Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰
Odpowiedz

Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰

Oceń ten wątek:
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 22 listopada 2024, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Miałam przez chwilę wątpliwości czy może jest za mały, ale tak jak mówicie, zareagujemy adekwatnie do tego, jaki będzie odbiór. :-D
    Haha, teraz myślę o tych wszystkich creepy zdjęciach z płaczącymi dziećmi, na kolanach czegoś, co nijak nie przypomina Mikołaja! 😂 🧑‍🎄

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 22 listopada 2024, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    A mój najfajniejszy facet w życiu wczoraj skończył rok 🫶🥳🎂 najfajniejsze 4AA jakie mogło się nam przytrafić, mimo tego marudzenia i krzyków 💯🎉

    68b009231dd25.jpghttps://zapodaj.net/plik-ji5GSlWoEi

    Rośnij zdrowy, kochany i szczęśliwy! ❤️🎂🥳
    Oj będzie łamał kobiece serca, wysoki brunet , szybko potencjalną synową przyprowadzi... 😂

    PatrycjaBbbbb lubi tę wiadomość

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2024, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chicco, First Dreams, Miś z Projektorem, Maskotka, uspokajacz z dźwiękami, muzyka klasyczna, różowy

    Link: https://link.smyk.com/ijR1tS9G3Ph8WRZL7

    Chicco, Magic Forest, lampka nocna, zawieszka do wózka 2w1, Szop, uspokajacz z dźwiękami, beżowy

    Link: https://link.smyk.com/VggTaYS8myvVmRoNA

    W Smyku lampka do wózka za 1 zł przy zakupie misia 😅 Polecam mam obydwie te zabawki. Jeden jeździ z nami w samochodzie, a drugi w wózku - świetnie się sprawdza po 16 kiedy jest już ciemno 😅

  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 22 listopada 2024, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Help 😞

    Mikus od paru nocy budzi się kilka razy w nocy z przeraźliwym krzykiem, którego przez chwile nie da się niczym uspokoić 😣 podczas tych wybudzeń nie chce jeść, nie ma pełnej pieluszki, nie ma gorączki, brzuszek miękki

    Fakt, może to zęby ale po lekach p/bolowych nie było lepiej

    Martwię się, że to może objaw jakiejś choroby…

    Może miałyście podobnie?

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 22 listopada 2024, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Help 😞

    Mikus od paru nocy budzi się kilka razy w nocy z przeraźliwym krzykiem, którego przez chwile nie da się niczym uspokoić 😣 podczas tych wybudzeń nie chce jeść, nie ma pełnej pieluszki, nie ma gorączki, brzuszek miękki

    Fakt, może to zęby ale po lekach p/bolowych nie było lepiej

    Martwię się, że to może objaw jakiejś choroby…

    Może miałyście podobnie?
    Jak dla mnie to po prostu kolejny regres snu, są co 4 msc i u nas idealnie się to pokrywa. Bezpośrednio po urodzinach był dramat z wyciem przez pół nocy, trwało jakieś 2 tygodnie i przeszło samo tak jak się zaczęło.

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 22 listopada 2024, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Help 😞

    Mikus od paru nocy budzi się kilka razy w nocy z przeraźliwym krzykiem, którego przez chwile nie da się niczym uspokoić 😣 podczas tych wybudzeń nie chce jeść, nie ma pełnej pieluszki, nie ma gorączki, brzuszek miękki

    Fakt, może to zęby ale po lekach p/bolowych nie było lepiej

    Martwię się, że to może objaw jakiejś choroby…

    Może miałyście podobnie?

    U mnie Zosia ostatnio się tak obudziła płakała biedna tak że aż warga drżała. Przytulałam uspokajalam, wybudzona była. Nic nie pomagało. Myślałam że jej się coś poprostu stało. Bo zawsze jak ja ja brałam na ręce to 2-3 sekundy i się uspokajała a tutaj nic. Płacz i to drżenie wargi mnie przerazilo

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 22 listopada 2024, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Jak dla mnie to po prostu kolejny regres snu, są co 4 msc i u nas idealnie się to pokrywa. Bezpośrednio po urodzinach był dramat z wyciem przez pół nocy, trwało jakieś 2 tygodnie i przeszło samo tak jak się zaczęło.

    Jak się czujesz?

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1225 1433

    Wysłany: 22 listopada 2024, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Help 😞

    Mikus od paru nocy budzi się kilka razy w nocy z przeraźliwym krzykiem, którego przez chwile nie da się niczym uspokoić 😣 podczas tych wybudzeń nie chce jeść, nie ma pełnej pieluszki, nie ma gorączki, brzuszek miękki

    Fakt, może to zęby ale po lekach p/bolowych nie było lepiej

    Martwię się, że to może objaw jakiejś choroby…

    Może miałyście podobnie?

    U nas co jakiś czas zdarzają się takie noce. Nie mam pojęcia czemu wybudza się z takim przeraźliwym płaczem 🤷‍♀️ I potem jeszcze dość długo szlocha zanim całkowicie się uspokoi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2024, 12:18

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Naturalna niespodzianka ❤️
    preg.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 22 listopada 2024, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Jak się czujesz?
    W kontekście transferu zwyczajnie. Nie mam żadnych objawów.

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 22 listopada 2024, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej dzięki dziewczyny za odpowiedzi, myślałam że może ja coś źle robię, ale widzę że u was też się takie noce zdarzają

    U nas też mały albo wrzeszczy, albo płacze tak że aż zaciąga 😓

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 22 listopada 2024, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    W kontekście transferu zwyczajnie. Nie mam żadnych objawów.

    Czekamy jutro na pierwsze testy ☺️

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1225 1433

    Wysłany: 22 listopada 2024, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze inne pytanie - czy Wasze maluchy też tak się złoszczą w ciągu dnia? Jak nie pozwalam K zrobić czegoś, co jest potencjalnie niebezpieczne to jest okropny wrzask i płacz, machanie rączkami. Sama nie wiem czy to normalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2024, 14:49

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Naturalna niespodzianka ❤️
    preg.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 22 listopada 2024, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena89 wrote:
    Mam jeszcze inne pytanie - czy Wasze maluchy też tak się złoszczą w ciągu dnia? Jak nie pozwalam K zrobić czegoś, co jest potencjalnie niebezpieczne to jest okropny wrzask i płacz, machanie rączkami. Sama nie wiem czy to normalne.

    Tak krzyczy, wrzeszczy i tupie jak ma szansę 🙈🤣
    Złości się również jak nie pozwalam broić i otwierać szafek, albo nie robimy tego co sobie wymyślił, chociaż nikt nie wie co chce robić 🙈 ale u nas to już trwa i trwa, więc chyba nie ma się czym przejmować
    Ostatnio nic nie można zrobić, ani ubrać, ani zmienić pampersa, bo wrzaski do księżyca 🙈


    Ja się śmieję że po drugim bąbelku już mnie nikt i nic nie wyprowadzi z równowagi, zostanę oaza spokoju 🧘‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2024, 15:03

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • dallia Autorytet
    Postów: 2698 3770

    Wysłany: 22 listopada 2024, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Okej dzięki dziewczyny za odpowiedzi, myślałam że może ja coś źle robię, ale widzę że u was też się takie noce zdarzają

    U nas też mały albo wrzeszczy, albo płacze tak że aż zaciąga 😓


    U nas też się zdarza. Dzisiaj była taka noc że uspalam a po pół h właśnie taki placz I lument a jak ja wzięłam na ręce to dalej płacz i odpychała mnie dopiero po chwili przeszlo

    A złość tez jest najczęściej jak zabiorę jakąś "zabawke" jak sobie sama znajdzie. Czasami jest taki krzyk i płacz większy niż przy głodzie albo jakimś uderzeniu się o cos

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 22 listopada 2024, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena89 wrote:
    Mam jeszcze inne pytanie - czy Wasze maluchy też tak się złoszczą w ciągu dnia? Jak nie pozwalam K zrobić czegoś, co jest potencjalnie niebezpieczne to jest okropny wrzask i płacz, machanie rączkami. Sama nie wiem czy to normalne.

    My tez mamy ataki histerii na nie. Albo gdy weźmie jakiś przedmiot do raczek a ja go zabiorę. Myśle ze to całkiem normalne. Mój to wrecz się kładzie na podłodze głowa w dywan i ryczy albo tupie nogami i wygina się jak żmijka 😉

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 22 listopada 2024, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Czekamy jutro na pierwsze testy ☺️
    Zobaczymy ale raczej jestem sceptycznie nastawiona. Mieliśmy okropny czas, dzisiaj musieliśmy uśpić psa i czuję że no to nie był okres na zachodzenie w ciążę. Poważnie się zdziwię jeśli poziom stresu kilku ostatnich dni nic nie nabroił.

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 22 listopada 2024, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Zobaczymy ale raczej jestem sceptycznie nastawiona. Mieliśmy okropny czas, dzisiaj musieliśmy uśpić psa i czuję że no to nie był okres na zachodzenie w ciążę. Poważnie się zdziwię jeśli poziom stresu kilku ostatnich dni nic nie nabroił.

    Współczuje :( a co się stało z pieskiem ?
    Czasem los bywa przewrotny i zaskakuje - oby tak było w Waszym przypadku. Wielkie kciuki za ten tranfer.

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 22 listopada 2024, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Zobaczymy ale raczej jestem sceptycznie nastawiona. Mieliśmy okropny czas, dzisiaj musieliśmy uśpić psa i czuję że no to nie był okres na zachodzenie w ciążę. Poważnie się zdziwię jeśli poziom stresu kilku ostatnich dni nic nie nabroił.

    Ja pierd*le Kluska tak mi przykro! :-(
    Pożegnanie z psem jest zajebiście trudne...
    Mimo wszystko siły w tym czasie. Może życie Cię POZYTYWNIE zaskoczy. 🤞🤞

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 22 listopada 2024, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena89 wrote:
    Mam jeszcze inne pytanie - czy Wasze maluchy też tak się złoszczą w ciągu dnia? Jak nie pozwalam K zrobić czegoś, co jest potencjalnie niebezpieczne to jest okropny wrzask i płacz, machanie rączkami. Sama nie wiem czy to normalne.

    100% normalne dziecko. Mój wygina się w łuk, pyskuje po swojemu i płacze bez łez, wrzeszczy. Choć ja mu nie ulegam, ale mąż już tak. Tak,e rolę dobrego i złego policjanta mamy już obsadzone. Mąż mówi, że to będzie to jedno z dzieci, które rzucać się będzie między sklepowymi półkami jak nie dostanie co będzie chciał... 🤦

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 951 977

    Wysłany: 22 listopada 2024, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Zobaczymy ale raczej jestem sceptycznie nastawiona. Mieliśmy okropny czas, dzisiaj musieliśmy uśpić psa i czuję że no to nie był okres na zachodzenie w ciążę. Poważnie się zdziwię jeśli poziom stresu kilku ostatnich dni nic nie nabroił.
    Kurcze, Kluska, strasznie współczuję sytuacji z psiakiem. :( wszystkie ovuciocie trzymają kciuki za kropka, niech Was zaskoczy.
    fortunate_bunia wrote:
    100% normalne dziecko. Mój wygina się w łuk, pyskuje po swojemu i płacze bez łez, wrzeszczy. Choć ja mu nie ulegam, ale mąż już tak. Tak,e rolę dobrego i złego policjanta mamy już obsadzone. Mąż mówi, że to będzie to jedno z dzieci, które rzucać się będzie między sklepowymi półkami jak nie dostanie co będzie chciał... 🤦
    Mamy to samo. Jeszcze potrafi przy tym płaczu tak śmiesznie łkać, że od razu słychać, że to udawane 😆

    age.png
    event.png
‹‹ 1177 1178 1179 1180 1181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ