X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną W ile dni po Duphastonie pojawia się @?
Odpowiedz

W ile dni po Duphastonie pojawia się @?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ile dni po zakończeniu brania Duphastonu powinna pojawić się miesiączka?
    Mam dziwną sytuację- beta HCG z krwi w 9dpo ujemna. Odstawiam Duphaston, miesiączki brak. I teraz pytanie:czy zacząć się niepokoić czy to normalne,że po Duphastonie okres się spóźnia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 00:16

    belldandy lubi tę wiadomość

  • Mokael Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 17 marca 2014, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na przykład dwa dni po odstawieniu ale może być do 10- przynajmniej tak wynika z tych wypowiedzi, które czytałam. Jak dla mnie ten 9 dpo to trochę za wcześnie na hcg, zarodek zagnieżdża się miedzy 7 a 12 dpo, a jakie miałaś dawkowanie duphastonu i od którego dc przez ile dni miałaś brać? Zazwyczaj przyjmuje się go przez 10 dni od drugiego dnia po owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam od 1 dnia po owulacji przez 11 dni,po ujemnym teście zgodnie z zaleceniami lekarza odstawiłam Duphaston. Brałam w dawce 2tabletek na dobę. Miałam wczoraj bóle brzucha jak na @,wzięłam nawet przeciwbólową,ale nic się nie pojawiło...

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na przykład biorę dupka od 4 dnia po owulacji i lekarz kazał brac aż do miesiączki,nie odstawiac wczesniej w razie jakby się udało, więc biorę póki okres nie dostaję i dopiero odstawiam.Jak widac każdy lekarz inaczej zaleca :)

    niedoświadczona 32, Luella lubią tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zrozumiałam,że dopóki biorę Duphaston to miesiączka się nie pojawi i, że muszę go odstawić żeby dostać @

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillith wrote:
    A ja zrozumiałam,że dopóki biorę Duphaston to miesiączka się nie pojawi i, że muszę go odstawić żeby dostać @
    No u mnie się pojawia normalnie mimo brania dupka, jak w zegarku :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 18 marca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 7 dni po odstawieniu przyszła @



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bralam 2 tabletki dziennie przez 10 dni, po 2 dniach od odstawienia pojawil sie okres - ale to widzialam roznie bywa u dziewczyn... nie wiem dokladnie od czego to jest zalezne, kazdy ma inny organizm...

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 6 dni po odstawieniu Dupka i nadal @ nie ma. Test sikany też ujemny ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, gdy ja brałam duphaston 2 razy dziennie przez 5 dni to przyszła bodajże w 4 bądź 5 dniu, później po jednej przez 12 dni i przyszła po 2-3 dniach :)

    Każdy organizm jest inny na jedną zadziała szybciej na drugą wolniej a na trzecią to już w ogóle :)

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie kwestia 4-7 dni na pojawienie się @ po ostatniej tabletce, biorę zawsze 10 dni po 2 tabletki


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ pojawiła się 9 dni po odstawieniu Duphastonu.

  • dziubasekk Debiutantka
    Postów: 6 6

    Wysłany: 23 maja 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najdłużej na miesiączkę czekałam 13 dni. U mnie dłużej to trwa, kiedy cykl jest bezowulacyjny.

    34bwflw1svgfrd82.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był mój pierwszy cykl z duphastonem, odstawiłam 3 dni temu i od tego czasu lekkie plamienia ale w @ się to nie rozkręca, testu też nie robię bo wydaje mi się, że nic z tego - u mnie zawsze przed okresem są plamienia. Ciekawe, ile przyjdziemi czekać...

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • landka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pod dwóch dniach od odstawienia zawsze przychodzi ;)

    m3sx3e3kjjjyupiw.png
  • Iskiereczka Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to też mo pierwszy cykl z duphastonem brałam przez 10 dni od 16 do 25 dnia dziś 30 dzien. dwa testy wyszły negatywnie a ja czuje się dziwnie tzn (ból jajników na zmiane raz prawego raz lewego bol piersi i zmęczenie) sama nie wiem co o tym myślec. Temperatura po owulacji tez cały czas powyżej 36,8

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja: przyszła w czwartym dniu po odstawieniu.

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 27 lipca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brałam dupka 2xdziennie przez 10 dni ( od 2dp owulacji).
    w zeszłym miesiącu dostałam 4-go dnia po odstawieniu a w obecnym cyklu nadal czekam, dzisiaj to już 5-ty dzień oczekiwań.
    boję się, że jakaś torbielka się przyplątała

    Natalia1988 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita a byłaś na becie ?
    Podobno do 10dni po odstawieniu może przyjść. Ja zazwyczaj kończę wieczorem jednego dnia, następnego dnia już nie biorę i kolejnego mam okres. Dzisiaj jest właśnie dzień gdzie juz nie wzięłam. Mam nadzieję że jutro przyjdzie.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Szuszka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny.

    Ja biorę duphaston już któryś cykl z kolei i raz przyszła miesiączka 3 dni po odstawieniu, później 5 dni po odstawieniu (bo zaczęłam brać dzień później tabletki) a teraz w tym cyklu pierwszą tabletkę wzięłam normalnie ale na drugi dzień zapomniałam więc że nie minęło 12h od pominiętej tabletki następnego dnia wzięłam dwie jedną rano jedną wieczorem. No i mamy już 8 dni od odstawienia i @ dalej nie ma a czuję brzuch jakby miała się pojawić... Na razie nie chcę jeszcze robić testu żeby się zbytnio nie rozczarować ale jak sytuacja się nie zmieni do piątku to w sobote robie test i może coś z tego będzie bo staramy się z męzem o dziecko już 9 cykl :-(

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ