Forum Starając się z pomocą medyczną Udrażnianie jajowodów
Odpowiedz

Udrażnianie jajowodów

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MałaMi83 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczuj się jak Marilyn Monroe :D :D

3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • kicinia Ekspertka

Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha Ha chyba jednak wolę byc normalną cichą myszką :) może namówię lekarza ,że nie trzeba lewatywy. Kurczę przed pierwszą laparo nie miałam , więc i teraz mogłabym 3 dni wcześniej wziąć tylko proszki na przeczyszczenie.

• MałaMi83 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, idź na całość :) :)
    A tak poważnie, jeśli jest możliwość uniknięcia lewatywy to bym z niej skorzystała, ale mi nawet nikt nie wspomniał o takiej opcji :/

3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • kicinia Ekspertka

Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsza laparoskopię miałam w Rzeszowskiej klinice i tam w ogóle było jakoś inaczej. Na zabieg przyjechałam rano od razu kazali mi się przebrać , czekać na sali na swoją kolej. Przyznam że 3 dni przed miałam zacząć brać proszki na przeczyszczenie i tak zrobiłam ale zadziałało odwrotnie :) Wypróżniłam się dopiero po całym zamieszaniu jak wróciłam do domu :) No i tam wyszłam do domu na drugi dzień i wcale nikt mnie nie zmuszał do chodzenia, wstałam dopiero gdy wieczorem przyjechał po mnie mąż i mnie ubrał . Na szczęście miałam jeszcze cewnik więc nie musiałam wstawać z wyrka :P Choć teraz wiem że to trochę wpłynęło na moje samopoczucie bo podobno trzeba chodzić choć boli a ja zaległam jeszcze potem na parę dni w domu.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.