Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 11 maja 2025, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas długo sytuacje ratował dywan koło kanapy i łóżka w sypialni w temacie upadków :) młody od razu załapał że trzeba schodzić tyłem ale czasami ma inne pomysły 🤣

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 11 maja 2025, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Właśnie u nas to samo a też liza wasze dzieci zmywarkę ? Ja próbuję nie pozwalać na to ale czasem ten język jest szybki jak u jaszczurki.

    Z ciekawości - gdzie stacjonarnie był ping?
    Niby jeszcze na to nie wpadła żeby lizać.. ale ostatnio wypakowywałam naczynia, wiadomo że tam czasami się z jakiegoś gara coś poleje na te drzwiczki.. w tym czasie zdjęła skarpetki i powycierała te drzwiczki.. ale myślę no okej zaraz umyję jej ręce xD No i zdążyła sobie zanim mrugnęłam zacząć pchać te skarpetki do buzi 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2025, 10:35

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 11 maja 2025, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Właśnie u nas to samo a też liza wasze dzieci zmywarkę ? Ja próbuję nie pozwalać na to ale czasem ten język jest szybki jak u jaszczurki.

    Z ciekawości - gdzie stacjonarnie był ping?

    Oczywiście że zdarzyło się że polizała, ona jest szybsza niż błyskawica🤣 każda łyżkę jak wyciąga to oblizuje 🤦🏼‍♀️ i mówi ammm 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

    W bobowozki widziałam tego Pinga. Ale mieli po jeden sztuce, wzięliśmy tego ping 2. Mówiła babeczka że nie mają więcej bo wszyscy kupują cybexy albo espiro .

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • _Pina Autorytet
    Postów: 522 388

    Wysłany: 11 maja 2025, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Właśnie u nas to samo a też liza wasze dzieci zmywarkę ? Ja próbuję nie pozwalać na to ale czasem ten język jest szybki jak u jaszczurki.

    Z ciekawości - gdzie stacjonarnie był ping?
    Nie do mnie ale ja trafiłam stacjonarnie w sklepie BoboWózki

    age.png

    Nasze szczęście już z nami 💖
  • _Pina Autorytet
    Postów: 522 388

    Wysłany: 11 maja 2025, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza zmywarki nie liże ale jak ładuje brudne to zawsze sobie jakąś łyżkę wyciągnie i polize. Chyba nie da się upilnować ich w tej kwestii - to jakieś przyciąganie 😁

    age.png

    Nasze szczęście już z nami 💖
  • _Pina Autorytet
    Postów: 522 388

    Wysłany: 11 maja 2025, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Oczywiście że zdarzyło się że polizała, ona jest szybsza niż błyskawica🤣 każda łyżkę jak wyciąga to oblizuje 🤦🏼‍♀️ i mówi ammm 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

    W bobowozki widziałam tego Pinga. Ale mieli po jeden sztuce, wzięliśmy tego ping 2. Mówiła babeczka że nie mają więcej bo wszyscy kupują cybexy albo espiro .
    Rosa chyba Ty pisałaś że ta rączka dla Ciebie za wysoko jest? Daj znać jak Ci się sprawuje mimo to i czy Ci wygodnie go prowadzić. Ja jeszcze nie kupiłam spacerówki. Nic nie podoba mi się tak jak Ping niestety 😞

    age.png

    Nasze szczęście już z nami 💖
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 11 maja 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Pina wrote:
    Rosa chyba Ty pisałaś że ta rączka dla Ciebie za wysoko jest? Daj znać jak Ci się sprawuje mimo to i czy Ci wygodnie go prowadzić. Ja jeszcze nie kupiłam spacerówki. Nic nie podoba mi się tak jak Ping niestety 😞

    Na pierwszy rzut oka za wysoko, ale powiem Ci że jak przeszłam się chwilę to było ok. Po zakupie jechaliśmy jeszcze do galerii i tam wózek miał pierwsze testy. Da się przyzwyczaić, podbija się dobrze na krawężniku i jak na spacerówkę to super jedzie. Jestem pod wrażeniem jak płynie. No i moja Mała super się w nim czuje, na świetną pozycję. Oglądam inne ale w porównaniu do nich ten wypadał najlepiej. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Zapłaciliśmy 1050zl i w zestawie była torba transportowa więc jak dla mnie idealnie bo przyda się do samolotu.

    _Pina lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 11 maja 2025, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Właśnie u nas to samo a też liza wasze dzieci zmywarkę ? Ja próbuję nie pozwalać na to ale czasem ten język jest szybki jak u jaszczurki.

    Z ciekawości - gdzie stacjonarnie był ping?

    Zmywarki jeszcze nie lizała, być może dlatego, że jej przy niej wyjątkowo pilnuje. Ale brudnego mopa do podłogi już lizała 🫣

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 12 maja 2025, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mata sensoryczna dla bobo, jakaś polecajka? Pamiętam któraś z Was pisała ale nie zanotowałam. Chyba Monester 🤔

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 12 maja 2025, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dziewczyny mata sensoryczna dla bobo, jakaś polecajka? Pamiętam któraś z Was pisała ale nie zanotowałam. Chyba Monester 🤔
    Mamy soft clemmy ale nie ma miłości obecnie już. Wcześniej sobie podrapał. Ale podoba mu się kostka sensoryczna clementoni. Mamy też zestaw sensorycznych piłeczek ale większości się boi 😅

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 12 maja 2025, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Mamy soft clemmy ale nie ma miłości obecnie już. Wcześniej sobie podrapał. Ale podoba mu się kostka sensoryczna clementoni. Mamy też zestaw sensorycznych piłeczek ale większości się boi 😅
    A to my mamy autko, lubi klocki gryźć i wyciągać. Piłeczki też są jakieś już zaginęły w aukcji 🫣
    Zamówię mu matę, może na chwilę będzie miał zajęcie 😅 nawet w kuchni mu położę na podłogę bo tylko na mnie chce się wspinać cały czas 🫣

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 12 maja 2025, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    A to my mamy autko, lubi klocki gryźć i wyciągać. Piłeczki też są jakieś już zaginęły w aukcji 🫣
    Zamówię mu matę, może na chwilę będzie miał zajęcie 😅 nawet w kuchni mu położę na podłogę bo tylko na mnie chce się wspinać cały czas 🫣
    Ale to nie jest typowa mata tylko takie podkładki jakby . Daj mu laptopa 😅 u nas to jest cel numer jeden

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 12 maja 2025, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ale to nie jest typowa mata tylko takie podkładki jakby . Daj mu laptopa 😅 u nas to jest cel numer jeden
    Haha w sumie mata sensoryczna by była z tego lapka 😅

  • Krakus Autorytet
    Postów: 556 618

    Wysłany: 12 maja 2025, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, czyli nie tylko u mnie dziecko nie jest zainteresowane zabawkami? Moja wszystkie zabawki jakie ma dostała z drugiej ręki, albo w prezencie, więc nie miałam wpływu na to, jakie zabawki ma, ale i tak mam obserwację, że ona najchętniej spędza czas ze mną/na mnie. Mój mąż z kolei uważa, że jakby miała ciekawe zabawki na swój wiek, to by się trochę sama bawiła. Ale czytając Wasze komentarze, to chyba jednak u większości niemowląt mama jest najciekawszą zabawką plus wszystko co zabawkami nie jest 😎😄

    monester lubi tę wiadomość

    I FET 🩷 07.2024
    IV FET 🩵 04.2026
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 12 maja 2025, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pina - wydaje mi się że ping zwykły nie trekking będzie niższy, bo ma małe kółeczka natomiast zupełnie nie wiem jaki on będzie w prowadzeniu, bo ten trekking to rzeczywiście jedzie super po różnych nawierzchniach.
    Jeśli tak samo jak ja nie lubicie wiszących toreb na tych wózkach malych to znalazłam fajny mały organizer żeby wrzucić telefon i picie - https://akpolbaby.pl/torby-i-organizery/10616-organizer-do-wozka-buggy-buddy-diono-677726403967.html
    Na allegro jest jeczze tańszy.

    Rosa_13, _Pina lubią tę wiadomość

  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 12 maja 2025, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Pina - wydaje mi się że ping zwykły nie trekking będzie niższy, bo ma małe kółeczka natomiast zupełnie nie wiem jaki on będzie w prowadzeniu, bo ten trekking to rzeczywiście jedzie super po różnych nawierzchniach.
    Jeśli tak samo jak ja nie lubicie wiszących toreb na tych wózkach malych to znalazłam fajny mały organizer żeby wrzucić telefon i picie - https://akpolbaby.pl/torby-i-organizery/10616-organizer-do-wozka-buggy-buddy-diono-677726403967.html
    Na allegro jest jeczze tańszy.

    Widziałam podobne w smyku za 40 zl. Chyba będę zamawiać żeby mieć go schować klucze, portfel, telefon i bboxa.

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 12 maja 2025, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas aktualnie najlepsza jest farma grająca dla dzieci chyba od 2 lat , bo można nią ruszać, przesuwać i wtedy trzaska 🤣
    Ale nr 1 nadal są krzesła, którymi szura po całym salonie, przechodzi pod nimi, wspina się 😏
    Dziś po 30 min. Wyczaiła, że kojec jest otwarty i uciekła, ale zrobiła to cichutko, że aż ta cisza bolała w uszach 😂
    Z zabawek mamy klocki clementoni soft, do gryzienia spoko. Pluszaki też robią robotę można się na nie rzucać, gryźć.
    Pisaliście o zmywarce, to dziś zaatakowała i stała przy niej 😅

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 12 maja 2025, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Widziałam podobne w smyku za 40 zl. Chyba będę zamawiać żeby mieć go schować klucze, portfel, telefon i bboxa.
    Jak coś to ten pasuje rozmiarem do Pinga 😅

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

  • _Pina Autorytet
    Postów: 522 388

    Wysłany: 12 maja 2025, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Pina - wydaje mi się że ping zwykły nie trekking będzie niższy, bo ma małe kółeczka natomiast zupełnie nie wiem jaki on będzie w prowadzeniu, bo ten trekking to rzeczywiście jedzie super po różnych nawierzchniach.
    Jeśli tak samo jak ja nie lubicie wiszących toreb na tych wózkach malych to znalazłam fajny mały organizer żeby wrzucić telefon i picie - https://akpolbaby.pl/torby-i-organizery/10616-organizer-do-wozka-buggy-buddy-diono-677726403967.html
    Na allegro jest jeczze tańszy.
    O dzięki, obczaję go sobie. Nie wiem który już raz zaglądam do sklepu z wózkami żeby obejrzeć te spacerówki.
    My mamy tą ścieżkę z clementoni i tak średnio póki co jest zainteresowanie nią za to samochód z tej firmy jest super. Całkiem spory i jak jej nawrzucam tam skarbów to siedzi i wyciąga 😁 dziewczyny jak tam wasze maluchy na Gordonkach? Chodzicie?

    age.png

    Nasze szczęście już z nami 💖
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 12 maja 2025, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Pina wrote:
    O dzięki, obczaję go sobie. Nie wiem który już raz zaglądam do sklepu z wózkami żeby obejrzeć te spacerówki.
    My mamy tą ścieżkę z clementoni i tak średnio póki co jest zainteresowanie nią za to samochód z tej firmy jest super. Całkiem spory i jak jej nawrzucam tam skarbów to siedzi i wyciąga 😁 dziewczyny jak tam wasze maluchy na Gordonkach? Chodzicie?

    Ja w tych sklepach z wózkami to miałam wrażenie że wiem więcej na temat wózków niż sprzedawcy 🤣 bo tyle się w internetach naoglądałam 🤣 znałam nawet mniej więcej ceny bez patrzenia na etykiety 🤣

    _Pina lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
‹‹ 1523 1524 1525 1526 1527 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ