Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny my mamy ten
    https://allegro.pl/oferta/primabobo-kojec-dla-dziecka-z-koszem-duzy-suchy-basen-126x126cm-skladany-15912195924

    Jenny93 lubi tę wiadomość

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Siku od paru miesięcy idę z dzieckiem 😅
    Wcześniej lezal przed drzwiami bo wystarczyło że mnie widzi ale teraz musi mnie trzymać co najmniej za nogę. .

    Witaj w klubie. Każda posiadówka na kibelku w towarzystwie synka - albo uwieszony ma nodze, albo siedzi na kolanach.

    Jenny93, monester, _Pina lubią tę wiadomość

    age.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Oo to super. My dostaliśmy w spadku od kuzyna 😁 a odnośnie zabawek macie jakieś takie fajne polecajki na pół roku? I wiem, że temat się przewijał x czasu temu, ale wtedy nie wiedziałam że potrzebuję 😅 jakie kojce możecie polecić na mały metraż? Musimy coś ogarnąć, bo nawet siku nie jestem w stanie wyjść jak jestem z małym sama. Dzisiaj aż brodą w podłogę zarył bo za mną pełzał i nie nadążyły rączki
    U mnie zbytnio nie ma miejsca na kojec więc mamy rozłożone łóżeczko turystyczne i tam odkładam małą jak idę do łazienki albo coś potrzebuje zrobić. Ma tam pełno zabawek i siedzi grzecznie i się bawi. Ale moja to raczej taka bezproblemowa i posiedzi sama.

    Jenny93 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Siku od paru miesięcy idę z dzieckiem 😅
    Wcześniej lezal przed drzwiami bo wystarczyło że mnie widzi ale teraz musi mnie trzymać co najmniej za nogę. .

    Hahaha. No ja kilka razy już też bo by kałuża była 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2025, 20:33

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Mamy i młody za nią "biega". ogólnie teraz jest zachwycony zwiedzaniem mieszkania i dotykaniem wszystkiego czego nie powinien, mył już rączki w wodzie psa, pchał karmę suchą do buzi 🫣 mojej laczki to chyba z każdej strony wylizał,😅 ciągle próbuje dopaść naszego psa 🫣

    Zamówiłam robo rybki i chce do miski mu włożyć do zabawy.

    Dziaiaj spacer w 😎 zaliczony, jest akceptacja 😁


    A jakie macie okulary? Bo chyba przegapiłam

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Jenny my mamy ten
    https://allegro.pl/oferta/primabobo-kojec-dla-dziecka-z-koszem-duzy-suchy-basen-126x126cm-skladany-15912195924


    Dzięki:) właśnie z tej firmy zamówiłam barierki do łóżka bo mały króliczek nawet nie piśnie jak się budzi tylko od razu urządza wędrówki po łóżku. Dzisiaj przyszły. Nie wiedziałam że mają też kojce

    izabelka90 lubi tę wiadomość

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Oo to super. My dostaliśmy w spadku od kuzyna 😁 a odnośnie zabawek macie jakieś takie fajne polecajki na pół roku? I wiem, że temat się przewijał x czasu temu, ale wtedy nie wiedziałam że potrzebuję 😅 jakie kojce możecie polecić na mały metraż? Musimy coś ogarnąć, bo nawet siku nie jestem w stanie wyjść jak jestem z małym sama. Dzisiaj aż brodą w podłogę zarył bo za mną pełzał i nie nadążyły rączki

    Ja mam z lionelo 127 x 187 x 68 cm zależy ile masz miejsca 🙈 ale jak Ci wejdzie to jest idealny i mata piankowa ze smyka pasuje do niego na długośc.
    Mała wyczaiła, że się otwiera i kombinuje przy wyjściu 😅. Ogólnie to mam mega strach ją wypuścić z niego.. mam płytki i widzę oczami wyobraźni jak zarywa broda.. mam niby ten ochraniacz na główkę jakby poleciała w tył, ale jednak strach mam. Chyba poczekam, aż będzie stabilnie raczkować, bo na razie to wychodzą jej obroty, siadanie i jeszcze niestabilne raczkowanie

    Jenny93 lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    U mnie zbytnio nie ma miejsca na kojec więc mamy rozłożone łóżeczko turystyczne i tam odkładam małą jak idę do łazienki albo coś potrzebuje zrobić. Ma tam pełno zabawek i siedzi grzecznie i się bawi. Ale moja to raczej taka bezproblemowa i posiedzi sama.

    Ooo ale łóżeczko fajna opcja np do kuchni bo jest mobilne. Muszę przemyśleć. Do tej pory jak myłam laktator czy butelki to brałam małego ze sobą do huga, ale zaczął się wspinać po ściankach i klękać wysoko, więc już strach 🙈

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Ja mam z lionelo 127 x 187 x 68 cm zależy ile masz miejsca 🙈 ale jak Ci wejdzie to jest idealny i mata piankowa ze smyka pasuje do niego na długośc.
    Mała wyczaiła, że się otwiera i kombinuje przy wyjściu 😅. Ogólnie to mam mega strach ją wypuścić z niego.. mam płytki i widzę oczami wyobraźni jak zarywa broda.. mam niby ten ochraniacz na główkę jakby poleciała w tył, ale jednak strach mam. Chyba poczekam, aż będzie stabilnie raczkować, bo na razie to wychodzą jej obroty, siadanie i jeszcze niestabilne raczkowanie


    Nawet nie wiedziałam, że takie coś jest 🙈 cały czas chodzi w tym ochraniaczu? Ja nie sądziłam, że szybko będę musiała się interesować takimi rzeczami ale rodzice mnie oświecili, że ja zaczęłam chodzić w wieku 9 miesięcy 🙈 Ale zaliczyłam grubszą wywrotkę i przestałam na jakiś czas. I jak obserwuję młodego to aż się boję co wymyśli kolejnego dnia, bo codziennie serwuje jakieś pokazy akrobacji 😅

  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Ooo ale łóżeczko fajna opcja np do kuchni bo jest mobilne. Muszę przemyśleć. Do tej pory jak myłam laktator czy butelki to brałam małego ze sobą do huga, ale zaczął się wspinać po ściankach i klękać wysoko, więc już strach 🙈
    U mnie stoi w salonie ale widzi mnie z niego jak w kuchnii jestem więc jak się jej zabawa nudzi to zagląda za mną i bawi się dalej

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Witaj w klubie. Każda posiadówka na kibelku w towarzystwie synka - albo uwieszony ma nodze, albo siedzi na kolanach.
    Tak samo u mnie 😅 kiedyś było to dla mnie nie do pomyślenia ... A on jak siedzi na kolanach, gdy ja siedzę na kiblu to jest przeszczęśliwy 😅🤷

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Tak samo u mnie 😅 kiedyś było to dla mnie nie do pomyślenia ... A on jak siedzi na kolanach, gdy ja siedzę na kiblu to jest przeszczęśliwy 😅🤷

    Taaak! Jak słyszłam od kogoś, że chodzi z dzieckiem do kibla to pukałam się w głowę i zastanawiałam się jak można pozwolić dziecku tak sobie dać wejść na głowę ;) Well...

    Mój też ma frajdę na kolanach - zazwyczaj przegląda się wówczas w spłuczce :)

    monester lubi tę wiadomość

    age.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Nawet nie wiedziałam, że takie coś jest 🙈 cały czas chodzi w tym ochraniaczu? Ja nie sądziłam, że szybko będę musiała się interesować takimi rzeczami ale rodzice mnie oświecili, że ja zaczęłam chodzić w wieku 9 miesięcy 🙈 Ale zaliczyłam grubszą wywrotkę i przestałam na jakiś czas. I jak obserwuję młodego to aż się boję co wymyśli kolejnego dnia, bo codziennie serwuje jakieś pokazy akrobacji 😅

    Tak, jest taki miękki czepek, pogrubiony po obwodzie główki 🙈 oczywiście przez pierwsze dni ściągała, ale później już zaakceptowała.
    Glowka ochroniona, to u mnie teraz schiza pt. Broda 😅 zaloze jej moze taki ochraniacz na cala twarz jak maja w ringu 😂 z wkładka na zęby bo szkoda ledwo wyszły 😂

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Tak, jest taki miękki czepek, pogrubiony po obwodzie główki 🙈 oczywiście przez pierwsze dni ściągała, ale później już zaakceptowała.
    Glowka ochroniona, to u mnie teraz schiza pt. Broda 😅 zaloze jej moze taki ochraniacz na cala twarz jak maja w ringu 😂 z wkładka na zęby bo szkoda ledwo wyszły 😂

    Mój jak dzisiaj zarył to też od razu zaglądałam co z zębami. Muszę zobaczyć te ochraniacze w takim razie 😅

    Edit
    Ejj znalazłam idealny dla Was
    https://allegro.pl/oferta/ochrona-glowy-poduszka-do-nauki-chodzenia-plecak-bezpieczenstwa-pszczola-17286993969

    🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2025, 22:41

    Osa 🐝 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    A jakie macie okulary? Bo chyba przegapiłam
    Zamówiłam dooky,mają pasek z regulacja i wykonane z takiego materiału że chyba szybko bobo ich nie połamie 😁

    Jenny93 lubi tę wiadomość

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Mój jak dzisiaj zarył to też od razu zaglądałam co z zębami. Muszę zobaczyć te ochraniacze w takim razie 😅

    Edit
    Ejj znalazłam idealny dla Was
    https://allegro.pl/oferta/ochrona-glowy-poduszka-do-nauki-chodzenia-plecak-bezpieczenstwa-pszczola-17286993969

    🤣🤣🤣

    Hahahah 🤣

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Krakus Autorytet
    Postów: 556 618

    Wysłany: 26 kwietnia 2025, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Mamy i młody za nią "biega". ogólnie teraz jest zachwycony zwiedzaniem mieszkania i dotykaniem wszystkiego czego nie powinien, mył już rączki w wodzie psa, pchał karmę suchą do buzi 🫣 mojej laczki to chyba z każdej strony wylizał,😅 ciągle próbuje dopaść naszego psa 🫣

    Zamówiłam robo rybki i chce do miski mu włożyć do zabawy.

    Dziaiaj spacer w 😎 zaliczony, jest akceptacja 😁
    Hahaha Izabelka, myślałam, że tylko moja taka dziwna, że pakuje laczki do buzi 😄 I z karmą i miskami kota u nas to samo, co u Was 😂

    I FET 🩷 07.2024
    IV FET 🩵 04.2026
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 26 kwietnia 2025, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto okleić wszystkie niebezpieczne miejsca tak czy siak, bo kiedyś te dzieci ruszą na całą przestrzeń 🤭 a nagle okazuje się że wszystkie rogi i kanty są na wysokości stojącego małego człowieka 🤦🏼‍♀️

    Eh ja w kibelku często siedzę z dwójką i śpiewamy piosenki 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2025, 09:50

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 26 kwietnia 2025, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Warto okleić wszystkie niebezpieczne miejsca tak czy siak, bo kiedyś te dzieci ruszą na całą przestrzeń 🤭 a nagle okazuje się że wszystkie rogi i kanty są na wysokości stojącego małego człowieka 🤦🏼‍♀️

    Eh ja w kibelku często siedzę z dwójką i śpiewamy piosenki 🤣
    Wy to macie domowe przedszkole ❤️ wyobrażam sobie jak za chwilę dwójka siedzi na dywaniku przed Tobą 😃😍

    U nas już stolik na wysokości siedzącego 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2025, 09:56

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 26 kwietnia 2025, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakus wrote:
    Hahaha Izabelka, myślałam, że tylko moja taka dziwna, że pakuje laczki do buzi 😄 I z karmą i miskami kota u nas to samo, co u Was 😂
    Mamy chrupek nie chcą dać to się częstują same bobaski 😆

    Krakus lubi tę wiadomość

‹‹ 1509 1510 1511 1512 1513 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ