Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 24 lutego, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Ehhh, u mnie wyniki bez szału, 3x3BB i 1x4AB. Zobaczymy, co z tego zostanie po PGTA 😬 Lekarz sugerował od razu drugą stymulację, żeby uzyskać więcej zarodków do badania, tak jakby sam nie wierzył, że z tym zasobem możliwa jest zdrowa ciąża. Ale mi szkoda zdrowia, będę się martwić potem.
    Zagęściło się tu, wątek prężnie żyje, ale ja się już pogubiłam kto co 🫣 po prostu kciuki za Was, nas wszystkie 💪🏼 niech nadchodzące miesiące obfitują tu w cudowne wieści 🍀
    Z dwóch zarodków 3bb mam 2 dzieci;-)...te zarodki 3bb nie potrzebują idealnych warunków do implantacji tak mi mówił lekarz.Jedyne co polecam to przy 3bb przy transferze wziąść nacięcie otoczki i embrioglue ja to miałam. DODATKOWO ale to tylko ze macica niewspolpracuje u mnie na starcie wlew atosibanu...
    Miałam tylko 2 zarodki blastki 3bb z 5 procedur...nigdy niemiałam blastki,3razy podali mi 3 dniowe zarodki. A te blastki to z kd były przy ogólnie też słabym nasieniu...

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8186 8059

    Wysłany: 24 lutego, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam nacinana otoczkę przy 3AA... podobno częściej "3" tego potrzebują, zwłaszcza mrozone...

    U nas w pierwszej nie badalismy, ale wg części lekarzy prawidłowy był tylko ten 1, z którego jest on...
    W drugiej, czyli już koło 40tki usłyszałam że w moim wieku statystycznie połowa jest zdrowa...
    W drugiej był 1, 2BC, albo 2CB, więc słaby i do tego wadliwy, w ostatniej faktycznie połowa...

    Rozumiem problem nadmiaru zarodków, bo też nie wiem co zrobić z tymi które zostały i źle mi z tym...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 24 lutego, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te po pgta już mają nacięcie -biospja tak działa, otoczka jest przebita podczas pobierania materiału, może być tak, że po rozmorozeniu zaczną wychodzić z otoczki. No chyba, że embriolog będzie widział, że jest sens nacinać.

    Cynamonka i jeszcze odnośnie tej 3 z przodu. Za dwie trzy godziny taka blastka może już być 4-5. Odmroza do transferu i będzie już wyższy stopień rozprężenia. Ja tak miałam. Raz nawet cała wyszła z otoczki i na zdjęciu miałam zarodek a obok pustą otoczkę, jeszcze lekarz mi podkreślał że to nie są dwa zarodki 😅

    Cynamonka lubi tę wiadomość

  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 24 lutego, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę wiele z nas ma bardzo podobne obawy... Ja dostałam rozpiskę stymulacji, pewnie w przyszłym tyg start a mój młody złapał rsv 🙁 roboty mam w pracy po kokardy, udało mi się załatwić dodatkowe dni pracy zdalnej ale niestety jakiś problem z połączeniem z moim głównym programem do pracy, nie wiem czy uda mi się to rozwiązać bez wizyty w pracy a przecież nie pojadę tam z dzieckiem z 40 st gorączki. Generalnie może mąż by został z A. ale u nas mama jest jednym z leków niezbędnych w przypadku gorączki i nie mam serca go zostawiać. Także nie wiem co zrobię jutro rano... Oby noc względnie spokojnie minęła.

    W ogóle jak sobie pomyślę to mojego rollercoastera życiowego dodam jeszcze monitoringi to jeszcze nie wiem jak to ogarnę... Jak sobie z tym radzicie?

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 24 lutego, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Ja też miałam nacinana otoczkę przy 3AA... podobno częściej "3" tego potrzebują, zwłaszcza mrozone...

    U nas w pierwszej nie badalismy, ale wg części lekarzy prawidłowy był tylko ten 1, z którego jest on...
    W drugiej, czyli już koło 40tki usłyszałam że w moim wieku statystycznie połowa jest zdrowa...
    W drugiej był 1, 2BC, albo 2CB, więc słaby i do tego wadliwy, w ostatniej faktycznie połowa...

    Rozumiem problem nadmiaru zarodków, bo też nie wiem co zrobić z tymi które zostały i źle mi z tym...
    Ja robiłam komercyjnie procedury, tylko na 2 drugi transfer załapaliśmy na program rządowy..I te opcje mieliśmy w cenie ale generalnie lekarz nam polecał aby to zrobić..1 transfer miałam świeżego zarodka, 2 rozmrażaniu,ale genetyczne rodzeństwo mamy i parkę;-)

  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 24 lutego, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Miałam mocniejszą stymulację, pobrano 21 jajec, liczyłam na minimum 2 zdrowe zarodki, a przy 4 blastkach statystyka mówi mi, że to się może nie udać.. I niby trójki mają nieco niższy potencjał 🧐 stąd moje "bez szału".
    U nas cennik wygląda tak: 2-4 zarodki 9500, 5-9 12500. Lekarzowi chodziło o to, że gdyby w przyszłości zlecić osobne badanie kolejnych 2 czy więcej zarodków, to w sumie zapłacimy dużo więcej, niż badając za jednym zamachem wszystkie.
    Ja też nie chcę "produkować" zarodków bez sensu, bo mi ich potem żal zostawiać w klinice.
    Hmm. Ja miałam 2 zarodki 3bb, przy czym jeden tuż przed transferem, po rozmrożeniu "przeskoczył na 4bb. Także potencjał na pewno jest 😉

    Cynamonka lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 591

    Wysłany: 25 lutego, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeny, dziewczyny, dodałyscie mi otuchy 🌞
    Chyba z wątków miesięcznych mi się tak wbiło do głowy, że 3 są słabsze. Mój doktorek przy ostatnim transferze właśnie trójki też coś takiego powiedział.

    Mojra, wypatrywałam Twojej wiadomości. Wspaniale, że jest zdrowy zarodek. Oby to był ten ❤️

    Mojra, izabelka90 lubią tę wiadomość

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8186 8059

    Wysłany: 25 lutego, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Te po pgta już mają nacięcie -biospja tak działa, otoczka jest przebita podczas pobierania materiału, może być tak, że po rozmorozeniu zaczną wychodzić z otoczki. No chyba, że embriolog będzie widział, że jest sens nacinać.

    A to nie wiedziałam, ale mój 3AA nie był po PGTa...ale widać całe życie się człowiek uczy... 😉

    aganieszkam wrote:
    Hmm. Ja miałam 2 zarodki 3bb, przy czym jeden tuż przed transferem, po rozmrożeniu "przeskoczył na 4bb. Także potencjał na pewno jest 😉

    Właśnie myślałem o Twoim ostatnim transferze 😀.

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 25 lutego, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Właśnie myślałem o Twoim ostatnim transferze 😀.
    Tak, tak i tu jest zasadne nacięcie.☺️

  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 25 lutego, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Widzę wiele z nas ma bardzo podobne obawy... Ja dostałam rozpiskę stymulacji, pewnie w przyszłym tyg start a mój młody złapał rsv 🙁 roboty mam w pracy po kokardy, udało mi się załatwić dodatkowe dni pracy zdalnej ale niestety jakiś problem z połączeniem z moim głównym programem do pracy, nie wiem czy uda mi się to rozwiązać bez wizyty w pracy a przecież nie pojadę tam z dzieckiem z 40 st gorączki. Generalnie może mąż by został z A. ale u nas mama jest jednym z leków niezbędnych w przypadku gorączki i nie mam serca go zostawiać. Także nie wiem co zrobię jutro rano... Oby noc względnie spokojnie minęła.

    W ogóle jak sobie pomyślę to mojego rollercoastera życiowego dodam jeszcze monitoringi to jeszcze nie wiem jak to ogarnę... Jak sobie z tym radzicie?

    Bardzo ci współczuję choroby dziecka, akurat w tak ważnym dla Ciebie momencie. Wiem, też jak to jest jak nie masz pomocy od nikogo i ogarnia się życie tylko z mężem. U nas też wieczne kombinowanie, na punkcje jajników pojechaliśmy z córką 😅 i potem jak ja byłam na zabiegu to spacerowali po galerii i czekali na mnie😅 U nas córka ma mocną relację z tatą, więc nie ma problemu jak mama wychodzi, cieszę się z tego, bo ja relacji z ojcem nie miałam i nie mam żadnej...

    Malowana87 lubi tę wiadomość

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 25 lutego, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra wrote:
    Bardzo ci współczuję choroby dziecka, akurat w tak ważnym dla Ciebie momencie. Wiem, też jak to jest jak nie masz pomocy od nikogo i ogarnia się życie tylko z mężem. U nas też wieczne kombinowanie, na punkcje jajników pojechaliśmy z córką 😅 i potem jak ja byłam na zabiegu to spacerowali po galerii i czekali na mnie😅 U nas córka ma mocną relację z tatą, więc nie ma problemu jak mama wychodzi, cieszę się z tego, bo ja relacji z ojcem nie miałam i nie mam żadnej...

    No u nas zazwyczaj ja muszę kombinować, jeszcze mi ta praca doszła a czuję się beznadziejnym pracownikiem,bo ciągle mnie nie ma... W lutym byłam w pracy całe 8 razy... Jak ktoś z Was ma pomoc rodziny to doceniajcie bardzo, nawet jeśli to kwestia zostania z np śpiącym dzieckiem

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 25 lutego, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Widzę wiele z nas ma bardzo podobne obawy... Ja dostałam rozpiskę stymulacji, pewnie w przyszłym tyg start a mój młody złapał rsv 🙁 roboty mam w pracy po kokardy, udało mi się załatwić dodatkowe dni pracy zdalnej ale niestety jakiś problem z połączeniem z moim głównym programem do pracy, nie wiem czy uda mi się to rozwiązać bez wizyty w pracy a przecież nie pojadę tam z dzieckiem z 40 st gorączki. Generalnie może mąż by został z A. ale u nas mama jest jednym z leków niezbędnych w przypadku gorączki i nie mam serca go zostawiać. Także nie wiem co zrobię jutro rano... Oby noc względnie spokojnie minęła.

    W ogóle jak sobie pomyślę to mojego rollercoastera życiowego dodam jeszcze monitoringi to jeszcze nie wiem jak to ogarnę... Jak sobie z tym radzicie?
    Pamiętam, że było cholernie ciężko, ale zawsze któraś babcia pomogła. Także cieszę się, że mam takie wsparcie.
    Teraz mam problem z Małym, bo mąż w delegacji, a ja muszę iść na to USG. Teściowa ma wyjazd, moja mama dużo pracy i muszę z Maluchem iść do gina. On jest grzeczny, więc ogarniemy, ale jak będę czekać 2h w kolejce to Misiek się zacznie nudzić 😑

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 25 lutego, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    No u nas zazwyczaj ja muszę kombinować, jeszcze mi ta praca doszła a czuję się beznadziejnym pracownikiem,bo ciągle mnie nie ma... W lutym byłam w pracy całe 8 razy... Jak ktoś z Was ma pomoc rodziny to doceniajcie bardzo, nawet jeśli to kwestia zostania z np śpiącym dzieckiem
    Mnie też więcej w pracy nie było niż byłam, odkąd zostałam mamą. Niedługo moja firma będzie w likwidacji i po kolejnym macierzyńskim muszę szukać pracy. Już widzę pracę przy 4 dzieci 🙃 jeśli w ogóle będzie czwórka.

    Malowana87 lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 26 lutego, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    O jeny, dziewczyny, dodałyscie mi otuchy 🌞
    Chyba z wątków miesięcznych mi się tak wbiło do głowy, że 3 są słabsze. Mój doktorek przy ostatnim transferze właśnie trójki też coś takiego powiedział.

    Mojra, wypatrywałam Twojej wiadomości. Wspaniale, że jest zdrowy zarodek. Oby to był ten ❤️
    Moja coreczka jest z zarodka 3.2.2 🩷
    Mialam trzy procedury lacznie 13 zarodkow podane i ten najsłabszy wlasnie 3.2.2 okazal sie szczęśliwym 🩷żadna klasa 5 czy 4 sie nie udawały tylko trójeczka .
    Teraz przy obecnej ciąży mialam podany 4.1.2 jesli dobrze pamiętam i okazało sie szczęśliwy chociaz nie wiem jak to sie stało do tek pory 😳
    O pierwsza córeczkę tyle transferów poronienia itd ,a tutaj udane za pierwszym podejściem 😳
    Życzę, aby kazda z nas doczekała takiej gromadki o jakiej marzy ❤️💙
    Nam zostały dwa zarodki I mamy w planach po nie wrócić.
    Wiem ,ze lekarze tłumaczyli nam ,ze oddanie w adopcje zarodki nie mozna traktować jako dzieci ,ale jakos mi ciężko i postanowiliśmy dac wszystkim taka sama szanse ❤️

    Naszych trojeczek nie nacinalismy . Wcześniejsze transfery dokładaliśmy wszystko co nam proponowali i kończyło sie niczym .
    Nie mam pojęcia od czego to zależy ,ale wiem ,ze trzeba wierzyć do samego końca 🥰i

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 12:06

    Linka89, Cynamonka lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 26 lutego, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Za kazda z was trzymam ogromne kciuki! 🥰🙏🍀
    Sama wiem po sobie ,ze wierzyć trzeba zawsze do samego końca 🙏🍀
    Cieszę sie ,ze wierzyłam i walczyłam tak dlugo bo dzis spi obok mnie moja najcudowniejsza coreczka której by tu nie bylo gdybym juz duzo wczesniej odpuściła.
    Ogromne kciuki 🍀🙏🥰☝️

    Linka89 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • kluseczka88 Autorytet
    Postów: 1459 1088

    Wysłany: 26 lutego, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Pamiętam, że było cholernie ciężko, ale zawsze któraś babcia pomogła. Także cieszę się, że mam takie wsparcie.
    Teraz mam problem z Małym, bo mąż w delegacji, a ja muszę iść na to USG. Teściowa ma wyjazd, moja mama dużo pracy i muszę z Maluchem iść do gina. On jest grzeczny, więc ogarniemy, ale jak będę czekać 2h w kolejce to Misiek się zacznie nudzić 😑
    A kiedy idziesz teraz na USG?

    My mieliśmy też ten problem z dziećmi, że nie ma komu zostawić jak coś trzeba załatwić więc my transfery robiliśmy jak dzieci były w żłobku/przedszkolu 😀a wizyty po prostu samodzielnie odbywałam po godzinach pracy albo w weekendy, albo z dzieckiem 😀

    Ale u nas perspektywa dziadków może się zmienić na plus, bo jedni dziadkowie w ciągu roku się przeprowadza do miasta gdzie wnuki mieszkają :) drudzy może za kilka lat też 😂

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    age.png

    AMH 0.76, LUF
    IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
    05.2019 transfer ❤️ 👱‍♂️
    02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
    7dpt - 89,68 mIU/ml
    8dpt - 158,57 mIU/ml
    13dpt - 2250,09 mIU/ml
    28dpt ❤️ 👱‍♀️
    10.2022 SN 40+5 ❤️
    03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
    5dpt - 23,39
    8dpt - 81,90
    12dpt - 817
    16dpt - 3778
    27dpt ❤️ 👱‍♂️
    12.2024 SN 40+5 ❤️
    Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 26 lutego, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluseczka88 wrote:
    A kiedy idziesz teraz na USG?

    My mieliśmy też ten problem z dziećmi, że nie ma komu zostawić jak coś trzeba załatwić więc my transfery robiliśmy jak dzieci były w żłobku/przedszkolu 😀a wizyty po prostu samodzielnie odbywałam po godzinach pracy albo w weekendy, albo z dzieckiem 😀

    Ale u nas perspektywa dziadków może się zmienić na plus, bo jedni dziadkowie w ciągu roku się przeprowadza do miasta gdzie wnuki mieszkają :) drudzy może za kilka lat też 😂
    W poniedziałek 🙏

    Paula24, kluseczka88, Pauuulaa lubią tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 26 lutego, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    W poniedziałek 🙏
    Czekam na to Twoje USG jak na swoje 😅🫣

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 1 marca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny ale nam idzie... Młody dalej walczy z tym dziadem, ale nas oboje też złapało, ledwo żyjemy... Ja jeszcze dzisiaj dostałam okres i powinnam zacząć jutro zastrzyki do stymulacji i teraz nie wiem czy takie chorowanie może pogorszyć wyniki? Chyba napiszę do lekarza 😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca, 09:36

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • kasia Autorytet
    Postów: 974 991

    Wysłany: 1 marca, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w trakcie przygotowania do transferu walczę z choróbskiem. Chyba młody sprzedał mi swoje rsv :/

    👩 34 -PCOS (AMH 10.2), niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 35 - wyniki nasienia w normie
    Genotyp kir bx

    12.05 rozpoczęcie💉
    20.05 kontrola - po 15 🥚 na jajnik, rozmiary między 11 a 15mm
    24.05 - punkcja
    29.05 4AA❄️4AA❄️4BB❄️
    17.06 transfer 🙏❤️ estradiol: 394,66 ; progesteron: 74,68 ng/ml
    19.06 progesteron: 120 ng/ml
    22.06 progesteron: 219 ng/ml
    7dpt progesteron 154 ng/ml, beta hcg 97.5 🥹
    9dpt progesteron: 61,29 ng/ml, beta 177,850 mIU/ml
    11dpt progesteron: 80 ng/ml, beta hcg 395 ng/ml
    13dpt progesteron 82ng/ml, beta 1093,350
    15dpt progesteron 80ng/ml, beta 2537
    17dpt progesteron 54ng/ml, beta hcg 5321,780 ❤️
    20
    21dpt progesteron 48,88 ng/ml, beta hcg 13334 ❤️
    24dpt mamy serduszko ❤️

    09.02 nieudany transfer 4AA

    12.03 transfer 4BB
    Progesteron 32,15 ng/ml
    14.03 progesteron 118 ng/ml
    16.03 progesteron 130 ng/ml
    18.03 progesteron 98 ng/ml
    Beta hcg 16,6 🥹
    20.03 progesteron 179 ng/ml
    Beta hcg 40
    23.03 beta hcg 19 💔 CB
‹‹ 1082 1083 1084 1085 1086 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ