X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 11 listopada 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa u mnie wszystko było ok, nie miałam zadnych problemów i objawow cykle mam w miare regularne. od ponad 2 lat się staramy i nic z tego nie wychodzi mój M miał kiepskie wyniki nasienia i po wielu roznych badaniach wyszlo, ze najprawdopodobniej to wina chlamydii.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna przede wszystkim czy pierwsza wizyta i radzić, że jak masz już jakieś badania to żeby zabrać. I w sumie chyba tyle - reszta przy rejestracji już w samej klinice czy u samego lekarza.

    Jeśli chodzi o invictę to ja nie mam niestety pozytywnych wrażeń. Jak dla mnie słabo zorganizowani (może to była akurat kwestia tego że są od kilku miesięcy i teraz się to zmieniło już). A i mam wrażenie, że lekarz zleca za dużo badań.

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Muszynko :) ostatnio koleżance która poroniła i nie miała z lekarzem pomysłu o co chodzi podpowiedziałam badania na chlamydie i się potwierdziła te wredna małpa...więc ja chyba też profilaktycznie je zrobię, bo ona nie tylko powoduje poronienie ale jak widać na Waszym przykładzie również może przeszkadzać w zafasolkowaniu.
    pozdrawiam i życzę szybkiej i skutecznej terapii

    muszynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny, dzwonilam dzis do Invicta by zapisac sie na wizyte w styczniu, no ale babka powiedziala, zeby dzwonic w grudniu dopiero, bo na styczen nie maja jeszcze grafiku... chyba az tyle ludzi tam nie chodzi, skoro nie trzeba duzo wczesniej dzwonic, tak jak do novum na przyklad :) no coz, poczekam do grudnia, a chcialabym jak najszybciej, bo moglabym juz wolne zaplanowac w pracy i bilety do pl kupic... milego dnia wszystkim :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, nie wiem czy jeszcze ktos odwiedza ten watek, ale zapisalam sie na polowe stycznia do Invivta na wizyte do dr Gruszczynskiej, czy ktos ja zna? Juz sie nie moge doczekac pierwszej wizyty... <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u dr Gruszczyńskiej - nie w Invikcie, ale prywatnie w gabinecie. Bardzo przyjemna lekarka i bardzo miła atmosfera na wizycie. Gaduła z niej :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz druga pozytywna opinia na temat pani doktor - dziekuje ci Shabeel :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam doktor gruszczynska!!! Rewelacyjna jest ;)

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • Ann84 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam dr Gruszczyńską. Dzieki niej zostaliśmy zakwalifikowani do programu rządowego. Odpowiada na każde pytanie zadane na wizycie. Wykonywala i mnie punkcje s w ten pn transfer. Mam nadzieje ze z pozytywnym skutkiem
    Pozdrawiam
    Ania

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • lapaczkaszczescia Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam w invimedzie tylko, że w oddziale w Katowicach i ignorancja lekarza wprawiła mnie w osłupienie. Byłam po dwóch bezskutecznych iui w poprzedniej klinice, a on stwierdził, że tylko ivf bo inaczej się nie uda. Po głębokim załamaniu zaczęliśmy szukać z M innych miejsc i trafiliśmy na zupełnie inną, kameralną klinikę z indywidualnym podejściem do pacjenta-gyncentrum. Bez kolejek i stresu, bardzo ciepły kontakt od razu się nami zaopiekowano. Lekarz zlecił dodatkowe badania i okazało się, że szanse na iui z mężem mamy bardzo duże. Teraz czekamy na kolejne zabiegi, ale wiem że nie zamienię tej kliniki na żadną popularną filię, gdzie nastawiają się na ilość pacjentów i nabijają statystykę.

    Trzymajcie się kobietki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po wizycie w Invicta we Wroclawiu - ogolnie dobre wrazenia. Jednak strasznie tam ciasno i malo miejsca, jak jest duzo ludzi nie ma za bardzo gdzie usiasc heh,a recepcja tez moglaby byc troszke w innym miejscu, bo tam kazdy wszystko slyszy, a jednak kazdy chce troche prywatnosci, a tam na glos mowili dane itd. Moze po prostu zla lokalizacja i tak to wyglada, pomimo tego atmosfera jest ok, panie mile, odpowiadaja na kazde pytania... Sama wizyta u dr Gruszczynskiej - bardzo fajna kobitka, odpowiadala konkretnie na pytania, bez owijania w bawelne. Stwierdzila, ze problem lezy po obu stronach i najlepiej sie starac o refundowane in vitro, bo inseminacje dla niej w tej sytuacji sa bez sensu. Teraz musze sie starac o zdobycie udokumentowanego roku leczenia z 6 cyklami stymulowanymi u innego lekarza, wtedy bedziemy zakfalikowani do rzadowego programu, jednak nie wiem czy poprzedni lekarz da mi to na papierze, bo mimo iz staramy sie 1,5 roku, to nie bylam caly ten okres u lekarza na monitoringach, mimo ze bralam 6 cykli z clo, tylko na 3 cyklach bylam na monitoringu... moze byc z tym ciezko. Dostalismy zlecenia na wykonanie badan, 1800 zl nas wyszly badania jak dotad - straszna cena, teraz nie pamietam dokladnie jakie byly, obecnie czekamy na wyniki... samo badanie kariotypu od osoby 350 zl, to za pare juz 700 zl... a za poprzednie badania zaplacilismy gdzies z 1100 zl - ponoc juz po 60% obnizce... w zyciu tyle nie wydalismy na badania, no ale jak mus, to mus. Z tego co pamietam mialam m.in rezerwa jajnikowa, pakiet hormonalny... dalej juz nie pamietam, moj tez na cos tam mial. Narazie polecam klinike, mam nadzieje, ze nie zmienie zdania na ten temat, jakbym cos wiecej sie dowiedziala dam wam znac. Mam nadzieje, ze komus pomoge ta opinia. Pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 12:28

  • Manga Nowa
    Postów: 4 20

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy po jednej wizycie w invimed i inivicta (wro). Pierwsze wrażenie to 100% lepiej wypadła invicta. W invimed był mąż u androloga i wyszedł bardzo załamany ("może coś panu pomoże ale nie wiem..."). Poza tym zero porad co dalej. Od razu ze tylko in vitro to jedyna ew. szansa. W invimed juz byliśmy razem u dr Gruszczynskiej i oceniamy ta wizytę bardzo pozytywnie (nawet mój mąż a o to się najbardziej bałam, bo problem jest po jego stronie i bardzo to wszystko przeżywa). Wszystko nam wyjaśniła podpowiedziala co trzeba by zrobić żeby ew zakwalifikować się do programu rządowego, zleciła masę badań przy czym wyjaśniła w jakim celu każde (w invimed lekarz zlecił tylko hormony), do czasu zrobienia wszystkich badań mamy starać się dalej bo poki sa plemniki szansa jest zawsze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 08:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poki co Gruszczynska ma same dobre opinie... Ciekawa jestem ile ma za soba zabiegow in vitro zakonczonych ciaza :) ja bede robic zabeg, to napewno u niej :) pierwsze wrazenie najwazniejsze hehe

    Anko:-) lubi tę wiadomość

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anno ja też chyba przyniosę się na 2 procedurę do invicty. Jak Wiesz nie ufam swojemu dotychczasowemu lekarzowi.
    27.02 mam druga wizytę u profesora i z badaniem kariotypu,dna plemników o zdjęciami zarodków-więcej wymyślimy:-)

    Anatolka, Anna255 lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Anno ja też chyba przyniosę się na 2 procedurę do invicty. Jak Wiesz nie ufam swojemu dotychczasowemu lekarzowi.
    27.02 mam druga wizytę u profesora i z badaniem kariotypu,dna plemników o zdjęciami zarodków-więcej wymyślimy:-)


    Anko - to super :) ciesze sie bardzo, ze wdrazacie konkretne postanowienia i dzialania, w koncu czas leci, a wiecznymi staraczkami tez nie mozemy byc, wiec w tym roku to juz koniecznie musimy zaciazyc! I Invicta nam w tym pomoze ;) ja dopiero na polowe marca mam kolejna wizyte, a teraz poki co czekam na koniec lutego, zobaczymy czy lekarz mi wystawi cala dokumentacje - od tego zalezy moje rzadowe in vitro... A zreszta rzadowe, czy nie - i tak mnie to czeka w tym roku :) Bedzie dobrze, buziaki i trzymam kciuki za kolejna wasza wizyte i za dobre wyniki badan... ps ja nadal czekam na te kariotypy <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Anko - to super :) ciesze sie bardzo, ze wdrazacie konkretne postanowienia i dzialania, w koncu czas leci, a wiecznymi staraczkami tez nie mozemy byc, wiec w tym roku to juz koniecznie musimy zaciazyc! I Invicta nam w tym pomoze ;) ja dopiero na polowe marca mam kolejna wizyte, a teraz poki co czekam na koniec lutego, zobaczymy czy lekarz mi wystawi cala dokumentacje - od tego zalezy moje rzadowe in vitro... A zreszta rzadowe, czy nie - i tak mnie to czeka w tym roku :) Bedzie dobrze, buziaki i trzymam kciuki za kolejna wasza wizyte i za dobre wyniki badan... ps ja nadal czekam na te kariotypy <3
    kazali wam robić kariotypy do ivf refundowanego? nam powiedzieli ze możemy rozważyć zrobienie a nie ze musimy.

  • marika31 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam pytanie czy istnieje moze watek o in vitro dla osob leczacych sie we wrocławiu w klinice polmedis? jesli tak czy moge prosic o tytuł i jak go znajde ? chetnie poczytam sobie dzieki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kazali wam robić kariotypy do ivf refundowanego? nam powiedzieli ze możemy rozważyć zrobienie a nie ze musimy.


    wiesz co, ogolnie nie wiem jeszcze czy bede miala platne IVF z wlasnej kieszeni, czy tez rzodowe IVF... wszystko zalezy od wizyty u mojego gina, czy udokumentuje mi moj rok leczenia + 6 cykli stymulowanych... pod koniec lutego dopiero mam u niego wizyte... u nas problem lezy po obu stronach. Ogolnie ciesze sie, ze zrobilismy te badania genetyczne, bo dzieki temu cos wiecej sie dowiem na temat swojego stanu zdrowia <3

  • eleonora Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 7 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, zapraszam na nasze invimedowo-invictowe forum na wizazu - znajdziecie tu wrazenia z obu klinik, sa juz pierwsze ciaze :) http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=745260

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marika31 wrote:
    hej dziewczyny mam pytanie czy istnieje moze watek o in vitro dla osob leczacych sie we wrocławiu w klinice polmedis? jesli tak czy moge prosic o tytuł i jak go znajde ? chetnie poczytam sobie dzieki

    Na kafeterii jest i na bieżąco piszą dziewczyny z tego co śledzę.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ