Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • Hejsunny Autorytet
    Postów: 562 354

    Wysłany: 30 kwietnia, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jestem nowa na tym wątku i mam nadzieję, że nie będzie nietaktem jeśli zapytam o to kiedy pojawiła sie u was miesiączka po nieudanym transferze?

    Starania od: lipiec 2021
    Niepłodność idiopatyczna

    18.12.2023 - IUI 1 -> ✖️
    16.01.2024 - IUI 2 -> ✖️

    09.08.2024 - punkcja -> 12 🥚-> 11 dojrzałych -> 6 zarodków (+5❄️oocytów)
    3x 4AA ❄️, 2x 4AB ❄️, 1x 4BB ❄️
    ———————————————
    09.09.2024 - FET ❄️ 4AA
    7dpt: beta 75,3, prog. 40,80 | 9dpt: beta 185, prog. 72,6 |11 dpt: beta 462 |25 dpt: 3,98 mm 💓
    05.2025 - SN. 39+6 👶

    event.png
    ———————————————
    04.2026 - FET ❄️ 4AA ✖️
    05.2026 - FET ❄️ 4AA ✖️
    08.2026 ⏳
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 30 kwietnia, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejsunny wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jestem nowa na tym wątku i mam nadzieję, że nie będzie nietaktem jeśli zapytam o to kiedy pojawiła sie u was miesiączka po nieudanym transferze?
    Na cyklu sztucznym - dwa dni po odstawieniu proga

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Hejsunny Autorytet
    Postów: 562 354

    Wysłany: 30 kwietnia, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Na cyklu sztucznym - dwa dni po odstawieniu proga

    Dzięki. Ja nie odstawiłam, a chyba dostałam 🫣 nawet nie dotrwałam do zrobienia bety dla kliniki. Zrobiłam dzisiaj betę dla pewności, ale no nie wydaje mi się, że coś z tego będzie 🙃

    Starania od: lipiec 2021
    Niepłodność idiopatyczna

    18.12.2023 - IUI 1 -> ✖️
    16.01.2024 - IUI 2 -> ✖️

    09.08.2024 - punkcja -> 12 🥚-> 11 dojrzałych -> 6 zarodków (+5❄️oocytów)
    3x 4AA ❄️, 2x 4AB ❄️, 1x 4BB ❄️
    ———————————————
    09.09.2024 - FET ❄️ 4AA
    7dpt: beta 75,3, prog. 40,80 | 9dpt: beta 185, prog. 72,6 |11 dpt: beta 462 |25 dpt: 3,98 mm 💓
    05.2025 - SN. 39+6 👶

    event.png
    ———————————————
    04.2026 - FET ❄️ 4AA ✖️
    05.2026 - FET ❄️ 4AA ✖️
    08.2026 ⏳
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 30 kwietnia, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejsunny wrote:
    Dzięki. Ja nie odstawiłam, a chyba dostałam 🫣 nawet nie dotrwałam do zrobienia bety dla kliniki. Zrobiłam dzisiaj betę dla pewności, ale no nie wydaje mi się, że coś z tego będzie 🙃
    Nie powinnaś dostać na sztucznym, chyba że masz za mało progesteronu. Który to dzień po transferze? To duże krwawienie czy raczej plamienie?

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Hejsunny Autorytet
    Postów: 562 354

    Wysłany: 30 kwietnia, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Nie powinnaś dostać na sztucznym, chyba że masz za mało progesteronu. Który to dzień po transferze? To duże krwawienie czy raczej plamienie?

    O matko, z tego wszystkiego nie doczytałam HopeHope o sztucznym 🤣 oczywiście na naturalnym.
    22.04 miałam, czyli 8 dzień i dla mnie to rozwijająca się miesiączka. Przepraszam, za zamieszanie.

    Starania od: lipiec 2021
    Niepłodność idiopatyczna

    18.12.2023 - IUI 1 -> ✖️
    16.01.2024 - IUI 2 -> ✖️

    09.08.2024 - punkcja -> 12 🥚-> 11 dojrzałych -> 6 zarodków (+5❄️oocytów)
    3x 4AA ❄️, 2x 4AB ❄️, 1x 4BB ❄️
    ———————————————
    09.09.2024 - FET ❄️ 4AA
    7dpt: beta 75,3, prog. 40,80 | 9dpt: beta 185, prog. 72,6 |11 dpt: beta 462 |25 dpt: 3,98 mm 💓
    05.2025 - SN. 39+6 👶

    event.png
    ———————————————
    04.2026 - FET ❄️ 4AA ✖️
    05.2026 - FET ❄️ 4AA ✖️
    08.2026 ⏳
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejsunny wrote:
    O matko, z tego wszystkiego nie doczytałam HopeHope o sztucznym 🤣 oczywiście na naturalnym.
    22.04 miałam, czyli 8 dzień i dla mnie to rozwijająca się miesiączka. Przepraszam, za zamieszanie.
    W takim razie przykro mi że się nie udało. Masz jeszcze mrozaki?

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Hejsunny Autorytet
    Postów: 562 354

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    W takim razie przykro mi że się nie udało. Masz jeszcze mrozaki?

    Tak, 4 🙃

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    Starania od: lipiec 2021
    Niepłodność idiopatyczna

    18.12.2023 - IUI 1 -> ✖️
    16.01.2024 - IUI 2 -> ✖️

    09.08.2024 - punkcja -> 12 🥚-> 11 dojrzałych -> 6 zarodków (+5❄️oocytów)
    3x 4AA ❄️, 2x 4AB ❄️, 1x 4BB ❄️
    ———————————————
    09.09.2024 - FET ❄️ 4AA
    7dpt: beta 75,3, prog. 40,80 | 9dpt: beta 185, prog. 72,6 |11 dpt: beta 462 |25 dpt: 3,98 mm 💓
    05.2025 - SN. 39+6 👶

    event.png
    ———————————————
    04.2026 - FET ❄️ 4AA ✖️
    05.2026 - FET ❄️ 4AA ✖️
    08.2026 ⏳
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 30 kwietnia, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 7dpt beta 10,1... śmierdzi biochemem. Kurczę pomału tracę już chęci i siły do dalszej walki....

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    U mnie 7dpt beta 10,1... śmierdzi biochemem. Kurczę pomału tracę już chęci i siły do dalszej walki....
    Rzeczywiście niska, ale do powtórki. Różnie bywa.

    HopeHope lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8185 8058

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    U mnie 7dpt beta 10,1... śmierdzi biochemem. Kurczę pomału tracę już chęci i siły do dalszej walki....

    Tak wygląda, ale zawsze warto przyrost zrobić, może to mały leniuszek... ✊️ powtórz betę, bo ta jedna nic nie przesadza...

    HopeHope lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę ale dopiero w poniedziałek, przez majówkę wszystkie laby zamknięte..

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 30 kwietnia, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    U mnie 7dpt beta 10,1... śmierdzi biochemem. Kurczę pomału tracę już chęci i siły do dalszej walki....
    Ja 8dpt mialam bete 30,2 . Coreczka leniuszek ,ale później pięknie przyrastało. Życzę Tobie tego samego ,aby beta okazała sie przy następnym pomiarze zdecydowanie wyzsza 💪🍀☝️🥰
    Nadzieję trzeba mieć do końca 🥰

    HopeHope lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4526

    Wysłany: 30 kwietnia, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    U mnie 7dpt beta 10,1... śmierdzi biochemem. Kurczę pomału tracę już chęci i siły do dalszej walki....
    Kochana koniecznie powtórz. Może leniuszek. Trzymam za was kciuki 🤞🍀

    HopeHope lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 30 kwietnia, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejsunny wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jestem nowa na tym wątku i mam nadzieję, że nie będzie nietaktem jeśli zapytam o to kiedy pojawiła sie u was miesiączka po nieudanym transferze?

    Ja miałam raz chyba 7 dpt mimo brania proga na cyklu naturalnym.

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 30 kwietnia, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    U mnie 7dpt beta 10,1... śmierdzi biochemem. Kurczę pomału tracę już chęci i siły do dalszej walki....

    Nisko, ale powtórka prawdę powie czy to mały leniuszek czy biochem.

    U mnie stymulacja się przeciąga i mam już dość...

    HopeHope lubi tę wiadomość

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 30 kwietnia, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Nisko, ale powtórka prawdę powie czy to mały leniuszek czy biochem.

    U mnie stymulacja się przeciąga i mam już dość...
    U mnie też długo trwała stymulacja, plus przed stymulacją miałam zastrzyki na wyciszenie jajników i ponad miesiąc się kułam do punkcji 🙈 ale warto było 😊

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Hejsunny Autorytet
    Postów: 562 354

    Wysłany: 30 kwietnia, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Ja miałam raz chyba 7 dpt mimo brania proga na cyklu naturalnym.

    Czyli tak jak u mnie. Wczoraj przed spaniem miałam jakieś plamienia, ale dzisiaj już nie było wątpliwości.
    Już potwierdzone - beta > 0,2.

    No nic, umówiłam się na kolejną wizytę.

    Starania od: lipiec 2021
    Niepłodność idiopatyczna

    18.12.2023 - IUI 1 -> ✖️
    16.01.2024 - IUI 2 -> ✖️

    09.08.2024 - punkcja -> 12 🥚-> 11 dojrzałych -> 6 zarodków (+5❄️oocytów)
    3x 4AA ❄️, 2x 4AB ❄️, 1x 4BB ❄️
    ———————————————
    09.09.2024 - FET ❄️ 4AA
    7dpt: beta 75,3, prog. 40,80 | 9dpt: beta 185, prog. 72,6 |11 dpt: beta 462 |25 dpt: 3,98 mm 💓
    05.2025 - SN. 39+6 👶

    event.png
    ———————————————
    04.2026 - FET ❄️ 4AA ✖️
    05.2026 - FET ❄️ 4AA ✖️
    08.2026 ⏳
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 2 maja, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejsunny wrote:
    Czyli tak jak u mnie. Wczoraj przed spaniem miałam jakieś plamienia, ale dzisiaj już nie było wątpliwości.
    Już potwierdzone - beta > 0,2.

    No nic, umówiłam się na kolejną wizytę.
    Przykro mi 😥

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 3 maja, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejsunny wrote:
    Dzięki. Ja nie odstawiłam, a chyba dostałam 🫣 nawet nie dotrwałam do zrobienia bety dla kliniki. Zrobiłam dzisiaj betę dla pewności, ale no nie wydaje mi się, że coś z tego będzie 🙃

    Ja kiedyś też tak miałam. Że zanim odstawiłam pojawiło się plamienie a jak tylko pominęłam pierwszą dawkę to jakby tamą pękła…

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 3 maja, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    U mnie 7dpt beta 10,1... śmierdzi biochemem. Kurczę pomału tracę już chęci i siły do dalszej walki....

    I tak trzeba sprawdzić za 2 dni. Nie takie historie się zdarzały :)

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
‹‹ 1102 1103 1104 1105 1106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ