Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰
Odpowiedz

Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰

Oceń ten wątek:
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Kciuki, niech pęka!

    Wizyta w sam raz, jakby miało być stwierdzone, dostaniesz proga i akurat do transferu♥️
    Szybko minie do wieczora ♥️

    Mamy kurna jechać znowu w trójkę więc znowu wszystko z motorkiem w tyłku.

    Więc jakby dziś pękł, to do dnia transferu będzie jeszcze jakaś wizyta czy już nie?

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Mamy kurna jechać znowu w trójkę więc znowu wszystko z motorkiem w tyłku.

    Więc jakby dziś pękł, to do dnia transferu będzie jeszcze jakaś wizyta czy już nie?
    Jeśli będzie pęknięty to już tylko transfer.

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch boli, jestem 2kg cięższa, i mnie mdli czyli chyba już

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki niech pieknie pęknie przed wizytą 😍😍

    Apka MyTherapy polecam intuicyjna fajne powiadomienia nienachalne ale nie da się ich nie zauważyć jak sie nie odkliknie to przypomina i można dodać ile ma się w zapasie kiedy przypomnienie jak będzie np 10 ostatnich sztuk itd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2025, 11:13

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra a jeśli dziś owulacja zarodki z 6 doby to książkowy transfer mam liczyć na sobotę czy na piątek. No jestem glupia

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Dobra a jeśli dziś owulacja zarodki z 6 doby to książkowy transfer mam liczyć na sobotę czy na piątek. No jestem glupia
    Owulacja to dzień zero, więc + 5 dni wypada sobota.

    ABK lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl naturalny też nie byłby na moje nerwy 😂 Zdecydowanie.

    Dziękuję Dziewczyny za ciepłe słowa! Miło się to czyta. Ja nawet baby blues nie miałam, żadnych zjazdów emocjonalnych, więc tym bardziej te problemy z psychiką mnie mocno zaskoczyły. Naprawdę, nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka.

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Cykl naturalny też nie byłby na moje nerwy 😂 Zdecydowanie.

    Dziękuję Dziewczyny za ciepłe słowa! Miło się to czyta. Ja nawet baby blues nie miałam, żadnych zjazdów emocjonalnych, więc tym bardziej te problemy z psychiką mnie mocno zaskoczyły. Naprawdę, nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka.
    I dlatego warto być wyczulonym cały czas.

    Ja na naturalnym ale też mam wątpliwości czy udźwignę psychicznie 🫣

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    I dlatego warto być wyczulonym cały czas.

    Ja na naturalnym ale też mam wątpliwości czy udźwignę psychicznie 🫣

    😃

    Udźwigniesz 😄
    Byle bez niespodzianek!

    Kluska lubi tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 951 977

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, mi naturalny też wydaje się jazdą bez trzymanki. Jeszcze teraz, jak trzeba byłoby ogarnąć wizyty i biegającego łobuza xd No podziwiam Was dziewczyny ❤️

    age.png
    event.png
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2476 6218

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko raz miałam sztuczny, a tak to naturalne, tylko ja zazwyczaj idealnie przewiduję swoje owulacje, wiec sprawa prostsza. Nie wiem czy to przypadek, ale wtedy na sztucznym czułam się fatalnie

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2476 6218

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi odbiło żeby jakąś głupią apkę do sprawdzania cieni na testach zainstalować
    i chyba sobie ze mnie robi jaja 🙈

    https://ibb.co/5X8c1KLK

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Coś mi odbiło żeby jakąś głupią apkę do sprawdzania cieni na testach zainstalować
    i chyba sobie ze mnie robi jaja 🙈

    https://ibb.co/5X8c1KLK
    Ja nic nie widzę 🫣 ale bardzo życzę żebym źle patrzyła 🫣

    AniMka lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2476 6218

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nic nie widzę, ale apka podobno widzi🤦‍♀️ 😅

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    I dlatego warto być wyczulonym cały czas.

    Ja na naturalnym ale też mam wątpliwości czy udźwignę psychicznie 🫣

    To chyba zależy od osoby, bo jak ktoś źle reaguje na leki to sztuczny też daje nieźle w kość nieprzewidywalnością.

  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga Kwietniowa wrote:
    Chyba że wlew, to jeszcze jedna wizyta - w sumie dużo osób sobie go chwali więc myślę że warto ;).
    A to ja intralipid jeśli o nim mowa mam poza kliniką.

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    A to ja intralipid jeśli o nim mowa mam poza kliniką.

    Ten drugi, robi się chyba trzy dni przed.

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1329 966

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Dziewczyny trzymajcie kciuki dziś cc...
    Ale to zleciało Ela ! Ogólnie farciara z Ciebiei bardzo się cieszę, że tak się poukładało 🙂

    event.png[/url]
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Coś mi odbiło żeby jakąś głupią apkę do sprawdzania cieni na testach zainstalować
    i chyba sobie ze mnie robi jaja 🙈

    https://ibb.co/5X8c1KLK

    Ja nic niestety nie widzę.. myślę, że zostaje Ci jedynie powtórzyć test jutro, jak coś ma wyjść to pewnie wyjdzie ♥️

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • IPK00 Debiutantka
    Postów: 10 12

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim,

    mam pytanie odnośnie spadków przyrostów bety:

    - 8dpt - 186
    - 10dpt - 511
    - 12 dot - 914

    Przy pierwszym transferze właśnie mieliśmy cb i zwolnienie ok. 12/13 tylko wtedy dużo mocniejsze.

    Co o tym sądzicie? Czy jest się czym martwić? Lekarz prowadzący nie zaleca już bety, tylko za 4 dni badanie USG.
    Wiemy że przyrost w normie, jednak znaczący spadek wzrostu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2025, 17:29

‹‹ 1319 1320 1321 1322 1323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ