Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 2 marca, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    A i ja zaglądam z niecierpliwością i trzymam kciuki ✊

    Paula24 - jak tam u Was zaczął się bunt trzylatka już? Bo u nas tragedia - wszystko na nie, jak wpadnie w złość to mnie bije, nie idzie uspokoić. Zasypianie ostatnio też trwa sporo dłużej i potrafi się częściej w nocy budzić. Czasem już jestem tym tak wyczerpana..
    U nas to chyba jest bunt odkąd się urodził, serio moje dziecko jest ancymonem od urodzenia, a że od początku daje ostro popalić to ja nie zauważam tych buntów bo on ma bunt cały czas 🤣

    HopeHope lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • lesna Autorytet
    Postów: 1423 1242

    Wysłany: 2 marca, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Jestem, żyje 😅 intensywny dzień...

    Jest zarodek z serduszkiem, wychodzi 6+5tc, ale dokładny wiek ciąży i termin porodu pokaże USG 1 trymestru (TP +/-20.10.2026).

    Ja nadal w to nie wierzę 🙈
    Gratulacje! Wspaniałe wieści ❤️

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    imgage.png
    🧍‍♀️ '86 🧍‍♂️'87
    Starania od 2017
    oligoasthenozoospermia
    Punkcja 10.21- 24 dojrzałe komórki
    Transfer: 23.11.2021 blastka 4AA
    6dpt ⏸ 7dpt beta 82,28; 13 dpt beta 2179,55, 22 dpt jest pęcherzyk
    29 dpt 22.12. CRL 9,09mm i❤️
    12+2 CRL 6,1cm prenatalne ok
    21+0 połówkowe ok; 422 g synka
    18.08.22 cc Jan 3960g 56 cm❤️
    Transfer: 05.02.2024 blastka 4AA ❌️
    Zostało 4 ❄ 2x3AA, 1x4BA, 1x4AB
    Transfer: 06.03.2024 blastka 4AA 🙏
    5dpt beta 15,4 prog 30,40; 7dpt beta 60,8 plamienie; 14 dpt beta 2734; 20dpt krwotok😭 beta 16923;
    23 dpt usg jest pęcherzyk, brak zarodka 😔
    29dpt 6+5 8,51 mm i ❤️🥹
    9+4 CRL 2,76 cm
    Veracity niskie ryzyka, córcia😍
    20+3 ok, 336g córci
    30+3 usg III 1381g
    36+3 2341g
    18.11.24 vbac Rozalia 2840, 51 cm ❤️
  • lesna Autorytet
    Postów: 1423 1242

    Wysłany: 2 marca, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    U nas to chyba jest bunt odkąd się urodził, serio moje dziecko jest ancymonem od urodzenia, a że od początku daje ostro popalić to ja nie zauważam tych buntów bo on ma bunt cały czas 🤣
    To tak jak mój synek, wciąż liczę na to, że kiedyś te bunty się skończą 🙈 Za to córka totalne przeciwieństwo 😅

    Paula24, HopeHope lubią tę wiadomość

    imgage.png
    🧍‍♀️ '86 🧍‍♂️'87
    Starania od 2017
    oligoasthenozoospermia
    Punkcja 10.21- 24 dojrzałe komórki
    Transfer: 23.11.2021 blastka 4AA
    6dpt ⏸ 7dpt beta 82,28; 13 dpt beta 2179,55, 22 dpt jest pęcherzyk
    29 dpt 22.12. CRL 9,09mm i❤️
    12+2 CRL 6,1cm prenatalne ok
    21+0 połówkowe ok; 422 g synka
    18.08.22 cc Jan 3960g 56 cm❤️
    Transfer: 05.02.2024 blastka 4AA ❌️
    Zostało 4 ❄ 2x3AA, 1x4BA, 1x4AB
    Transfer: 06.03.2024 blastka 4AA 🙏
    5dpt beta 15,4 prog 30,40; 7dpt beta 60,8 plamienie; 14 dpt beta 2734; 20dpt krwotok😭 beta 16923;
    23 dpt usg jest pęcherzyk, brak zarodka 😔
    29dpt 6+5 8,51 mm i ❤️🥹
    9+4 CRL 2,76 cm
    Veracity niskie ryzyka, córcia😍
    20+3 ok, 336g córci
    30+3 usg III 1381g
    36+3 2341g
    18.11.24 vbac Rozalia 2840, 51 cm ❤️
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 2 marca, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że po 4 urodzinach moja high needka weszka na nowy etap rozwoju i zrobiła się bardziej ludzka, całkiem skończyły się jej histerię. Nie mówię o płaczkach czy aferach bo to jest i będzie ale te ataki histerii trwające kilka godzin i bez powodu to już poszło w zapomnienie.
    Nagle zrobiła się taka cudowna, że zakochuję się w niej każdego dnia od nowa.

    aganieszkam, Paula24, lesna, Nadzieja25 lubią tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1363 1323

    Wysłany: 2 marca, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to możliwe że mam już większy brzuch od ciąży czy to raczej efekt uboczny progesteronu?

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 591

    Wysłany: 2 marca, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszkam, to jest absolutnie piękna historia 🏵️😀

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 2 marca, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Dziewczyny czy to możliwe że mam już większy brzuch od ciąży czy to raczej efekt uboczny progesteronu?
    Raczej nie, ale ja też mam jakiś opuchnięty 🙈

    Kulka413 lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 2 marca, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Powiem Wam, że po 4 urodzinach moja high needka weszka na nowy etap rozwoju i zrobiła się bardziej ludzka, całkiem skończyły się jej histerię. Nie mówię o płaczkach czy aferach bo to jest i będzie ale te ataki histerii trwające kilka godzin i bez powodu to już poszło w zapomnienie.
    Nagle zrobiła się taka cudowna, że zakochuję się w niej każdego dnia od nowa.
    U mojej Hajnidki też tak było 🙂 zdarzają jej się dramy, ale teraz już idzie się dogadać, czy szybko ją uspokoić.
    Za to syn jak przekroczył 4 latka to stał się taki wybuchowy. Już jest lepiej , ale dziś w złości popchnął najmłodszego, aż krew się polała 🙈

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 3 marca, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lesna wrote:
    To tak jak mój synek, wciąż liczę na to, że kiedyś te bunty się skończą 🙈 Za to córka totalne przeciwieństwo 😅
    Mam nadzieję, że jak nam się trafi jeszcze jeden to będzie oaza spokoju 🤣 mówią że trzecie chowa się samo ✊🫣😉

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 3 marca, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Jestem, żyje 😅 intensywny dzień...

    Jest zarodek z serduszkiem, wychodzi 6+5tc, ale dokładny wiek ciąży i termin porodu pokaże USG 1 trymestru (TP +/-20.10.2026).

    Ja nadal w to nie wierzę 🙈
    GRATULACJE :)

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 3 marca, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    U nas to chyba jest bunt odkąd się urodził, serio moje dziecko jest ancymonem od urodzenia, a że od początku daje ostro popalić to ja nie zauważam tych buntów bo on ma bunt cały czas 🤣
    OH to nie było pytania :D u nas głównie jest ok, dość grzeczny by był gdyby nie te bunty i wszystko na nue i histerie o pierdoły :)

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 3 marca, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    U mojej Hajnidki też tak było 🙂 zdarzają jej się dramy, ale teraz już idzie się dogadać, czy szybko ją uspokoić.
    Za to syn jak przekroczył 4 latka to stał się taki wybuchowy. Już jest lepiej , ale dziś w złości popchnął najmłodszego, aż krew się polała 🙈
    Podobno u chłopców w wieku 4 latach podwaja sie testosteron, dlatego mogą być trudności z zachowaniem, nadmiar energii itp

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 3 marca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli mówicie,że jeszcze 2 lata i w miarę spokoju 🤣 mój synek to w ogóle wydaje mi się dość spokojny i ostrożny, trochę wydaje mi się,że jak ja...

    Dziewczyny, synkowi doszla wydzielina z oczu 😭 już wczoraj mieliśmy kolejną konsultacje z pediatrą, mamy jeszcze na to krople do oczu. Mąż był wczoraj u lekarza i ma anginę 😭 ja też się źle czuje i właśnie próbuje się umówić do lekarza tez... Ofc znowu mnie nie ma w pracy 🙄

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2363 3388

    Wysłany: 3 marca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Jestem, żyje 😅 intensywny dzień...

    Jest zarodek z serduszkiem, wychodzi 6+5tc, ale dokładny wiek ciąży i termin porodu pokaże USG 1 trymestru (TP +/-20.10.2026).

    Ja nadal w to nie wierzę 🙈

    Agnieszka, gratulacje, niesamowite, że po latach starań udaje się naturalnie. 🥹🥹🥹❤️❤️❤️

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 3 marca, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, histeroskopia zaplanowana na 1 kwietnia 😉 z tym że koliguje mi to z stymulacja i punkcja, 11 marca na wizycie dowiem się czy przesuwamy histeroskopie czy stymulację.

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 3 marca, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Ja już po wizycie, histeroskopia zaplanowana na 1 kwietnia 😉 z tym że koliguje mi to z stymulacja i punkcja, 11 marca na wizycie dowiem się czy przesuwamy histeroskopie czy stymulację.
    Histeroskopia to bardziej pod kątem transferu przyszłego? Co byś wolała przesunąć?

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 3 marca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam mieć histero przed transferem. Ale u mnie to najpierw musi się udac stymulację zacząć

    Paula24 lubi tę wiadomość

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Truskaweczka02 Przyjaciółka
    Postów: 79 39

    Wysłany: 3 marca, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny przepraszam, że się wam tak wcinam w wątek, kiedyś na początku chyba tu zaglądałam przez chwilę. Mam dwoje dzieci z IVF najmłodszy urodzony w czerwcu, usunięty jeden jajowód, a drugi był niedrożny. Ostatnio miałam ciężki czas, starszy przyniósł z przedszkola rsv i obaj przez 3 tygodnie ciężko przechodzili, a ja w tym czasie powinnam dostać miesiączki (pojawiło się tylko plamienie) w 40 DC czyli w czwartek tknęło mnie coś wieczorem i zrobiłam test, który od razu był pozytywny, w piątek rano beta była 189, w sobotę 350 a dzisiaj 1589! Byłam w sobotę u lekarza który notabene 7 lat temu stwierdził niedrożność, ale jeszcze nic nie było widać, kolejną wizytę mam pojutrze, powiedział tylko, że w takim razie jajowód musi być drożny 🤷🏼Dostałam leki na plamienia, które są cały czas. Bardzo boję się pozamacicznej, jesteście skarbnicą wiedzy proszę dajcie znać czy slyszalyscie o takich przypadkach i czy mogą być prawidłowe przyrosty przy pozamacicznej? Mam straszny mętlik w głowie i bardzo się boję, 2 lata temu poroniłam puste jajo i tam ciągle też plamiłam😐

    Starania od 01.2018

    2019 3xIUI 😔

    2020 start IVF
    08.2020 FET 5.1.1.❄️
    6 dpt beta 37,88
    8 dpt beta 136,68
    10 dpt beta 310,61
    12 dpt beta 564
    14 dpt beta 1248
    23 dpt ❤️
    04.2021 🧒🏼

    07.2024 FET 5.1.1 ❄️
    5 dpt beta 5,96
    10 dpt beta 173,34
    19 dpt beta 4815,1
    7t3d💔

    09.2024 FET 5.1.1 ❄️
    6 dpt beta 37,88
    8 dpt beta 98,83
    10 dpt beta 254,64
    20 dpt ❤️
    06.2025 👶🏼

    02.2024 naturals
    Przyrosty bety prawidłowe
    5t2d potwierdzony pęcherzyk ciążowy (błędnie)
    7t3d 💔 ciąża pozamaciczna laparoskopia


    Czekają ❄️❄️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 3 marca, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Histeroskopia to bardziej pod kątem transferu przyszłego? Co byś wolała przesunąć?
    Wolałabym chyba najpierw stymulacje bo histeroskopie dobrze jest zrobić przed ewentualnym transferem nie ? I tak transfer ma być mrożony


    Up histero przełożona na 29 kwietnia, więc stymulacja teraz, punkcja powinna wypaść przed świętami o ile dostanę @ zgodnie z planem 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 14:15

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 3 marca, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Ja też mam mieć histero przed transferem. Ale u mnie to najpierw musi się udac stymulację zacząć
    Czyli najpierw zaczynasz stymulację robisz punkcję, a histero przed transferem tak ?

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
‹‹ 1084 1085 1086 1087 1088 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ