Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 28 listopada 2024, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dałam sobie spokój z lametta i z ovitrella. No i tak się udało 🙈🙈🙈 12 dpo

    Ola_45, Martolina, nick nieaktualny, Ola8999 lubią tę wiadomość

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 28 listopada 2024, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Dziewczyny 🙈🙈🙈
    https://zapodaj.net/plik-yYO7nhyjnB

    Omg jak cudownie 🥹😍😍 dobrze ci te cykle naturalne wychodzą 😁 gratulacje, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 🤞🏻

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Martolina Autorytet
    Postów: 1999 3113

    Wysłany: 28 listopada 2024, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Tak dałam sobie spokój z lametta i z ovitrella. No i tak się udało 🙈🙈🙈 12 dpo

    Gratuluję ❤️❤️❤️ będziesz teraz sprawdzać betę i przyrosty?

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 28 listopada 2024, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Dziewczyny 🙈🙈🙈
    https://zapodaj.net/plik-yYO7nhyjnB
    🥹🥹💛

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 28 listopada 2024, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mala.mi93 ale cudna wiadomość z rana! I to nadzieja dla nas, ze jak na stymulacji nie wychodzi to jeszcze jest szansa w naturalnym cyklu!

    Martolina a jak tam Twoja owulacji? Jest w końcu? Czy jednak bezowulacyjny cykl tak jak myślałaś? Wiadomo coś?

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 28 listopada 2024, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Dziewczyny 🙈🙈🙈
    https://zapodaj.net/plik-yYO7nhyjnB
    😍😍😍😍
    Ale super 😍 Gratuluję ❤️❤️

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • maddiee Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 28 listopada 2024, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Tak dałam sobie spokój z lametta i z ovitrella. No i tak się udało 🙈🙈🙈 12 dpo

    gratulacje trzymam nadal kciuki! mialas monitorowany cykl na usg?

  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 28 listopada 2024, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Dziewczyny 🙈🙈🙈
    https://zapodaj.net/plik-yYO7nhyjnB

    Pięknie <3 gratulacje! ale zaskoczenie!

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 28 listopada 2024, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Gratuluję ❤️❤️❤️ będziesz teraz sprawdzać betę i przyrosty?

    Tak ale dziś nie dam rady 🙈 chyba że do szpitala pójdę. Zrobia mi w szpitalu ? Jak nie to dopiero jutro rano.

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 28 listopada 2024, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maddiee wrote:
    gratulacje trzymam nadal kciuki! mialas monitorowany cykl na usg?

    Tak. Miałam w 13 i 14 dc a w 16 miałam owulację :) już nie potwierdzona tylko przez testy owu i przez temperaturę.

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 28 listopada 2024, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Dziewczyny 🙈🙈🙈
    https://zapodaj.net/plik-yYO7nhyjnB


    Oo jaa🤩 super!
    Oby kazda z nas dodawała takie zdjęcia 🥳

    Iwkaaa, Mała.mi 93 lubią tę wiadomość

  • Martolina Autorytet
    Postów: 1999 3113

    Wysłany: 28 listopada 2024, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    @Mala.mi93 ale cudna wiadomość z rana! I to nadzieja dla nas, ze jak na stymulacji nie wychodzi to jeszcze jest szansa w naturalnym cyklu!

    Martolina a jak tam Twoja owulacji? Jest w końcu? Czy jednak bezowulacyjny cykl tak jak myślałaś? Wiadomo coś?

    Właśnie nie wiem, buźka dalej miga, ale śluzu nie ma, jajniki oba trochę kłują - ale nie mam już kiedy jechać na monitoring, będę obserwować dalej co się dzieje

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 1999 3113

    Wysłany: 28 listopada 2024, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Tak ale dziś nie dam rady 🙈 chyba że do szpitala pójdę. Zrobia mi w szpitalu ? Jak nie to dopiero jutro rano.

    Oj nie wiem, ja krwi w szpitalu nigdy nie badałam (chociaż z tego co widzę to mój alab i tak wysyła te próbki do szpitala więc w sumie czemu nie). A masz jakieś objawy ?

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • maddiee Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 28 listopada 2024, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Tak. Miałam w 13 i 14 dc a w 16 miałam owulację :) już nie potwierdzona tylko przez testy owu i przez temperaturę.

    rozumiem. a jak na podst testow odczytujesz, ze owulacja byla? na co zwracasz uwage?

  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 28 listopada 2024, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przy okazji badań do endokrynologa zrobiłam sobie progesteron 8dpo. Mam 20,6 ng/ml, a miesiąc temu było zaledwie 7. Jestem z siebie taka dumna 😁

    Kaliope, Migotka96, cysterka95, Chameleon_13, Finch11 lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 28 listopada 2024, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Oj nie wiem, ja krwi w szpitalu nigdy nie badałam (chociaż z tego co widzę to mój alab i tak wysyła te próbki do szpitala więc w sumie czemu nie). A masz jakieś objawy ?

    Ja ogólnie nie chciałam wyszukiwać objawów ale 2 razy miałam ciążę biochemiczną i za każdym razem nie smakowała mi kawa. Wczoraj też mi nie smakowała ale mówię no nie nie wkręcaj sobie. Od 7 dpo zaczęły mnie boleć piersi i zauważyłam spadek temperatury, ale to też myślę aaa zbieg okoliczności. Dodatkowo trochę jestem senna. I od wczoraj mam lekkie mdłości. W nic
    nie wierzyłam żeby się rozchorować.

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 1999 3113

    Wysłany: 28 listopada 2024, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Dziewczyny przy okazji badań do endokrynologa zrobiłam sobie progesteron 8dpo. Mam 20,6 ng/ml, a miesiąc temu było zaledwie 7. Jestem z siebie taka dumna 😁

    Ale super wynik! A co zrobiłaś że tak się poprawiło ? Ja mam bardzo niski :/

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 1999 3113

    Wysłany: 28 listopada 2024, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ja ogólnie nie chciałam wyszukiwać objawów ale 2 razy miałam ciążę biochemiczną i za każdym razem nie smakowała mi kawa. Wczoraj też mi nie smakowała ale mówię no nie nie wkręcaj sobie. Od 7 dpo zaczęły mnie boleć piersi i zauważyłam spadek temperatury, ale to też myślę aaa zbieg okoliczności. Dodatkowo trochę jestem senna. I od wczoraj mam lekkie mdłości. W nic
    nie wierzyłam żeby się rozchorować.

    No jasne, lepiej się nie nakręcać ale jednak niechęć do kawy to dla Ciebie pewniak :D

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 28 listopada 2024, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Ale super wynik! A co zrobiłaś że tak się poprawiło ? Ja mam bardzo niski :/

    No właśnie nic 🙈 od czerwca mam te dietę, inny styl życia, wyrównane niedobory i dopiero teraz coś zaskoczyło.

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 28 listopada 2024, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ja ogólnie nie chciałam wyszukiwać objawów ale 2 razy miałam ciążę biochemiczną i za każdym razem nie smakowała mi kawa. Wczoraj też mi nie smakowała ale mówię no nie nie wkręcaj sobie. Od 7 dpo zaczęły mnie boleć piersi i zauważyłam spadek temperatury, ale to też myślę aaa zbieg okoliczności. Dodatkowo trochę jestem senna. I od wczoraj mam lekkie mdłości. W nic
    nie wierzyłam żeby się rozchorować.

    Intuicja nie zawiodła :D

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
‹‹ 500 501 502 503 504 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ