Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍍 udane IVF 🍍 bo staraczką z OF będę już zawsze 💕
Odpowiedz

🍍 udane IVF 🍍 bo staraczką z OF będę już zawsze 💕

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maść na okolice noska, głównie pod.

    MajówkaS. lubi tę wiadomość

  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4527

    Wysłany: 26 maja 2023, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    U nas to samo. Od wczoraj kichal i kaszelek. A w nocy takie smarki ze co chwile odciaganie. Bylismy u lekarza i osluchowo czysto a gardlo ok.
    Ja dziś też już byłam u lekarza ,bo coraz gorzej było z małym. Tzn baaardzo senny, dopiero 3 razy mi jadł. Katar masakryczny i coraz gorszy kaszel. Zrobiliśmy pcr na szczęście ujemny, mamy inhalacje i wit.c , jakby pojawiła się gorączka to zbijać, a jak będzie jeszcze gorzej z nim to mamy skierowanie do szpitala. I teraz mam pytanie do was mamusie , mamy Wit c - vitaC baby i jest napisane przy dawkowaniu 5 kropli na dobę i to mam mu podać jednorazowo ? Czy podzielić no na 2 razy dziennie??

    Edit. U nas wczoraj było czysto osłuchowo i gardelko ok, dziś już gardło czerwone ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2023, 15:19

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • @ Autorytet
    Postów: 785 529

    Wysłany: 26 maja 2023, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Ja dziś też już byłam u lekarza ,bo coraz gorzej było z małym. Tzn baaardzo senny, dopiero 3 razy mi jadł. Katar masakryczny i coraz gorszy kaszel. Zrobiliśmy pcr na szczęście ujemny, mamy inhalacje i wit.c , jakby pojawiła się gorączka to zbijać, a jak będzie jeszcze gorzej z nim to mamy skierowanie do szpitala. I teraz mam pytanie do was mamusie , mamy Wit c - vitaC baby i jest napisane przy dawkowaniu 5 kropli na dobę i to mam mu podać jednorazowo ? Czy podzielić no na 2 razy dziennie??

    Edit. U nas wczoraj było czysto osłuchowo i gardelko ok, dziś już gardło czerwone ...


    Co do wit. C - u nas też była dawka 5 kropelek raz dziennie (z tym, że witamina Juvit), podałam do mleka na raz do porcji, którą wiedzialam, że zje całą 😁 Dużo zdrówka dla Was.

    Ja 41 lat
    On 43 lata

    luty 2021 - IUI - nieudana
    kwiecień 2021 - IUI - nieudana

    Marzec 22:
    - Punkcja - 11 pobranych/8 dojrzałych/7 zapłodnionych
    - 5 blastek - witryfikacja:
    * 5 dniowe - 4AB, 4BB
    * 6 dniowe - 4BA, 4BB, 4BB

    Kwiecień 2022
    IMSI 5 dniowa blastka AB
    13dpt<0.100

    Czerwiec 2022
    - transfer 23.06.2022
    8dpt - 59,5; 11dpt-535; 13dpt-358; 15dpt-964; 18dpt-3187; 25dpt-33 753
    - 28 dpt - jest serduszko :)

    29.08.2022 I prenatalne
    24.10.2022 II prenatalne - będzie dziewuszka :)
    09.01.2023 III prenatalne
    06.03.2023 CC - córcia :) 57 cm 3640 g

    23.05.2025 - syn - [*] 19 tc - Zespół Edwardsa
  • Zielona87 Autorytet
    Postów: 3354 3260

    Wysłany: 26 maja 2023, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas gardło czerwone ,reszta czysta . Testy kombo ujemne ,crp wyszło trochę podwyższone ,zbijać gorączkę ,podawać syropki i czekać 🤨

    age.png
    👩87’
    👨85’
    Starania od 2015
    2017 IUI😔
    2018 IUI😔
    2019 Histeroskopia x2 usuwany polip
    AMH 1, nasienie ok
    Stos badań ,mutacje,trombofilie,kariotypy,zespół antyfos ok, z immuno cytokiny,imk Ok,Kir bx-Brak 2DL5, 2DL5, 2DS1, 2DS3, 2DS4,2DS5, 3DS1
    03.21 start 1 ivf
    04.21 ET 2x3dniowce😞
    06.21 2FET CB 😞
    04.11.21 3FET ostatni ❄️ 4bb encorton+accofil.
    7dpt-⏸ 8dpt-123mlU/ml ,10dpt-284mlU/ml (inny lab), 12dpt-452,14dpt-975,21dpt-11097
    26dpt- jest ❤️
    6.12 -crl 9,4mm❤️
    30.12- 3,85cm,fhr 171 -10+4
    11.01 usg prenatalne -crl 5,69cm fhr 165 (12+0) sanco-zdrowy chłopiec❤️👶
    crl 10,7cm fhr 146 15+0🥰
    254 g ❤️ 18+0
    420 g❤️20+6 usg połówkowe
    710 g❤️ 24+0
    980g❤️27+0
    1516g❤️ 30+0 usg III trym
    2180❤️33+0
    2606g❤️35+4
    2960g❤️37+0
    15.07.2022 38+3❤️CC 3070 kg, 53cm 👶🥰🥰
  • Juka2018_1 Autorytet
    Postów: 2035 3332

    Wysłany: 26 maja 2023, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu, Mamusie 💕💕💕

    Powiedzcie czy długo wasze maluchy krzyczeli przy kąpieli , przybieraniu i przybieraniu pieluch???
    Bo już normalnie myśle że coś robię nie tak 🤔

    age.png
    Starania od 2016
    1996+1989👩‍❤️‍💋‍👨
    4 IUI nieudane
    Histeroskopia 04.2021
    I - III FET 14.05. 2021 - 25.01.2022- 😔
    23.02.2022 - scratching endometrium
    Ruszamy po zamrożone komórki 🤞☘️, Mamy ❄️❄️❄️
    IV FET 31.03.2022 +Emryoglue - CB😢
    Wizyta dr Paśnik
    Leczenie immunologiczne
    Torbiel
    V FET 30.08.2022 - zabieramy ost. 2 ❄️❄️
    8 dpt beta - 144 ;10 dpt beta - 334;20 dpt beta - 13 741🥰
    21 dpt - mamy 2 ❤️❤️
    9 tc - 2,47 i 2,58 cm😍 po 186 bmp❤️❤️
    11+4 tc - prenatalne +pappa -OK
    17 tc - Chłopaki💙💙
    21 tc - połówkowe : 380 i 355 gr😍
    26 tc - 856 i 866 gr😍
    30+5 tc - III prenatalne - 1652g i 1614g🥰
    34+4 tc - 2400 i 2390gr
    37+1 🎂 2720, 54 cm i 2840, 53cm🎂
  • Moniek330 Autorytet
    Postów: 4574 3779

    Wysłany: 26 maja 2023, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeju, to nie tylko moja córa postanowiła złożyć mi życzenia jak najszybciej to możliwe 😂 zasnęła przy cycku o 21:30, odłożyłam ją do łóżeczka taką wiotką, że sprawdzałam czy oddycha 🙈 z bólem zęba szczęśliwa że tak szybko zasnęła położyłam się spać, no ale nie zdążyłam zasnąć, bo ona stwierdziła że jednak woli się obudzić 🤦 do 24 z nią siedziałam, w końcu tak mnie bolało że się rozryczałam, że sobie nie radzę 🙈 i o ile kiedyś bujanie się z nią na piłce było spoko, o tyle teraz ręka chce mi odpaść od jej ciężaru i ból zęba się jeszcze bardziej nasilił 😒

    🔸Czynnik męski ➡koncentracja: 1-3mln, DFI: 33% ➡od 17.04 Clostilbegyt+Pentohexal ➡JEST POPRAWA! Koncentracja: 35mln, w całości 112mln, DFI: 18%

    💉 punkcja, 0❄️
    💉punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    💔Transfer 4AA
    💉 punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    ⬇️
    Naturalny cud!
    29dc beta 139,80, 32dc 775,70, 34dc 1858,80
    NIFTY ok ☺️ Dziewczynka ❤️
    12w6d Prenatalne - FHR 155/min, CRL 7,2cm
    21w1d Połówkowe - FHR 148/min, 407g
    29w3d Prenatalne - FHR 132/min, 1567g
    39w1d jest na świecie ❤️

    Czeka na nas ❄️
  • Jjj Autorytet
    Postów: 2046 1239

    Wysłany: 26 maja 2023, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Jeny mój bombelek ma 3 m-ce i ważył tydzień temu 6400 🙈🥴. Trzymam kciuki, żeby jednak przybierała kruszynka.

    Mój 2 dni temu mając dokładnie 4 miesiące ważył 7640g🤪

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od IV 2018 (PCOS, insulinooporność, czynnik męski)
    V 2021-IVF Artvimed , 5❄❄❄❄❄
    VI 2021- transfer, blastka 5.1.1, beta 12,49🥺
    IX 2021-transfer, blastka 4.1.1, beta 0🥺
    II 2022- transfer ❄❄ 4.3.3, beta 0 🥺
    Został ❄️ 3.3.3
    V 2022 Naturalny Cud😍
    Styczeń 2023r Nasz Synek jest na świecie👶
    V 2025 transfer ostatniego ❄️-👎
  • Jjj Autorytet
    Postów: 2046 1239

    Wysłany: 26 maja 2023, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka2018_1 wrote:
    Wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu, Mamusie 💕💕💕

    Powiedzcie czy długo wasze maluchy krzyczeli przy kąpieli , przybieraniu i przybieraniu pieluch???
    Bo już normalnie myśle że coś robię nie tak 🤔

    A może woda jest za niska? Nam położna mówiła, że przygotować takie 38 stopni. U nas nieraz jest to nawet 39 stopni i mały jest zadowolony🙂
    Na szkołach rodzenia często zalecają 37 stopni, a to dla wielu dzieci jest niewystarczająco ciepła woda.
    Co do przebierania pieluchy to moje dziecko często dalej płacze szczególnie jak jest głodne.
    Długo nam też płakał przy osuszaniu i ubieraniu po kąpieli. Na szczęście już mu przeszło.

    Juka2018_1 lubi tę wiadomość

    Starania od IV 2018 (PCOS, insulinooporność, czynnik męski)
    V 2021-IVF Artvimed , 5❄❄❄❄❄
    VI 2021- transfer, blastka 5.1.1, beta 12,49🥺
    IX 2021-transfer, blastka 4.1.1, beta 0🥺
    II 2022- transfer ❄❄ 4.3.3, beta 0 🥺
    Został ❄️ 3.3.3
    V 2022 Naturalny Cud😍
    Styczeń 2023r Nasz Synek jest na świecie👶
    V 2025 transfer ostatniego ❄️-👎
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4527

    Wysłany: 26 maja 2023, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka2018_1 wrote:
    Wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu, Mamusie 💕💕💕

    Powiedzcie czy długo wasze maluchy krzyczeli przy kąpieli , przybieraniu i przybieraniu pieluch???
    Bo już normalnie myśle że coś robię nie tak 🤔
    Jak przy kąpieli jest krzyk spróbuj cieplejsza wodę. To samo było u nas ,my z termometrem 35 stopni, a mały darł się jakby go żywcem że skóry obdzierali. Jak się wkurzylam i nalalam wody prosto z kranu, wsadziłam małego i cisza... Jakie było moje zdziwienie jak temperatura wody była 42 stopnie 🤭od tamtej pory lubimy kąpiele 🙈 męczyliśmy się ok miesiąca...

    Przy ubieraniu po kąpieli bodziaka też mi płacze ,myślę ,że poprostu jest zmęczony. Natomiast całą reszta idzie sprawnie. Mały jest neutralny.

    Juka2018_1 lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4527

    Wysłany: 26 maja 2023, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ wrote:
    Co do wit. C - u nas też była dawka 5 kropelek raz dziennie (z tym, że witamina Juvit), podałam do mleka na raz do porcji, którą wiedzialam, że zje całą 😁 Dużo zdrówka dla Was.
    O dzięki spróbuje tak ,bo ja dałam na łyżeczkę i zwymiotował mi 🙈

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2023, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jjj wrote:
    Mój 2 dni temu mając dokładnie 4 miesiące ważył 7640g🤪
    😁 czyli nie jest ten mój największy 😂😅. Ale mi jest już ciężko go nosić masakra 😂.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2023, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jjj wrote:
    A może woda jest za niska? Nam położna mówiła, że przygotować takie 38 stopni. U nas nieraz jest to nawet 39 stopni i mały jest zadowolony🙂
    Na szkołach rodzenia często zalecają 37 stopni, a to dla wielu dzieci jest niewystarczająco ciepła woda.
    Co do przebierania pieluchy to moje dziecko często dalej płacze szczególnie jak jest głodne.
    Długo nam też płakał przy osuszaniu i ubieraniu po kąpieli. Na szczęście już mu przeszło.

    Mój przy kąpieli nie płacze, ale osuszanie to już jest ryk.

    Juka2018_1 lubi tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 26 maja 2023, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka2018_1 wrote:
    Wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu, Mamusie 💕💕💕

    Powiedzcie czy długo wasze maluchy krzyczeli przy kąpieli , przybieraniu i przybieraniu pieluch???
    Bo już normalnie myśle że coś robię nie tak 🤔
    Przy kąpieli nigdy nie było u nas płaczu… jak dziewczyny piszą, spróbuj kombinować z temperatura wody i może np przykryć pieluszka i razem z ta pieluszka wsadzać do wanienki. Za to krzyk był zawsze jak próbowaliśmy zmienić pampersa czy przebrać przed jedzeniem. Jak jest głodna to żarcie musi być natychmiast i tak z reszta ma do tej pory 😂
    Jak była maleńka to albo przewijalam po jedzeniu albo robiłam przerwę w trakcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2023, 17:28

    Juka2018_1, Jjj lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Juka2018_1 Autorytet
    Postów: 2035 3332

    Wysłany: 26 maja 2023, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Dziewczyny za odpowiedzi )dziś będziemy kombinować z wodą🤪🙈

    age.png
    Starania od 2016
    1996+1989👩‍❤️‍💋‍👨
    4 IUI nieudane
    Histeroskopia 04.2021
    I - III FET 14.05. 2021 - 25.01.2022- 😔
    23.02.2022 - scratching endometrium
    Ruszamy po zamrożone komórki 🤞☘️, Mamy ❄️❄️❄️
    IV FET 31.03.2022 +Emryoglue - CB😢
    Wizyta dr Paśnik
    Leczenie immunologiczne
    Torbiel
    V FET 30.08.2022 - zabieramy ost. 2 ❄️❄️
    8 dpt beta - 144 ;10 dpt beta - 334;20 dpt beta - 13 741🥰
    21 dpt - mamy 2 ❤️❤️
    9 tc - 2,47 i 2,58 cm😍 po 186 bmp❤️❤️
    11+4 tc - prenatalne +pappa -OK
    17 tc - Chłopaki💙💙
    21 tc - połówkowe : 380 i 355 gr😍
    26 tc - 856 i 866 gr😍
    30+5 tc - III prenatalne - 1652g i 1614g🥰
    34+4 tc - 2400 i 2390gr
    37+1 🎂 2720, 54 cm i 2840, 53cm🎂
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2531 4007

    Wysłany: 26 maja 2023, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samych cudowności w tym wyjątkowym Dniu! ❤️

    Córeczka zrobiła mi piekny prezent , który na pewno zapamiętam - sama przewróciła się na brzuszek🥹
    Do tego Tatuś się popisał więc na długo zostanie to w mojej pamięci 😊

    Bocianiątko, nick nieaktualny, Pauuulaa, Moniek330, Zielona87, aga12345, Jjj, Jenny88 lubią tę wiadomość

    event.png
    🙍🏻‍♀️
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    10.20-04.21 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    01. 23 Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • Moniek330 Autorytet
    Postów: 4574 3779

    Wysłany: 26 maja 2023, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co można do pokoju na komary przy takim małym dziecku ? Jest coś bezpiecznego? Miałam w tamtym roku Bros do kontaktu ale on jest chyba dopiero od 1rż...

    🔸Czynnik męski ➡koncentracja: 1-3mln, DFI: 33% ➡od 17.04 Clostilbegyt+Pentohexal ➡JEST POPRAWA! Koncentracja: 35mln, w całości 112mln, DFI: 18%

    💉 punkcja, 0❄️
    💉punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    💔Transfer 4AA
    💉 punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    ⬇️
    Naturalny cud!
    29dc beta 139,80, 32dc 775,70, 34dc 1858,80
    NIFTY ok ☺️ Dziewczynka ❤️
    12w6d Prenatalne - FHR 155/min, CRL 7,2cm
    21w1d Połówkowe - FHR 148/min, 407g
    29w3d Prenatalne - FHR 132/min, 1567g
    39w1d jest na świecie ❤️

    Czeka na nas ❄️
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4527

    Wysłany: 26 maja 2023, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    Samych cudowności w tym wyjątkowym Dniu! ❤️

    Córeczka zrobiła mi piekny prezent , który na pewno zapamiętam - sama przewróciła się na brzuszek🥹
    Do tego Tatuś się popisał więc na długo zostanie to w mojej pamięci 😊
    Super , ja też zapamiętam ten dzień do końca życia. Syn chory, ja chorą, nasz pierwszy dzień matki 🙈 mąż się nie spisał. Ale za to właśnie dziś spłaciliśmy kredyt hipoteczny za mieszkanie 😁 jesteśmy na "czysto" 👍🥳🥳

    aga12345, Jjj, Madżka89 lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Jjj Autorytet
    Postów: 2046 1239

    Wysłany: 26 maja 2023, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    😁 czyli nie jest ten mój największy 😂😅. Ale mi jest już ciężko go nosić masakra 😂.

    Skąd ja to znam🤣

    Starania od IV 2018 (PCOS, insulinooporność, czynnik męski)
    V 2021-IVF Artvimed , 5❄❄❄❄❄
    VI 2021- transfer, blastka 5.1.1, beta 12,49🥺
    IX 2021-transfer, blastka 4.1.1, beta 0🥺
    II 2022- transfer ❄❄ 4.3.3, beta 0 🥺
    Został ❄️ 3.3.3
    V 2022 Naturalny Cud😍
    Styczeń 2023r Nasz Synek jest na świecie👶
    V 2025 transfer ostatniego ❄️-👎
  • Jjj Autorytet
    Postów: 2046 1239

    Wysłany: 26 maja 2023, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Super , ja też zapamiętam ten dzień do końca życia. Syn chory, ja chorą, nasz pierwszy dzień matki 🙈 mąż się nie spisał. Ale za to właśnie dziś spłaciliśmy kredyt hipoteczny za mieszkanie 😁 jesteśmy na "czysto" 👍🥳🥳

    Zdrowiejcie szybko✊️🥰
    Mój mąż też się nie spisał🙄
    Jak go zapytałam czy Mały nie prosił żeby w jego imieniu kupił mi kwiaty to powiedział, że myślał o tym ale dzisiaj były duże korki na mieście i nie miał kiedy🤦‍♀️

    Starania od IV 2018 (PCOS, insulinooporność, czynnik męski)
    V 2021-IVF Artvimed , 5❄❄❄❄❄
    VI 2021- transfer, blastka 5.1.1, beta 12,49🥺
    IX 2021-transfer, blastka 4.1.1, beta 0🥺
    II 2022- transfer ❄❄ 4.3.3, beta 0 🥺
    Został ❄️ 3.3.3
    V 2022 Naturalny Cud😍
    Styczeń 2023r Nasz Synek jest na świecie👶
    V 2025 transfer ostatniego ❄️-👎
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 26 maja 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniek330 wrote:
    Dziewczyny, co można do pokoju na komary przy takim małym dziecku ? Jest coś bezpiecznego? Miałam w tamtym roku Bros do kontaktu ale on jest chyba dopiero od 1rż...
    Tez się nad tym zastanawiałam bo zawsze miałam raid do kontaktu. Niby mamy moskitiery w oknach ale to i tak mało 😑 są takie ultradźwiękowe np chicco ale my mamy koty wiec odpada…

    Edit: znalazłam raid night & day gdzie nie jest napisane żeby nie stosować przy dzieciach….

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2023, 21:30

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
‹‹ 1323 1324 1325 1326 1327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ