X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Udane IUI

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Też nic nie czuję, tzn dziś może takie delikatne pobolewanie podbrzusza. Ale może tylko sobie wmawiam. Poza tym nawet jeśli to przed 🐒 i tak mnie zawsze pobolewa. Zrobiłam test owu, bo ciążąwego się boję i wyszedł bardziej pozytywny niż na owulację w tym miesiacu 🙂 w pt chyba pójdę na betę, bo w poniedzialek mam wizytę.
    Ja testuje w poniedziałek i już się boję oczywiście. Mnie piersi raz bolą w cyklach raz nie bolą, to żaden wyznacznik dla mnie. Pamiętam, że jak byłam w ciąży z córką to w ogóle mnie prawie nie bolały.

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 6 października 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Wstaw zdjęcie 🙂 trochę dziwna sprawa. A ile jesteś dni po owulce?

    Dziewczyny z innego wątku mówią ze nic nie widać no śle zdjęcie nie odda obrazu zeczywistego 🤷🏼‍♀️
    Owulacje w 14 dc miałam już potwierdzone ciało żółte na usg wiec obstawiam ze była 12/13 dc
    Beta z 27 dc ujemna
    Dzisiaj 28 dc
    Zawsze te testy mi pokazywały biel wizira
    A jak byłam w ciąży która mi się nie utrzymała CB to tez mi wykrył

    https://naforum.zapodaj.net/95300c870e57.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2020, 11:48

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Mikaaa_28 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 6 października 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Ech, dzisiaj mnie dopada jakiś kryzys. Czuję prawa stronę z której była owulacja. Nie wiem czego ja oczekuję, że nic mnie nie będzie kluc ;)
    Mam tak samo:( czuje ze jednak nic z tego nie bedzie😥 jeszcze tydzien do testowania, nie wiem czy wytrzymam😩

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja28 wrote:
    Dziewczyny z innego wątku mówią ze nic nie widać no śle zdjęcie nie odda obrazu zeczywistego 🤷🏼‍♀️
    Owulacje w 14 dc miałam już potwierdzone ciało żółte na usg wiec obstawiam ze była 12/13 dc
    Beta z 27 dc ujemna
    Dzisiaj 28 dc
    Zawsze te testy mi pokazywały biel wizira
    A jak byłam w ciąży która mi się nie utrzymała CB to tez mi wykrył

    https://naforum.zapodaj.net/95300c870e57.jpg.html
    Niestety ja też nic nie widzę......

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 6 października 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Niestety ja też nic nie widzę......
    Czyli zaczynam wariować 🤣🤦🏼‍♀️

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7110 7167

    Wysłany: 6 października 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja dziś miałam inseminacje. Już na pękniętych pęcherzykach, ale podejrzewam, że miałam owulacje ciut przed.
    Strasznie boli mnie podbrzusze. Całe mi ciąży, szczególnie przy chodzeniu. Jajniki kłują i w ogóle... Miała któraś z Was tak?

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coberka33 wrote:
    Ja tez nie wiem z ktorego poszlo, wiem tyle ze mialam 2 wieksze i jeded mniejszy pecherzyk a czy wystarczajaco urósł tez nie wiem, ale wiem ze i tak kicha pewnie u mnie bo dostalam 2.6mln plemnikow tylko wiec bardzo malutko i ruch 50% tyle wiem...
    Jakoś nie pomyślałam wczesniej, zalogowałam się na konto męża na platformie naszej kliniki i tam jest wszystko wypisane.
    U nas ogólnie tylko 1 dzień był przerwy że współżyciem, bo miałam wizytę sprawdzajaca 12dc a okazało się że trzeba działać, bo byłam na piku, tym bardziej że była to sobota.
    Ja otrzymałam 4,2ml/300ul o ruchu postępowym 82%
    Pewnie nie zwrocilabym na to uwagi gdybyście tu nie pisały i też jestem trochę zniesmaczona....

  • Ewelina G Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 6 października 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,od jakiegoś czasu czytam wasze wpisy ,zastanawiając sie jak to będzie u mnie ,20 października mamy wizytę ,aby omówić zabieg inseminacji ,u mnie wszystko wskazuje,że jest ok ,mój mąż będąc noworodkiem miał operację i teraz górna część penisa nie przepuszcza plemników dlatego będą pobierane z jąder ,za ieg będzie w Niemczech bo tu mieszkamy,od lat ,lekarz twierdzi ,że nie będzie problemu ,ale patrząc na wpisy sama nie wiem no i wiek 36 lat to trochę późno

  • Coberka33 Przyjaciółka
    Postów: 78 20

    Wysłany: 6 października 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Jakoś nie pomyślałam wczesniej, zalogowałam się na konto męża na platformie naszej kliniki i tam jest wszystko wypisane.
    U nas ogólnie tylko 1 dzień był przerwy że współżyciem, bo miałam wizytę sprawdzajaca 12dc a okazało się że trzeba działać, bo byłam na piku, tym bardziej że była to sobota.
    Ja otrzymałam 4,2ml/300ul o ruchu postępowym 82%
    Pewnie nie zwrocilabym na to uwagi gdybyście tu nie pisały i też jestem trochę zniesmaczona....
    To i tak lepiej jak u mnie, ja mam sprawdzac juz w piatek efekt, ale bety robic nie bede najpierw zrobie tescik, a dzis jakos mi niedobrze, pęczniejący brzuch mam wiec pewnie okres tuz tuz, i delikatne pobolewania jajnikow

  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 6 października 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Jakoś nie pomyślałam wczesniej, zalogowałam się na konto męża na platformie naszej kliniki i tam jest wszystko wypisane.
    U nas ogólnie tylko 1 dzień był przerwy że współżyciem, bo miałam wizytę sprawdzajaca 12dc a okazało się że trzeba działać, bo byłam na piku, tym bardziej że była to sobota.
    Ja otrzymałam 4,2ml/300ul o ruchu postępowym 82%
    Pewnie nie zwrocilabym na to uwagi gdybyście tu nie pisały i też jestem trochę zniesmaczona....
    To miałaś super wynik:)) ja dopiero teraz dostałam dokumenty z kliniki odnośnie inseminacji z dawca to najwyżej mi podali o ruchu postępowym 55%... bez komentarza.. a to z tego europejskiego banku spermy z Danii... a raz mi podali nawet na granicy normy who czyli 35%...🤯. Do tej pory nie wierzyłam w namowy kliniki do in vitro z nasieniem partnera. Jednak myslam ze jak korzystamy z dawcy to nasienie jest super jakości a nie po prostu w normie.... także skłaniam się do walki o plemniczki mojego faceta ;D mimo ze ruch postępowy to tylko 4% a fragmentacja ostatnio 1%🙄

  • Ewelina G Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 6 października 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyż możecie mi opisać ,jak to jest po zabiegu?! Tz.czy coś boli itsld,wiem ,że trzeba dużo odpoczywać ,i nie wolno mieć dużego wysiłku nprzezn14 dni ,ale to znikome informacje jakie można znaleźć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina G wrote:
    Czyż możecie mi opisać ,jak to jest po zabiegu?! Tz.czy coś boli itsld,wiem ,że trzeba dużo odpoczywać ,i nie wolno mieć dużego wysiłku nprzezn14 dni ,ale to znikome informacje jakie można znaleźć
    Mnie nic nie bolało, lekkie plamienia tylko miałam po zabiegu ale tego samego dnia ustąpiły 🙂 wiadomo, trzeba dbać o siebie ale generalnie można wrócić do normalnego trybu życia.

  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 6 października 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina G wrote:
    Czyż możecie mi opisać ,jak to jest po zabiegu?! Tz.czy coś boli itsld,wiem ,że trzeba dużo odpoczywać ,i nie wolno mieć dużego wysiłku nprzezn14 dni ,ale to znikome informacje jakie można znaleźć
    Trzeba się oszczędzać przez 2-3 dni. Potem można wrócić do normalnego funkcjonowania w tym i do ćwiczeń. Ale unikać dźwigania i skakania.
    Zabiegu nawet nie poczujesz. Natomiast często występuje lekkie krwawienie po (od cewnika, którym jest wprowadzane nasienie) i może wstawiać ból podbrzusza. Jeśli dodatkowo milas stymulację to zwykle owulacje są silniejsze i może wystąpić krwawienie również. Jeśli będziesz miała suplementowany progesteron po zabiegu to typowe objawy od wysokiego progesteronu to m.in. Ból podbrzusza, jajników. Wszystkie info o możliwych skutkach ubocznych znajdziesz na ewentualnych ulotkach. Generalnie inseminacje bym porównała do badania - cytologii. Trwa kilka sekund i po sprawie i niż nie czujesz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile są ważne wasze badania na chlamydie? Może ktoś z invicty tu jest?

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7110 7167

    Wysłany: 6 października 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina G wrote:
    Czyż możecie mi opisać ,jak to jest po zabiegu?! Tz.czy coś boli itsld,wiem ,że trzeba dużo odpoczywać ,i nie wolno mieć dużego wysiłku nprzezn14 dni ,ale to znikome informacje jakie można znaleźć
    Trwa to dosłownie chwile. Dobre porównanie do cytologii, ale niebolesne. Ale mnie po ok 30 min zaczęło boleć podbrzusze i trzyma do teraz ( inseminacja dziś o 9:00). Jest to dość mocny ból i zastanawiam się czy nie wziąć nospy

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Ewelina G Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 6 października 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Mnie nic nie bolało, lekkie plamienia tylko miałam po zabiegu ale tego samego dnia ustąpiły 🙂 wiadomo, trzeba dbać o siebie ale generalnie można wrócić do normalnego trybu życia.
    Dziękuję ! Trochę sie uspokoiłam!

  • Ewelina G Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 6 października 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Trwa to dosłownie chwile. Dobre porównanie do cytologii, ale niebolesne. Ale mnie po ok 30 min zaczęło boleć podbrzusze i trzyma do teraz ( inseminacja dziś o 9:00). Jest to dość mocny ból i zastanawiam się czy nie wziąć nospy
    Dziękuję!!! Mam nadzieję,że z twojego dzisiejszego zabiegu pojawi sie Fasolka😍

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

  • By_ann Autorytet
    Postów: 260 400

    Wysłany: 6 października 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! :)
    U mnie Aromek od 2 do 6dc, ovitrelle 27.09 o 5:00, 3 IUI była 28.09, testowanie ma być 8.10.
    Generalnie pierwsze kilka dni chodziłam w pół zgięta, tak mnie ciągneło, tak bolało. A później tylko dyskomfort lekki, tu ciągnie, tam zakuje.. szkoda gadać.
    Jestem ciekawa czy z tej mąki będzie chleb.. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2020, 22:03

    Butterfly23, Coberka33 lubią tę wiadomość

    🤵Azospermia 👰niedoczynność
    Łódź Salve:
    3*IUI nieudane
    Gameta Rzgów
    2* IUI nieudane
    I IVF:
    Punkcja 07.05 - 8 komórek. Mamy 4 (❄️ 5, ❄️❄️❄️ 6). Przygotowania do FET (cykl sztuczny).
    Estrofem(3*2), Duphaston(3*1), Cyclogest(2*1), Euthyrox n75
    *04.06 FET (20dc), 5dniowy ❄️
    11.06 prog 8,37 beta <0,2 (7dpt)
    *06.07 FET (20dc), 6dniowy ❄️
    09.06 prog 11,2; beta <0,2 (3dpt), 13.07 prog 10,9; beta 57,4 (7dpt), 15.07 prog 10,9; beta 149 (9dpt), 17.07 prog 10,9; beta 275 (11dpt), 20.07 prog 9,56; beta 1118 (14dpt), 02.08 beta 40361 (27 dpt)
    03.08 (28 dpt) Jest zarodek i 🖤
  • Ewelina G Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 6 października 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Trzeba się oszczędzać przez 2-3 dni. Potem można wrócić do normalnego funkcjonowania w tym i do ćwiczeń. Ale unikać dźwigania i skakania.
    Zabiegu nawet nie poczujesz. Natomiast często występuje lekkie krwawienie po (od cewnika, którym jest wprowadzane nasienie) i może wstawiać ból podbrzusza. Jeśli dodatkowo milas stymulację to zwykle owulacje są silniejsze i może wystąpić krwawienie również. Jeśli będziesz miała suplementowany progesteron po zabiegu to typowe objawy od wysokiego progesteronu to m.in. Ból podbrzusza, jajników. Wszystkie info o możliwych skutkach ubocznych znajdziesz na ewentualnych ulotkach. Generalnie inseminacje bym porównała do badania - cytologii. Trwa kilka sekund i po sprawie i niż nie czujesz.
    Dziękuję!mam nadzieję,że niedługo zobaczysz upragnione 2 kreski 🤗

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7110 7167

    Wysłany: 6 października 2020, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina G wrote:
    Dziękuję!!! Mam nadzieję,że z twojego dzisiejszego zabiegu pojawi sie Fasolka😍
    Nie dziękuje ❤️❤️❤️

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ