Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰
Odpowiedz

Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰

Oceń ten wątek:
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 7 października 2024, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenka wrote:
    A to dawałaś jemu posiłek stały w porze kiedy powinno być mleko?
    Też chciałabym już by moja jadła wiecej niż kilka łyżek czy kilka kęsów obiadku 🙈❤ zamoast mleczka i mleczko tylko do snu i/lub w nocy.
    Coś specjalnie robiłaś, że się poprzestawiało?

    Tak, w porze kiedy powinien zjadać mleko, szykowałam jedzenie. Jak zjadł niewiele, to dorabiałam mu mleko. Ale teraz zjada posiłek do sytości, bo wyraźnie sygnalizuje, że już dość. :-) I w zasadzie butelkę mamy głównie do drzemek/i jedzenia nocnego. Choć czasami też do drzemki wystarczy woda albo pielucha w buzi. 🤷Jak widzę, że mu coś szczególnie smakuje, to staram się to przygotowywać, bo mam większą pewność, że zje.

    Karenka lubi tę wiadomość

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 7 października 2024, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jego posiłki nie zawsze zgrywają się z naszymi. Bo na początku chciałam, żeby jadł z nami, ale nie zawsze ma wtedy apetyt. I tak go sadzamy przy stole z nami, najwyżej coś skubnie od nas. Ale już się nie nakręcam, że nie je wtedy co my.

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 7 października 2024, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenka wrote:
    A to dawałaś jemu posiłek stały w porze kiedy powinno być mleko?
    Też chciałabym już by moja jadła wiecej niż kilka łyżek czy kilka kęsów obiadku 🙈❤ zamoast mleczka i mleczko tylko do snu i/lub w nocy.
    Coś specjalnie robiłaś, że się poprzestawiało?

    Karenka dziecko do 1 rż ma mleko jako główny pokarm, rozszerzanie diety jest tylko dodatkiem i nauka. Raz zje 1 łyżeczkę raz 10..

    zosiaaaa, ABK, Angel24, Karenka, Nadziejka30 lubią tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 7 października 2024, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, poleciłam na wątku ciążowym, polecę i tu. Album do uzupełniania wspomnień "Jak rosnę" ze strony familium.pl. Piękne wydanie. Od pierwszego dnia, pierwszego roku aż do 18 urodzin.

    fortunate_bunia, Angel24, ABK, dallia, Nadziejka30 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 7 października 2024, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Karenka dziecko do 1 rż ma mleko jako główny pokarm, rozszerzanie diety jest tylko dodatkiem i nauka. Raz zje 1 łyżeczkę raz 10..

    Dokładnie. Może to nie wybrzmiało z mojej odpowiedzi - ja się tym nie przejmuje, że np zje niewiele i muszę mu dorobić mleka. Czasami też wypadnie tak, że jest głodny NA JUŻ/W TEJ SEKUNDZIE, więc wchodzi mleko wtedy. :-)

    Elka198321, KateM, Karenka, Nadziejka30 lubią tę wiadomość

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • Angel24 Autorytet
    Postów: 1162 1781

    Wysłany: 7 października 2024, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia super ten album. Zaraz zamawiam😘

    zosiaaaa lubi tę wiadomość

    age.png
    Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.......
    Ona 35 lata , On 44 lat (kryptozoospermia)
    Starania od 2018
    🔹️IUI AID ❌️
    🔹️I ICSI❌️
    🔹️II ICSI❌️
    🔹️III ICSI❌️
    🔹️20.06.2022 transfer, poronienie💔, podejrzenie cp❗️
    🔹️27.02.2023 scratching endometrium
    🔹️IV ICSI
    🔹️31.03.2023 transfer 🐣🐣 3- dniowcow
    11dpt beta 58, 13dpt beta 138, 15dpt beta 299, 17dpt beta 750 jest pecherzyk OHSS szpital 🙏, 26dpt mamy ❤️
    13.06 Nifty-ok👍💙
    20.12.2023 jest na swiecie najukochanszy synek♥️
    Powrot po rodzenstwo
    21.05.2025 transfer - cb❌️
    21.07.2025 biopsja endometrium, cd 138 ✔️
    🔹️V ICSI
    🔹️13.10.2025 transfer - cb❌️
    🔹️31.12.3025 scratching endometrium
    🔹️16.01.2026 transfer ❌️
    ❄️❄️ czeka ❤️
  • Angel24 Autorytet
    Postów: 1162 1781

    Wysłany: 7 października 2024, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O u nas tez z jedzeniem to jest roznie. Czasem jest etap ze tylko posilki stale a czasem ze tylko mleko wchodzi I to najlepiej cyc😅 sa dni ze az mnie bola sutki od ciaglego ssania a czasem na sile wtykam w zeby albo cyc albo butle bo mleko przeciez najwazniejsze. Zwariowac mozna.

    Co do naszej choroby to w piatek po poludniu bylismy jeszcze raz u lekarz bo na brzuszku I pleckach wyskoczyly czerwone plamki. Okazalo sie ze tzw trzydniowka i juz sladu nie ma po plamach. Ale powiem Wam ze tydzien byl extremalny : covid + zabek + trzydniowka😪
    Chyba mi sie cos nadciagnelo od noszenia F bo kurde boli w plecach nawet jak oddycham.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2024, 15:24

    age.png
    Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.......
    Ona 35 lata , On 44 lat (kryptozoospermia)
    Starania od 2018
    🔹️IUI AID ❌️
    🔹️I ICSI❌️
    🔹️II ICSI❌️
    🔹️III ICSI❌️
    🔹️20.06.2022 transfer, poronienie💔, podejrzenie cp❗️
    🔹️27.02.2023 scratching endometrium
    🔹️IV ICSI
    🔹️31.03.2023 transfer 🐣🐣 3- dniowcow
    11dpt beta 58, 13dpt beta 138, 15dpt beta 299, 17dpt beta 750 jest pecherzyk OHSS szpital 🙏, 26dpt mamy ❤️
    13.06 Nifty-ok👍💙
    20.12.2023 jest na swiecie najukochanszy synek♥️
    Powrot po rodzenstwo
    21.05.2025 transfer - cb❌️
    21.07.2025 biopsja endometrium, cd 138 ✔️
    🔹️V ICSI
    🔹️13.10.2025 transfer - cb❌️
    🔹️31.12.3025 scratching endometrium
    🔹️16.01.2026 transfer ❌️
    ❄️❄️ czeka ❤️
  • Karenka Autorytet
    Postów: 3054 5432

    Wysłany: 7 października 2024, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Karenka dziecko do 1 rż ma mleko jako główny pokarm, rozszerzanie diety jest tylko dodatkiem i nauka. Raz zje 1 łyżeczkę raz 10..

    Tak wiem słońce, ale poprostu chce wiedziec jak to może być 😉♥️🤷‍♀️

    KateM lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 45 lat 👦 42 lat
    Staramy się od 03.19r.
    1 IVF:Aromek 3tab+Menopur225 1ET,IMSI,24.01punkcja🤞nie pobrano żadnych🥚
    2 IVF:Puregon150j + Menopur150j26.03tranfer 3dn.8A 😥
    KD:🤬
    3IVF:ruszamy03.23 Elonva150+Menopur75, Orgalutran;od 9dc Menopur300j+Orgalutran; 1.04 Ovi,punkcja 3.04 4🥚moje+5od KD 3❄KD4.1.1,4.2.2,3.2.2
    Transfer 8.04 4.1.1 moje🥚 prog 59,09 14.046dpt⏸ beta 19,6, prog27,90/17.04 9dpt/beta114,0,prog52,50/19.04 11dpt beta268,prog 57,60/21.04 13 dpt beta 608/24.04 16dpt beta 2552/28.04 20dpt beta 9235,prog 64,20
    8.05 7tc mamy ♥️
    22.05 9tc 22mm 150 ud ♥️
    15.06 12+3 prenatalne USG ok,pappa ryz.podwyższ.🥺
    18.07 17tcNifty wszystkie ryzyka niskie🥰
    8.0820tc+1 połówkowe 335g dziewczynki♥️
    26.1031tc+3 USG III trym 1983g
    27.1136tc USG 2700g🥰
    ♥️ur. 21.12.23 CC córeczka 2970 gr, 53 cm
    event.png
  • Kasiulec Autorytet
    Postów: 1235 1141

    Wysłany: 7 października 2024, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Dzięki już zapisałam

    Zamroziłam przed momentem 2kg puree z dyni

    Jak robisz to puree?

    Ja dziś ugotowałam zupę krem z soczewicy i pomidorów. Zrobiłam saute zupelnie bez przypraw tak żeby mała też zjadla. Czesc zostawiam na jutro, a resztę zamrozilam w silikonowych foremkach na duze kostki lodu. jeszcze chodzi za mną zupa z pieczonej dyni. Wjechał tryb jesieniara i mam straszną fazę na zupy na kolacje.
    Znalazłam fajna stronkę z przepisami bobasowymi jakby któraś chciała się zainspirować.

    https://mamocodzisjemy.pl/owsianka-dla-niemowlaka/
    Często też gotuje z tych przepisów. Jedynie nie sole i delikatniej coś doprawie, ale zupy już gotuje tak żebyśmy my też mogli zjeść bo bez sensu gotować osobno.
    https://qchenne-inspiracje.pl/przepisy/zupy/

    Starania od listopada 2018
    2019 - 2020 monitoring
    🧍82
    morfologia 0,% nadczynność tarczycy ogarnięta jodem,
    🧍‍♀️85
    PCOS, insulinoopornosc, AMH 9, MFTR hetero, PAI -1 homo, Endo receptywne
    01.2021 - 1IUI ✖️ 02.2021 - 2 IUI ✖️
    Oviklinika
    04.2021 - SONO HSG 🆗
    O8.2021 - 3 IUI✖️, 10.2021 - ICSI ✖️ brak zarodków 😭, 02.2022 ❄️❄️ trzydniowe 💪 29.04. - FET 8B🍍beta 0
    13.09 - FET beta 0
    27.02.2023 IMSI-MSOME, FAMSI, EMBRIOGEN, 11/23 komórki ok, 10/10 zapłodnionych, 3 doba - 8 BB x 6, 10 BB x 2, 5 doba 3BB, 3BB, 5AB ❄️, 5BB❄️, 6 doba 3CC ❌, 6 BB❄️,
    PTG 🧬❄️❄️🆗
    12.05.2023 🍍FET 5.2.2, cykl sztuczny, Estrofem 3x1, Luteina 3x2, Accofil wlew + zastrzyki 1/4 ampułki, Atosiban, Relanium,Heparyna, Accard, Prolutex
    age.png
  • Kasiulec Autorytet
    Postów: 1235 1141

    Wysłany: 7 października 2024, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenka wrote:
    A to dawałaś jemu posiłek stały w porze kiedy powinno być mleko?
    Też chciałabym już by moja jadła wiecej niż kilka łyżek czy kilka kęsów obiadku 🙈❤ zamoast mleczka i mleczko tylko do snu i/lub w nocy.
    Coś specjalnie robiłaś, że się poprzestawiało?

    Karenka napisze coś co może Ci pomoże. U nas najlepiej sprawdzają się posiłki tak ok 1,5 godz po mleku. Jak kilka razy chciałam np. rano przyspieszyć śniadanie to jedzenia nie było i prz d spacerem i tak cyc musiał wyjechać bo nic nie zjadła a są pół godziny już była głodna.
    Nad ranem cyc je na spiocha ok 5:30-6
    Wstaje 6:30-7
    Śniadanie 8-8:30 w zależności o której wstanie
    Spacer 9
    Drzemka 9:30/10-11/11:30
    Po drzemce tak ok 11:30/12 obiadek
    Za 1,5 godz cyc 13/13:30 cyc
    14/14:30 -15:30/16 drzemka
    Po drzemce pierś
    Spacer
    Ok 17/17-30 kolacja
    18/18:30 kompiel
    Pierś
    Usypianie
    Jeśli na drzemce dosypia przy piersi to wtedy zamienia się miejscami pierś z posiłkiem stałym.
    Mamy trzy posilki stałe i jakoś nie wiem gdzie tu wcisnąć przekąski bo chyba musiałabym karmienia piersią redukować. Na początek chyba wjedzie podwieczorek bo na popołudniowym spacerze zdarza się że marudkuje z głodu. Tylko ja kompletnie nie mam pomysłu co dać jej do rączki do wózka bo przy moich doświadczeniach z insulinoopornoscia strasznie się broniłam przed wszelkimi chrupkami, ciastkami czy bulami

    Starania od listopada 2018
    2019 - 2020 monitoring
    🧍82
    morfologia 0,% nadczynność tarczycy ogarnięta jodem,
    🧍‍♀️85
    PCOS, insulinoopornosc, AMH 9, MFTR hetero, PAI -1 homo, Endo receptywne
    01.2021 - 1IUI ✖️ 02.2021 - 2 IUI ✖️
    Oviklinika
    04.2021 - SONO HSG 🆗
    O8.2021 - 3 IUI✖️, 10.2021 - ICSI ✖️ brak zarodków 😭, 02.2022 ❄️❄️ trzydniowe 💪 29.04. - FET 8B🍍beta 0
    13.09 - FET beta 0
    27.02.2023 IMSI-MSOME, FAMSI, EMBRIOGEN, 11/23 komórki ok, 10/10 zapłodnionych, 3 doba - 8 BB x 6, 10 BB x 2, 5 doba 3BB, 3BB, 5AB ❄️, 5BB❄️, 6 doba 3CC ❌, 6 BB❄️,
    PTG 🧬❄️❄️🆗
    12.05.2023 🍍FET 5.2.2, cykl sztuczny, Estrofem 3x1, Luteina 3x2, Accofil wlew + zastrzyki 1/4 ampułki, Atosiban, Relanium,Heparyna, Accard, Prolutex
    age.png
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 7 października 2024, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulec wrote:
    Jak robisz to puree?

    Ja dziś ugotowałam zupę krem z soczewicy i pomidorów. Zrobiłam saute zupelnie bez przypraw tak żeby mała też zjadla. Czesc zostawiam na jutro, a resztę zamrozilam w silikonowych foremkach na duze kostki lodu. jeszcze chodzi za mną zupa z pieczonej dyni. Wjechał tryb jesieniara i mam straszną fazę na zupy na kolacje.
    Znalazłam fajna stronkę z przepisami bobasowymi jakby któraś chciała się zainspirować.

    https://mamocodzisjemy.pl/owsianka-dla-niemowlaka/
    Często też gotuje z tych przepisów. Jedynie nie sole i delikatniej coś doprawie, ale zupy już gotuje tak żebyśmy my też mogli zjeść bo bez sensu gotować osobno.
    https://qchenne-inspiracje.pl/przepisy/zupy/

    Polecam!
    U nas gdy jeszcze był apetyt i własne dynie, młody z chęcią jadł krem z dyni, z pieczonej. Robiłam jak dla nas tylko bez papryki wędzonej i soli, na wywarze z rosołu.
    Resztę pieczonej dyni zblendowalam i pomrozilam w porcjach.
    Robiłam też placuszki dyniowe z cynamonem i bez, ale bez szału, przy czym nam smakowały 😂

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 7 października 2024, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulec wrote:
    Jak robisz to puree?

    Ja dziś ugotowałam zupę krem z soczewicy i pomidorów. Zrobiłam saute zupelnie bez przypraw tak żeby mała też zjadla. Czesc zostawiam na jutro, a resztę zamrozilam w silikonowych foremkach na duze kostki lodu. jeszcze chodzi za mną zupa z pieczonej dyni. Wjechał tryb jesieniara i mam straszną fazę na zupy na kolacje.
    Znalazłam fajna stronkę z przepisami bobasowymi jakby któraś chciała się zainspirować.

    https://mamocodzisjemy.pl/owsianka-dla-niemowlaka/
    Często też gotuje z tych przepisów. Jedynie nie sole i delikatniej coś doprawie, ale zupy już gotuje tak żebyśmy my też mogli zjeść bo bez sensu gotować osobno.
    https://qchenne-inspiracje.pl/przepisy/zupy/

    Piekę dynie spryskana oliwa z oliwek, obieram ze skóry, później blenduje. Jak dla mnie samo nawet pycha. Spróbuję zrobić muffinki dyniowe jak będą smakowały to zrobię więcej

    Ta owsianka pyszna z jabłkiem

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2024, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.tchibo.pl/products/402168405/kombinezon-dzieciecy-z-welna-merino-niebieski

    Jak ktoś chce kupić kombinezon merino to dziś na Tchibo są za 239zł wszystkie rozmiary.

  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 9 października 2024, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga Kwietniowa wrote:
    https://www.tchibo.pl/products/402168405/kombinezon-dzieciecy-z-welna-merino-niebieski

    Jak ktoś chce kupić kombinezon merino to dziś na Tchibo są za 239zł wszystkie rozmiary.

    Kupiłam. Dzięki za cynk!

    Córka ma kilka ubrań z Tchibo i jakość jest rewelacyjna. Mam nadzieję, że kombinezon będzie równie dobry jakościowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2024, 11:03

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2481 6229

    Wysłany: 9 października 2024, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    czytałam, nie odzywałam się, z wiadomością czekałam na odpowiedni moment, niestety on nie nastąpi...
    Właśnie tracę swój naturalny cud 😥

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 9 października 2024, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Cześć dziewczyny,
    czytałam, nie odzywałam się, z wiadomością czekałam na odpowiedni moment, niestety on nie nastąpi...
    Właśnie tracę swój naturalny cud 😥

    😔
    Przytulam... Trzymaj się mocno!

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 9 października 2024, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Cześć dziewczyny,
    czytałam, nie odzywałam się, z wiadomością czekałam na odpowiedni moment, niestety on nie nastąpi...
    Właśnie tracę swój naturalny cud 😥

    Przykro mi..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2024, 21:53

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 9 października 2024, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Kupiłam. Dzięki za cynk!

    Córka ma kilka ubrań z Tchibo i jakość jest rewelacyjna. Mam nadzieję, że kombinezon będzie równie dobry jakościowo.

    Ja też dziękuję też kupiłam. :-D Odsyłam zakupiony na Zalando, niestety za duży i 150 zł droższy ...

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 9 października 2024, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Cześć dziewczyny,
    czytałam, nie odzywałam się, z wiadomością czekałam na odpowiedni moment, niestety on nie nastąpi...
    Właśnie tracę swój naturalny cud 😥

    AniMka nie ma słów, które te uczucia ukoją...
    Przykro mi, przytulam. 💔🫂

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 9 października 2024, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Cześć dziewczyny,
    czytałam, nie odzywałam się, z wiadomością czekałam na odpowiedni moment, niestety on nie nastąpi...
    Właśnie tracę swój naturalny cud 😥

    AniMka trzymaj się ❤️

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
‹‹ 1152 1153 1154 1155 1156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ