X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udrażnianie jajowodów
Odpowiedz

Udrażnianie jajowodów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczuj się jak Marilyn Monroe :D :D

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha Ha chyba jednak wolę byc normalną cichą myszką :) może namówię lekarza ,że nie trzeba lewatywy. Kurczę przed pierwszą laparo nie miałam , więc i teraz mogłabym 3 dni wcześniej wziąć tylko proszki na przeczyszczenie.

  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, idź na całość :) :)
    A tak poważnie, jeśli jest możliwość uniknięcia lewatywy to bym z niej skorzystała, ale mi nawet nikt nie wspomniał o takiej opcji :/

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsza laparoskopię miałam w Rzeszowskiej klinice i tam w ogóle było jakoś inaczej. Na zabieg przyjechałam rano od razu kazali mi się przebrać , czekać na sali na swoją kolej. Przyznam że 3 dni przed miałam zacząć brać proszki na przeczyszczenie i tak zrobiłam ale zadziałało odwrotnie :) Wypróżniłam się dopiero po całym zamieszaniu jak wróciłam do domu :) No i tam wyszłam do domu na drugi dzień i wcale nikt mnie nie zmuszał do chodzenia, wstałam dopiero gdy wieczorem przyjechał po mnie mąż i mnie ubrał . Na szczęście miałam jeszcze cewnik więc nie musiałam wstawać z wyrka :P Choć teraz wiem że to trochę wpłynęło na moje samopoczucie bo podobno trzeba chodzić choć boli a ja zaległam jeszcze potem na parę dni w domu.

  • Iva_82 Autorytet
    Postów: 356 592

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2021, 07:59

    Po 10 l. doczekałam się na upragnioną ciążę 🤗 córeczka 15.06.2021♥️
    Ja rocznik 82 PCO
    On rocznik 82 teratozoospermia
    Starania od 2012 r. od 2015 r. w Abovo 4 nieudane inesminacje
    Zmiana kliniki 2019 r. na Bocian Białystok -start IMSI maj 2019r. nieudana stymulacja tylko
    1 pęcherzyk 24mm, polip endometrium 1,5 cm😭 histeroskopia
    Druga stymulacja start sierpień 2019 r. 21.08.-punkcja 4 blastki 3AB,3BB 3BB,2BB♥️
    26.08- transfer ET 3AB😭
    01.10- transfer FET 3BB😭
    Przerwa koronawirus😞
    28.09.2020 r. FET 3BB😍
    Powrót po rodzeństwo 21.04.2023 r. FET 2BB cb.😪
    11 dpt 11,37
    14 dpt 32,36
    17 dpt 131,32
    21 dpt brak echa zarodka 😪
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ