Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 29 sierpnia 2024, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    W ogóle zauważyłam, że to w większości tatusiowie mają problem z telewizorem. U nas tam samo - ja to wcale nie włączam, ale małżonek to żyć nie może. Chociaż trzeba przyznać że to że w wakacje nic nie ma w tv też mu pomogło ograniczyć jego włączanie. Aż strach się bać jak to będzie przy nowej ramowce
    Mój odkąd pamiętam narzeka, że tam nic nie ma...i dalej ogląda 🤦

    Jenny93, monester, WiosnyFanka, gosinka lubią tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11345 9592

    Wysłany: 29 sierpnia 2024, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wielkiego problemu z tv nie było, bo raczej nie oglądamy. Jedynie czasem serial czy film puścimy. Córkę starałam się uchronić od ekranów, ale poległam w okolicach roczku. Natomiast przy drugim dziecku już miałam problem izolować syna od ekranów. Czasem jak włączyłam coś córce no to niestety on oglądał. Czy to miało negatywny wpływ? Jeszcze nie wiem, pewnie wyjdzie dopiero w szkole 🫣

    gosinka lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 29 sierpnia 2024, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    U nas wielkiego problemu z tv nie było, bo raczej nie oglądamy. Jedynie czasem serial czy film puścimy. Córkę starałam się uchronić od ekranów, ale poległam w okolicach roczku. Natomiast przy drugim dziecku już miałam problem izolować syna od ekranów. Czasem jak włączyłam coś córce no to niestety on oglądał. Czy to miało negatywny wpływ? Jeszcze nie wiem, pewnie wyjdzie dopiero w szkole 🫣
    No ale ja mam nadzieję że to się da zrównoważyć innymi aktywnościami. Przecież to nie fak że te dzieci nic innego nie robia poza oglądaniem dlaczego ja ;)

    Nowa na forum, gosinka lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 29 sierpnia 2024, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z edycji II wybiera się na jakiś weekend /wakacje z dzieckiem ? Korci mnie a jednocześnie się boje ze będzie totalna dupa ze snem i że wszystko co mamy dobrego w domu to się rozwali. A mamy naprawdę już fajny schemat dnia. I najlepsze że teraz wybrałabym domek na jakiejś dzikiej wsi taki żeby nawet psy nie szczekały. Jak to się zmienia wszystko bo pojawieniu się dziecka

  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 29 sierpnia 2024, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosinka wrote:
    Dziewczyny, macie czasami włączony telewizor przy dzieciach? Zalecenia są ponoć takie, żeby do drugiego roku życia dziecko nie miało styczności z ekranami. Jak Staś był mały to w tle włączałam sobie serial albo wiadomości, żeby nie siedzieć w kompletnej ciszy. A nie zawsze miałam ochotę na słuchanie muzyki. Teraz widzę, że mały coraz bardziej interesuje się ekranem. Trochę mi szkoda rezygnować z netflixa do karmienia albo Dzień Dobry TVN do śniadania 😉 Ale chyba lepiej nie ryzykować?

    Ja nie włączam, stary oczywiście tak, ale na szczęście zwykle jak ona już śpi. Natomiast w praktyce dalej to nie będę się zarzekać, że styczności nie będzie miała.

    gosinka lubi tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 29 sierpnia 2024, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Czy któraś z edycji II wybiera się na jakiś weekend /wakacje z dzieckiem ? Korci mnie a jednocześnie się boje ze będzie totalna dupa ze snem i że wszystko co mamy dobrego w domu to się rozwali. A mamy naprawdę już fajny schemat dnia. I najlepsze że teraz wybrałabym domek na jakiejś dzikiej wsi taki żeby nawet psy nie szczekały. Jak to się zmienia wszystko bo pojawieniu się dziecka

    Ja aktualnie jestem nad morzem już drugi tydzień. W domu rodzinnym mojej mamy, czyli niby u siebie ale jednak inne miejsce. Sen się nie rozwalil, rutyna dnia już trochę tak, ale rekompensują to całe dnie na powietrzu małej, masa spacerów, czyste powietrze, jod, zmiana klimatu. Zaniedbałam trochę leżenie na brzuszku, ale od niedzieli wracamy do rutyny. Ogólnie to taki mały survival tu jednak ma, ale dobrze sobie radzi.

    monester, Nowa na forum, WiosnyFanka, izabelka90, gosinka, Monita lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Monita Autorytet
    Postów: 475 1212

    Wysłany: 29 sierpnia 2024, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Czy któraś z edycji II wybiera się na jakiś weekend /wakacje z dzieckiem ? Korci mnie a jednocześnie się boje ze będzie totalna dupa ze snem i że wszystko co mamy dobrego w domu to się rozwali. A mamy naprawdę już fajny schemat dnia. I najlepsze że teraz wybrałabym domek na jakiejś dzikiej wsi taki żeby nawet psy nie szczekały. Jak to się zmienia wszystko bo pojawieniu się dziecka

    Mąż bierze urlop od 11 września i planujemy na kilka dni nad morze ewentualnie w drugą stronę - Szczawnica, zobaczymy jaka będzie pogoda.

    monester lubi tę wiadomość

    👩89'
    ➡️IO ➡️hiperprolaktynemia ➡️PCO ➡️PAI1 ➡️przeciwciała przeciwplemnikowe ➡️cross-match 21,6% ➡️allo MLR 0%➡️KIR Bx

    👨80'
    ➡️obniżone parametry nasienia ➡️ żylaki powrózka nasiennego

    Rozpoczęcie starań - 2015
    IUI - 4 ❌
    2019 ciąża naturalna - 6 t.c. serduszko przestało bić 😪💔

    01.2023 I prcedura IVF <Bocian Warszawa>
    12.01.2023 punkcja - 24🥚19 dojrzałych - 13 zamrożonych, 6 zapłodnionych
    Mamy 2❄ 5 A.A. 😍

    11.02.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸ ❌CB 😪

    17.03.2023 transfer FET ❌ 😪

    06.2023 II procedura IVF
    5 zarodków 😍

    07.06.2023 transfer ET ❌ 😪

    29.09.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸, 7 dpt 98.3, 10 dpt 475, 14 dpt 2704, 18 dpt pęcherzyk ciążowy z uwidocznionym pęcherzykiem żółtkowym 🥰, 25 dpt ❤
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Czy któraś z edycji II wybiera się na jakiś weekend /wakacje z dzieckiem ? Korci mnie a jednocześnie się boje ze będzie totalna dupa ze snem i że wszystko co mamy dobrego w domu to się rozwali. A mamy naprawdę już fajny schemat dnia. I najlepsze że teraz wybrałabym domek na jakiejś dzikiej wsi taki żeby nawet psy nie szczekały. Jak to się zmienia wszystko bo pojawieniu się dziecka
    My już byliśmy i jeszcze planujemy na kilka dni nad morze wyskoczyć. Wiadomo, że trochę się plan dnia rozwala, bo dziecko musi się zaaklimatyzować i nie jest to, co w domu, ale da się przeżyć. Chociaż po powrocie jest ulga 😉

    monester, izabelka90, Kasiek789 lubią tę wiadomość

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1331 966

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 03:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Czy któraś z edycji II wybiera się na jakiś weekend /wakacje z dzieckiem ? Korci mnie a jednocześnie się boje ze będzie totalna dupa ze snem i że wszystko co mamy dobrego w domu to się rozwali. A mamy naprawdę już fajny schemat dnia. I najlepsze że teraz wybrałabym domek na jakiejś dzikiej wsi taki żeby nawet psy nie szczekały. Jak to się zmienia wszystko bo pojawieniu się dziecka
    My byliśmy i oprócz tego, że większość drzemek w dzień była na spacerze w wózku, tak noc bez większych zmian 😉

    monester lubi tę wiadomość

    event.png[/url]
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_lusia, Hope_89
    Piszecie w nocy podczas karmienia? Podziwiam 🙂 ostatnio ładnie śpi przeważnie do 4:00 rano, ale zdarza się przebudzenie około 2:00, wtedy kilka - kilkanaście minut kp i śpi dalej... ale jestem tak nieprzytomna, że nie byłabym w stanie przeczytać ze zrozumieniem, a co dopiero odpisać 🙃

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • pineapple89 Autorytet
    Postów: 565 416

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Czy któraś z edycji II wybiera się na jakiś weekend /wakacje z dzieckiem ? Korci mnie a jednocześnie się boje ze będzie totalna dupa ze snem i że wszystko co mamy dobrego w domu to się rozwali. A mamy naprawdę już fajny schemat dnia. I najlepsze że teraz wybrałabym domek na jakiejś dzikiej wsi taki żeby nawet psy nie szczekały. Jak to się zmienia wszystko bo pojawieniu się dziecka

    My byliśmy na 3 noce w Szklarskiej Porębie. Mieliśmy mały apartament. Mała spała z nami w łóżku (nie było opcji łóżeczka), nie było problemu z zaśnięciem. Tak jak w domu budziła się 1-2x na picie.

    ♀️♂️ ur.'89
    Brak ciąży
    Starania naturalne od 2017r.
    Klinika in vitro od 2021r.
    Punkcja maj'21
    Transfer świeży maj'21 ❌
    Transfer ❄️ czerwiec'21❌
    Transfer ❄️ marzec'22❌
    Transfer ❄️ kwiecień'22 💔6tc💔

    Punkcja lipiec '22 ➡️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie EMBRANCE ➡️❄️❄️❄️❄️(2x 4BA, 2x 4BB)
    Transfer❄️ wrzesień'22 ❌

    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane

    Transfer ❄️ lipiec '23 ❌
    Transfer ❄️ sierpień '23
    9dpt 213; 13dpt 1601; 17dpt 6414; 22 dpt 21930; 23dpt💓


    Homozygota PAI-1 4G/4G
    KIR hamujący AA, brak KIRów implantacyjnych
    HLA-C mąż i ja grupa C2C2
    ♂️ Obniżone parametry nasienia


    age.png
  • pineapple89 Autorytet
    Postów: 565 416

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyszła mi opryszczka na ustach (nie pierwszy raz). Kp+mm.
    Pilnuje się żeby nie całować małej.
    Stosuje Historia pro-maść. Mam nadzieję że skoro w ciąży mogłam stosować to przy kp to jest bezpieczne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2024, 12:30

    ♀️♂️ ur.'89
    Brak ciąży
    Starania naturalne od 2017r.
    Klinika in vitro od 2021r.
    Punkcja maj'21
    Transfer świeży maj'21 ❌
    Transfer ❄️ czerwiec'21❌
    Transfer ❄️ marzec'22❌
    Transfer ❄️ kwiecień'22 💔6tc💔

    Punkcja lipiec '22 ➡️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie EMBRANCE ➡️❄️❄️❄️❄️(2x 4BA, 2x 4BB)
    Transfer❄️ wrzesień'22 ❌

    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane

    Transfer ❄️ lipiec '23 ❌
    Transfer ❄️ sierpień '23
    9dpt 213; 13dpt 1601; 17dpt 6414; 22 dpt 21930; 23dpt💓


    Homozygota PAI-1 4G/4G
    KIR hamujący AA, brak KIRów implantacyjnych
    HLA-C mąż i ja grupa C2C2
    ♂️ Obniżone parametry nasienia


    age.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde mam problem z liczeniem skurczy.. niby one są, mocniejsze , słabsze, ale nie umiem się na nich skupić, mała wtedy zaczyna się ruszać, przeć w dół i ją głupieje 🤔
    Czy one są wyraźne, stale, wyraźnie się zaczynają i kończą? 🙈 podpowiecie?🙈

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Mi_lusia, Hope_89
    Piszecie w nocy podczas karmienia? Podziwiam 🙂 ostatnio ładnie śpi przeważnie do 4:00 rano, ale zdarza się przebudzenie około 2:00, wtedy kilka - kilkanaście minut kp i śpi dalej... ale jestem tak nieprzytomna, że nie byłabym w stanie przeczytać ze zrozumieniem, a co dopiero odpisać 🙃
    Ja zawsze byłam nocnym markiem, a poza tym już wpadłam w taki rytm, że ten przerywany sen mi nie przeszkadza 😉

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Kurde mam problem z liczeniem skurczy.. niby one są, mocniejsze , słabsze, ale nie umiem się na nich skupić, mała wtedy zaczyna się ruszać, przeć w dół i ją głupieje 🤔
    Czy one są wyraźne, stale, wyraźnie się zaczynają i kończą? 🙈 podpowiecie?🙈
    Ja jak miałam te na indukcji to wyraźnie się zaczynał i jak skończył to była ulga,no nie dało się przegapić tego 🫣

    Oska czyżby coś coś 🥹

    Osa 🐝 lubi tę wiadomość

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ja jak miałam te na indukcji to wyraźnie się zaczynał i jak skończył to była ulga,no nie dało się przegapić tego 🫣

    Oska czyżby coś coś 🥹

    Dziś wyraźnie mi to doskwiera, nie idzie tego przeoczyć.. sama już nie wiem. Łapie puszcza, jeden wyraźny, drugi mniej. Obserwuje się, na razie nie dzwoniłam do położnej, ale tata już w alarmie przez telefon wywiad jak często, jak mocne 🥹 mam nadzieję, że taka zimna krew zachowa 🙏🧡
    Mała jest aktywna, do tego wypróżniłam się 4 razy.. ciśnie mnie na siku co chwilę. Dobrze niech pracuje, wczuwam się w skurcze i nie przeklinam na razie 🥺

    Nie chciałabym żeby to był fałszywy alarm, żebym się pomyliła. Jeśli będzie tak to myślę, że jutro pojedziemy do szpitala 🥺

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • EBa Ekspertka
    Postów: 241 557

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa ja to szczerze mówiąc nie pamiętam precyzyjnie jak to było u mnie w pierwszej ciąży 😎 a teraz jeszcze nic się nie dzieje, ale na pewno wtedy jak dobę przed rozpoczęciem właściwej akcji coś się wreszcie zaczęło dziać to zaczęłam sprawdzać stoperem odstępy i długość tego czegoś co to nie wiedziałam czy to już skurcze. Wtedy wychodziło nieregularnie i różnej długości aż nad ranem ustało całkiem - wtedy się okazało, że to szyjka zaczynała puszczać bo na wizycie kilka godzin po tym jak to ustało byłam badana to szyjka była już zgładzona i było delikatne rozwarcie.
    Ponownie skurcze zaczęły się koło 19stej w tym dniu i to już były te porodowe, chociaż ja tam wcale pewna nie byłam. Mąż podjął decyzję, że jedziemy do szpitala koło 22, bo ja byłam taka rozmemłana i niezdecydowana czy to już 🙈

    W każdym razie trzymam za Was kciuki 😘

    Córka, ciąża naturalna, 02.2019
    Aniołek, ciąża naturalna, 04.2021 13 tc
    Córka, in-vitro, urodzona 09.2024
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EBa wrote:
    Osa ja to szczerze mówiąc nie pamiętam precyzyjnie jak to było u mnie w pierwszej ciąży 😎 a teraz jeszcze nic się nie dzieje, ale na pewno wtedy jak dobę przed rozpoczęciem właściwej akcji coś się wreszcie zaczęło dziać to zaczęłam sprawdzać stoperem odstępy i długość tego czegoś co to nie wiedziałam czy to już skurcze. Wtedy wychodziło nieregularnie i różnej długości aż nad ranem ustało całkiem - wtedy się okazało, że to szyjka zaczynała puszczać bo na wizycie kilka godzin po tym jak to ustało byłam badana to szyjka była już zgładzona i było delikatne rozwarcie.
    Ponownie skurcze zaczęły się koło 19stej w tym dniu i to już były te porodowe, chociaż ja tam wcale pewna nie byłam. Mąż podjął decyzję, że jedziemy do szpitala koło 22, bo ja byłam taka rozmemłana i niezdecydowana czy to już 🙈

    W każdym razie trzymam za Was kciuki 😘

    Dokładnie czuje się taka rozmemlana.. ale czuję u dołu ból, da się znieść chodzę i staram się funkcjonować. Na ostatniej wizycie szyjka już była miękka cokolwiek to było 🙈
    Myślę i mam nadzieję, że się rozkręci. 🍀 dziękuję 😚

    EBa lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • pineapple89 Autorytet
    Postów: 565 416

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Dokładnie czuje się taka rozmemlana.. ale czuję u dołu ból, da się znieść chodzę i staram się funkcjonować. Na ostatniej wizycie szyjka już była miękka cokolwiek to było 🙈
    Myślę i mam nadzieję, że się rozkręci. 🍀 dziękuję 😚

    To wszystko brzmi jak początek akcji porodowej.
    Trzymam kciuki żeby się rozkręciło i szybko poszło.

    Są aplikacje darmowe do mierzenia częstotliwości skurczy.

    Osa 🐝 lubi tę wiadomość

    ♀️♂️ ur.'89
    Brak ciąży
    Starania naturalne od 2017r.
    Klinika in vitro od 2021r.
    Punkcja maj'21
    Transfer świeży maj'21 ❌
    Transfer ❄️ czerwiec'21❌
    Transfer ❄️ marzec'22❌
    Transfer ❄️ kwiecień'22 💔6tc💔

    Punkcja lipiec '22 ➡️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie EMBRANCE ➡️❄️❄️❄️❄️(2x 4BA, 2x 4BB)
    Transfer❄️ wrzesień'22 ❌

    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane

    Transfer ❄️ lipiec '23 ❌
    Transfer ❄️ sierpień '23
    9dpt 213; 13dpt 1601; 17dpt 6414; 22 dpt 21930; 23dpt💓


    Homozygota PAI-1 4G/4G
    KIR hamujący AA, brak KIRów implantacyjnych
    HLA-C mąż i ja grupa C2C2
    ♂️ Obniżone parametry nasienia


    age.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pineapple89 wrote:
    To wszystko brzmi jak początek akcji porodowej.
    Trzymam kciuki żeby się rozkręciło i szybko poszło.

    Są aplikacje darmowe do mierzenia częstotliwości skurczy.

    Właśnie ja ściągnęłam, dziękuję 😚🍀

    pineapple89 lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
‹‹ 1077 1078 1079 1080 1081 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ