Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    U nas drugi dzień udany. Był spacerek i drugie śniadanko.
    No ale...jacyś idioci przyprowadzili chłopca z ewidentnymi krostami od bostonki.
    Ponoć była, dzieci już wróciły zdrowe, no ale ci "nie zauważyli" i pewno zacznie się od nowa 🤬😡
    Mój starszy syn co prawda do przedszkola chodzi ale co chwilę takie sytuacje są. Kiedyś też słyszałam jak matki mówiły że przed wyjściem do przedszkola więcej syropu na gorączkę i może iść do przedszkola. A jak panie powiedzą że dziecko miało gorączkę to na drugi dzień większą dawka syropu🫣

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    WiosnyFanko, jak noc?
    Dalej walczycie z gorączką?

    U moich chłopaków znacząca poprawa na szczęście. Za to teraz ja walczę. W nocy temperatura 39.6. Ledwo żyję.

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6492

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    U moich chłopaków znacząca poprawa na szczęście. Za to teraz ja walczę. W nocy temperatura 39.6. Ledwo żyję.
    Właśnie najgorsze co jest to samemu się ledwo żyje a tu opiekowax się trzeba.

  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6492

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosnyfanka który to Twój covid ?

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Wiosnyfanka który to Twój covid ?

    Świadomy - pierwszy.
    Według badania przeciwciał - drugi.

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6492

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Świadomy - pierwszy.
    Według badania przeciwciał - drugi.
    Może igg po sczepieniu. Pytam bo mój pierwszy po 3 dawkach mnie tak przeczołgał, że myślałam że umrę. Gorączkę miałam chyba z 6 dni i nie chciała zejść. Każdy kolejny lepiej przechodziłam.

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Może igg po sczepieniu. Pytam bo mój pierwszy po 3 dawkach mnie tak przeczołgał, że myślałam że umrę. Gorączkę miałam chyba z 6 dni i nie chciała zejść. Każdy kolejny lepiej przechodziłam.

    No właśnie nie. Przeciwciała m po szczepieniach sprawdzałam. Później po kilku miesiącach chciałam sprawdzić czy jeszcze jakąś ochronę mam, a tam niespodzianka - nie pamiętam dokładnie wartości, ale mialam chyba z 10 razy więcej niż po szczepieniach. Ewidentnie przeszłam w tym czasie bezobjawowo.

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6492

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    No właśnie nie. Przeciwciała m po szczepieniach sprawdzałam. Później po kilku miesiącach chciałam sprawdzić czy jeszcze jakąś ochronę mam, a tam niespodzianka - nie pamiętam dokładnie wartości, ale mialam chyba z 10 razy więcej niż po szczepieniach. Ewidentnie przeszłam w tym czasie bezobjawowo.
    Na pewno zetknęłas się wtedy z wirusem i organizm odzyskał pamięć immunologiczną - tak przynajmniej przy okazji innego szczepienia mi tłumaczył lekarz (akurat chodziło o wzwb). W każdym razie współczuję choroby ;( i mam nadzieję że chłopaki już wyzdrowieli

  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 525 384

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że chłopaki już lepiej, oby tobie też szybko przeszeło.

    Mój pierwszy covid to był najgorszy katar ever, a drugi to już gorączka i fatalne samopoczucie.

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    Mój starszy syn co prawda do przedszkola chodzi ale co chwilę takie sytuacje są. Kiedyś też słyszałam jak matki mówiły że przed wyjściem do przedszkola więcej syropu na gorączkę i może iść do przedszkola. A jak panie powiedzą że dziecko miało gorączkę to na drugi dzień większą dawka syropu🫣

    Masakra. Ja wszystko staram się zrozumieć,no ale tak na bezczela...

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Szarlotka90 Autorytet
    Postów: 364 201

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakie kapcie do żłobka mają wasze dzieci?

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka90 wrote:
    Dziewczyny a jakie kapcie do żłobka mają wasze dzieci?

    My nie mamy, ale ostatnio na grupie mamowej na FB mamy polecały Bobux.

    Szarlotka90 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Na pewno zetknęłas się wtedy z wirusem i organizm odzyskał pamięć immunologiczną - tak przynajmniej przy okazji innego szczepienia mi tłumaczył lekarz (akurat chodziło o wzwb). W każdym razie współczuję choroby ;( i mam nadzieję że chłopaki już wyzdrowieli

    Ja tak z ciekawości zapytam o całkiem coś innego. Nadal jesteś kpi? Czy już odstawiła małego od swojego mleka?

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka90 wrote:
    Dziewczyny a jakie kapcie do żłobka mają wasze dzieci?

    Narazie chodzi w skarpetkach

    Szarlotka90 lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6492

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_Lusia wrote:
    Ja tak z ciekawości zapytam o całkiem coś innego. Nadal jesteś kpi? Czy już odstawiła małego od swojego mleka?
    Jeczze jestem, ale już tak trochę mniej niż połowę dostaje mojego a reszta mm. Natomiast to są już ostatnie tygodnie myślę ?Nie powiem, że to jest łatwa decyzja. Myślę że te ilości mleka mojego to większości dzieci by wystarczyło gdyby lepiej jadł stałe. Ale no ja już trochę chce odzyskać wolność i czas. Jestem wdzięczna moim cyckom, że tak się spisały przez tyle miesiecy😆

    Mi_Lusia, izabelka90, Mas, Monita lubią tę wiadomość

  • Krakus Autorytet
    Postów: 556 618

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Pina powiem Ci, że nam noce się poprawiły odkąd skończyłam kp i nie mamy już karmień nocnych.

    U nas też czytanie tak wygląda albo bierze książkę i szoruje nią po podłodze w czwarakach🫣 bywa też tak, że czytam sobie po prostu bo młody ucieka 😅
    Mamy zeszyt ćwiczeń od mówimy ten o którym Krakus wspominała to młody wyciąga ręce po niego jak pokazuję i mówię i najlepiej to by kartki wyrywał 🫣
    Izabelka, u nas też są kartki naderwane 🤪 Słaby jest ten pomysł z tym kołonotatnikiem. Ale i tak to ulubiona lektura 😉

    I FET 🩷 07.2024
    IV FET 🩵 04.2026
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5296 4298

    Wysłany: 20 sierpnia 2025, 03:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakus wrote:
    Izabelka, u nas też są kartki naderwane 🤪 Słaby jest ten pomysł z tym kołonotatnikiem. Ale i tak to ulubiona lektura 😉
    Właśnie też się przymierzam do zakupu. Używacie tylko 1? Czy warto kupić od razu też 2?

  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 20 sierpnia 2025, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Jeczze jestem, ale już tak trochę mniej niż połowę dostaje mojego a reszta mm. Natomiast to są już ostatnie tygodnie myślę ?Nie powiem, że to jest łatwa decyzja. Myślę że te ilości mleka mojego to większości dzieci by wystarczyło gdyby lepiej jadł stałe. Ale no ja już trochę chce odzyskać wolność i czas. Jestem wdzięczna moim cyckom, że tak się spisały przez tyle miesiecy😆
    Niezmiennie podziwiam! Ja codziennie rozmawiam z moim dzieckiem i pytam kiedy ma zamiar zrezygnować z cyca, to w odpowiedzi wdrapuję się na mnie i podnosi mi bluzkę 😂 ja się już trochę męczę kp, ale wizja płaczu przy odstawianiu skutecznie zniechęca mnie do tego pomysłu 😅

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Krakus Autorytet
    Postów: 556 618

    Wysłany: 20 sierpnia 2025, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Właśnie też się przymierzam do zakupu. Używacie tylko 1? Czy warto kupić od razu też 2?
    Jenny, my mamy komplet 1, 2 i 3. Narazie przechodzimy w kółko zeszyt 1, bo dopiero jak zna wszystkie sylaby i samogłoski, to można przejść dalej.

    Jenny93 lubi tę wiadomość

    I FET 🩷 07.2024
    IV FET 🩵 04.2026
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 20 sierpnia 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakus jak się czujesz? Kiedy to USG pierwsze 😚

‹‹ 1615 1616 1617 1618 1619 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ