Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 3 maja, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie nie było, wpadłam bo dotarł News o ciąży Agi. Przykro mi że niestety stres Cię nie omija :( wierzę że będzie jednak dobrze. W razie czego nie mogą ci pasera założyć?

    Jak zawsze sporo się tu dzieje. Za wszystkie trzymam mocno kciuki! ✊✊🤞🤞

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 3 maja, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    Dawno mnie nie było, wpadłam bo dotarł News o ciąży Agi. Przykro mi że niestety stres Cię nie omija :( wierzę że będzie jednak dobrze. W razie czego nie mogą ci pasera założyć?

    Jak zawsze sporo się tu dzieje. Za wszystkie trzymam mocno kciuki! ✊✊🤞🤞

    Jutro mam kontrolę. Mogliby założyć szew ratunkowy, jeśli szyjka będzie lecieć, ale przez krwiaka nie mogą. Mam nadzieję, że z tą szyjką to był błąd pomiaru.
    Oczywiście jakbym zakładała jednak szew to nie jadę na Ujastek bo tak znowu mnie zleją, jak ostatnio 🙄 tam pojadę tylko do porodu, bo najbliżej i z porodówką mam dobre wspomnienia.

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 4 maja, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Jutro mam kontrolę. Mogliby założyć szew ratunkowy, jeśli szyjka będzie lecieć, ale przez krwiaka nie mogą. Mam nadzieję, że z tą szyjką to był błąd pomiaru.
    Oczywiście jakbym zakładała jednak szew to nie jadę na Ujastek bo tak znowu mnie zleją, jak ostatnio 🙄 tam pojadę tylko do porodu, bo najbliżej i z porodówką mam dobre wspomnienia.

    No to czekam na aktualizacje. Mi z Iga od 24 tc szyjka się skracała i ostatecznie poród był wywoływany więc może okaże się to tylko taki straszak. Będę trzymać niezmiennie kciuki!

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4526

    Wysłany: 4 maja, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszkam trzymam kciuki za was🤞🍀 czekam też na aktualizację...

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 4 maja, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dziewczyny. Jestem po drugiej punkcji, trzymajcie kciuki, żeby był tu masz kolejny maluch...

    Kulka413, kluseczka88, Pauuulaa, aganieszkam, Agulek24, Makt lubią tę wiadomość

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8185 8058

    Wysłany: 4 maja, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Dzień dobry, dziewczyny. Jestem po drugiej punkcji, trzymajcie kciuki, żeby był tu masz kolejny maluch...
    Trzymamy nieustannie 😘✊️✊️

    Malowana87 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 4 maja, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Ja też i też z problemami więc nawet nie chce mi się uzewnętrzniać...

    A jakie u Ciebie problemy? O ile chcesz pisać oczywiście

    Czekam na kolposkopię i później wyniki histopatu bo mam hpv 16 i jakieś zmiany na szyjce. A jak u Ciebie?
    U mnie miał być teraz długi protokół a wszystko wstrzymane. Jutro będę w klinice to może dowiem się jakiś konkretów.
    2 miesiące walczyłam z torbielami na jajnikach i w końcu jest czysto to teraz przyszedł strach, że ma się raka.
    Ledwo na początku roku biegałam na mammografię bo z piersiami też nie jest dobrze.
    No dramat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 11:41

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 4 maja, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Jutro mam kontrolę. Mogliby założyć szew ratunkowy, jeśli szyjka będzie lecieć, ale przez krwiaka nie mogą. Mam nadzieję, że z tą szyjką to był błąd pomiaru.
    Oczywiście jakbym zakładała jednak szew to nie jadę na Ujastek bo tak znowu mnie zleją, jak ostatnio 🙄 tam pojadę tylko do porodu, bo najbliżej i z porodówką mam dobre wspomnienia.

    Aga mi się szyjka w ciąży wróciła między wizytami z 4 cm na 1,3 cm.
    Do tego doszły skurcze. Ogólnie miałam wszystkie objawy porodu. Byłam. W. 23 TC.

    Tydzień leżałam na magnezie ale to były końskie dawki, takie, że zmierzały mnie z nóg. Pompa była cały czas, co 4h dostawałam nowa kroplówkę, do tego pomiędzy badanie krwi bo chyba musieli sprawdzać poziom tego magnezu.
    Dostałam też kilka pomp atosibanu na wyciszenie macicy. Później antybiotyki, pełna seria.
    Wyszłam po 20 dniach.
    Miałam założony pessar też że względu na krwiaki.
    Położone mówiły żeby w ogóle brzucha nie dotykać, że takie głaskanie czy nawet kładzenie w kółko ręki może spowodować skurcze.
    Leżałam 5 miesięcy z dupa do góry bo mi dziecko wstawiło sie już w kanał i rozszerzało szyjkę. Wstawałam tylko siku.
    Wiem, że mając dzieci to raczej niemożliwe ale staraj się dużo leżeć, odpoczywać, ten magnez to powinni Cię lepiej zabezpieczyć w szpitalu ale chociaż suplementuj. W dużych dawkach.

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4526

    Wysłany: 4 maja, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Czekam na kolposkopię i później wyniki histopatu bo mam hpv 16 i jakieś zmiany na szyjce. A jak u Ciebie?
    U mnie miał być teraz długi protokół a wszystko wstrzymane. Jutro będę w klinice to może dowiem się jakiś konkretów.
    2 miesiące walczyłam z torbielami na jajnikach i w końcu jest czysto to teraz przyszedł strach, że ma się raka.
    Ledwo na początku roku biegałam na mammografię bo z piersiami też nie jest dobrze.
    No dramat
    Ojjj, przykro mi 😔 wiem co przeżywasz,bo też miałam zmiany hsil (3cin) z kryptowaniem. I też spowodował to hpv16. Jeżeli chcesz mogę dać ci kontakt do lekarza u którego wszystko zrobiłam. W ciągu 3-4 miesięcy. A 3 miesiące po zabiegu usunięcia zmian byłam już w ciąży z synem. Kontakt dostałam od lekarza z naszej kliniki 😉

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 4 maja, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Czekam na kolposkopię i później wyniki histopatu bo mam hpv 16 i jakieś zmiany na szyjce. A jak u Ciebie?
    U mnie miał być teraz długi protokół a wszystko wstrzymane. Jutro będę w klinice to może dowiem się jakiś konkretów.
    2 miesiące walczyłam z torbielami na jajnikach i w końcu jest czysto to teraz przyszedł strach, że ma się raka.
    Ledwo na początku roku biegałam na mammografię bo z piersiami też nie jest dobrze.
    No dramat

    Oj, faktycznie mocno pod górkę. My czekamy co nam wyjdzie z tej stymulacji. Pobrane tylko 4 komórki.

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 4 maja, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w porządku, szyjka się ładnie wydłużyła. Leki działają. Krwiak jest, ale on będzie długo się wchłaniał. Ogólnie sytuacja wygląda znacznie lepiej niż tydzień temu.

    Pauuulaa, frezja87, Agulek24, Malowana87, AsiaiHelenka, Makt lubią tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 4 maja, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Agnieszkam trzymam kciuki za was🤞🍀 czekam też na aktualizację...
    Dziękuję za wsparcie 😊

    Jak się czujesz Paula?

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 4 maja, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Czekam na kolposkopię i później wyniki histopatu bo mam hpv 16 i jakieś zmiany na szyjce. A jak u Ciebie?
    U mnie miał być teraz długi protokół a wszystko wstrzymane. Jutro będę w klinice to może dowiem się jakiś konkretów.
    2 miesiące walczyłam z torbielami na jajnikach i w końcu jest czysto to teraz przyszedł strach, że ma się raka.
    Ledwo na początku roku biegałam na mammografię bo z piersiami też nie jest dobrze.
    No dramat
    Współczuję 😥 trzymam kciuki za dobre wyniki 🍀

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 4 maja, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Aga mi się szyjka w ciąży wróciła między wizytami z 4 cm na 1,3 cm.
    Do tego doszły skurcze. Ogólnie miałam wszystkie objawy porodu. Byłam. W. 23 TC.

    Tydzień leżałam na magnezie ale to były końskie dawki, takie, że zmierzały mnie z nóg. Pompa była cały czas, co 4h dostawałam nowa kroplówkę, do tego pomiędzy badanie krwi bo chyba musieli sprawdzać poziom tego magnezu.
    Dostałam też kilka pomp atosibanu na wyciszenie macicy. Później antybiotyki, pełna seria.
    Wyszłam po 20 dniach.
    Miałam założony pessar też że względu na krwiaki.
    Położone mówiły żeby w ogóle brzucha nie dotykać, że takie głaskanie czy nawet kładzenie w kółko ręki może spowodować skurcze.
    Leżałam 5 miesięcy z dupa do góry bo mi dziecko wstawiło sie już w kanał i rozszerzało szyjkę. Wstawałam tylko siku.
    Wiem, że mając dzieci to raczej niemożliwe ale staraj się dużo leżeć, odpoczywać, ten magnez to powinni Cię lepiej zabezpieczyć w szpitalu ale chociaż suplementuj. W dużych dawkach.
    Byłam w szpitalu na IP po kroplówkę z magnezu, to powiedzieli, że zmieniły się wytyczne i ten magnez nic nie da. Jak poronie to nic nie zrobią 🙃 i wysłali mnie do domu z informacją, że za niska ciąża, żeby ratować...
    Na razie jest ok, będę się dalej oszczędzać.
    Niestety brzuch mi się często stawia, więc muszę pilnować tej suplementacji magnezu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 18:28

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8185 8058

    Wysłany: 4 maja, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    U mnie w porządku, szyjka się ładnie wydłużyła. Leki działają. Krwiak jest, ale on będzie długo się wchłaniał. Ogólnie sytuacja wygląda znacznie lepiej niż tydzień temu.
    I to są dobre informacje 🥰 cudownie, oszczędzaj się dalej i wszystko będzie dobrze 🫂😘

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4526

    Wysłany: 4 maja, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    U mnie w porządku, szyjka się ładnie wydłużyła. Leki działają. Krwiak jest, ale on będzie długo się wchłaniał. Ogólnie sytuacja wygląda znacznie lepiej niż tydzień temu.
    Super, 👍

    A u mnie chyba wszystko dobrze. W 10 i 11 dpt miałam lekkie plamienie. Ale póki co jest ok. Beta z dziś 2913 🥹 także wszystko ku dobremu. Jutro mam usg ,więc może w końcu uwierzę jak zobaczę 🫣😂 póki coz nie dociera. Z. Objawów to nie mam co narzekać, choć wogule nie mam energii. Brak mi siły na wszystko. Czasami mnie zemdli, czasami zakręci się w głowie. Jakaś awersja do jedzenia mnie dopadła. Nooo i piersi. Piersi to u mnie niemal radary na ciążę. Przy każdej bolą jak szalone...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 19:34

    aganieszkam, Malowana87, Makt lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8185 8058

    Wysłany: 4 maja, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 2 razy, za pierwszym razem z krwią, już byłam pewna że jest po wszystkim 🫣 ale wtedy usłyszałam że krwawienia czy plamienia na tym etapie ciąży to 50% ciąż po transferach.. Ja byłam wtedy w 4tej na tym etapie i w żadnej wcześniej nie miałam...
    Brak energii to chyba też główny objaw, leki też robią swoje...
    Trzymam mocno kciuki ✊️😘 I koniecznie daj znać jutro 🥹

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4526

    Wysłany: 4 maja, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Ja miałam 2 razy, za pierwszym razem z krwią, już byłam pewna że jest po wszystkim 🫣 ale wtedy usłyszałam że krwawienia czy plamienia na tym etapie ciąży to 50% ciąż po transferach.. Ja byłam wtedy w 4tej na tym etapie i w żadnej wcześniej nie miałam...
    Brak energii to chyba też główny objaw, leki też robią swoje...
    Trzymam mocno kciuki ✊️😘 I koniecznie daj znać jutro 🥹
    Dzięki. U mnie nie było typowego krwawienia,tylko przy podcieraniu było lekko różowo, a później na wkładce miałam brązowa krew. Nie było tego dużo, ale na tyle sporo ,że się wystraszyłam. 🫣 Myślałam ,że może zaczyna się jakieś większe krwawienie. Ale odpukac- pewnie to jakieś podrażnienia po tabletkach.
    Narazie się nic nie dzieje, jestem z każdej strony zabezpieczona lekami. Magnez 2x1po 500 mg , acard 150, progesteronu łącznie na dobę 1200mg, estrogenu 3x1. Jak w krzyżu zaczyna boleć jak na okres ,to nospa wlatuje. No chyba nic więcej nie mogę zrobić. Oszczędzam się ile się da. W domu robię minimum z minimum ,cięższe rzeczy przejął mąż. Na zwolnieniu jestem od początku.

    A ty jak się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 20:29

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 4 maja, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Super, 👍

    A u mnie chyba wszystko dobrze. W 10 i 11 dpt miałam lekkie plamienie. Ale póki co jest ok. Beta z dziś 2913 🥹 także wszystko ku dobremu. Jutro mam usg ,więc może w końcu uwierzę jak zobaczę 🫣😂 póki coz nie dociera. Z. Objawów to nie mam co narzekać, choć wogule nie mam energii. Brak mi siły na wszystko. Czasami mnie zemdli, czasami zakręci się w głowie. Jakaś awersja do jedzenia mnie dopadła. Nooo i piersi. Piersi to u mnie niemal radary na ciążę. Przy każdej bolą jak szalone...
    O, to już jutro, ale zleciało ! Trzymam kciuki 🍀
    U mnie w każdej ciąży na różnych etapach zdarzały się plamienia. W pierwszym trymestrze są dość często . Jeśli progesteron jest dobry to pewnie od implantacji lub podrażnienie 😊

    A skoro bierzesz Acard to tym bardziej możesz plamić. Ja teraz odstawiłam Acard przez te krwotoki 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 21:00

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 4 maja, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dzięki. U mnie nie było typowego krwawienia,tylko przy podcieraniu było lekko różowo, a później na wkładce miałam brązowa krew. Nie było tego dużo, ale na tyle sporo ,że się wystraszyłam. 🫣 Myślałam ,że może zaczyna się jakieś większe krwawienie. Ale odpukac- pewnie to jakieś podrażnienia po tabletkach.
    Narazie się nic nie dzieje, jestem z każdej strony zabezpieczona lekami. Magnez 2x1po 500 mg , acard 150, progesteronu łącznie na dobę 1200mg, estrogenu 3x1. Jak w krzyżu zaczyna boleć jak na okres ,to nospa wlatuje. No chyba nic więcej nie mogę zrobić. Oszczędzam się ile się da. W domu robię minimum z minimum ,cięższe rzeczy przejął mąż. Na zwolnieniu jestem od początku.

    A ty jak się czujesz?
    To masz Końskie dawki leków, także jesteś zabezpieczona 😊

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
‹‹ 1103 1104 1105 1106 1107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ