X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Udane IUI

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coberka33 wrote:
    Ja tez nie wiem z ktorego poszlo, wiem tyle ze mialam 2 wieksze i jeded mniejszy pecherzyk a czy wystarczajaco urósł tez nie wiem, ale wiem ze i tak kicha pewnie u mnie bo dostalam 2.6mln plemnikow tylko wiec bardzo malutko i ruch 50% tyle wiem...
    Ja nic nie wiem ile dostałam i jakie patametry. 😱
    Ale patrząc na to z jednej strony to do zapłodnienia potrzebny jest 1 plemnik więc mimo wszystko wydaje się 2,6mln wystarczajaco 🙂

    natalia_nyk lubi tę wiadomość

  • Coberka33 Przyjaciółka
    Postów: 78 20

    Wysłany: 3 października 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba lepiej nie wiedziec.... Bo zla zawiedziona bylam i w sumie dalej jestem, zla na meza rowniez ze jakos slabo mu wyszlo, ja czytalam ile dziewczyny w dawkach mialy srednio 30-40 mln wiec mnie to dobilo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coberka33 wrote:
    To chyba lepiej nie wiedziec.... Bo zla zawiedziona bylam i w sumie dalej jestem, zla na meza rowniez ze jakos slabo mu wyszlo, ja czytalam ile dziewczyny w dawkach mialy srednio 30-40 mln wiec mnie to dobilo
    A mąż brał jakieś witaminki?
    Mój mimo dobrych wyników lekarz zlecil przed IUI branie witamin Androvit i witaminę D3. No i żeby orzeszki chrupać 🙂 ale nie wiem czy to coś dodatkowo pomogło 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2020, 21:57

  • natalia_nyk Autorytet
    Postów: 321 116

    Wysłany: 3 października 2020, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coberka33 wrote:
    Ja tez nie wiem z ktorego poszlo, wiem tyle ze mialam 2 wieksze i jeded mniejszy pecherzyk a czy wystarczajaco urósł tez nie wiem, ale wiem ze i tak kicha pewnie u mnie bo dostalam 2.6mln plemnikow tylko wiec bardzo malutko i ruch 50% tyle wiem...
    To i tak wiesz więcej ode mnie ;)

  • natalia_nyk Autorytet
    Postów: 321 116

    Wysłany: 3 października 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coberka33 wrote:
    To chyba lepiej nie wiedziec.... Bo zla zawiedziona bylam i w sumie dalej jestem, zla na meza rowniez ze jakos slabo mu wyszlo, ja czytalam ile dziewczyny w dawkach mialy srednio 30-40 mln wiec mnie to dobilo
    Coberka.. Nie badz zła na męża, mojemu też słabi poszło.. Ale oni naprawdę się starają, dla nich to też trudne, wiadomo że chciałoby się więcej ale to czasem od nich niezależne. Trzeba im dawać dużo wsparcia oni są bardzo delikatnie w tych kwestiach.

  • natalia_nyk Autorytet
    Postów: 321 116

    Wysłany: 3 października 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Ja łykam monomokncentrat z ananasa 🙂
    Jakiej firmy? Co to dokładnie jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia_nyk wrote:
    Jakiej firmy? Co to dokładnie jest?
    Aboca, zamawiałam na allegro.

    natalia_nyk lubi tę wiadomość

  • Coberka33 Przyjaciółka
    Postów: 78 20

    Wysłany: 3 października 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bral nic, i tez mu nie zalenił nic eh za tydzien zobaczymy efekty, dzieki dziwczyny za dobre wskazowki 💓

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o suplementacje to mój mąż brał profertil, choline, inozytol, witaminę D, E i C. Podano mi 36 mln/ ml. Ruchu w natywnym miał 29%, reszta nieruchome. U nas problemem są przeciwciala przeciwplemnikowe w nasieniu, niedużo ale są więc tak naprawdę niewiadomo jak będzie. I to chyba jest najgorsze.

    Dziewczyny, mialyscie lub macie jakieś plamienia od zabiegu?Ja miałam takie brazowe, teraz też nie do konca czysto.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2020, 10:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Jeśli chodzi o suplementacje to mój mąż brał profertil, choline, inozytol, witaminę D, E i C. Podano mi 36 mln/ ml. Ruchu w natywnym miał 29%, reszta nieruchome. U nas problemem są przeciwciala przeciwplemnikowe w nasieniu, niedużo ale są więc tak naprawdę niewiadomo jak będzie. I to chyba jest najgorsze.

    Dziewczyny, mialyscie lub macie jakieś plamienia od zabiegu?Ja miałam takie brazowe, teraz też nie do konca czysto.
    Ja tylko w dniu zabiegu. A takie plamienia jakiś czas po IUI (np 7 dni po) mogą świadczyć o tym że zarodek się zagnieżdża także głowa do góry 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Ja tylko w dniu zabiegu. A takie plamienia jakiś czas po IUI (np 7 dni po) mogą świadczyć o tym że zarodek się zagnieżdża także głowa do góry 🙂
    Ech, dzisiaj mnie dopada jakiś kryzys. Czuję prawa stronę z której była owulacja. Nie wiem czego ja oczekuję, że nic mnie nie będzie kluc ;)

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7124 7191

    Wysłany: 4 października 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, pozwolę sobie dołączyć do Was :) we wtorek będę miała inseminacje. Będzie to moja druga, pierwsza półtora roku temu, ale została moim zdaniem zrobiona niepotrzebnie, bo już było po owulacji...
    Trzymam kciuki za nas wszystkie 👍
    A co do poprawiania po IUI, to mi lekarz powiedział, że „poprawia” się dlatego, że podczas seksu macica pracuje, ma skurcze. I to ma pomagać w przedostaniu się plemników do jajeczka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2020, 19:42

    agusia_246 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7124 7191

    Wysłany: 4 października 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam pytanie, trzeba zrobić test na koronawirusa przed IUI? Mi lekarz o tym nie wspominał i się trochę zmartwiłam, że któraś z Was robiła

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    A mam pytanie, trzeba zrobić test na koronawirusa przed IUI? Mi lekarz o tym nie wspominał i się trochę zmartwiłam, że któraś z Was robiła
    Pewnie zależy od kliniki. Ode mnie wymagali. 🙂

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

  • agusia_246 Autorytet
    Postów: 2013 3047

    Wysłany: 4 października 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ode mnie nie, więc tak jak pisze Zielone.Slonce napewno zależy od wymogów danej kliniki.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Ona+On - wszystkie wyniki w normie
    02.20 Lewy jajowód niedrożny

    19.09.20 - I IUI ☹️🍷
    12.11.20 - II IUI 🍷
    31.01.20 - III IUI 🍺🍺🍺🍺

    02.2021 Spadek jakości nasienia - ruchliwość 0%, morfologia 1%

    04.2021 morfologia 11%, ruchliwość A+B 76% 💪💪💪✔️✔️

    Oboje - suplementacja plus dieta i ruch✔️✔️

    Gameta Gdynia:

    04.21 AMH 1,31 ng/ml (duży spadek - 03.20 prawie 4 ng/mol)
    TSH, FT3, FT4 ✔️

    Plan:
    Długi protokół:

    Ovulastan ✔️
    Gonapeptyl Daily ✔️
    Bemfola ✔️
    Menopur ✔️
    Mensinorm ✔️

    21.06.21 punkcja 🍀🍀
    Mamy 4 komórki

    26.06.21 transfer 4.1.1. 😭
    27.07.21 transfer 3.1.1. 😭
    30.08.21 transfer 4.2.2. 😭

    Mamy ❄️ 2.1.2 ostatnia... Najważniejsza... ❤️

    Plan - immunologia i... Znów zacząć wspólnie cieszyć się małymi rzeczami, uśmiechać się do siebie nawzajem...

    ANA1 dodatnie

    Następnie: ANA3, KIR, HLA-C, CBA, IMK -> Paśnik ?
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 6 października 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chyba zaczynam już wariować zastanawiam się coraz to bardziej nad podejściem do iui staramy się dość długo (wszystko opisane wstąpcie wraz z chorobami, mąż super wyniki) jestem po pierwszym podejściu z accofilem wczoraj 27 dc zrobiłam betę niestety ujemna trochę się załamałam... testy pink zakupione w różnych miejscach pokazują mi cień cienia cienia i teraz zgłupiałam nie wiem o co chodzi tak bym chciała żeby w końcu się udało 🥺

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja28 wrote:
    Hej dziewczyny, chyba zaczynam już wariować zastanawiam się coraz to bardziej nad podejściem do iui staramy się dość długo (wszystko opisane wstąpcie wraz z chorobami, mąż super wyniki) jestem po pierwszym podejściu z accofilem wczoraj 27 dc zrobiłam betę niestety ujemna trochę się załamałam... testy pink zakupione w różnych miejscach pokazują mi cień cienia cienia i teraz zgłupiałam nie wiem o co chodzi tak bym chciała żeby w końcu się udało 🥺
    Wstaw zdjęcie 🙂 trochę dziwna sprawa. A ile jesteś dni po owulce?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510, co u Ciebie? Jak się czujesz?
    Mnie nawet cycki nie bolą. Tydzień do 🐒jeszcze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2020, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Aga1510, co u Ciebie? Jak się czujesz?
    Mnie nawet cycki nie bolą. Tydzień do 🐒jeszcze.
    Właśnie nic, zero. Czasem mnie piknie po prawej stronie. Sluzu umiarkowanie. Za to padnieta jestem jak kawka, ale skladam to na karb pogody i duphastonu.
    A jak u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Właśnie nic, zero. Czasem mnie piknie po prawej stronie. Sluzu umiarkowanie. Za to padnieta jestem jak kawka, ale skladam to na karb pogody i duphastonu.
    A jak u Ciebie?
    Też nic nie czuję, tzn dziś może takie delikatne pobolewanie podbrzusza. Ale może tylko sobie wmawiam. Poza tym nawet jeśli to przed 🐒 i tak mnie zawsze pobolewa. Zrobiłam test owu, bo ciążąwego się boję i wyszedł bardziej pozytywny niż na owulację w tym miesiacu 🙂 w pt chyba pójdę na betę, bo w poniedzialek mam wizytę.

    https://zapodaj.net/45a1d68dff771.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2020, 11:52

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ