X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka rowniez kciukam za transfer:) a powiedzcie mi bo mam chyba kolejne powiklanie po ovulastanie...hemoroidy...pierwszy raz w zyciu od 27 lat... czy to mozliwe ze od tych antykow? Ktoras tak miala?

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm... kurcze, ale zeby od antykow? nie wydaje mi sie, a wczesniej nie mialas zaparc itd?

    a ja mam problem, nie moge resztki menopuru z ampulki wydobyc, a leku mam na styk. Bo jak przechylam ampulke zeby nabrac, lek sie rozchodzi na boki za gumowa otoczke, za cholere nie moge tego pobrac. Nie wiem co teraz z tym zrobic :/ zostala mi ampulka 600 j, z czego 150 dzis z niej juz pobralam, a zostalo mi do pobrania jeszcze 2 x 225, ja nie wiem jak ja to zrobie, bo tu tez resztka zostanie ktorej tez nie bede mogla pobrac. Boze... czemu zawsze cos :/ dr mogla mi przepisac kolejne opakowanie 1200 j to bym nie miala tego problemu, a tak teraz nie zasne, bo bede rozkminiac jak to pbrac strzykawka :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2015, 22:40

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka kciuki daj nam znać jak poszło

    Ania255 jeszcze cię zadziwią te twoje jaja, Ty to chyba już wyczerpałaś limit pecha na to ivf i teraz to już musi być tylko lepiej.

    Co do amh to szału nie ma 1,7 ;)

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • magda25 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja juz jestem zakwalifikowana na refundacje w Invimedzie we Wroclawiu.Chcialam sie dowiedziec czy ktoras z was moze podchodzi lub podchodzila w Invimedzie??Jesli tak to do kogo i jakie macie opinie na temat kliniki??

    Anuszka lubi tę wiadomość

  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I stało się, dzisiaj z godzinę temu zadzwonili z kliniki odwołać transfer :( Niestety zarodki były za słabe :( I znowu jestem w punkcie zerowym. Ehh znowu wszystko od nowa :(

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    I stało się, dzisiaj z godzinę temu zadzwonili z kliniki odwołać transfer :( Niestety zarodki były za słabe :( I znowu jestem w punkcie zerowym. Ehh znowu wszystko od nowa :(

    o zesz cholera - Aneczkaa99 :( smutno mi... przytulam z calego serca kochana <3

    pisalas, ze mialas 15 pecherzykow, a ile z nich bylo na poczatku, po pobraniu dojrzalych?

    eh porabane to wszystko, te IVF to taka loteria, ze masakra, czlowiek cale zycie wywraca do gory nogami, zeby osiagnac zamierzony cel, a na koniec sie okazuje, ze nic z tego... wspieram <3 <3 <3

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko Aneczka, przykro mi strasznie, czemu to wszystko jest tak cholernie niesprawiedliwe

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka tule :(

  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 nie wiem ile bylo dojrzalych. W sumie to nic nie wiem oprocz tego, że nie przezyly. Byly niby dwa ale czy od samego poczatku to nie wiem. Mamy sie umowic na wizyte zeby nam doktor wszystko wyjasnil. Ale ide do J. Do pani doktor nie mam zamiaru nawet. No nic od dzisiaj zaczynam luteine pod jezyk przez 7 dni pozniej czekam na okres i kolejne wizyty w cudownej klinice. Ehh jakos brak mi sil ale jeszcze walcze.

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka brak słów trzymaj się tam kochana :/

    magda25 ja jestem z invimedu z Wrocławia chyba jako jedyna. Chodzę do dr Gizlera w sumie złego słowa powiedzieć nie mogę, lekarz konkretny, z chęcią wyczerpująco odpowiada na pytania, bardzo życzliwy chociaż niektórzy twierdzą że trzyma dystans. A powiedz mi kiedy się zakwalifikowałaś?

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Anna255 nie wiem ile bylo dojrzalych. W sumie to nic nie wiem oprocz tego, że nie przezyly. Byly niby dwa ale czy od samego poczatku to nie wiem. Mamy sie umowic na wizyte zeby nam doktor wszystko wyjasnil. Ale ide do J. Do pani doktor nie mam zamiaru nawet. No nic od dzisiaj zaczynam luteine pod jezyk przez 7 dni pozniej czekam na okres i kolejne wizyty w cudownej klinice. Ehh jakos brak mi sil ale jeszcze walcze.

    a nie myslalas o konsultacji u prof. Łukaszuka? Tak sie zastanawiam, czy np jak u mnie nic sie nie wystymuluje, badz nie dojdzie do transferu - czy czasem do niego na rozmowe sie nie udac... <3 Umow sie szybko w miare mozliwosci, bo niedlugo dr J. ma urlop <3

  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 nie wiem czy prof. by coś pomógł. Dam szansę jeszcze raz J. Jak nie wyjdzie za drugim razem to wtedy pójdę do profesora. Planuję teraz na piątek się umówić na wizytę i podjąć jakieś dalsze kroki. Ciekawe czy będę mieć znowu długi protokół oby nie. Każdy nieudany miesiąc przeżywam jakby to był rok :(

    margo001 niestety często tak jest, że ludzie którzy chcą mieć dziecko i mają do tego warunki to nie mogą mieć a największa patologia, gdzie piją i ćpają to maja całą gromadkę rok po roku.

    Jak rano usłyszałam dzwonek telefonu i mąż powiedział, że dzwoni klinika to już wiedziałam, że chcą odwołać transfer. Nie dałam rady z nimi rozmawiać i mąż rozmawiał. Strasznie jestem zdołowana ale nic nie mogę zrobić. Trzeba dalej walczyć niestety :( Dziękuję za Wasze wsparcie bardzo się przydaje :)

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Anna255 nie wiem czy prof. by coś pomógł. Dam szansę jeszcze raz J. Jak nie wyjdzie za drugim razem to wtedy pójdę do profesora. Planuję teraz na piątek się umówić na wizytę i podjąć jakieś dalsze kroki. Ciekawe czy będę mieć znowu długi protokół oby nie. Każdy nieudany miesiąc przeżywam jakby to był rok :(

    margo001 niestety często tak jest, że ludzie którzy chcą mieć dziecko i mają do tego warunki to nie mogą mieć a największa patologia, gdzie piją i ćpają to maja całą gromadkę rok po roku.

    Jak rano usłyszałam dzwonek telefonu i mąż powiedział, że dzwoni klinika to już wiedziałam, że chcą odwołać transfer. Nie dałam rady z nimi rozmawiać i mąż rozmawiał. Strasznie jestem zdołowana ale nic nie mogę zrobić. Trzeba dalej walczyć niestety :( Dziękuję za Wasze wsparcie bardzo się przydaje :)


    tak jak mowisz kochana apropo tej patologi, az mi sie slabo robi, tymbardziej jak slysze w tv, matka zabila swoje dziecko, matka zostawila dziecko na chodniku na noc i porzucila - no cholera, sa w szpitalach okienka specjalne, gdzie niechciane dziecko mozna zostawic, a jak juz niech te wyrodne matki pisza kartki, bo pozniej jak sie taka matka praw nie zrzeka - jest problem z adopcja...

    sama bym chyba nie potrafila odebrac takiego telefonu, ale dobrze ze twoj byl przy Tobie... <3 mnie zdolowal bardzo fakt, ze menopur slabo na mnie dziala i nic nie rosnie, a co dopiero odwolany transfer :( smutno mi tez, ze wam sie to przytrafilo :(

    sorki, ze tak wiecznie Cie o cos wypytuje, ale czy moglabys jeszcze powiedziec, od jakiej dawki menopuru zaczynalas? 150? bo juz nie pamietam czy pisalas <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 18:54

  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 spoko możesz mnie wypytywać o wszystko z chęcią odpowiem :) Pierwsza dawkę miałam 150j. później następne dwa dni po 75j. a reszta znowu była po 150j. Miejmy nadzieję, że u Ciebie jakieś pęcherzyki urosną i będą w nich komórki. Bo u mnie niby pobrali 15 pęcherzyków a zarodki były tylko dwa prawdopodobnie.

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dzieki za info. Chcialam wiedziec, bo w sumie dr J jest moim prowadza lekarzem i tak sie zastanawialam, czy tez w moim przypadku zaczalby od dawki 150 (bo dr W-O od takiej zaczela). Mysle, ze to ok dawka jak na pierwsza stymulacje z tak wysokim AMH jakie mamy. Ja mam identycznie jak TY, z tym, ze na koniec stymulacji dzis i jutro mam dawke 225 (w srode sie okaze czy to bedzie koniec heh). Moze to je ruszy, ale z drugiej str co z tego, jak bedzie np tak jak u Ciebie, ze tylko 2 sie okaza dobre... ok koniec gdybania, i tak nic juz nie zdzialam, dobrze chociaz, ze jest to forum, czlowiek sie wygada i jest mu lepiej :)

  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 kochana nie martw się na zapas. Czekaj cierpliwie do środy :) ja wychodzę z założenia, żeby trochę mniej poważnie myśleć o tym całym in vitro. Teraz podejdę do niego z rezerwą. Jak się uda to super jak nie to trudno. Teraz byłam pełna nadziei i nie wyszło :(

    Anna255 lubi tę wiadomość

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    I stało się, dzisiaj z godzinę temu zadzwonili z kliniki odwołać transfer :( Niestety zarodki były za słabe :( I znowu jestem w punkcie zerowym. Ehh znowu wszystko od nowa :(


    Współczuje bardzo mi przykro ja też polecam konsultacje u prosesora ale pewnie dr J sam Cię skieruje ...

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam zaświadczenie o 2 latach leczenia :)

    Anna255, margo001 lubią tę wiadomość

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka też myślę, że konsultacja u profesora to dobry pomysł

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • magda25 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko bardzo mi przykro trzymaj sie :) nie zalamuj nsie bo to najgorsze co moze byc, badz silna.

    Anuszka ja pod koniec sierpnia jade po zastrzyki takze juz zaczynam cala stymulacje. Chcialam sie dowiedz czy jestes na refundacj?? Jesli tak to powiedz mi czy placilas za mrozenie zarodkow ? ?

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ