Forum Starając się z pomocą medyczną Udrażnianie jajowodów
Odpowiedz

Udrażnianie jajowodów

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MałaMi83 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczuj się jak Marilyn Monroe :D :D

3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • kicinia Ekspertka

Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha Ha chyba jednak wolę byc normalną cichą myszką :) może namówię lekarza ,że nie trzeba lewatywy. Kurczę przed pierwszą laparo nie miałam , więc i teraz mogłabym 3 dni wcześniej wziąć tylko proszki na przeczyszczenie.

• MałaMi83 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, idź na całość :) :)
    A tak poważnie, jeśli jest możliwość uniknięcia lewatywy to bym z niej skorzystała, ale mi nawet nikt nie wspomniał o takiej opcji :/

3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • kicinia Ekspertka

Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsza laparoskopię miałam w Rzeszowskiej klinice i tam w ogóle było jakoś inaczej. Na zabieg przyjechałam rano od razu kazali mi się przebrać , czekać na sali na swoją kolej. Przyznam że 3 dni przed miałam zacząć brać proszki na przeczyszczenie i tak zrobiłam ale zadziałało odwrotnie :) Wypróżniłam się dopiero po całym zamieszaniu jak wróciłam do domu :) No i tam wyszłam do domu na drugi dzień i wcale nikt mnie nie zmuszał do chodzenia, wstałam dopiero gdy wieczorem przyjechał po mnie mąż i mnie ubrał . Na szczęście miałam jeszcze cewnik więc nie musiałam wstawać z wyrka :P Choć teraz wiem że to trochę wpłynęło na moje samopoczucie bo podobno trzeba chodzić choć boli a ja zaległam jeszcze potem na parę dni w domu.

• Iva_82 Autorytet

Wysłany: 5 stycznia, 07:54

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia, 07:59

38 lat starania od 2012 r., w klinice niepłodności ABOVO od 2015 r.
    HSG maj 2015r -drożne👍
    PCO, teratozoospermia
    2015-2016 stymulacje clostylbegyt, ovitrelle, starania nieudane☹️
    2017 3x IUI nieudane☹️
    2018 kwiecień 1x IUI☹️
    AMH 4.94
    Bocian Białystok IMSI start 7.05.2019- stymulacja nieudana☹️
    1 pęcherzyk 24mm, polip endometrium 1,5 cm😭 30.05-histeroskopia
    14.06- torbiel 4cm😨
    10.08-start IMSI😊
    21.08-punkcja pobrano 14 oocytów 🥰
    ❄️❄️ ❄️❄️5 dniowe blastocysty 3AB,3BB 3BB,2BB♥️
    26.08- transfer ET 3AB, 06.09- beta <2😓
    01.10 transfer FET 3BB, beta<2😰
    Przerwa koronawirus😞
    15.09.20 torbiel 4 cm😱 start cykl sztuczny od 9 dc
    28.09 FET 3BB
    10.10 test pozytywny 😍
    Beta HCG 333,15
    12.10 Beta HCG 734
    13.10 Beta HCG 1344
    27.10 USG ♥️ dziewczynka😍
    Termin 16.06.2021
    2f19c7d1c4.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego