X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną W ile dni po Duphastonie pojawia się @?
Odpowiedz

W ile dni po Duphastonie pojawia się @?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 7 września 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzednim (pierwszym) cyklu z dupkiem, czekałam na miesiączkę 17 dni... !
    Teraz jestem 2 dzień po ostatniej tabletce, a poza spadającą temperaturą, standardowych objawów @ brak.

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 września 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy temp po odstawieniu dupka nadal jest wysoka czy spada?

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 22 września 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę luteinę, nie duphaston, ale to podobne. Ja też czekałam 17 dni na @ po odstawieniu. Nie wiem czy to normalne, ale jak widać zdarza się...

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 22 września 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura wczoraj i dzisiaj się obniża a duphaston odstawiłam w piątek ;)

  • Virginia27 Koleżanka
    Postów: 55 5

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez po ovulacji zaczelam brac duphaston i jestem zla, bardzo zla bo juz kilka dni po terminie @ a dalej nic.
    Okresu brak test negatywny a ja zamiast zaczac nowy cykl staran czekam na glupi okres ktory mial byc ok 6/7.11 i nic, tymbardziej ze zawsze mialam regularne cykle a teraz sama niewiem...

  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 16 listopada 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanie w związku z Duphastonem. To mój 6 cs, lekarz podejrzewa niedomogę lutealną, więc od 2dpo biorę dupka. Prosił, żebym od 25 dc co 2 dni robiła test ciążowy (pierwszy, wczoraj negatyw wyszedł). Za 3 dni kończą mi się tabletki - jeśli do tego dnia test będzie negatywny to mam czekać na okres, tak?


    Czy mimo brania Duphastonu temperatura spada przed okresem? Bo nie powinna, skoro to progesteron odpowiada za podniesioną temperaturę po owulacji.

  • Sunny Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam duphaston od 22 dc na niepęknięty pęcherzyk graffa. Dziś mam 29 dzień a od 3 plamię. Sama już nie wiem co robić. Zaczynam się martwić.

    Starania od 07.15: AMH 0,89 i LUF
    3xIUI: 30.09/ 28.10/ 24.11.16 :(
    IMSI 04.17, 06/17 :(
    4794870d1d44a68206480dc6a0392ec1.png
    Nie spoczniemy, dopóki nie poczniemy!
  • Ewelka33 Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 14 września 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was brała duphaston aż do otrzymania okresu? Biorę od 19 cyklu, pozna owulacja, dziś 31 dc więc powinna być dziś miesiączka, a tej ni widu ni słuchu Test negatywny. Co robić odstawić dupka ?

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 14 września 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zrobimy betę i dopiero odstaw

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Necia82 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 21 września 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj rano wzięłam ostatnią tabletkę...
    dwa dni temu miałam bóle podbrzusza i kłucie jajników bardziej lewy ,z tego też miała być owulacja potwierdzona przez lekarza na usg.ból trwał cały dzień a następnego dnia się wyciszył.
    był to mój pierwszy cykl z Duphastonem.
    zawsze okres mam 1-go każdego miesiąca i trwa ok.6 dni,w sierpniu miałam również 1 go i trwał 4 dni a potem nagle w nocy z 28/29również,ale bardzo słaby że wystarczyła wkładka jednak bardzo bolesny pierwszy dzień.staramy się o maleństwo i mam mętlik w głowie.nie wiem czy za wcześnie żeby robić test?ile średnio czasu po odstawieniu przychodzi @?temp utrzymuje się z granicy 36.8-37.1 szyjka też wysoko ze ledwo ją dosięgam ale wydaje mi się że jest wygięta w lewo i jest chyba otwarta, dużo białego śluzu taki mleczny rzadki że muszę mieć wkładke.
    bardzo bym chciała zobaczyć 2 kreski...kiedy testować???

    Necia82
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już 11 dzień po odstawieniu luteiny a @ brak. Test negatywny...pierwszy raz odkąd w ogóle miesiączkuję tak długo czekam na miesiączkę. Czy to może być torbiel?do lekarza idę za tydzień.

  • nairad Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 października 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz 8 dni odkąd odstawiłam duphaston i dalej @ brak, poprzednim razem dostałam po 3 dniach a teraz cisza.
    Odkąd odstawiłam bardzo bolą piersi i kilka razy bolał brzuch i prawy jajnik.
    Jestem zmęczona i śpiąca.
    Zwykle przed @ miałam biegunkę, teraz też miałam ale ucichła i mam zaparcia.
    Robiłam dwa testy, w dniu odstawienia duphastonu i kilka dni później i negatywne.
    Mam dużo kremowego śluzu a temperatura utrzymuje się od kilku dni powyżej 36,7.
    10.11 ide do lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 14:07

  • Bejbi Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja dostalam Duphaston na wywołanie miesiączki w 62 dniu cyklu. Brałam 3x1tab przez 10 dni. Obecnie jestem 6 dzien po odstawieniu i nad nic. 5 dni temu bylam u lekarza i okazalo się , że mam peknieta torbiel na prawym jajniku. Kazał mi odstawić duphaston i czekac za @. Od wczoraj bola mnie piersi, temp. od kilku dni utrzymuje się powyżej 36,9. Sama nie wiem co o tym mysleć. Chyba pójde jutro na betę ...

  • Jul Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 maja 2022, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja brałam duphaston przez 5 dni 3x1. Dzisiaj mija 6 dzień od odstawienia i @ nadal brak… Trochę mnie to martwi bo nigdy nie miałam problemów z miesiączka i nie brałam anty, a z jakiegos powodu od 20 marca nie miałam @ :( Chyba pozostaje mi czekać ale cierpliwość nie jest moja mocna strona :/

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ