to może być ze stresu przemęczenia i niewyspania, bo wszystko wygląda bardzo dobrze a nawet rośnie już pęcherzyk dominujący (miał 13 mm a w tym cyklu się nie stymuluję). Dostałam 3 dni zwolnienia, mam odpocząć. Dostałam też diclofenac przeciwbólowo i zdecydowanie czuję ulgę, dziś nic innego mi nie pomagało
    O kurcze, to się musiałaś wystraszyć. Dobrze, że wszystko na USG w porządku!

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 20 listopada 2024, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Super wynik trzymam kciuki 🤞 🍀! A powiedz mi w jakim celu stosujesz NAC i czy można go kupić bez recepty?? Dużo z Was pisze o tym leku więc może też spróbuje tylko pytanie czy mogę we własnym zakresie to kupić ;)
    NAC to suplement i możesz go kupić w aptece lub online :) ja biorę z firmy Swanson i polecała mi go dietetyczka kliniczna. Poprawia jakość śluzu, redukuje stres oksydacyjny, super się sprawdza przy stanach zapalnych bo je redukuje, poprawia wrażliwość na insulinę, wspiera regularność owulacji. Ogólnie same plusy :) u mężczyzn wpływa podobno też dobrze na jakość nasienia. A w 2-7 dniu cyklu jak się bierze podobno też „boostuje” wzrost pęcherzyków :)

    nick nieaktualny, Pauuulaa, Migotka96, Vergeet, toossiaa lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2024, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    NAC to suplement i możesz go kupić w aptece lub online :) ja biorę z firmy Swanson i polecała mi go dietetyczka kliniczna. Poprawia jakość śluzu, redukuje stres oksydacyjny, super się sprawdza przy stanach zapalnych bo je redukuje, poprawia wrażliwość na insulinę, wspiera regularność owulacji. Ogólnie same plusy :) u mężczyzn wpływa podobno też dobrze na jakość nasienia. A w 2-7 dniu cyklu jak się bierze podobno też „boostuje” wzrost pęcherzyków :)
    O kurde, że nikt mi o tym wcześniej nie powiedział.. już chyba nie zdążę w tym miesiącu go suplementować, ale zamówię żeby czekał sobie w razie wu w następnym cyklu,a ze swansona miałam kilka witamin więc znany mi producent :)

  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5622 4519

    Wysłany: 20 listopada 2024, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    NAC to suplement i możesz go kupić w aptece lub online :) ja biorę z firmy Swanson i polecała mi go dietetyczka kliniczna. Poprawia jakość śluzu, redukuje stres oksydacyjny, super się sprawdza przy stanach zapalnych bo je redukuje, poprawia wrażliwość na insulinę, wspiera regularność owulacji. Ogólnie same plusy :) u mężczyzn wpływa podobno też dobrze na jakość nasienia. A w 2-7 dniu cyklu jak się bierze podobno też „boostuje” wzrost pęcherzyków :)
    Oooo dobrze wiedziec. Zwlaszcza ze u mnie insulina w kosmos wystrzela 👍 dzięki za wyjaśnienie

    Finch11 lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5622 4519

    Wysłany: 20 listopada 2024, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Trochę mnie poruszyła Twoja historia , bardzo mi przykro 🥹ale jesteś przykładem że się da 🍀 i Twój przypadek sprawia że zaczynam wierzyć w tą iui🙏 u nas jest trochę inna sytuacja. Mąż ma idealne wyniki natomiast mi wyszła w tamtym roku endometrioza 2 stopnia, ale nie wiem dlaczego nic z tym nie zrobili.. jajowody drozne więc jedyny plus tego natomiast w opisie mam że są zrosty w obrębie jamy brzusznej, poza tym wszystko ok i teraz nie wiem na ile te zrosty są poważne by utrudniały zajście w ciążę i czego kur.. ginekoloszka która była przy laparoskopii nic z tym nie zrobiła :/ i boje się jedynie tego że gin która teraz mnie prowadzi będzie chciała sprawdzić co tak naprawdę mam tam w środku i znów mnie położy na stole operacyjnym a nie wspominam tego zabiegu zbyt dobrze...
    Pewnie ,ze sie da. Dobry lekarz, otwarta głową, pozytywne nastawienie. Najgorsze było jednak zalamanie męża. Ja "winy" o brak ciazy szukalam w sobie. No ale wyniki pokazaly zupelnie co innego. Czasami trzeba przesunac swoją granice ,aby dotrzec do celu. Z jakies 5 lat temu byloby to dla mnie nie do pomyślenia- dawca. A teraz? Nie wyobrazam sobie by tego malego czlowieczka nie było. On jest oczkiem w glowie tatusia. I wzajemnie. Tylko otwiera oczy i od razu wola "tata" 🥹🥹 a tak bardzo sie balam o ich relacje- zupełnie niepotrzebnie ☺️

    A nie mysleliscie o ivf? Moze ta droga bedzie wasza droga do rodzicielstwa?

    Ok. Doczytalam ,ze juz macie zaplanowana wizyte 👍 super napewno was poprowadzą odpowiednio.
    Ja mialam takie wrazenie wlasnie w naszej klinice, czlowiek praktycznie z zerowa wiedzą, a poprowadzony przez leczenie niemalże za reke. Jeszcze lekarz z kliniki( w klinice zdiagnozowalismy u mnie zmiany przednowotworowe) umawial mnie ze swoim kolega spoza kliniki na dalsza diagnostyke, bo ja bylam w szoku co tu sie wydarzylo. Przeciez mielismy w ciaze zachodzic a nie raka leczyc. Bylam juz w cyklu ,w którym miala odbyc sie iui. Oczywiście wszystko odwołane....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2024, 23:18

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 21 listopada 2024, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    NAC to suplement i możesz go kupić w aptece lub online :) ja biorę z firmy Swanson i polecała mi go dietetyczka kliniczna. Poprawia jakość śluzu, redukuje stres oksydacyjny, super się sprawdza przy stanach zapalnych bo je redukuje, poprawia wrażliwość na insulinę, wspiera regularność owulacji. Ogólnie same plusy :) u mężczyzn wpływa podobno też dobrze na jakość nasienia. A w 2-7 dniu cyklu jak się bierze podobno też „boostuje” wzrost pęcherzyków :)

    Dokładnie tak jak piszesz! Powiem Wam ze śluzu w tym cyklu tez wyjątkowo dużo, wręcz wydaje mi się ze nigdy tyle nie miałam ale regularnie pije tez olej z wiesiołka do owulacji, teraz mi się skończył i zamówiłam w tabletkach wiec będę testowała kolejny cykl 😊
    Tez mam NAC ze Swanson w dawcę 600mg wiec w dni lametty biorę 3 tabletki, dwie rano i jedna wieczorem , lamette dwie tabletki wieczorem (mam po niej mdłości wiec lepiej to przepaść). Dodatkowo biorę Endomesin caly cykl (zalecienie lekarza) i tam jest m.in. dawka NAC 600mg - akurat z tego suplementu chyba zrezygnuje bo jest bardzo drogi

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 21 listopada 2024, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Pewnie ,ze sie da. Dobry lekarz, otwarta głową, pozytywne nastawienie. Najgorsze było jednak zalamanie męża. Ja "winy" o brak ciazy szukalam w sobie. No ale wyniki pokazaly zupelnie co innego. Czasami trzeba przesunac swoją granice ,aby dotrzec do celu. Z jakies 5 lat temu byloby to dla mnie nie do pomyślenia- dawca. A teraz? Nie wyobrazam sobie by tego malego czlowieczka nie było. On jest oczkiem w glowie tatusia. I wzajemnie. Tylko otwiera oczy i od razu wola "tata" 🥹🥹 a tak bardzo sie balam o ich relacje- zupełnie niepotrzebnie ☺️

    A nie mysleliscie o ivf? Moze ta droga bedzie wasza droga do rodzicielstwa?

    Ok. Doczytalam ,ze juz macie zaplanowana wizyte 👍 super napewno was poprowadzą odpowiednio.
    Ja mialam takie wrazenie wlasnie w naszej klinice, czlowiek praktycznie z zerowa wiedzą, a poprowadzony przez leczenie niemalże za reke. Jeszcze lekarz z kliniki( w klinice zdiagnozowalismy u mnie zmiany przednowotworowe) umawial mnie ze swoim kolega spoza kliniki na dalsza diagnostyke, bo ja bylam w szoku co tu sie wydarzylo. Przeciez mielismy w ciaze zachodzic a nie raka leczyc. Bylam juz w cyklu ,w którym miala odbyc sie iui. Oczywiście wszystko odwołane....

    Jejku tez się jakiś czas temu zastanawiamy co bym zrobiła jakby trzeba było skorzystać z dawcy, do tej pory nie odpowiedziałam sobie na to pytanie

    Dodałaś otuchy ze to przecież nic takiego, dziecko zawsze będzie Twoim dzieckiem a tata i mama zawsze będą tatą i mamą bez względu na wszystko ❤️

    Co do diagnozy pod katem raka, to starania chciałam już zaczac we wrześniu 2023. Chciałam przed zrobić wszystkie badania takie jak usg, cytologia i niestety wynik cytologi wykazał zmianę przednowotworowa cin1 i do tego doszedł wirus HPV. W grudniu robiłam kolposkopie, okazało się ze podejrzenie okazało się słuszne i zmiana w szyjce była, ginekolog wycinając próbkę do badania powiedziała ze postara się wyciąć ja w całości bo często zdarza się ze po wycięciu po prostu znikaj tak na szczęście się stało. Wynik cytologi z kwietnia już ok.
    Z HPV walczyłam do kwietnia i nie wyleczyłam mimo 3 miesięcznej kuracji lekami dopochwowymi ale dostałam zielone światło do starań i od maja zaczęliśmy (z 8 miesięcznym opóźnieniem 🥲)
    W sumie teraz już nie robiłam badań pod katem HPV, ale już dwie ginekolog uświadomiły mnie ze z tym wirusem się żyje tylko trzeba regularnie usg robić i ze czasem znika nawet po kilku latach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2024, 06:55

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    U mnie też dziś 8dc i mam zgryz co do daty monitoringu 😐 standardowo biorę Lamettę 5-9dc bo tak się lepiej u mnie sprawdza i na monitoring chodzę 12-14 dc. Przeważnie tego 12dc jeszcze pęcherzyk był mały, 14dc już 16-18 mm i wtedy dostawałam zalecenie Ovitrelle na 15 dc, owu była dzień albo 2 po nim. W tym miesiącu mam wizytę umówioną na środę czyli 15 dc i nie za bardzo mam możliwość wcześniej, musiałabym bardzo kombinować w pracy... I tak się zastanawiam czy to wciąż ok? Jeśli będzie tak jak w poprzednich cyklach to po prostu zastrzyk bym zrobiła w ten sam dzień, od razu starania i chyba by była jeszcze szansa, no nie?
    Ja miałam teraz dokładnie tak jak opisujesz, jako że było święto 11 listopada w poniedziałek a we wtorki moja lekarka nie pracuje to dopiero mogłam iść w środę na monitoring i to był właśnie 15dc. Pęcherzyk był już bardzo duży, tego samego dnia lekarka kazała zrobić zastrzyk i mówiła żeby się starać bo dziś najważniejszy dzień :) także myślę, że jak najbardziej będzie w porządku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2024, 07:30

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny czytam o tym NAC odkąd jestem na forum a też się jeszcze nie zabrałam żeby suplementowac. Jakoś nie potrafię sobie ustalić odpowiedniej dla mnie dawki, jaka jest taka optymalna? Czy bierzecie to cały cykl? I cały cykl tyle samo? 🙈

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Finch kiedy testujesz tak „oficjalnie”? Bo widziałam że w 8dpo biel vizira ale to jest mega mega wcześnie jeszcze! Więc szansa wciąż jest!
    U mnie dzisiaj 8dpo i wypłukany zastrzyk do zera także planuje tak jak obstawiałam na początku może zacząć w poniedziałek testy :)

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 21 listopada 2024, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja akurat jestem dziś 5 dpo ale chcę się dopiero testować gdzieś za tydzień. Wtedy będzie 12 dpo, to już powinno- jeżeli coś będzie- widać. Ja akurat ani na lamettcie ani na ovi nie jestem :) robię sobie przerwę od tego bo nie dawało to w moim przypadku rezultatów. :)

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 21 listopada 2024, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 9dpo zastrzyku dalej się Ovitrelle utrzymuje 😑😑

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Maaniusia Przyjaciółka
    Postów: 105 54

    Wysłany: 21 listopada 2024, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziś 10 dni po owulacji, test bielutki.. stymulacja na mnie nie działa, pęcherzyki pękają, ale nic z tego nie wynika kolejny 😔 mam PCOS więc stymulacja chyba musi być, bo sama nie mam owulacji 😕 już nie wiem co mam robić 😭

  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 21 listopada 2024, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaniusia wrote:
    Jestem dziś 10 dni po owulacji, test bielutki.. stymulacja na mnie nie działa, pęcherzyki pękają, ale nic z tego nie wynika kolejny 😔 mam PCOS więc stymulacja chyba musi być, bo sama nie mam owulacji 😕 już nie wiem co mam robić 😭
    A czym miałaś stymulację? Generalnie nie ma reguły też mam pcos teraz już będzie 4 cykl i też nadal nic takze nie jesteś sama . Moja lekarka mówiła że w pierwszym cyklu to jest 8-12 % szans że się uda mówiła że najwcześniej to gdzieś koło 5 stymulacji się udaje .

‹‹ 485 486 487 488 489 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ