Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1331 966

    Wysłany: 28 lipca 2025, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Dziewczyny na stronie simplewool.pl z kodem WAKACJE rabat 40%. Ja mialam od nich wkładkę merino do fotelika łupiny ( korzystaliśmy też w następnym foteliku ale już trochę za mała) i bardzo polecam . Właśnie zamówiłam większą wkładkę do fotelika i wkładkę do wózka 😁
    A jaki rozmiar będzie dobry do drugiego fotelika?

    event.png[/url]
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 28 lipca 2025, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    A jaki rozmiar będzie dobry do drugiego fotelika?

    https://simplewool.pl/pl/p/Wkladka-do-fotelika-MORE-MERRY-2.0-G1-szara/432

    Ja kupiłam tą.

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 28 lipca 2025, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Mas, trzymam kciuki🤞🏻🤞🏻
    Ania, za każdym razem jak próbuję się wydostać przez lekko opuszczona barierkę łóżka wieczorem - to widzę oczami wyobraźni jak ty przeskakujesz jak kaskader ja 😆

  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 525 384

    Wysłany: 28 lipca 2025, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ania, za każdym razem jak próbuję się wydostać przez lekko opuszczona barierkę łóżka wieczorem - to widzę oczami wyobraźni jak ty przeskakujesz jak kaskader ja 😆
    Nie jak kaskader, tylko jak jakich ledwo żywy pająk łapiący się ściany - dobrze że do niej dosięgam i że rama łóżka ma taką jakby półeczkę i nie muszę lądować bezpośrednio na podłodze🤣🫣

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1331 966

    Wysłany: 28 lipca 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    https://simplewool.pl/pl/p/Wkladka-do-fotelika-MORE-MERRY-2.0-G1-szara/432

    Ja kupiłam tą.
    Dziękuję, kupione

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

    event.png[/url]
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 28 lipca 2025, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Nie jak kaskader, tylko jak jakich ledwo żywy pająk łapiący się ściany - dobrze że do niej dosięgam i że rama łóżka ma taką jakby półeczkę i nie muszę lądować bezpośrednio na podłodze🤣🫣
    Aaaa a ja myślałam że od razu na ziemię 😆 i próbuje codziennie ogarnąć jak Ty to robisz

  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 525 384

    Wysłany: 28 lipca 2025, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Aaaa a ja myślałam że od razu na ziemię 😆 i próbuje codziennie ogarnąć jak Ty to robisz

    Mam co prawda długie nogi ale nie aż tak ;)

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 28 lipca 2025, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas, czy Wy dzisiaj mieliście adaptację w żłobku?
    Jak poszło?

    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 28 lipca 2025, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Mas, czy Wy dzisiaj mieliście adaptację w żłobku?
    Jak poszło?

    Mieliśmy. Dziś byliśmy oboje z Miłoszem. Jutro i pojutrze idę sama z nim.
    Mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony panie dość mile, chociaż wiadomo, przy nas na pewno jest inaczej. Miłosz latał po całej sali i zapoznał się w wszystkimi zarówno ciociami jak i rodzicami i dziećmi.
    No ale...grupa jest bardzo duża,co jakoś nie wynikało z mojej rozmowy z kierowniczką wcześniej. 32 osoby na dwie sale.
    No i...po śniadaniu dzieci idą do łazienki posiedzieć sobie trochę na nocniku. W ogóle o to nie pytałam, bo w żadnym żłobki nie było o tym mowy. Nie słyszałam, żeby ktokolwiek spośród znajomych tak mial. Miłosz w ogóle nie ogarnia tych spraw. I to ok. Ma czas. Oczywiście mówili, że to nie jest siedzenie do skutku tylko takie oswajanie, ale mi się bardzo nie podoba. Nie wiem, jak z tego wybrnąć, żeby też nie narobić złej atmosfery. Nikomu innemu to nie przeszkadza najwidoczniej.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 28 lipca 2025, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Mieliśmy. Dziś byliśmy oboje z Miłoszem. Jutro i pojutrze idę sama z nim.
    Mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony panie dość mile, chociaż wiadomo, przy nas na pewno jest inaczej. Miłosz latał po całej sali i zapoznał się w wszystkimi zarówno ciociami jak i rodzicami i dziećmi.
    No ale...grupa jest bardzo duża,co jakoś nie wynikało z mojej rozmowy z kierowniczką wcześniej. 32 osoby na dwie sale.
    No i...po śniadaniu dzieci idą do łazienki posiedzieć sobie trochę na nocniku. W ogóle o to nie pytałam, bo w żadnym żłobki nie było o tym mowy. Nie słyszałam, żeby ktokolwiek spośród znajomych tak mial. Miłosz w ogóle nie ogarnia tych spraw. I to ok. Ma czas. Oczywiście mówili, że to nie jest siedzenie do skutku tylko takie oswajanie, ale mi się bardzo nie podoba. Nie wiem, jak z tego wybrnąć, żeby też nie narobić złej atmosfery. Nikomu innemu to nie przeszkadza najwidoczniej.
    Kurcze, rzeczywiście kiepsko ten nocnik hurtem. A dzieciaki w jakim wieku ? Bo może większość starszych i stąd taki zwyczaj ?
    No ale widzisz młody już zapoznał się z większością a nie siedział przy Was wystraszony. To dobry znak.
    A ja z ciekawości zapytam bo nie wiem - jak jest z jedzeniem jak jest taka duża grupa ? Dzieci są w krzesełkach do karmienia ? Czy siadają przy małych stolikach ? I ty znasz menu ? Ktoś go karmi czy muszą sami jeść ?

  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 29 lipca 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Mieliśmy. Dziś byliśmy oboje z Miłoszem. Jutro i pojutrze idę sama z nim.
    Mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony panie dość mile, chociaż wiadomo, przy nas na pewno jest inaczej. Miłosz latał po całej sali i zapoznał się w wszystkimi zarówno ciociami jak i rodzicami i dziećmi.
    No ale...grupa jest bardzo duża,co jakoś nie wynikało z mojej rozmowy z kierowniczką wcześniej. 32 osoby na dwie sale.
    No i...po śniadaniu dzieci idą do łazienki posiedzieć sobie trochę na nocniku. W ogóle o to nie pytałam, bo w żadnym żłobki nie było o tym mowy. Nie słyszałam, żeby ktokolwiek spośród znajomych tak mial. Miłosz w ogóle nie ogarnia tych spraw. I to ok. Ma czas. Oczywiście mówili, że to nie jest siedzenie do skutku tylko takie oswajanie, ale mi się bardzo nie podoba. Nie wiem, jak z tego wybrnąć, żeby też nie narobić złej atmosfery. Nikomu innemu to nie przeszkadza najwidoczniej.

    Pierwszy dzień za Wami, trzymam kciuki za każdy następny ❤️🍀 w żłobku mojej koleżanki jest tak samo z nocnikami, po prostu sadzają dzieci, jak zrobią siku czy kupę to ok jak nie to nie.

    Mas lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 29 lipca 2025, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Mieliśmy. Dziś byliśmy oboje z Miłoszem. Jutro i pojutrze idę sama z nim.
    Mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony panie dość mile, chociaż wiadomo, przy nas na pewno jest inaczej. Miłosz latał po całej sali i zapoznał się w wszystkimi zarówno ciociami jak i rodzicami i dziećmi.
    No ale...grupa jest bardzo duża,co jakoś nie wynikało z mojej rozmowy z kierowniczką wcześniej. 32 osoby na dwie sale.
    No i...po śniadaniu dzieci idą do łazienki posiedzieć sobie trochę na nocniku. W ogóle o to nie pytałam, bo w żadnym żłobki nie było o tym mowy. Nie słyszałam, żeby ktokolwiek spośród znajomych tak mial. Miłosz w ogóle nie ogarnia tych spraw. I to ok. Ma czas. Oczywiście mówili, że to nie jest siedzenie do skutku tylko takie oswajanie, ale mi się bardzo nie podoba. Nie wiem, jak z tego wybrnąć, żeby też nie narobić złej atmosfery. Nikomu innemu to nie przeszkadza najwidoczniej.
    Kurczę, ja też bym nie chciała żeby moje dziecko sadzali tak wcześnie i kompletnie nie przemawia do mnie argument oswajania. Przecież dziecko musi zrozumieć do czego ten nocnik służy. Aż muszę podpytać koleżanek i siostry czy w ich żłobkach też są/były takie praktyki.

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 29 lipca 2025, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) wiem ,ze dlugo mnie nie bylo ,ale moze chociaż kilka dziewczyn jeszcze nas pamieta 🥰
    Patrzę na wpisy i widzę, ze byl temat odstawiania od piersi . Mamy ten sam problem . Chciałabym podejsc do kolejnego transferu ,a to wiąże sie z odstawieniem malej od piersi . Nie chciałam nic robić jej kosztem i postanowiłam karmić rok czasu bo to chyba odpowiedni wiek na odstawienie, ale nie potrafię nie dac jej piersi jak widzę jak płacze i sie domaga :(
    Mala spi z nami zawsze obok mnie i w nocy budzi sie co 2h na piers🙈
    Pije dosłownie minute i zasypia . Boję sie okropnie ,ze nie dam sobie rady z tym odstawieniem . Chętnie usłyszę jakies rady kto tez mial takiego mlecznego maluszka 🩷

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 29 lipca 2025, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Kurcze, rzeczywiście kiepsko ten nocnik hurtem. A dzieciaki w jakim wieku ? Bo może większość starszych i stąd taki zwyczaj ?
    No ale widzisz młody już zapoznał się z większością a nie siedział przy Was wystraszony. To dobry znak.
    A ja z ciekawości zapytam bo nie wiem - jak jest z jedzeniem jak jest taka duża grupa ? Dzieci są w krzesełkach do karmienia ? Czy siadają przy małych stolikach ? I ty znasz menu ? Ktoś go karmi czy muszą sami jeść ?

    No właśnie chyba większość będzie starsza. Z tej naszej piątki nowej jest jedną dziewczynka dwa lata, druga niemal w wieku Miłosza, dzień różnicy, była też wczoraj taka słabo raczkująca dziewczynka ale dziś już nie. Może mama się wystraszyła, że tu wszyscy już latają i wzięła w ogóle albo do inne grupy. Jednak ogólnie w grupie będą dzieci 1,5-2 lata. Czyli starsze.
    Dzisiaj jescze pytałam i babka mówiła, że sadzają. Jak wstanie i idzie, to ok. Zakładają pieluszkę. Nie wiem, jakoś to dla mnie bez sensu.
    I mam go w domu oswajać. Toć ja nawet nocnika nie mam 🙈

    A... jescze karmienie. Menu znamy na cały miesiąc czy tydzień. Jedzą przy stoliczkach. Tego też nie widzę...Miłosz nawet nie chciał usiąść na krzesełku. One pomagają ale bardzo usilnie chcą karmić łyżeczką i uczuć kubka. No ok. Może nauczą. Tyle czy on cokolwiek zje i wypije, jak w domu się drze jak mu nie pozwolę grzebać w jedzeniu i jeść trochę ode mnie, trochę ręką. A w kubku myje rączki. Chociaż umie się napić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 13:36

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 29 lipca 2025, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Hej :) wiem ,ze dlugo mnie nie bylo ,ale moze chociaż kilka dziewczyn jeszcze nas pamieta 🥰
    Patrzę na wpisy i widzę, ze byl temat odstawiania od piersi . Mamy ten sam problem . Chciałabym podejsc do kolejnego transferu ,a to wiąże sie z odstawieniem malej od piersi . Nie chciałam nic robić jej kosztem i postanowiłam karmić rok czasu bo to chyba odpowiedni wiek na odstawienie, ale nie potrafię nie dac jej piersi jak widzę jak płacze i sie domaga :(
    Mala spi z nami zawsze obok mnie i w nocy budzi sie co 2h na piers🙈
    Pije dosłownie minute i zasypia . Boję sie okropnie ,ze nie dam sobie rady z tym odstawieniem . Chętnie usłyszę jakies rady kto tez mial takiego mlecznego maluszka 🩷

    Ja nie pomogę. Karmiłam go dziś na adaptacji 🤣

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 29 lipca 2025, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas teraz idą wszystkie czwórki na raz🫣 mała prawie nic nie chce jeść oprócz mleka a dziąsła ma tak strasznie spuchnięte że szok

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 29 lipca 2025, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia ja odstawiłam Synka i jakiś miesiąc bez piersi jesteśmy a transfer za rogiem 🫣
    Ja wiedząc że będę odstawiać redukowałam pierś i nie usypialam cyckiem w nocy na każdą pobudkę tylko glaskalam tuliłam,dwa razy jadł, później zastąpiłam jedno mm,drugie pierś, a ostatecznie nie je już w ogóle w nocy, budzi się ale zasypia głaskany i zdecydowanie lepiej zaczął spać.

    Mój był młodszy jak zaczynałam odstawiać więc podałam mm, obecnie pije dwa razy mleczko z butelki, dałam posmakować krowie i też smakuje więc po roczku chce na krowie przejść i jak się uda przejść na kubek/ kubek ze słomka. Ale.... Jest smoczkowy i muszę chować przed nim smoka, bo dzik się rzucą 😅🫣

    Ps, też śpię z małym 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 14:25

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 29 lipca 2025, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa kiedy transfer? Który dc już masz?
    Buziaki 😚

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1331 966

    Wysłany: 29 lipca 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    U nas teraz idą wszystkie czwórki na raz🫣 mała prawie nic nie chce jeść oprócz mleka a dziąsła ma tak strasznie spuchnięte że szok
    U nas było to samo, mamy co prawda 2 bo się zatrzymała reszta ale z jedzeniem było ciężko

    event.png[/url]
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1331 966

    Wysłany: 29 lipca 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie mleko krowie można zaproponować? Macie coś sprawdzonego ?

    event.png[/url]
‹‹ 1589 1590 1591 1592 1593 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ