Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰
Odpowiedz

Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰

Oceń ten wątek:
  • dallia Autorytet
    Postów: 2697 3770

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które karmiły i już przestały jak zie pozbyc tego okropnego żalu i wyrzutów sumienia 🫣 mala się ladnie odstawia nie domaga w nocy wypiła wodę i padła. Teraz ja nakarmiłam na noc zrobiłam sobie pamiątkowe zdjecie bo mysle że to może być ostatni raz i dopada mnie mysl ze w sumie jaki mam powód zeby kończyć 🫠 ciężkie to bardzo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2025, 20:04

    Kluska, AniMka lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Dziewczyny które karmiły i już przestały jak zie pozbyc tego okropnego żalu i wyrzutów sumienia 🫣 mala się ladnie odstawia nie domaga w nocy wypiła wodę i padła. Teraz ja nakarmiłam na nic zrobiłam sobie pamiątkowe zdjecie bo mysle że to może być ostatni raz i dopada mnie mysl ze w sumie jaki mam powód zeby kończyć 🫠 ciężkie to bardzo

    Ja nie wiem jak mam jej nie dać cyca na noc jak ona się kładzie w łóżku i sama się układa do cyca jak się kładę obok niej 🤷😔 nie mam pojęcia jak to zrobić jeszcze teraz kurna ten wirus i szczepienie na raz

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Dziewczyny które karmiły i już przestały jak zie pozbyc tego okropnego żalu i wyrzutów sumienia 🫣 mala się ladnie odstawia nie domaga w nocy wypiła wodę i padła. Teraz ja nakarmiłam na nic zrobiłam sobie pamiątkowe zdjecie bo mysle że to może być ostatni raz i dopada mnie mysl ze w sumie jaki mam powód zeby kończyć 🫠 ciężkie to bardzo
    Ja nie odczuwałam żalu. Byłam pewna decyzji, było mi mega trudno w trakcie ale po byłam sobie i jej wdzięczna że dałyśmy radę.

    dallia lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • dallia Autorytet
    Postów: 2697 3770

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Ja nie wiem jak mam jej nie dać cyca na noc jak ona się kładzie w łóżku i sama się układa do cyca jak się kładę obok niej 🤷😔 nie mam pojęcia jak to zrobić jeszcze teraz kurna ten wirus i szczepienie na raz


    No właśnie moja się nie układa jedynie mowie ze idzie noc male dzieci idą spać i wie że będzie cycek. Jak tego nie powiem to da się uspac bez albo ewentualnie butla jeśli zje mało kolacji bo jest nauczona ale jest żal. I właśnie to jest jednen z powodów ( drugim jest planowany transfer na wiosne) że im dalej będzie bardziej kumac i będzie ciężej. Karmicie się tylko na noc?

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • dallia Autorytet
    Postów: 2697 3770

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Ja nie odczuwałam żalu. Byłam pewna decyzji, było mi mega trudno w trakcie ale po byłam sobie i jej wdzięczna że dałyśmy radę.


    Tak też myślę że będę zadowolona tylko właśnie teraz są takie mieszane uczucia. Myślę że rok to i tak ładny wynik no i przy drugim dziecku nie będę miała presji zeby np karmić dłużej niż ten rok jeśli się wszystko uda

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Tak też myślę że będę zadowolona tylko właśnie teraz są takie mieszane uczucia. Myślę że rok to i tak ładny wynik no i przy drugim dziecku nie będę miała presji zeby np karmić dłużej niż ten rok jeśli się wszystko uda

    Ja jakby nie planowany transfer karmiłabym dłużej. Jakbym wiedziała że będzie w listopadzie dopiero to bym przeciągnęła jeszcze te chociaż 1.5 msc. No ale nie przewidzisz wszystkiego. Także ja jestem zdania że podjąć decyzję i już jej nie roztrząsać.

    dallia lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • Kasiulec Autorytet
    Postów: 1235 1141

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już byłam bliska odstawienia bo do niedawna pokarm mocno mi się zredukował, ale przyszedł gil i nocne smoczkowaniem i rozkręciła laktację tak że cycki mam jak w pierwszym półroczu. Ja redukcję karmienia w dzień miałam jeszcze z w wakacje i podjęłam próbę redukcji karmień nocnoch i szło całkiem nieźle ale wtedy jeszcze bardzo słabo piła wodę, były upały i bałam się że mi się odwodni. Teraz z perspektywy czasu myślę że mogłam zacząć ja odstawiać po 8 miesiącach kiedy jeszcze nie była taka kumata bo było by łatwiej. Teraz to już jest taki rozumny bobas że wie czego chce i lekko nie będzie.

    Starania od listopada 2018
    2019 - 2020 monitoring
    🧍82
    morfologia 0,% nadczynność tarczycy ogarnięta jodem,
    🧍‍♀️85
    PCOS, insulinoopornosc, AMH 9, MFTR hetero, PAI -1 homo, Endo receptywne
    01.2021 - 1IUI ✖️ 02.2021 - 2 IUI ✖️
    Oviklinika
    04.2021 - SONO HSG 🆗
    O8.2021 - 3 IUI✖️, 10.2021 - ICSI ✖️ brak zarodków 😭, 02.2022 ❄️❄️ trzydniowe 💪 29.04. - FET 8B🍍beta 0
    13.09 - FET beta 0
    27.02.2023 IMSI-MSOME, FAMSI, EMBRIOGEN, 11/23 komórki ok, 10/10 zapłodnionych, 3 doba - 8 BB x 6, 10 BB x 2, 5 doba 3BB, 3BB, 5AB ❄️, 5BB❄️, 6 doba 3CC ❌, 6 BB❄️,
    PTG 🧬❄️❄️🆗
    12.05.2023 🍍FET 5.2.2, cykl sztuczny, Estrofem 3x1, Luteina 3x2, Accofil wlew + zastrzyki 1/4 ampułki, Atosiban, Relanium,Heparyna, Accard, Prolutex
    age.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    No właśnie moja się nie układa jedynie mowie ze idzie noc male dzieci idą spać i wie że będzie cycek. Jak tego nie powiem to da się uspac bez albo ewentualnie butla jeśli zje mało kolacji bo jest nauczona ale jest żal. I właśnie to jest jednen z powodów ( drugim jest planowany transfer na wiosne) że im dalej będzie bardziej kumac i będzie ciężej. Karmicie się tylko na noc?

    Tak, tylko jedno karmienie przed zaśnięciem. Kąpanie, ubieranie, pożegnanie z tatą, zamknięcie drzwi, zgaszenie światła,,łóżko i cyc. Później jeszcze zabawa, przytulenie do brzucha i spanie

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Tak, tylko jedno karmienie przed zaśnięciem. Kąpanie, ubieranie, pożegnanie z tatą, zamknięcie drzwi, zgaszenie światła,,łóżko i cyc. Później jeszcze zabawa, przytulenie do brzucha i spanie
    To zębów nie myjesz po tym cycu nocnym?

  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    To zębów nie myjesz po tym cycu nocnym?

    Myje, a dlaczego ma nie myć?

    Pampersa też przed kapaniem wynosi do kosza

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • dallia Autorytet
    Postów: 2697 3770

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze jeden temat bo wlasne przeszukuje allegro. Jakies fajne zabawki do wanienki/kąpieli

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • dallia Autorytet
    Postów: 2697 3770

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Ja jakby nie planowany transfer karmiłabym dłużej. Jakbym wiedziała że będzie w listopadzie dopiero to bym przeciągnęła jeszcze te chociaż 1.5 msc. No ale nie przewidzisz wszystkiego. Także ja jestem zdania że podjąć decyzję i już jej nie roztrząsać.


    ja tez mam cały czas w glowie te 1.5. No nic mysle ze podjeta decyzja i się jej trzymam.

    Kiedy histero? czy juz po?

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    a jeszcze jeden temat bo wlasne przeszukuje allegro. Jakies fajne zabawki do wanienki/kąpieli

    Macie wannę czy prysznic bo my mamy fajne ale korzystamy tylko u babci bo ma wannę.
    https://www.pinkorblue.pl/yookidoo-zabawka-do-kapieli-laboratorium-wodne-a306315.html

    W domu miska z Ikea (mała od kompletu niemowlęcego) bo trzeba czymś sobie głowę polać, myjka, konewka (tutaj trzeba uważać żeby się grzyb nie przyplatal), oczywiście musi być butelka z żelem do kąpieli (u nas jest też rytuał co jest wrzucane do kapania i w jakiej kolejności). Fajne są też książeczki do wody (osobiście nie mamy)

    dallia lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    ja tez mam cały czas w glowie te 1.5. No nic mysle ze podjeta decyzja i się jej trzymam.

    Kiedy histero? czy juz po?

    Też właśnie cały czas mysle i Kluseczce i transferze

    dallia lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    ja tez mam cały czas w glowie te 1.5. No nic mysle ze podjeta decyzja i się jej trzymam.

    Kiedy histero? czy juz po?
    W przyszłym miesiącu. Wstępnie jestem umówiona na 13.02.

    dallia, aaaania87 lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • dallia Autorytet
    Postów: 2697 3770

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Macie wannę czy prysznic bo my mamy fajne ale korzystamy tylko u babci bo ma wannę.
    https://www.pinkorblue.pl/yookidoo-zabawka-do-kapieli-laboratorium-wodne-a306315.html

    W domu miska z Ikea (mała od kompletu niemowlęcego) bo trzeba czymś sobie głowę polać, myjka, konewka (tutaj trzeba uważać żeby się grzyb nie przyplatal), oczywiście musi być butelka z żelem do kąpieli (u nas jest też rytuał co jest wrzucane do kapania i w jakiej kolejności). Fajne są też książeczki do wody (osobiście nie mamy)


    o ale fajne. My mamy walk in duzy prysznic i albo siedzi w nim w swojej wanience albo normalny prysznic robimy mamy taką fajną matę. Ale wanne też mamy u babci więc do rozważenia

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • dallia Autorytet
    Postów: 2697 3770

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    W przyszłym miesiącu. Wstępnie jestem umówiona na 13.02.


    ja sie sama zastanawiam czy przynajmniej biopcji nie cisnąc po tej CC. Zobaczymy co mi powie na kontroli. No i zastanawiam się nad cyklem wiem, że mój lekarz jest zwolennikiem sztucznego, ja bym wolala naturalny jak wrocil okres to dalej mam owulki jak w zegarku, no tak się raz udało. Tak samo neoparin podobno są jakies nowe badania, że nic nie daje i bardzo chętnie nie będe sie kłuła całą ciąze no ale co zrobic🤦‍♀️ w szpitalu przy CC mimo ze wiedzieli ze ciąza z in vitro ze te mutacje to trohe się dziwili ze tak go wszystkim dają

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    o ale fajne. My mamy walk in duzy prysznic i albo siedzi w nim w swojej wanience albo normalny prysznic robimy mamy taką fajną matę. Ale wanne też mamy u babci więc do rozważenia

    Fajne są z tego zabawki do wody, jest fajny do wanienki słonik prysznic. Ale my zrezygnowaliśmy bo cały czas kąpiemy w emoliencie (bo jak się okazało ma azs), i to już w ogóle włosy tłuste by były

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • dallia Autorytet
    Postów: 2697 3770

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulec wrote:
    Ja już byłam bliska odstawienia bo do niedawna pokarm mocno mi się zredukował, ale przyszedł gil i nocne smoczkowaniem i rozkręciła laktację tak że cycki mam jak w pierwszym półroczu. Ja redukcję karmienia w dzień miałam jeszcze z w wakacje i podjęłam próbę redukcji karmień nocnoch i szło całkiem nieźle ale wtedy jeszcze bardzo słabo piła wodę, były upały i bałam się że mi się odwodni. Teraz z perspektywy czasu myślę że mogłam zacząć ja odstawiać po 8 miesiącach kiedy jeszcze nie była taka kumata bo było by łatwiej. Teraz to już jest taki rozumny bobas że wie czego chce i lekko nie będzie.


    dokładnie ja miałam załozenie pierwsze 6 miesięcy bo łatwiej będzie no ale wtedy jeszcze mi się taka mała wydawała. Ale damy rade :). ja to juz mleko mam tylko chyba jak pije bo dzisiaj na noc karmiłam po 24h i nic nie czułam w cyckach. Trzymam kciuki za odstawianie i za przespane noce bo po cichu na to liczę

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    ja sie sama zastanawiam czy przynajmniej biopcji nie cisnąc po tej CC. Zobaczymy co mi powie na kontroli. No i zastanawiam się nad cyklem wiem, że mój lekarz jest zwolennikiem sztucznego, ja bym wolala naturalny jak wrocil okres to dalej mam owulki jak w zegarku, no tak się raz udało. Tak samo neoparin podobno są jakies nowe badania, że nic nie daje i bardzo chętnie nie będe sie kłuła całą ciąze no ale co zrobic🤦‍♀️ w szpitalu przy CC mimo ze wiedzieli ze ciąza z in vitro ze te mutacje to trohe się dziwili ze tak go wszystkim dają

    To tylko ja raz mam cykl 31 a raz 36 dni, chociaż to mój 3 cykl z owulacja. Przed ciążą miałam cykle jak w zegarku

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
‹‹ 1232 1233 1234 1235 1236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ