Forum Starając się z pomocą medyczną Udrażnianie jajowodów
Odpowiedz

Udrażnianie jajowodów

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MałaMi83 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczuj się jak Marilyn Monroe :D :D

3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • kicinia Ekspertka

Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha Ha chyba jednak wolę byc normalną cichą myszką :) może namówię lekarza ,że nie trzeba lewatywy. Kurczę przed pierwszą laparo nie miałam , więc i teraz mogłabym 3 dni wcześniej wziąć tylko proszki na przeczyszczenie.

• MałaMi83 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, idź na całość :) :)
    A tak poważnie, jeśli jest możliwość uniknięcia lewatywy to bym z niej skorzystała, ale mi nawet nikt nie wspomniał o takiej opcji :/

3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • kicinia Ekspertka

Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsza laparoskopię miałam w Rzeszowskiej klinice i tam w ogóle było jakoś inaczej. Na zabieg przyjechałam rano od razu kazali mi się przebrać , czekać na sali na swoją kolej. Przyznam że 3 dni przed miałam zacząć brać proszki na przeczyszczenie i tak zrobiłam ale zadziałało odwrotnie :) Wypróżniłam się dopiero po całym zamieszaniu jak wróciłam do domu :) No i tam wyszłam do domu na drugi dzień i wcale nikt mnie nie zmuszał do chodzenia, wstałam dopiero gdy wieczorem przyjechał po mnie mąż i mnie ubrał . Na szczęście miałam jeszcze cewnik więc nie musiałam wstawać z wyrka :P Choć teraz wiem że to trochę wpłynęło na moje samopoczucie bo podobno trzeba chodzić choć boli a ja zaległam jeszcze potem na parę dni w domu.

• Iva_82 Autorytet

Wysłany: 5 stycznia, 07:54

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia, 07:59

38 lat starania od 2012 r., w klinice niepłodności ABOVO od 2015 r.
    HSG maj 2015r -drożne👍
    PCO, teratozoospermia
    2015-2016 stymulacje clostylbegyt, ovitrelle, starania nieudane☹️
    2017 3x IUI nieudane☹️
    2018 kwiecień 1x IUI☹️
    AMH 4.94
    Bocian Białystok IMSI start 7.05.2019- stymulacja nieudana☹️
    1 pęcherzyk 24mm, polip endometrium 1,5 cm😭 30.05-histeroskopia
    14.06- torbiel 4cm😨
    10.08-start IMSI😊
    21.08-punkcja pobrano 14 oocytów 🥰
    ❄️❄️ ❄️❄️5 dniowe blastocysty 3AB,3BB 3BB,2BB♥️
    26.08- transfer ET 3AB, 06.09- beta <2😓
    01.10 transfer FET 3BB, beta<2😰
    Przerwa koronawirus😞
    15.09.20 torbiel 4 cm😱 start cykl sztuczny od 9 dc
    28.09 FET 3BB
    10.10 test pozytywny 😍
    Beta HCG 333,15
    12.10 Beta HCG 734
    13.10 Beta HCG 1344
    27.10 USG ♥️ dziewczynka😍
    Termin 16.06.2021
    2f19c7d1c4.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego