Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰
Odpowiedz

Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰

Oceń ten wątek:
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 27 grudnia 2024, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Tak mała jest bardzo aktywna 🙃
    A skurczy żadnych nie mam 😄

    Oby tak do niedzieli!
    Zjedz coś dobrego przed dniem zero 😘 ściskam mocnoooo ♥️ zero komplikacji 😘

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • dallia Autorytet
    Postów: 2698 3770

    Wysłany: 27 grudnia 2024, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Elka ze udalo się genetyczne rodzeństwo. Pewnie Nifty zawsze warto wzmocnić takiej sytuacji. Ja się nie zdecydowałam bo usg i papa wyszły dobrze.

    ABK damy radę ja też po cc. Za jakieś czas chce dziewczyn na wątku z rodzeństwem podpytac czy cos badały przy drugim transferze 🥰

    Patrycja! Trzymam kciuki 🥰 czekamy na wieści

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2024, 17:24

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 27 grudnia 2024, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Super Elka ze udalo się genetyczne rodzeństwo. Pewnie Nifty zawsze warto wzmocnić takiej sytuacji. Ja się nie zdecydowałam bo usg i papa wyszły dobrze.

    ABK damy radę ja też po cc. Za jakieś czas chce dziewczyn na wątku z rodzeństwem podpytac czy cos badały przy drugim transferze 🥰

    Patrycja! Trzymam kciuki 🥰 czekamy na wieści

    CC to nie przeszkoda, jedynie sprawdzić dobrze bliznę. Wiadomo super sprawdzić, czy stanu zapalnego nie ma bo jednak cięcie to ingerencja w organizm, jednak przy łyżeczkowaniu, też może pójść coś nie tak.


    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 27 grudnia 2024, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za kciuki ☺️

    Pamiętajcie laski że ja też po cięciu i dzidzia rośnie ładnie chyba ☺️ a przed ciążą miałam tylko sprawdzaną bliznę w macicy czy wszystko okej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2024, 20:11

    KateM lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 27 grudnia 2024, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    CC to nie przeszkoda, jedynie sprawdzić dobrze bliznę. Wiadomo super sprawdzić, czy stanu zapalnego nie ma bo jednak cięcie to ingerencja w organizm, jednak przy łyżeczkowaniu, też może pójść coś nie tak.

    CC może samo i nie ale ja za jednym raziem miałam usuwane mięśniaki z przedniej ściany macicy, więc miałam mięso mielone w środku styczeń luty jadę na USG do kliniki do mojej pani doktor.

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 27 grudnia 2024, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    I robiłaś jakieś dodatkowe badania przed transferem?

    Boje się że u mnie nic nie wyjdzie
    Tradycyjnie te wszystkie wirusowe, cytologie, posiewy.
    Osobno byłam u endokrynologa bo mam hiperprolaktynemie,hiperinsulemie zjadjagnozowaną.
    Odwiedziłam też ginekologa który sprawdził bieliznę i macicę.
    Przy przygotowaniu do transferu lekarz mi na 10dni miesiąc przed kazał lactoveginal dopochwowo brać.
    Poszliśmy starym protokołem który miałam u syna takie same leki spomagajace i procedury przy transferze.
    Teraz wyjątkowo miałam orzez 10 dni prolutex 2dzirnnie zamiast 1 który badał jeszcze mam,po krwawieniu..
    Lekarz niby niekazał nospy brać ale brałam profilaktycznie...
    A tak to nic innego nierobilam.w sumie byłam synkiem zajęta i jestem i niemyślenia za dużo o tym...

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 27 grudnia 2024, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Super Elka ze udalo się genetyczne rodzeństwo. Pewnie Nifty zawsze warto wzmocnić takiej sytuacji. Ja się nie zdecydowałam bo usg i papa wyszły dobrze.

    ABK damy radę ja też po cc. Za jakieś czas chce dziewczyn na wątku z rodzeństwem podpytac czy cos badały przy drugim transferze 🥰

    Patrycja! Trzymam kciuki 🥰 czekamy na wieści
    Wiesz jest sporo młodsza ode mnie a w Papie im człowiek młodszy tym lepiej wychodzi wynik..przy starszym wieku to się rozjeżdża...Ja poprostu śpię spokojniej robiąc to badanie z krwi w obiegu i tam genetyka wychodzi czy jest wszystko ok...jest badanir nieinwazyjne ale ok 99%się sprawdza...I wie się płeć. Syn nigdy ba usg siusiaka niepokazał krył się całą ciążę i mam tylko 1 zdjęcie gdzie jest widoczna twarz niunia...

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 27 grudnia 2024, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    CC może samo i nie ale ja za jednym raziem miałam usuwane mięśniaki z przedniej ściany macicy, więc miałam mięso mielone w środku styczeń luty jadę na USG do kliniki do mojej pani doktor.
    Ja też mam jednego mięśniaka, ale przy 1 cc doktor wiedząc że chcemy po ok roku lub 1,5 kolejny raz podejść nieusuwal go bo leży tak że nieprzeszkadxa ale generalnie teraz będzie usuwany...wirm że mi mówił że przy usuwaniu mięśniaka trzeba że 2 lata poczekać...ale sprawdzajcie bo może szybciej się wszystko zagoiło i niebedzie przeciwskazań.

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 grudnia 2024, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati kciuki za jutro 🩷♥️🥹

    PatrycjaBbbbb lubi tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 28 grudnia 2024, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Pati kciuki za jutro 🩷♥️🥹
    Ode mnie tez !

    PatrycjaBbbbb lubi tę wiadomość

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 28 grudnia 2024, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ode mnie tez !
    Przyłączam się;-)

    PatrycjaBbbbb lubi tę wiadomość

  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 28 grudnia 2024, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb, już o Was myślę! Jutro czekamy wszyscy na CUDowne wieści! Bądźcie dzielne Dziewczyny!♥️

    PatrycjaBbbbb lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie dziękuję laski na kciuki 🚼🚼🚼

    Odezwę się pewnie jakoś wieczorkiem :)
    Stawiam się dopiero na 11 w szpitalu i będę czekać aż będzie dla nas miejsce na sali OP i anastezjolog pewnie 🙂

    Mam tylko nadzieję że nie karzą mi się za długo bujać z cewnikiem 🥴

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2024, 00:04

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 951 977

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja, wszyscy jak na szpilkach czekają, ach te emocje 🫣😃
    Powodzenia! Żeby było szybko i jak najmniej boleśnie ❤️ 🍀

    age.png
    event.png
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Pięknie dziękuję laski na kciuki 🚼🚼🚼

    Odezwę się pewnie jakoś wieczorkiem :)
    Stawiam się dopiero na 11 w szpitalu i będę czekać aż będzie dla nas miejsce na sali OP i anastezjolog pewnie 🙂

    Mam tylko nadzieję że nie karzą mi się za długo bujać z cewnikiem 🥴

    Powodzenia! 🤞👶🏼

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja, niezmiennie ✊
    Pięknych pierwszych chwil 😘

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • AsiaiHelenka Autorytet
    Postów: 1471 1483

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja trzymam kciuki . Piękne chwile przed Wami

    1 podejście i Helenka 😀
    Później 5 nieudanych podejść w tym jedno poronienie
    Oczekiwanie na test ....
    7 dpt beta 26,9
    9 dpt 94,2
    13 dpt 343,3
    27 dpt ❤️
    age.png
    age.png
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja 🤞🤞🤞💪💪 jeszcze chwilka 🥰🥰

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurna wszyscy czekaj 🤞

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszyscy czekają :)

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
‹‹ 1206 1207 1208 1209 1210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ