Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Królowa_Śniegu Autorytet
    Postów: 432 776

    Wysłany: 22 lutego 2024, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski ja już trzęsę portkami. Jutro mam wizytę po dwóch tygodniach przerwy 🙆‍♀️ Już mi głowa puchnie czy wszystko ok z bąblem. Ciągle mam mdłości i dość często wymioty - to jak bardzo źle się czuję uspokaja mnie, że dzidziuś rośnie. Może ktoś mnie uzna za wariatkę, ale wydaje mi się, że poczułam dzisiaj dwa stuknięcia w macicy nad wzgórkiem🫣 Nie wiem czy to możliwe, zaczynam 12tc. Straszny bełkot z tych moich wypocin, ale wariuję😵‍💫

    age.png

    👩🏼’89
    AMH 9,2
    Drożność jajowodów 👍
    Kariotypy 👍

    👱🏻‍♂️’84
    Nasienie 👍
    Kariotypy 👍

    Niepłodność idiopatyczna

    ☀️05.2023 - 1 procedura IVF
    2x🥚 - 2 zarodki, które przestały się rozwijać w 3 dobie❌

    ☀️09.2023 - 2 procedura IVF
    17x🥚 - 6 zarodków wysokiej klasy

    05.09 - 1 transfer - 9tc 👼💔

    27.12 - 2 transfer blastki 4.1.2.
    1.01 - dwie kreski 🙏 trzymaj się okruszku
    2.01 - 20,2 beta hcg
    5.01 - 105,6 beta hcg
    15.01 - 5541 beta hcg 🤩
    23.01 - bijące serduszko💓 28178 beta hcg
    6.02 - CRL 1,9cm ❤️ FHR 150
    23.02 - 4,2cm ❤️
    4.03 - prenatalne - 6,3cm ❤️☺️
    22.03 - 145g szczęścia 🫶
    19.04 - 315g 🩷
    6.05 - połówkowe - 450g
    07.06 - 1.15kg
    12.07 - prenatalne - 1.8kg Maja💖
    ___________

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️❄️
  • Hope_86 Autorytet
    Postów: 696 1581

    Wysłany: 22 lutego 2024, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Sliczna kuleczka z Ciebie 🥰💓😍


    Dziękuję 🥰 ale jak tak dalej pójdzie, to będzie mnie lepiej przeskoczyć niż obejść 🤣🤣🤣

    Czekam fotki Twojego bebzolka 🤭❤️

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    Starania 6 lat
    👱‍♀️Ona 86' MTHFR hetero,Pai1 4G homo
    👨‍🦱 on 89' niska koncentracja plemników 2mln/ml,morfologia 5%, CFTR ✅️ AZF ✅️

    II ICSI -> 03.23 krótki protokół, pobrano 13🥚11 dojrzałych i zapłodnionych,7 zarodków 🥰 ->2 podane w 2 dobie, zostalo 5 ❄️❄️❄️❄️❄️,
    beta 13dpt 0 😭
    Crio 2 dwudniowców ->27.09.23, w poczekalni jeszcze 3 ❄️❄️❄️
    9dpt ⏸️
    13dpt beta 76,6 ❤️
    22dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🥰
    30dpt crl-6,4mm i bijące ❤️
    7w+3d crl 1,21cm i ❤️
    12w+4d prenatalne ok 🍀 crl 7,4cm będzie chłopiec 💙
    Nifty ryzyka niskie 🥳
    20w+2d połówkowe ok, 379g zdrowego chłopca 🥰
    29w+1d 1232g 🐻
    33+0-1923g❤️
    36+3-2442g🥰
    39+1 Oliwier 3190g i 49cm 🩵

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 22 lutego 2024, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opio, moja gin potwierdziła - brać acard 150 mg na noc i heparyna zostaje. I tak jak dziewczyny pisały żeby się nie martwić tylko brać acard i wszystko będzie ok.

    izabelka90, monester, Opio lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 22 lutego 2024, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_86 wrote:
    Dziękuję 🥰 ale jak tak dalej pójdzie, to będzie mnie lepiej przeskoczyć niż obejść 🤣🤣🤣

    Czekam fotki Twojego bebzolka 🤭❤️
    Oj tam oj tam, byle Oli miał miejsce na fikołki i dyskoteki 😉😘
    Ciekawe kiedy mi wystrzeli ten ciążowy, bo nadęto tluszczowy to mam 🤭 no i może minimalne ta macica na łonie się uwypukla już

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2024, 19:21

    Hope_86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2024, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2023 wrote:
    Mogę na priv ? Wysłałam zaproszenie

    Możemy na priv, ale jak masz jakieś wątpliwości to lepiej je rozwiać „publicznie” bo może ktoś coś od siebie dorzuci, a przy okazji rozwiejemy wątpliwości innych 😉

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 22 lutego 2024, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królowa_Śniegu wrote:
    Laski ja już trzęsę portkami. Jutro mam wizytę po dwóch tygodniach przerwy 🙆‍♀️ Już mi głowa puchnie czy wszystko ok z bąblem. Ciągle mam mdłości i dość często wymioty - to jak bardzo źle się czuję uspokaja mnie, że dzidziuś rośnie. Może ktoś mnie uzna za wariatkę, ale wydaje mi się, że poczułam dzisiaj dwa stuknięcia w macicy nad wzgórkiem🫣 Nie wiem czy to możliwe, zaczynam 12tc. Straszny bełkot z tych moich wypocin, ale wariuję😵‍💫
    Ciocie trzymają kciuki🍀✊ na pewno wszystko pięknie💓🥰na która wizyta? Raczej nie możliwe jeszcze aby 5 cm takiego wiotkiego jeszcze ciałka z takim impetem tam sobie uderzyło aby to czuć było 😉 Ja też ogólnie ciulowo się czuję, nie wymiotuję (kilka dni temu dwa dni z muszlą się całowałam)ale jakby tak niedobrze mi było cały czas.
    Weź nic nie mów, ja wczoraj miałam wizytę a już odliczam do kolejnej.... Za tydzień 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2024, 19:30

    Królowa_Śniegu, Gonia.. lubią tę wiadomość

  • Hope_86 Autorytet
    Postów: 696 1581

    Wysłany: 22 lutego 2024, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Oj tam oj tam, byle Oli miał miejsce na fikołki i dyskoteki 😉😘
    Ciekawe kiedy mi wystrzeli ten ciążowy, bo nadęto tluszczowy to mam 🤭 no i może minimalne ta macica na łonie się uwypukla już


    No na razie ma tam dużo miejsca 🤣🤣 skacze prawa, lewa, góra, dół 🙈 albo ćwiczy karate albo jakiś freestyle 🤣🤣

    Oj Kochana nie znasz dnia ani godziny 🤣🤣🤣 mi wywalało brzuch wieczorem, a rano już był w miarę "normalny" choć powiększony, aż w końcu obudziłam się z małym arbuzem ok 16tc, ktory od tego czasu wciaz rosnie 🤣🤣🤣🤣

    izabelka90, Gonia.. lubią tę wiadomość

    Starania 6 lat
    👱‍♀️Ona 86' MTHFR hetero,Pai1 4G homo
    👨‍🦱 on 89' niska koncentracja plemników 2mln/ml,morfologia 5%, CFTR ✅️ AZF ✅️

    II ICSI -> 03.23 krótki protokół, pobrano 13🥚11 dojrzałych i zapłodnionych,7 zarodków 🥰 ->2 podane w 2 dobie, zostalo 5 ❄️❄️❄️❄️❄️,
    beta 13dpt 0 😭
    Crio 2 dwudniowców ->27.09.23, w poczekalni jeszcze 3 ❄️❄️❄️
    9dpt ⏸️
    13dpt beta 76,6 ❤️
    22dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🥰
    30dpt crl-6,4mm i bijące ❤️
    7w+3d crl 1,21cm i ❤️
    12w+4d prenatalne ok 🍀 crl 7,4cm będzie chłopiec 💙
    Nifty ryzyka niskie 🥳
    20w+2d połówkowe ok, 379g zdrowego chłopca 🥰
    29w+1d 1232g 🐻
    33+0-1923g❤️
    36+3-2442g🥰
    39+1 Oliwier 3190g i 49cm 🩵

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 22 lutego 2024, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_86 wrote:
    No na razie ma tam dużo miejsca 🤣🤣 skacze prawa, lewa, góra, dół 🙈 albo ćwiczy karate albo jakiś freestyle 🤣🤣

    Oj Kochana nie znasz dnia ani godziny 🤣🤣🤣 mi wywalało brzuch wieczorem, a rano już był w miarę "normalny" choć powiększony, aż w końcu obudziłam się z małym arbuzem ok 16tc, ktory od tego czasu wciaz rosnie 🤣🤣🤣🤣
    No tak miałam w pierwszej ciąży z dnia na dzień arbuzik wyskoczył i właśnie kolo 16tc, tylko z dużo mniejsza masą startowałam 🤭 wiec zastanawiam się czy teraz będzie to zauważalne 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2024, 19:35

  • Hope_86 Autorytet
    Postów: 696 1581

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    No tak miałam w pierwszej ciąży z dnia na dzień arbuzik wyskoczył i właśnie kolo 16tc, tylko z dużo mniejsza masą startowałam 🤭 wiec zastanawiam się czy teraz będzie to zauważalne 🤭


    Pewnie będzie 🤭 a przynajmniej Ty będziesz widzieć różnice ❤️ zrob fotkę teraz i później i wstaw nam do oszacowania 🤭🙏🍀

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    Starania 6 lat
    👱‍♀️Ona 86' MTHFR hetero,Pai1 4G homo
    👨‍🦱 on 89' niska koncentracja plemników 2mln/ml,morfologia 5%, CFTR ✅️ AZF ✅️

    II ICSI -> 03.23 krótki protokół, pobrano 13🥚11 dojrzałych i zapłodnionych,7 zarodków 🥰 ->2 podane w 2 dobie, zostalo 5 ❄️❄️❄️❄️❄️,
    beta 13dpt 0 😭
    Crio 2 dwudniowców ->27.09.23, w poczekalni jeszcze 3 ❄️❄️❄️
    9dpt ⏸️
    13dpt beta 76,6 ❤️
    22dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🥰
    30dpt crl-6,4mm i bijące ❤️
    7w+3d crl 1,21cm i ❤️
    12w+4d prenatalne ok 🍀 crl 7,4cm będzie chłopiec 💙
    Nifty ryzyka niskie 🥳
    20w+2d połówkowe ok, 379g zdrowego chłopca 🥰
    29w+1d 1232g 🐻
    33+0-1923g❤️
    36+3-2442g🥰
    39+1 Oliwier 3190g i 49cm 🩵

    age.png
  • Sernik Autorytet
    Postów: 910 1331

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kruszynka ma już 1080g 🥰

    Mas, Mimi09, izabelka90, Kessa, Hope_86, IssGreen, Yoselyn82, Bolilol, WiosnyFanka, Kasiek789, Królowa_Śniegu, monester, Annn90, Rosa_13, Mati W., Verna, xxMiaxx, Monita, Opio, Nowa na forum, Gonia.. lubią tę wiadomość

    25.05.2024❤️🤱🏻
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_86 wrote:
    Pewnie będzie 🤭 a przynajmniej Ty będziesz widzieć różnice ❤️ zrob fotkę teraz i później i wstaw nam do oszacowania 🤭🙏🍀
    Chyba mam etap, że wolałabym na siebie nie patrzeć 🤭

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królowa_Śniegu wrote:
    Laski ja już trzęsę portkami. Jutro mam wizytę po dwóch tygodniach przerwy 🙆‍♀️ Już mi głowa puchnie czy wszystko ok z bąblem. Ciągle mam mdłości i dość często wymioty - to jak bardzo źle się czuję uspokaja mnie, że dzidziuś rośnie. Może ktoś mnie uzna za wariatkę, ale wydaje mi się, że poczułam dzisiaj dwa stuknięcia w macicy nad wzgórkiem🫣 Nie wiem czy to możliwe, zaczynam 12tc. Straszny bełkot z tych moich wypocin, ale wariuję😵‍💫

    Daj spokój, ja mam w poniedziałek dopiero, dziś robiłam morfologię i mocz wszystko ok podskoczyła hemoglobina🙏
    Mam mdłości, ale bez wymiotów, brzuch czuję co jakiś czas, ale wariuje po takim długim czasie - wizytę miałam 02.02.. masakra jakaś. Niby mam dobre przeczucia nie myślę negatywnie, zastanawia mnie, czy jakby coś było źle to organizm by mi zaalarmował?
    Sama nie wiem jak to analizować, jest dobrze, zmęczenie jest, ale mniejsze.. ale jednak chyba dla mnie za mało się dzieje 🙏😅 zwariować można, odliczam do poniedziałku.. to będzie długi weekend 🙍🏻‍♀️
    Trzymam kciuki za jutro 🍀 dawaj znać, na którą masz godzinę ?☺️ jutro masz prenatalne? Czy kontrola?

    Królowa_Śniegu lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Hope_86 Autorytet
    Postów: 696 1581

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Moja kruszynka ma już 1080g 🥰


    Już nie taka kruszynka 🤭 Cudownie, że dzidzia zdrowo rosnie ❤️🍀

    Mimi09 lubi tę wiadomość

    Starania 6 lat
    👱‍♀️Ona 86' MTHFR hetero,Pai1 4G homo
    👨‍🦱 on 89' niska koncentracja plemników 2mln/ml,morfologia 5%, CFTR ✅️ AZF ✅️

    II ICSI -> 03.23 krótki protokół, pobrano 13🥚11 dojrzałych i zapłodnionych,7 zarodków 🥰 ->2 podane w 2 dobie, zostalo 5 ❄️❄️❄️❄️❄️,
    beta 13dpt 0 😭
    Crio 2 dwudniowców ->27.09.23, w poczekalni jeszcze 3 ❄️❄️❄️
    9dpt ⏸️
    13dpt beta 76,6 ❤️
    22dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🥰
    30dpt crl-6,4mm i bijące ❤️
    7w+3d crl 1,21cm i ❤️
    12w+4d prenatalne ok 🍀 crl 7,4cm będzie chłopiec 💙
    Nifty ryzyka niskie 🥳
    20w+2d połówkowe ok, 379g zdrowego chłopca 🥰
    29w+1d 1232g 🐻
    33+0-1923g❤️
    36+3-2442g🥰
    39+1 Oliwier 3190g i 49cm 🩵

    age.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Chyba mam etap, że wolałabym na siebie nie patrzeć 🤭

    Miałam to z tydzień temu.. omijałam lustro, jak się wykąpałam to w ręcznik 🙆🏻‍♀️ masakra 😅 rozmawiałam z przyjaciółką i mnie pocieszała, tłumaczyła.. pomogło ale ciekawe na jak długo 😏

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Hope_86 Autorytet
    Postów: 696 1581

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Chyba mam etap, że wolałabym na siebie nie patrzeć 🤭


    Znam to uczucie 🙈🤭 do tego fakt, że nie bardzo mam się w co ubrać nie pomaga 🤣 a nie chce zmieniać całej szafy na ciążowe ubrania, bo zamierzam wrócić do figury sprzed ciąży 🙈 czekam na wiosnę, bo mam kilka fajnych sukienek które są rozciągliwe więc bebzol się zmieści 💪☺️

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    Starania 6 lat
    👱‍♀️Ona 86' MTHFR hetero,Pai1 4G homo
    👨‍🦱 on 89' niska koncentracja plemników 2mln/ml,morfologia 5%, CFTR ✅️ AZF ✅️

    II ICSI -> 03.23 krótki protokół, pobrano 13🥚11 dojrzałych i zapłodnionych,7 zarodków 🥰 ->2 podane w 2 dobie, zostalo 5 ❄️❄️❄️❄️❄️,
    beta 13dpt 0 😭
    Crio 2 dwudniowców ->27.09.23, w poczekalni jeszcze 3 ❄️❄️❄️
    9dpt ⏸️
    13dpt beta 76,6 ❤️
    22dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🥰
    30dpt crl-6,4mm i bijące ❤️
    7w+3d crl 1,21cm i ❤️
    12w+4d prenatalne ok 🍀 crl 7,4cm będzie chłopiec 💙
    Nifty ryzyka niskie 🥳
    20w+2d połówkowe ok, 379g zdrowego chłopca 🥰
    29w+1d 1232g 🐻
    33+0-1923g❤️
    36+3-2442g🥰
    39+1 Oliwier 3190g i 49cm 🩵

    age.png
  • Hope_86 Autorytet
    Postów: 696 1581

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Miałam to z tydzień temu.. omijałam lustro, jak się wykąpałam to w ręcznik 🙆🏻‍♀️ masakra 😅 rozmawiałam z przyjaciółką i mnie pocieszała, tłumaczyła.. pomogło ale ciekawe na jak długo 😏


    Ja jak czasem popatrzę w lustro, to sobie myślę "boszzzz co za pasztet" 🤣🤣🤣

    Starania 6 lat
    👱‍♀️Ona 86' MTHFR hetero,Pai1 4G homo
    👨‍🦱 on 89' niska koncentracja plemników 2mln/ml,morfologia 5%, CFTR ✅️ AZF ✅️

    II ICSI -> 03.23 krótki protokół, pobrano 13🥚11 dojrzałych i zapłodnionych,7 zarodków 🥰 ->2 podane w 2 dobie, zostalo 5 ❄️❄️❄️❄️❄️,
    beta 13dpt 0 😭
    Crio 2 dwudniowców ->27.09.23, w poczekalni jeszcze 3 ❄️❄️❄️
    9dpt ⏸️
    13dpt beta 76,6 ❤️
    22dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🥰
    30dpt crl-6,4mm i bijące ❤️
    7w+3d crl 1,21cm i ❤️
    12w+4d prenatalne ok 🍀 crl 7,4cm będzie chłopiec 💙
    Nifty ryzyka niskie 🥳
    20w+2d połówkowe ok, 379g zdrowego chłopca 🥰
    29w+1d 1232g 🐻
    33+0-1923g❤️
    36+3-2442g🥰
    39+1 Oliwier 3190g i 49cm 🩵

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_86 wrote:
    Znam to uczucie 🙈🤭 do tego fakt, że nie bardzo mam się w co ubrać nie pomaga 🤣 a nie chce zmieniać całej szafy na ciążowe ubrania, bo zamierzam wrócić do figury sprzed ciąży 🙈 czekam na wiosnę, bo mam kilka fajnych sukienek które są rozciągliwe więc bebzol się zmieści 💪☺️
    Powiem Ci w pierwszej z przyjemnością patrzylam na rosnący brzuch.... Ale jak zostały kilogramy bo nie potrafiłam się zabrać za siebie przez ponad dwa lata i nigdy do formy z przed nie wróciłam to człowiek na prawdę nie ma ochoty na siebie patrzeć.... Ale teraz rozkminiam czy kupić bierznie czy rower aby zapindalac jak bobas będzie spał....

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniee to się ogólnie cellulit pokazał... Jednak ta aktywność nie jest taka jak przed ciążą. Miałam dobrze zrobiony tyłek i uda, a tu nagle.tersz patrzę że ciekawe to już nie wygląda 🙈 w sumie poza tym to nie mam z sobą problemu, jest ok póki co 😁 robię się okrągła, no ale.chcialam tego 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2024, 20:49

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Królowa_Śniegu Autorytet
    Postów: 432 776

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ciocie trzymają kciuki🍀✊ na pewno wszystko pięknie💓🥰na która wizyta? Raczej nie możliwe jeszcze aby 5 cm takiego wiotkiego jeszcze ciałka z takim impetem tam sobie uderzyło aby to czuć było 😉 Ja też ogólnie ciulowo się czuję, nie wymiotuję (kilka dni temu dwa dni z muszlą się całowałam)ale jakby tak niedobrze mi było cały czas.
    Weź nic nie mów, ja wczoraj miałam wizytę a już odliczam do kolejnej.... Za tydzień 🤭

    Czyli to jakieś gazy w jelitach albo jakieś inne psikusy 🤣 wizyta koło 13 🫣

    age.png

    👩🏼’89
    AMH 9,2
    Drożność jajowodów 👍
    Kariotypy 👍

    👱🏻‍♂️’84
    Nasienie 👍
    Kariotypy 👍

    Niepłodność idiopatyczna

    ☀️05.2023 - 1 procedura IVF
    2x🥚 - 2 zarodki, które przestały się rozwijać w 3 dobie❌

    ☀️09.2023 - 2 procedura IVF
    17x🥚 - 6 zarodków wysokiej klasy

    05.09 - 1 transfer - 9tc 👼💔

    27.12 - 2 transfer blastki 4.1.2.
    1.01 - dwie kreski 🙏 trzymaj się okruszku
    2.01 - 20,2 beta hcg
    5.01 - 105,6 beta hcg
    15.01 - 5541 beta hcg 🤩
    23.01 - bijące serduszko💓 28178 beta hcg
    6.02 - CRL 1,9cm ❤️ FHR 150
    23.02 - 4,2cm ❤️
    4.03 - prenatalne - 6,3cm ❤️☺️
    22.03 - 145g szczęścia 🫶
    19.04 - 315g 🩷
    6.05 - połówkowe - 450g
    07.06 - 1.15kg
    12.07 - prenatalne - 1.8kg Maja💖
    ___________

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️❄️
  • Królowa_Śniegu Autorytet
    Postów: 432 776

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Daj spokój, ja mam w poniedziałek dopiero, dziś robiłam morfologię i mocz wszystko ok podskoczyła hemoglobina🙏
    Mam mdłości, ale bez wymiotów, brzuch czuję co jakiś czas, ale wariuje po takim długim czasie - wizytę miałam 02.02.. masakra jakaś. Niby mam dobre przeczucia nie myślę negatywnie, zastanawia mnie, czy jakby coś było źle to organizm by mi zaalarmował?
    Sama nie wiem jak to analizować, jest dobrze, zmęczenie jest, ale mniejsze.. ale jednak chyba dla mnie za mało się dzieje 🙏😅 zwariować można, odliczam do poniedziałku.. to będzie długi weekend 🙍🏻‍♀️
    Trzymam kciuki za jutro 🍀 dawaj znać, na którą masz godzinę ?☺️ jutro masz prenatalne? Czy kontrola?

    Osa masz już prenatalne? Też zrobiłam całe pakiety badań i wszystko w widełkach się mieści więc chyba ok. W moczu mi wyszły bakterie, ale podobno w ciąży to standard. Zobaczymy co mi pani doktor powie. Prenatalne mam 4go marca - już niedługo 🫣

    Śniło mi się, że chciałam się zapisać na Nifty i najbliższy termin jaki mi zaproponowali to był listopad.. ja mówię ludzie na co mi listopad jak ja we wrześniu rodzę 😅 Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

    Nowa na forum, Osa 🐝 lubią tę wiadomość

    age.png

    👩🏼’89
    AMH 9,2
    Drożność jajowodów 👍
    Kariotypy 👍

    👱🏻‍♂️’84
    Nasienie 👍
    Kariotypy 👍

    Niepłodność idiopatyczna

    ☀️05.2023 - 1 procedura IVF
    2x🥚 - 2 zarodki, które przestały się rozwijać w 3 dobie❌

    ☀️09.2023 - 2 procedura IVF
    17x🥚 - 6 zarodków wysokiej klasy

    05.09 - 1 transfer - 9tc 👼💔

    27.12 - 2 transfer blastki 4.1.2.
    1.01 - dwie kreski 🙏 trzymaj się okruszku
    2.01 - 20,2 beta hcg
    5.01 - 105,6 beta hcg
    15.01 - 5541 beta hcg 🤩
    23.01 - bijące serduszko💓 28178 beta hcg
    6.02 - CRL 1,9cm ❤️ FHR 150
    23.02 - 4,2cm ❤️
    4.03 - prenatalne - 6,3cm ❤️☺️
    22.03 - 145g szczęścia 🫶
    19.04 - 315g 🩷
    6.05 - połówkowe - 450g
    07.06 - 1.15kg
    12.07 - prenatalne - 1.8kg Maja💖
    ___________

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️❄️
‹‹ 342 343 344 345 346 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ