Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 10 marca, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Zostawili mnie w szpitalu. Mam wyrzuty sumienia że nie ma mnie przy córce
    Przecież to nie Twoja wina, niestety czasem i my matki potrzebujemy pomocy medycznej. Ważne żeby szybko Ci przeszło. Dużo zdrówka życzę

    Kulka413 lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 10 marca, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    A to dziwne, a miałaś jakąś małą dawkę czy jak ?
    Besins 2x100mg, niby standard. Tylko to takie dziwne krwawienie - bardzo ciemna krew ze skrzepami. Jak jutro dalej będę krwawić to zaczynamy cykl transferowy wcześniej 🍾 więc może ogarniemy transfer w marcu. Ale znając moje szczęście to jutro pewnie nie będzie po krwawieniu śladu 😆

    A jak u Ciebie nastawienie do symulacji? Stresik jest?

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 10 marca, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Zostawili mnie w szpitalu. Mam wyrzuty sumienia że nie ma mnie przy córce
    Nie myśl tak o tym, na pewno jest pod dobrą opieką. Myśl o sobie i maluszku o staraj się nie stresować za mocno

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 10 marca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Besins 2x100mg, niby standard. Tylko to takie dziwne krwawienie - bardzo ciemna krew ze skrzepami. Jak jutro dalej będę krwawić to zaczynamy cykl transferowy wcześniej 🍾 więc może ogarniemy transfer w marcu. Ale znając moje szczęście to jutro pewnie nie będzie po krwawieniu śladu 😆

    A jak u Ciebie nastawienie do symulacji? Stresik jest?
    W sumie to nie wiem 🫣 pewnie jutro po wizycie dopiero to do mnie dojdzie 🙂

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 10 marca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Zostawili mnie w szpitalu. Mam wyrzuty sumienia że nie ma mnie przy córce
    Oj, wiem jak to jest 😭 ale szybko postawią Cię na nogi! Będziesz się lepiej czuć

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8186 8058

    Wysłany: 10 marca, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Zostawili mnie w szpitalu. Mam wyrzuty sumienia że nie ma mnie przy córce

    Ona też potrzebuje Cie "w dobrym stanie". Leki szybko postawia Cie na nogi i wrócisz "zdrowa" do niej... życzę zdrówka i szybkiego powrotu do domu...

    Wiem jak to jest, mlody miał 2 lata jak spędziłam 2 tygodnie w szpitalu z moim cp, aż się wypisałam na żądanie żeby wrócić do młodego 🫣

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5638 4527

    Wysłany: 11 marca, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Zostawili mnie w szpitalu. Mam wyrzuty sumienia że nie ma mnie przy córce
    Absolutnie nie myśl w tych kategoriach. Jesteś tam by tobie pomogli. Dziecko jest pod opieką. Nic jej nie będzie.
    Ale wiem jak to jest. Gdy mój mały miał 1,5 roku miałam operację. I też musiałam go zostawić na 4 długie dni 🙄 ale on z dziadkami i ojcem świetnie się bawili i nawet nie zauważył zbytnio mojej nieobecności 🫣🤣


    Dostałam telefon z kliniki,że nie wyszedł mi jeden z wymazów. Muszę powtórzyć badanie. Lab nie mógł wyizolować komórek do badania i na wyniku mam napisane " materiał nie diagnostyczny" 🤔🫣
    Wiecznie coś... A muszę zdarzyć przed nowym cyklem, jeżeli mamy transferować.
    Miała może któraś z was taki przypadek? Dodam ,że robiłam wszystkie wymazowki razem. A tylko jedna nie wyszła 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca, 07:47

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8186 8058

    Wysłany: 11 marca, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Absolutnie nie myśl w tych kategoriach. Jesteś tam by tobie pomogli. Dziecko jest pod opieką. Nic jej nie będzie.
    Ale wiem jak to jest. Gdy mój mały miał 1,5 roku miałam operację. I też musiałam go zostawić na 4 długie dni 🙄 ale on z dziadkami i ojcem świetnie się bawili i nawet nie zauważył zbytnio mojej nieobecności 🫣🤣

    Często to nam trudniej zostawić dzieci nim im bez nas 😉.
    Pauuulaa, jak tam u Was?

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5638 4527

    Wysłany: 11 marca, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Często to nam trudniej zostawić dzieci nim im bez nas 😉.
    Pauuulaa, jak tam u Was?
    Otóż to. 😂😂 Nasze dzieci bez nas sobie dobrze radzą. Tylko to my takie matki - helikopterki 😂 chociaż już się sama muszę pilnować i dawać dziecku swobodę i okazje do porażek. Choć czasami ciężko się na to patrzy ,no ale trzeba, by się nauczył.

    A ja szykuje się do transferu. Jestem już po tej korekcie. Macica po zabiegu wygląda bardzo ladnie- bez Stanów zapalnych. Wynik hist-pat. również wyszedł dobry. Aktualnie czekam na nowy cykl. I zaczynam tradycyjnie już estrofemem i acardem. No i wczoraj ta niespodzianka z wynikiem.

    Cynamonka, kluseczka88 lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 591

    Wysłany: 11 marca, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, ja miewałam takie dni, że fantazjowałam o szpitalu, że byłoby fajnie dzień albo dwa leżeć i nie mieć nad niczym kontroli 🤣🤡 my zostawiamy czasem synka z jedną albo druga babcią na noc, byliśmy też w górach na weekend bez dziecka i w tamte lato na festiwalu, ale wiecie, organizacja tego wszystkiego, szykowanie posiłków z wyprzedzeniem trochę trudu kosztowało, no i lekuchne wyrzuty sumienia, że my się tu bawimy, a babcie nocki zarywają... Szpital to jedyne miejsce, gdzie naprawdę NIE MOŻNA mieć wyrzutów sumienia 😆 więc Kuleczko ciesz się, że tobą się ktoś opiekuje tym razem i że jestes w szpitalu z tak pięknego powodu jak paskudne mdłości ciążowe 🤪 tak jak dziewczyny piszą, dzieci sobie bez nas całkiem nieźle radzą 💪🏼

    aganieszkam, Pauuulaa lubią tę wiadomość

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 11 marca, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie krawienie sie rozkręciło, odstawiam proga i od jutra estrofem. Także jak dobrze pójdzie transfer w marcu może sie jeszcze odbyć.

    Jadę właśnie zawieźć podanie do przedszkola, jestem przerażona zmianą żłobka na przedszkole...młody chodzi od skończonego roku do klubu malucha i wciąż rano ciężko go ogarnąć, płacze że nie chce iść mimo że lubi tam przebywać - jak już go oddam i znikam z pola widzenia - wszystko jest ok. Obawiam się zmiany, że będzie jeszcze gorzej...no ale to dopiero od września

    Paula24 lubi tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5638 4527

    Wysłany: 11 marca, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    U mnie krawienie sie rozkręciło, odstawiam proga i od jutra estrofem. Także jak dobrze pójdzie transfer w marcu może sie jeszcze odbyć.

    Jadę właśnie zawieźć podanie do przedszkola, jestem przerażona zmianą żłobka na przedszkole...młody chodzi od skończonego roku do klubu malucha i wciąż rano ciężko go ogarnąć, płacze że nie chce iść mimo że lubi tam przebywać - jak już go oddam i znikam z pola widzenia - wszystko jest ok. Obawiam się zmiany, że będzie jeszcze gorzej...no ale to dopiero od września
    Mój od września poszedł jako 2,5 latek i radzi sobie. Czasami lepiej czasami gorzej. Czasami poplakuje z rana. No ale ... Ja odżyłam i z perspektywy czasu bardzo dobrze ,że poszedł rok szybciej. Jest bardzo ogarnięty. Rozwinął się, a ja mogłam wrócić do pracy ,choć na 7/8 etatu. Kontakt z doroslymi ludźmi oraz sprawy nie tylko dzieciowe na głowie ,dobrze mi zrobiły. To była dobra decyzja.

    A teraz mamy niespodziankę ,bo w naszym przedszkolu nie będzie rekrutacji. 3-latki mają zagwarantowane miejsce w innej placówce. Przedszkole idzie do likwidacji. ,więc we wrześniu zaś adaptacja nas czeka 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca, 10:12

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1363 1323

    Wysłany: 11 marca, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za Wasze słowa wsparcia ❤️ wczoraj jak dostałam te 3 duże kroplówki to już się lepiej czułam. Wyniki wszystkie w normie więc już mnie wypisują do domu. Najważniejsze że ciąża żywa. Zostawili mnie w szpitalu wlasnie z obawy że może być obumarcie płodu.
    Miałam robione USG dwa razy i pierwszy lekarz długo szukał ale wszystko było ok. Serduszko mocno bije. Na dodatek jest kilka dni do przodu bo według USG 7 tydzien a wczoraj dopiero 6+3 bylo

    Córka chyba wyczuła że mnie nie ma bo tak jak chodzi spać o 20 tak wczoraj szalała do 23 a i tak obudziła się o 5:30. Największe wyrzuty sumienia mam takie że wczoraj jak wyjeżdżałam to się z nią nawet nie pozegnalam bo liczyłam na to że wroce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca, 10:21

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 11 marca, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej melduje się po wizycie, dostałam od dziś antykoncepcję na wyciszenie do 18 marca, a od 20 marca zaczynam zastrzyki 💉🤞 także punkcja przed świętami 🫣🙏

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 11 marca, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    U mnie krawienie sie rozkręciło, odstawiam proga i od jutra estrofem. Także jak dobrze pójdzie transfer w marcu może sie jeszcze odbyć.

    Jadę właśnie zawieźć podanie do przedszkola, jestem przerażona zmianą żłobka na przedszkole...młody chodzi od skończonego roku do klubu malucha i wciąż rano ciężko go ogarnąć, płacze że nie chce iść mimo że lubi tam przebywać - jak już go oddam i znikam z pola widzenia - wszystko jest ok. Obawiam się zmiany, że będzie jeszcze gorzej...no ale to dopiero od września
    U nas też zacznie się przedszkole, wnioski składa się od przyszłego tygodnia, mam nadzieję że przyjmą go do naszego miejscowego, że nie będę musiała go daleko wozić 🙂

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 11 marca, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Dziękuję za Wasze słowa wsparcia ❤️ wczoraj jak dostałam te 3 duże kroplówki to już się lepiej czułam. Wyniki wszystkie w normie więc już mnie wypisują do domu. Najważniejsze że ciąża żywa. Zostawili mnie w szpitalu wlasnie z obawy że może być obumarcie płodu.
    Miałam robione USG dwa razy i pierwszy lekarz długo szukał ale wszystko było ok. Serduszko mocno bije. Na dodatek jest kilka dni do przodu bo według USG 7 tydzien a wczoraj dopiero 6+3 bylo

    Córka chyba wyczuła że mnie nie ma bo tak jak chodzi spać o 20 tak wczoraj szalała do 23 a i tak obudziła się o 5:30. Największe wyrzuty sumienia mam takie że wczoraj jak wyjeżdżałam to się z nią nawet nie pozegnalam bo liczyłam na to że wroce
    Nie przejmuj się, ale pierwsze koty za płoty. Jak pójdziesz rodzić to kilka dni Cię nie będzie 😉
    Super, że już Ci lepiej i możesz iść do domu!

    Kulka413 lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 11 marca, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Nie przejmuj się, ale pierwsze koty za płoty. Jak pójdziesz rodzić to kilka dni Cię nie będzie 😉
    Super, że już Ci lepiej i możesz iść do domu!
    To prawda - pierwsza noc poza domem najgorsza, potem już łatwiej.
    Ja mam na koncie dwie dłuższe niobeności po 3 noce - jedna spowodowana szpitalem, druga wyjazdem integracyjnym z pracy. Chłopaki dali radę, przeżyli :)

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 11 marca, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Hej melduje się po wizycie, dostałam od dziś antykoncepcję na wyciszenie do 18 marca, a od 20 marca zaczynam zastrzyki 💉🤞 także punkcja przed świętami 🫣🙏
    No i pięknie, to będzie dobry czas na wykluwanie się jajeczek. Trzymam kciuki za udaną stymulację

    Paula24 lubi tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 11 marca, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Mój od września poszedł jako 2,5 latek i radzi sobie. Czasami lepiej czasami gorzej. Czasami poplakuje z rana. No ale ... Ja odżyłam i z perspektywy czasu bardzo dobrze ,że poszedł rok szybciej. Jest bardzo ogarnięty. Rozwinął się, a ja mogłam wrócić do pracy ,choć na 7/8 etatu. Kontakt z doroslymi ludźmi oraz sprawy nie tylko dzieciowe na głowie ,dobrze mi zrobiły. To była dobra decyzja.

    A teraz mamy niespodziankę ,bo w naszym przedszkolu nie będzie rekrutacji. 3-latki mają zagwarantowane miejsce w innej placówce. Przedszkole idzie do likwidacji. ,więc we wrześniu zaś adaptacja nas czeka 🫣
    oj, to współczuję nadchodzących zmian. Ale może to będzie zmiana na lepsze.
    Potwierdzam, ja też odżyłam jak wróciłam do pracy a młody poszedł do żlobka. Nie lubię siedzieć z dzieckiem w domu 24h

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 11 marca, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    No i pięknie, to będzie dobry czas na wykluwanie się jajeczek. Trzymam kciuki za udaną stymulację
    No tak, w sumie dopiero Ty mi uświadomiłas teraz że Wielkanoc i jajka 😅🤣

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
‹‹ 1088 1089 1090 1091 1092 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ