X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super że dr J nie lubi dawać kwalifikacji to przez niego muszę podchodzić komercyjnie :/ No brawo doktorku brawo :/


    No to dziewczyny powodzenia!

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka powodzenia :)

    Anuszka wiem, że masz za sobą bardzo niefajne przejścia w invikcie ale a nie chcesz jeszcze raz spróbować u W-O?

    A za mną pierwszy zastrzyk z gonapeptylu i o dziwo całkiem przyjemny mam nadzieję, że tak już zostanie.

    Anna255, mysza89 lubią tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    No to super że dr J nie lubi dawać kwalifikacji to przez niego muszę podchodzić komercyjnie :/ No brawo doktorku brawo :/


    No to dziewczyny powodzenia!


    Bo to jeden wielki dupek on tylko tona badań i iui bo kasa....kretyn za**!**
    Do mnie tez na 1 wizycie on bedzie robił test na wrogosc śluzu jak ja k****w ciąży byłam by kase wydębić niech sie zacznie uczyć....i jak nie ma podejścia do par z niepłodnością to żegnam ozięble jeszcze 1 wizyta u niego na której mnie zdołuje nastraszy itd do pisze skarge i zrobie wszystko by go.wywalili z chukiem ....

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Aneczka powodzenia :)

    A za mną pierwszy zastrzyk z gonapeptylu i o dziwo całkiem przyjemny mam nadzieję, że tak już zostanie.

    no oby kochana, bo mi od zastrzykow coraz bardziej brzuch twardnieje i igla sie wydaje byc taka tepa, a brzuch twardy jak beton :/

    no to jak juz po pierwszym kluciu, to mozna powiedziec, ze "zaczelo sie" :)

    Kciukaaaaaam :D

    margo001 lubi tę wiadomość

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vvv008 wrote:
    Bo to jeden wielki dupek on tylko tona badań i iui bo kasa....kretyn za**!**
    Do mnie tez na 1 wizycie on bedzie robił test na wrogosc śluzu jak ja k****w ciąży byłam by kase wydębić niech sie zacznie uczyć....i jak nie ma podejścia do par z niepłodnością to żegnam ozięble jeszcze 1 wizyta u niego na której mnie zdołuje nastraszy itd do pisze skarge i zrobie wszystko by go.wywalili z chukiem ....


    Kiedy następna wizyta? J podejścia do pacjentów nie z tym się zgadzam w 100% Nie ma w nim niestety żadnej empatii czy choćby jakiegoś zrozumienia. Ja zawsze miałam mega stres przed wizytą u niego. W-O też niby dziwna ale z nią jakoś lepiej się dogaduję.

    mysza89 lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Kiedy następna wizyta? J podejścia do pacjentów nie z tym się zgadzam w 100% Nie ma w nim niestety żadnej empatii czy choćby jakiegoś zrozumienia. Ja zawsze miałam mega stres przed wizytą u niego. W-O też niby dziwna ale z nią jakoś lepiej się dogaduję.


    Wizyta 11 rejestrowałam się do dr w o i mam nadzieje ze z nią bedzie a nie z nim ....:(
    W o.robiła mi i punkcje i transfer od niej człowiek usłyszy chociaż głupie powodzenia a od niego wiecznie ze cos nie tak.itd .....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 10:45

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 mam 5 mrozaczków z komercyjnego podejścia mam nadzieję że nie będę musiała przechodzić drugi raz stymulacji a nawet jeżeli będzie taka konieczność to moja noga w invicie nie postanie ;)

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 to wtorek a we wtorki w klinice tylko W-O, będzie dobrze.


    Anuszka to super że tyle mrozaczków, na pewno jest w śród nich ten który zostanie z tobą na 9 miesięcy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 10:51

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 1 września o 19:30 mamy wizyte kwalifikacyjna :) z dr w-o o 19 mamy wizyte normalna zeby sprawdzila czy wszystko w papierach gra, teraz wszystko w rękach mojej ginki..

    margo001 lubi tę wiadomość

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny 1 września o 19:30 mamy wizyte kwalifikacyjna :) z dr w-o o 19 mamy wizyte normalna zeby sprawdzila czy wszystko w papierach gra, teraz wszystko w rękach mojej ginki..


    No to trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło :)

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny 1 września o 19:30 mamy wizyte kwalifikacyjna :) z dr w-o o 19 mamy wizyte normalna zeby sprawdzila czy wszystko w papierach gra, teraz wszystko w rękach mojej ginki..

    Ania - a ty do normalnej gin chodzisz do Gruszczynskiej, tak? Gdzie ona przyjmuje prywatnie we Wrocku i ile u niej wizyta kosztuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Ania - a ty do normalnej gin chodzisz do Gruszczynskiej, tak? Gdzie ona przyjmuje prywatnie we Wrocku i ile u niej wizyta kosztuje?
    nie kochana, nie chodze do niej, zapytaj sie shooa bo ona byla u niej prywatnie:)

  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jestem po punkcji. Nie było tak strasznie jak sobie to wyobrażałam. Także dziewczyny nie bójcie się. W sumie to tylko trochę brzuch mnie boli i to wszystko. Pobrali mi 15 pęcherzyków. Ciekawe w ilu były jajeczka i ile przeżyje.

    Anna255 zleci Ci szybko zobaczysz, zaraz będziesz kończyć stymulację i podejdziesz do punkcji :)

    margo001 szczerze to wolę już J. niż W-O. Jak dla mnie to J. jest bardziej delikatny podczas badania. Ale ile kobiet tyle zdań na temat lekarzy z kliniki.

    Alincia lubi tę wiadomość

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    nie kochana, nie chodze do niej, zapytaj sie shooa bo ona byla u niej prywatnie:)

    aaa - moze Cie z nia pomylilam, wiedzialam ze ktos tu do niej chodzil hehe, dzieki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Ja już jestem po punkcji. Nie było tak strasznie jak sobie to wyobrażałam. Także dziewczyny nie bójcie się. W sumie to tylko trochę brzuch mnie boli i to wszystko. Pobrali mi 15 pęcherzyków. Ciekawe w ilu były jajeczka i ile przeżyje.

    Anna255 zleci Ci szybko zobaczysz, zaraz będziesz kończyć stymulację i podejdziesz do punkcji :)

    margo001 szczerze to wolę już J. niż W-O. Jak dla mnie to J. jest bardziej delikatny podczas badania. Ale ile kobiet tyle zdań na temat lekarzy z kliniki.

    troszke mniej sie boje punkcji dzieki Tobie, tez masz wysokie AMH, wiec dajesz mi nadzieje... :) Daj nam znac jak sie dowiesz ile bylo dojzalych :)

    ogolnie tez musze przyznac - dr J. delikatnie USG przeprowadza, a ostatnio u dr W-O troche bolaly jajniki podczas badania, no ale moze byla zmeczona, dlatego tak to teraz wszystko wyglada...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy do kwalifikacji trzeba miec aktualna cytologie?

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My do kwalifikacji u W-O musieliśmy mieć AMH, NASIENIE, i ze względu na małą liczbę plemników dodatkowo USG JĄDER I OPIS...

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Ja już jestem po punkcji. Nie było tak strasznie jak sobie to wyobrażałam. Także dziewczyny nie bójcie się. W sumie to tylko trochę brzuch mnie boli i to wszystko. Pobrali mi 15 pęcherzyków. Ciekawe w ilu były jajeczka i ile przeżyje.

    Anna255 zleci Ci szybko zobaczysz, zaraz będziesz kończyć stymulację i podejdziesz do punkcji :)

    margo001 szczerze to wolę już J. niż W-O. Jak dla mnie to J. jest bardziej delikatny podczas badania. Ale ile kobiet tyle zdań na temat lekarzy z kliniki.

    Powodzonka, niech zarodeczki się rozwijają)

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my 11 jedziemy na wizytę 1W do W-O. i to będzie mój 12 dzień cyklu z antykami. Co będzie robić dr na tej wizycie? I od kiedy będę brała ewentualnie zastrzyki?

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny a czy do kwalifikacji trzeba miec aktualna cytologie?

    u mnie nie wymagali... w sumie juz powinnam ja dawno zrobic, bo wczesniej robilam co pol roku, ze wzgledu na nadzerke, a juz grubo ponad rok nie powtarzalam badania :/ nie wiem wlasnie jak to jest, kiedy sie ja robi, skoro teraz nie badali tego w klinice, chyba zaraz zapytam sie dziewczyn na watu IVF, jak to z tym jest <3

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ