X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będę bardzo wdzięczna za opinie odnośnie klinik we Wrocławiu, chodzę do Invimedu, ale chciałabym poznać opnie, jeśli któraś z Was zmieniała klinikę lub którąś wybitnie poleca lub odradza

  • klina Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 9 września 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama zastanawiam sie czy invicta czy invimed.. jak tam traktują pacjentów? czy są skuteczni w in vitro?

    klina
  • klina Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 9 września 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzi mi o Wrocław oczywiście, a Ty już wybrałaś?

    klina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktos jeszcze poleca Invimed we Wrocławiu? <3

    muszynka lubi tę wiadomość

  • latte Przyjaciółka
    Postów: 92 41

    Wysłany: 5 listopada 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chętnie się dowiem 4.11 byliśmy w invimedzie we Wrocławiu na badaniu nasienia a 14.11 mamy pierwszą wizytę u lekarza także ja dopiero zaczynam to na razie nie mogę nic powiedzieć ale sama się chętnie się czegoś dowiem !:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 22:21

    muszynka, Anna255 lubią tę wiadomość

    10 tc Aniołek [*] 25. 08. 2014r [link=https://www.suwaczki.com/]xnw4s65gehegfwcl.png[/link] f2w3k0s37vg8juz5.png ckaiskjo3a9ldh0r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana nie wiem czy dobrze Cie zrozumialam, ale nie za bardzo polecasz Invimedu z Wroclawia? No nie wiem, zanim do in vitro dojdzie, to pewnie inseminacje trzeba bedzie zrobic kilka razy, a skoro ta klinika nastawia sie glownie na in vitro, to w takim razie sama juz nie wiem jaka klinike wybrac :(


    Jesli jeszcze ktos byl w Invimed prosze o opinie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 17:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem... jeszcze we wroclawiu jest polmedis i invicta, musze o nich sie cos wiecej dowiedziec... <3 naprawde mam metlik w glowie i nie wiem do ktorej sie udac...

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 7 listopada 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę powodzenia i wytrwałości. Prawda jest taka ze dobrych i oddanych specjalistów trzeba z gromnica szukać niestety...

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • klina Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 7 listopada 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 ja myślę o invikcie a ty?

    klina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie wciaz glowie czy invimed, czy invicta czy polmedis - te 3 szukam wciaz o nich opini na net, szkoda ze wiecej osob tu nie napisalo na forum co i jak, byloby nam latwiej podjac decyzje... tez nie ma sensu sie pchac do kliniki, ktora bardziej nastawia sie na in vitro, bo przeciez inseminacje to tez sposob na ciaze, a do tego potrzeba oddanych specjalistow... tez obawiam sie tego, ze zrobie badania w jednej klinice i nic nie wyjdzie, pojde do drugiej i te badania juz nie beda wazne, bo sobie inna klinika zazyczy bym u nich zrobila, tez roznie z tym bywa...<3 jak zbiore wiecej opini i podejme decyzje, napisze tu na watku... <3 klina a ty z wrocka czy okolice, ze tez tu szukacie?

    ps teraz wielkie promocje na dabania w Invicta, ciekawe dlaczego, moze jakis haczyk, albo malo maja ludzi i tak chca przyciagnac do siebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 19:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Życzę powodzenia i wytrwałości. Prawda jest taka ze dobrych i oddanych specjalistów trzeba z gromnica szukać niestety...


    zgadzam sie z Toba muszynka, ciezko teraz o dobrego lekarza, ktory naprawde zna sie na rzeczy i nie widzi tylko samego zysku ze swojej pracy, ale naprawde stara sie pomoc w leczeniu nieplodnosci <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 19:12

  • Ann84 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 7 listopada 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może i ja się wypowiem. Byliśmy z M na 2 wizytach w invimedzie. na 1 wizycie pokazaliśmy jakie mamy wyniki. Lekarz po zapoznaniu się z dokumentacją stwierdził, że wstępnie kwalifikujemy się do ivf rządowego. Kazał nam porobić rożne badania łącznie z kariotypami. Na 2 wizycie w lipcu br. pokazaliśmy nasze wyniki ale niestety nie zostaliśmy zakwalifikowani z powodu braku kariotypów.
    Po tej wizycie stwierdziliśmy z M, że będziemy czekać na wynik kariotypów, ale coś nie dawało mi spokoju i sprawdziłam na str. MZ i w regulaminie ivf rządowego wymóg posiadania kariotypów do kwalifikacji. Okazało się, że nie musimy posiadać kariotypów. Zadzwoniłam do lekarza z invimedu aby się upewnić co do kariotypów. Powiadzał, że nie ma szans bo mają takie wymogi z MZ. po tej rozmowie zarejestrowałam się do lekarza w Invicta i to była moja najlepsza decyzja.
    1 wizyta w invicta - zapoznanie się z naszą dokumentacją i propozycja wykonania inseminacji, niestety nie doszło do niej.
    2 wizyta decyzja o kwalifikacji do ivf rządowego
    3 wizyta (wczorajsza) najważniejsza - jesteśmy w programie. Start grudzień 2014r
    Po moich obserwacjach w invicta zostaliśmy jakoś tak bardziej po ludzku potraktowani.
    Sorki za długiego posta ale chciałam wszystko zrozumiale opisać.
    Pozdrawiam Ania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieuje Ci bardzo Aniu za powyzsza opinie, utwierdzilas mnie teraz w tym, ze do Invimedu na pewno nie pojde... za bardzo kreca i zamiast starac sie faktycznie pomoc, stawiaja na zarobek. A nie o to przeciez w tym wszystkim chodzi. Wczoraj jeszcze myslalam o Polmedis, ale dzis juz coraz bardziej sklaniam sie ku Invicta. A powiedz kochana, dlaczego nie doszlo u was do inseminacji? Jeszcze chcialam zapytac, czy w Invivta wszystkie badania mozna u nich zrobic, czy trzeba gdzies indziej i wtedy do nich przyjsc? <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Dlatego też polecam prof Medrasia z Wrocławia i nie mam w tym żadnego celu tylko my od 2 lat szukaliśmy pomocy i wygląda na to ze dopiero ten lekarz nas skierował na odpowiednie badania i wierzę że będzie wszystko dobrze.

    Z tego co znalazlam to adres jego gabinetu:

    Grunwaldzka 19, Wrocław, tel. 607 239 844

    czy zgadza sie wszystko? :) kochana muszynko, wyczytalam, to to jest androlog, ale takze endokrynolog... myslisz, ze ja tez do niego moglabym sie zapisac na wizyte, jako ze mam problem z hormonami (PCOS) a nie tylko moj z badaniem nasienia? wiesz chodzi mi ogolnie teraz o wykonanie naprawde szczegolowych badan u mojego i u mnie, lacznie z posiewami... powiedz jeszcze jak mozesz gdzie Medras daje skierowanie na badanie we Wroclawiu, oraz czy mozna sie do niego latwo dodzwonic i czy dlugo czeka sie na wizyte, czy sa do niego duze kolejki, bo jesli tak, to musialabym juz teraz na dniach zaczac nas umawiac... wiem ze duzo pytan, ale mam nadzieje ze odp mi na wszystkie <3 :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2014, 10:00

    muszynka lubi tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 8 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja co prawda lecze sie w Invimed Warszawa nie Wroclaw, ale ja do rzadowepo programu nie potrzebowalam kariotypow, a tylko amh i badanie nasienia robilam u nich. Wszystkie inne badania poza klinika i nie bylo z tym zadnego problemu.

  • Ann84 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 8 listopada 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Anna255 u nas nie doszło do inseminacji z tego względu,że było zbyt mało nasienia inie nadawało się do podania. W invicta można wykonać badania, ale też można wykonać w innym labo.
    Pozdrawiam

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klina wrote:
    Anna255 ja myślę o invikcie a ty?

    wiesz co klina, chyba obie wyladujemy w tej Invikcie :) kiedy zamierzasz tam dzwonic i sie umawiac na wizyte?

  • Ann84 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 8 listopada 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia82 nam lekarz w invimedzie pokazał umowę na ivf rządowe, w której było napisane że musimy mieć kariotypy. Dlatego zrezygnowaliśmy z ich usług i przenieśliśmy się do invicty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    My mamy chlamydie, która jest najprawdopodobniej powodem naszych problemów z ciążą. Gdyby nie prof Medras pewnie stracili byśmy nadzieje na naturalne poczęcie.



    Muszynka, zapytam, bo ciągle się zastanawiam czy robić badania na chlamydię itd.
    Czy miałaś objawy 'normalnych', prawidłowych cyklów tj płodny śluz, skoki tempki, staraliście się w odpowiednim czasie i nic?
    Czy miałaś jakieś objawy chlamydii, np. doszło do poronienia..?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzieki waszej pomocy, zdecydowalam sie w koncu na konkretna klinike :) Wybralismy Invicta - ale to po nowym roku tam sie udamy, oczywiscie juz po wizycie, postaram sie wam opisac tu swoje wrazenia itd. Jesli jeszcze jakas chetna osobka chcialaby mi powiedziec o co moga pytac w czasie rejestracji przez telefon, to byloby super. Czy tylko imie nazwisko, data i godzina? moze glupie pytanie, no ale nie dzwonilam nigdy w takie miejsca wiec nie wiem o co moga zapytac... Pozdrawiam <3 :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ