X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W invimedzie wymagają aktualnej cykologii tylko pytanie co to jest aktualna cytologia ;)

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    My do kwalifikacji u W-O musieliśmy mieć AMH, NASIENIE, i ze względu na małą liczbę plemników dodatkowo USG JĄDER I OPIS...
    a ja mam do wyboru albo fsh albo amh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    u mnie nie wymagali... w sumie juz powinnam ja dawno zrobic, bo wczesniej robilam co pol roku, ze wzgledu na nadzerke, a juz grubo ponad rok nie powtarzalam badania :/ nie wiem wlasnie jak to jest, kiedy sie ja robi, skoro teraz nie badali tego w klinice, chyba zaraz zapytam sie dziewczyn na watu IVF, jak to z tym jest <3
    no u mnie zaraz bedzie rok od poprzedniej cytologi i nie wiem czy sie w to bawic przed kwalifikacja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    no u mnie zaraz bedzie rok od poprzedniej cytologi i nie wiem czy sie w to bawic przed kwalifikacja

    ja jak teraz zaciaze - pewnie zleca mi to badanie na poczatku ciazy, a jak nie zajde w ciaze - chyba sie wybiore do lekarza, juz naprawde dlugo nie byla robiona cytologia, a licho nie spi... :/ co prawda jakies pol roku temu wzielam globulki dopochwowe (te same co kiedys mi dr zlecil, jak mialam III gr - albothyl, dobre tez sa galki z propolisem dopochwowe) ale mam nadzieje, ze nic tam zlego sie nie dzieje <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile jest wazne badanie nasienia i fsh do kwalifikacji bo na stronie wyczytałam ze niby 6 miesiecy jest wazne badanie nasienia (my mamy z 20 marca) a fsh mam z 20 kwietnia.

    Wogule ktoras z Was podchodzila do kwalifkacji z fsh? bo mi tak gruszka napisała ze albo fsh albo amh i boje sie zeby mnie z fsh nie odesłala


    a i jeszcze jedno ,podczas wizyty kwalifkacyjnej mialyscie badanie gin i usg?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2015, 18:07

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania 1986 Ty pytasz o invicteczy invimed?

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    ania 1986 Ty pytasz o invicteczy invimed?
    invicta :)

  • Ann84 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja miałam robione amh w lipcu a wpaździerniku2014 byliśmy kwalifikowani przez dr Gruszczyńską do programu MZ. AMH czy FSH nie mogą być starsze niż 3 miesiące. A nasieniogrma nie starszy niż pół roku

  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 na prawdę nie ma się czego bać. Po punkcji będziesz leżeć około godziny w klinice. Dostaniesz rozpiskę leków, liczbę pęcherzyków i termin transferu. Mąż/Partner podpisze papierek, że Cię odbiera, zahaczysz jeszcze tylko o recepcje i możesz jechać do domu. Ja spałam całą drogę do domu (200km) po przyjeździe też się położyłam spać. A teraz jak biorę Luteinę i Estrofem ( oby dwa dopochwowo) boli mnie trochę brzuch i jest napuchnięty.
    Jeżeli chodzisz do pracy to polecam wziąć parę dni wolnego bo ból może nie jest aż taki mocny ale jest dokuczliwy.

    Ania1986 tak do kwalifikacji potrzebna jest aktualna cytologia nie
    starsza niż pół roku, badanie nasienia i AMH. Podczas wizyty kwalifikacyjnej jak i każdej innej są badania usg.

    Alincia nie dziękuję, żeby nie zapeszyć. już czekam z niecierpliwością na transfer mam nadzieje, że zarodki będą całe i zdrowe :)

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Anna255 na prawdę nie ma się czego bać. Po punkcji będziesz leżeć około godziny w klinice. Dostaniesz rozpiskę leków, liczbę pęcherzyków i termin transferu. Mąż/Partner podpisze papierek, że Cię odbiera, zahaczysz jeszcze tylko o recepcje i możesz jechać do domu. Ja spałam całą drogę do domu (200km) po przyjeździe też się położyłam spać. A teraz jak biorę Luteinę i Estrofem ( oby dwa dopochwowo) boli mnie trochę brzuch i jest napuchnięty.
    Jeżeli chodzisz do pracy to polecam wziąć parę dni wolnego bo ból może nie jest aż taki mocny ale jest dokuczliwy.


    balas cos przeciwbolowego np paracetamol? a luteina i estrofem bralas w dzien punkcji czy na drugi dzien dopiero? kciukam :)

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach ta nasza Invicta u każdej jest inaczej :D

    U mnie cytologii nie wymagali przy kwalifikacji, pamiętam, że przy IUI chcieli.
    Amh lub fsh ważne pół roku. Obawiam się, że W-O może chcieć jednak amh bo u mnie już na pierwszej wizycie o tym gadała, że ważne. Usg na wizycie kwalifikacyjnej nie miałam, tylko rozmowa i wypełnianie papierów.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak u W-O jest wazniejsze amh. Badania gin ani usg na wizycie kwalif nie mialam robionego. ANIA LEPIEJ ZROB SOBIE OD RAZU AMH aktualne... bo pewnie i tak Cie odesle a szkoda czasu na czekanie. A najlepiej zarejestruj sie na dzien przed okresem powiedzmy...bo od 2 dc bedziesz musiala zaczsc brac antyki. Ja wlasnie przez to ze bylam 5 dc na kwalifik to misialam przeczekac mc zeby od nowego cyklu brac te nieszczesne antyki ...

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile sie czeka na wynik amh? Kurcze najwyżej luteina cykl przeciagne pare dni aby byc jeszcze bez @ na tego 1 września

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 a u kogo sie kwalifikowalas?

  • magda25 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jestem nowa potrzebuje informacj na temad refundacji we Wroclawiu w Invimedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda25 wrote:
    Witajcie jestem nowa potrzebuje informacj na temad refundacji we Wroclawiu w Invimedzie
    invimed nie ma juz srodkow na kwalifkacje. i prawdopodobnie nawet jak kase znow dostana(styczen 2016) to nie wznowią kwalifkacji bo maja zbyt duzo par

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka <3 ja po wizycie, dzis moj 12 dc, 8 dzien stymulacji - a mi nic nie uroslo. Wkurzylam sie i plakac mi sie chce - tyle klucia i nic nie ruszylo :( nadal mam dawke 150, 2 dni przed wizyta mam brac dawke 225, wizyta kolejna w srode... nie mam juz sil, porabane to wszystko :/ zaczelam stymulacje od 5 dc - moze za pozno? choc lekarz twierdzil, ze to tez dobry czas na rozpoczecie stymulacji...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    hejka <3 ja po wizycie, dzis moj 12 dc, 8 dzien stymulacji - a mi nic nie uroslo. Wkurzylam sie i plakac mi sie chce - tyle klucia i nic nie ruszylo :( nadal mam dawke 150, 2 dni przed wizyta mam brac dawke 225, wizyta kolejna w srode... nie mam juz sil, porabane to wszystko :/ zaczelam stymulacje od 5 dc - moze za pozno? choc lekarz twierdzil, ze to tez dobry czas na rozpoczecie stymulacji...
    tule kochana <3 kurcze troche dziwne ze lakarz po 8 dniach brania takiej dawki bez rezultatu jej nie zwiekszyl od razu mogl chociaz na 175 wejsc

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania255 wiesz, że nie raz już tak było że dziewczyny w 8 dniu miały malutkie pęcherzyki, a kilka dni później wszystko było już dobrze. W-O boi się pewnie hiperki, nie pozostało nic innego jak zaufać i czekać.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Ania255 wiesz, że nie raz już tak było że dziewczyny w 8 dniu miały malutkie pęcherzyki, a kilka dni później wszystko było już dobrze. W-O boi się pewnie hiperki, nie pozostało nic innego jak zaufać i czekać.

    ja sie zalamalam po tym dzisiejszym USG :/ nie wiem, moze i bedzie tak jak mowisz, ale nie licze juz na wiele. Mam dosc juz tego wszystkiego :/

    Mam nadzieje, ze Wam sie powiedzie, kciukam za Was! <3

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ