Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰
Odpowiedz

Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰

Oceń ten wątek:
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 3 marca 2025, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiaaa - udanej i bezproblemowej adaptacji w żłobku ☺️

    KateM - super że Gucio co raz to lepiej w nowej rzeczywistości i że udało się trafić na taką zaangażowana ciepła ciocię 🥰 byleby uchronić się od chorób na tyle na ile się da 😉

    Nadziejka - mam nadzieję że to tylko kupa stresu jak zwykle przy pappie i bobas jest zdrowy 🙂

    Nadziejka30 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • Pusiek Autorytet
    Postów: 1121 611

    Wysłany: 3 marca 2025, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka30 przesyłam mnóstwo dobrych myśli i trzymam bardzo mocno kciuki za Maleństwo. Mam nadzieję, że za moment przestaniesz się stresować i zostanie już tylko radość z ciąży ❤️

    Nadziejka30 lubi tę wiadomość

    ❤️ Zosia 21.12.2023, 3020 gr, 50 cm

    age.png
  • Pusiek Autorytet
    Postów: 1121 611

    Wysłany: 3 marca 2025, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Tez go mamy jest super i cena spoko😊 teraz widzę że nawet promka jest

    A duzo miejsca zajmuje?

    ❤️ Zosia 21.12.2023, 3020 gr, 50 cm

    age.png
  • dallia Autorytet
    Postów: 2697 3770

    Wysłany: 3 marca 2025, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiek wrote:
    A duzo miejsca zajmuje?


    Moim zdaniem jest zgrabny u nas się wpasowal w kuchnie. Dodatkowo ma opcję ze ta tylną ściankę można wsunąć na górę poziomo (nie wiedziałam o tym jak zamawialam) I może służyć jako dodatkowe miejsce jak sie gotuje np czy cos. Nam się przydał na święta na dodatkowe potrawy🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2025, 08:47

    Pusiek, Yuki lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3007

    Wysłany: 3 marca 2025, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, dawno się nie udzielałam, ale staram się podczytywać na bieżąco 😊
    Widzę, że sporo z Was wraca po rodzeństwo. Ja też jestem właśnie na tym etapie. Zrobiłam już wymagane przez klinikę badania i teraz czekam na protokół od lekarza. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to transfer będzie w kwietniu. Równo 2 lata po tym szczęśliwym, z którego mam córeczkę ☺️

    Nadziejka30, KateM lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Nadziejka30 Autorytet
    Postów: 1193 1519

    Wysłany: 3 marca 2025, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie, czy dzieciaczek którejś z Was miał oparzenie, uczulenie po woreczkach do pobierania moczu? Moja Mała ma bardzo czerwone w miejscu gdzie był ten klej, woreczek był przyklejony w piątek a dzisiaj dopiero wyszło jej to takie mocno czerwone. Widzę że ją to boli 😭 jak myślicie, czym to smarować?
    Akurat nigdy ich nie uzwalismy,ale jeśli to odparzenie po prostu to niech córeczka chodzi sporo bez pampersika 😘u nas ostatnio też pojawiło się pierwszy raz odparzenie i tylko sudocrem zadziałał, bo co czymś innym na odparzenia smarowałam to piekło Niunię 😬
    Po dwóch dniach zeszło.
    Rosie Mam nadzieję,że szybciutko odparzenie córeczce zejdzie 🤞

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

    I procedura
    11.'22
    1. Transfer nieudany ❌️

    01.'23
    2. Transfer ❄️ udany🩷
    01.10. córeczka 3700g 61cm💗

    II procedura
    09.'24
    ❄️
    10.'24
    Transfer -Cb

    III procedura
    11.'24
    ❄️❄️

    12.'24
    7dpt 90,4 11dpt 261,4 15dpt 1233
    28dpt mamy serduszko
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 3 marca 2025, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Leciutko hydrokortyzonem albo fenistilem w żelu jeżeli bardziej alergia

    Jak odparzenie to czymś w tym kierunku: ja bym pewnie kremowała moim ulubionym Cicaplast z la roche i dużo wietrzyła i chuchała 🙂

    Dzięki za rady 😘 posmarowałam na noc sudokremem bo tylko to było pod ręką i dzisiaj już bledsze. Zostawię ja dzisiaj kilka razy bez pieluszki na jakąś chwilę żeby faktycznie ta skóra mogła pooddychać ☺️

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Nadziejka30 Autorytet
    Postów: 1193 1519

    Wysłany: 3 marca 2025, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wszystkie miłe słowa ❤️🫶mam nadzieję,że tylko na strachu się skończy 🤞😘

    I procedura
    11.'22
    1. Transfer nieudany ❌️

    01.'23
    2. Transfer ❄️ udany🩷
    01.10. córeczka 3700g 61cm💗

    II procedura
    09.'24
    ❄️
    10.'24
    Transfer -Cb

    III procedura
    11.'24
    ❄️❄️

    12.'24
    7dpt 90,4 11dpt 261,4 15dpt 1233
    28dpt mamy serduszko
  • Rosie13 Ekspertka
    Postów: 227 397

    Wysłany: 3 marca 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    A czemu taki rozszerzony panel wątrobowy, miałaś jakieś problemy ?

    Ja bym chciała wrócić z powrotem do glucophage
    Nie, nigdy. Według lekarza warto zrobić te badania po ciąży - jego zdaniem „wątroba w ciąży choruje” i tak właśnie ten stan może na nią wpływać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2025, 09:33

    IUI: 06.2022 ❌
    IUI: 08.2022 ❌
    🍀IVF:
    11.2022 - punkcja: 5 ❄️
    12.2022 - I transfer ❌
    03.2023 - II transfer
    7dpt: beta 77,40 💛
    9dpt: beta 182,30 💛
    11dpt: beta 398,70 💛
    13dpt: beta 916,80 💛
    26dpt: 💛 113bpm, 0,48crl
    8+0: 💛 183bpm, 1,65cm
    12+1: I prenatalne i pappa ok! 🌸💕
    19+6: II prenatalne ok! 🌸💕
    30+2: III prenatalne ok! 🌸💕

    11.2024 - histeroskopia: polipy+stan zapalny endo

    01.2025 - ⏸️ naturals
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 3 marca 2025, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosie13 wrote:
    Nie, nigdy. Według lekarza warto zrobić te badania po ciąży - jego zdaniem „wątroba w ciąży choruje” i tak właśnie ten stan może na nią wpływać.

    Pytam bo ja miałam problemy z wątroba od progesteronu

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Rosie13 Ekspertka
    Postów: 227 397

    Wysłany: 3 marca 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Pytam bo ja miałam problemy z wątroba od progesteronu
    To tym bardziej myślę, że warto zrobić więcej badań pod tym kątem.

    IUI: 06.2022 ❌
    IUI: 08.2022 ❌
    🍀IVF:
    11.2022 - punkcja: 5 ❄️
    12.2022 - I transfer ❌
    03.2023 - II transfer
    7dpt: beta 77,40 💛
    9dpt: beta 182,30 💛
    11dpt: beta 398,70 💛
    13dpt: beta 916,80 💛
    26dpt: 💛 113bpm, 0,48crl
    8+0: 💛 183bpm, 1,65cm
    12+1: I prenatalne i pappa ok! 🌸💕
    19+6: II prenatalne ok! 🌸💕
    30+2: III prenatalne ok! 🌸💕

    11.2024 - histeroskopia: polipy+stan zapalny endo

    01.2025 - ⏸️ naturals
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 3 marca 2025, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka30 wrote:
    Akurat nigdy ich nie uzwalismy,ale jeśli to odparzenie po prostu to niech córeczka chodzi sporo bez pampersika 😘u nas ostatnio też pojawiło się pierwszy raz odparzenie i tylko sudocrem zadziałał, bo co czymś innym na odparzenia smarowałam to piekło Niunię 😬
    Po dwóch dniach zeszło.
    Rosie Mam nadzieję,że szybciutko odparzenie córeczce zejdzie 🤞

    Dziękujemy ❤️

    Nadziejka30 lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Rosie13 Ekspertka
    Postów: 227 397

    Wysłany: 3 marca 2025, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze tak w kwestii powrotów po rodzeństwo to bardzo ważne jest też dokładne USG i lekarz, który będzie chciał sprawdzić nawet najmniejsze zmiany. U mnie tuż po porodzie wszystko wyglądało ok, a później w obrazie USG widoczny był polip. Na histeroskopii okazało się finalnie, że polipów było kilka a w pobranych wycinkach wyszedł stan zapalny. Tuż po rozpoczęciu antybiotykoterapii okazało się jednak, że nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji i ustrzeliliśmy w międzyczasie naturalsa 🫣

    IUI: 06.2022 ❌
    IUI: 08.2022 ❌
    🍀IVF:
    11.2022 - punkcja: 5 ❄️
    12.2022 - I transfer ❌
    03.2023 - II transfer
    7dpt: beta 77,40 💛
    9dpt: beta 182,30 💛
    11dpt: beta 398,70 💛
    13dpt: beta 916,80 💛
    26dpt: 💛 113bpm, 0,48crl
    8+0: 💛 183bpm, 1,65cm
    12+1: I prenatalne i pappa ok! 🌸💕
    19+6: II prenatalne ok! 🌸💕
    30+2: III prenatalne ok! 🌸💕

    11.2024 - histeroskopia: polipy+stan zapalny endo

    01.2025 - ⏸️ naturals
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 3 marca 2025, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosie13 wrote:
    I jeszcze tak w kwestii powrotów po rodzeństwo to bardzo ważne jest też dokładne USG i lekarz, który będzie chciał sprawdzić nawet najmniejsze zmiany. U mnie tuż po porodzie wszystko wyglądało ok, a później w obrazie USG widoczny był polip. Na histeroskopii okazało się finalnie, że polipów było kilka a w pobranych wycinkach wyszedł stan zapalny. Tuż po rozpoczęciu antybiotykoterapii okazało się jednak, że nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji i ustrzeliliśmy w międzyczasie naturalsa 🫣

    Ale pięknie!
    Gratulacje! Spokojnej i nudnej ciąży♥️

    Rosie13 lubi tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • Rosie13 Ekspertka
    Postów: 227 397

    Wysłany: 3 marca 2025, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Ale pięknie!
    Gratulacje! Spokojnej i nudnej ciąży♥️
    Dziękuję! Oby tak właśnie było ❤️
    W takich chwilach utwierdzam się coraz mocniej w tym, że jednak ta nasza droga jest tak nieprzewidywalna i pełna zwrotów akcji, których za nic w świecie nie przewidzimy. Sama nie spodziewałam się, że przy stanie zapalnym endo, po kilku latach niepowodzeń, powrocie do kliniki i przygotowaniach do kolejnego transferu nagle coś takiego się wydarzy. Na dodatek strzał był podwójny - jedynie drugie maleństwo nie było na tyle silne by z nami zostać.

    fortunate_bunia, KateM, Nadziejka30, Elka198321, PatrycjaBbbbb lubią tę wiadomość

    IUI: 06.2022 ❌
    IUI: 08.2022 ❌
    🍀IVF:
    11.2022 - punkcja: 5 ❄️
    12.2022 - I transfer ❌
    03.2023 - II transfer
    7dpt: beta 77,40 💛
    9dpt: beta 182,30 💛
    11dpt: beta 398,70 💛
    13dpt: beta 916,80 💛
    26dpt: 💛 113bpm, 0,48crl
    8+0: 💛 183bpm, 1,65cm
    12+1: I prenatalne i pappa ok! 🌸💕
    19+6: II prenatalne ok! 🌸💕
    30+2: III prenatalne ok! 🌸💕

    11.2024 - histeroskopia: polipy+stan zapalny endo

    01.2025 - ⏸️ naturals
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1698 1255

    Wysłany: 3 marca 2025, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Moim zdaniem jest zgrabny u nas się wpasowal w kuchnie. Dodatkowo ma opcję ze ta tylną ściankę można wsunąć na górę poziomo (nie wiedziałam o tym jak zamawialam) I może służyć jako dodatkowe miejsce jak sie gotuje np czy cos. Nam się przydał na święta na dodatkowe potrawy🤣🤣

    A tak z ciekawości od jakiego wieku z niego korzystacie? Bo zastanawiam się czy dla roczniaka to nie za wcześnie jeszcze?

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗

    age.png

    preg.png
  • Nadziejka30 Autorytet
    Postów: 1193 1519

    Wysłany: 4 marca 2025, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosie13 wrote:
    I jeszcze tak w kwestii powrotów po rodzeństwo to bardzo ważne jest też dokładne USG i lekarz, który będzie chciał sprawdzić nawet najmniejsze zmiany. U mnie tuż po porodzie wszystko wyglądało ok, a później w obrazie USG widoczny był polip. Na histeroskopii okazało się finalnie, że polipów było kilka a w pobranych wycinkach wyszedł stan zapalny. Tuż po rozpoczęciu antybiotykoterapii okazało się jednak, że nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji i ustrzeliliśmy w międzyczasie naturalsa 🫣
    Ale historia 😍gratulacje ❤️❤️❤️

    Rosie13 lubi tę wiadomość

    I procedura
    11.'22
    1. Transfer nieudany ❌️

    01.'23
    2. Transfer ❄️ udany🩷
    01.10. córeczka 3700g 61cm💗

    II procedura
    09.'24
    ❄️
    10.'24
    Transfer -Cb

    III procedura
    11.'24
    ❄️❄️

    12.'24
    7dpt 90,4 11dpt 261,4 15dpt 1233
    28dpt mamy serduszko
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 4 marca 2025, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosie13 wrote:
    Dziękuję! Oby tak właśnie było ❤️
    W takich chwilach utwierdzam się coraz mocniej w tym, że jednak ta nasza droga jest tak nieprzewidywalna i pełna zwrotów akcji, których za nic w świecie nie przewidzimy. Sama nie spodziewałam się, że przy stanie zapalnym endo, po kilku latach niepowodzeń, powrocie do kliniki i przygotowaniach do kolejnego transferu nagle coś takiego się wydarzy. Na dodatek strzał był podwójny - jedynie drugie maleństwo nie było na tyle silne by z nami zostać.

    A co robicie z pozostałymi zarodkami?

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2481 6229

    Wysłany: 4 marca 2025, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..a ja jestem aktualnie na etapie produkcji 🥚

    W sobotę była elonva, jutro pierwszy podgląd 🧐

    Widzę, że u Was też sporo się dzieje
    Powodzenia dziewczyny 🍀

    KateM, fortunate_bunia, Yuki, Kluska, dallia, Karenka, Nadziejka30 lubią tę wiadomość

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 4 marca 2025, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    ..a ja jestem aktualnie na etapie produkcji 🥚

    W sobotę była elonva, jutro pierwszy podgląd 🧐

    Widzę, że u Was też sporo się dzieje
    Powodzenia dziewczyny 🍀

    Powodzenia!

    AniMka lubi tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
‹‹ 1254 1255 1256 1257 1258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ