X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania i co teraz u Ciebie? jak sytuacja? Ja wczoraj byłam w klinice i od jutra ovulastan i co z tego co mówiła W-O to od połowy lipca stymulacja i jak to powiedziała na początku sierpnia będzie po wszystkim. Ludzi teraz tam mnóstwo i mam nadzieję, że będzie jakiś nowy lekarz bo we dwójkę tego nie ogarną, tym bardziej, że sezon urlopowy.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Ja już po pierwszej wizycie w klinice Invicta. Rejestracja troszkę mała ale to nic. Lekarz, z którym miałam wizytę też był warty zaufania. Co prawda trochę mnie nastraszył, że przy mojej chorobie PCO to in vitro jest ryzykowne ale przynajmniej czegoś się dowiedziałam. W tym tygodniu zaczynamy leczenie z inseminacją właśnie w tej klinice. I ten śliczny żółty kolor uspokaja człowieka :)

    Aneczka, życzę powodzenia i skutecznej IUI. No niestety rejestracja fatalna, ale panie które tam pracują nadrabiają bo są wyjątkowo miłe.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Ania i co teraz u Ciebie? jak sytuacja? Ja wczoraj byłam w klinice i od jutra ovulastan i co z tego co mówiła W-O to od połowy lipca stymulacja i jak to powiedziała na początku sierpnia będzie po wszystkim. Ludzi teraz tam mnóstwo i mam nadzieję, że będzie jakiś nowy lekarz bo we dwójkę tego nie ogarną, tym bardziej, że sezon urlopowy.

    to idziemy mniej więcej w tym samym czasie :) tak bym chciała że by było już po punkcji stymulacji już po wszystkim co raz bardziej się boje ....

    Aneczkaa89 wygląda na to że mamy jednego lekarza dr. J .Szkoda tylko że chwilami jest taki "gburowaty " i nie wszystko tłumaczy jak nie wypytasz sam nie powie ...



    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vvv008 wrote:
    to idziemy mniej więcej w tym samym czasie :) tak bym chciała że by było już po punkcji stymulacji już po wszystkim co raz bardziej się boje ....

    Aneczkaa89 wygląda na to że mamy jednego lekarza dr. J .Szkoda tylko że chwilami jest taki "gburowaty " i nie wszystko tłumaczy jak nie wypytasz sam nie powie ...


    No u mnie też się powoli zaczyna stres, damy radę, musimy. Fajnie, że w podobnym czasie i w tej samej klinice jesteśmy zawsze to jakoś raźniej :)

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Polmedis na dole pod Invicta - o wiele ladniej w srodku wyglada, wiecej miejsca jest... czasem zaluje, ze tam nie poszlam, no ale na poczatku nie wiedzialam w ogole na jaka klinike sie zdecydowac :)

    Piętro pod Invictą jest Polmed - to jest taka ogólna zwykła przychodnia. Polmedis jest na innym końcu Wrocławia.

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danae wrote:
    Piętro pod Invictą jest Polmed - to jest taka ogólna zwykła przychodnia. Polmedis jest na innym końcu Wrocławia.

    a to nie wiedzialam hehe dzieki za wyjasnienie... ale ladnie tam maja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Ania i co teraz u Ciebie? jak sytuacja? Ja wczoraj byłam w klinice i od jutra ovulastan i co z tego co mówiła W-O to od połowy lipca stymulacja i jak to powiedziała na początku sierpnia będzie po wszystkim. Ludzi teraz tam mnóstwo i mam nadzieję, że będzie jakiś nowy lekarz bo we dwójkę tego nie ogarną, tym bardziej, że sezon urlopowy.

    Ja nadal na antykach, na poczatku lipca mam wizyte u J. zobaczymy co postanowi. Licze na to, ze zaczne juz konkretne dzialania, nie moga mnie tak w kolko przeciagac na tych antykach, w koncu mam kwalifikacje, a oni w lipcu nowa transze z pieniedzmi. Choc nie powiem, strach, stres i obawy czy na pewno od lipca rusze - te uczucia beda mi juz towarzyszyc, bo zawiodlam sie na nich i zawiodli moje zaufanie <3

    to tak wstepnie liczac, chyba bedziemy szly rowno :)

    skoro dr J. jest jaki jest, chyba bez karteczki z pytaniami sie nie obejdzie... stres mnie zzera na wizytach, a jeszcze u takiego lekarza groznego - wszystkie pytania zapomne napewno, musze sobie zapisywac, niech mi odpowiada :) Dobrze, ze w razie czego sa dziewczyny na forum, wy jestescie kochane, wiec zawsze mozna cos podpytac :) Kciukaaaaaam za wakacyjne goszki :D

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 powodzenie na wizycie u dr Jakubowa, wiesz że to mój ulubiony doktor który odmówił mi kwalifikacji grrrry Możesz go pozdrowić i powiedzieć że już jestem po procedurze ;)

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Anna255 powodzenie na wizycie u dr Jakubowa, wiesz że to mój ulubiony doktor który odmówił mi kwalifikacji grrrry Możesz go pozdrowić i powiedzieć że już jestem po procedurze ;)

    na to wychodzi, ze dr G. byla najlepsza z calego skladu lekarzy w Invicta. Szkoda, ze odchodzi, ale bynajmniej dzieki niej udalo nam sie zakwalifikowac...

    boje sie go, zobaczymy jak mnie potraktuje... <3 chce byc twarda i nie dac mu sie, ale stres robi swoje i czlowiek miekknie... trzymaj kciuki za mnie, ja bede za Ciebie...!

    A tak przy okazji - w Invimedzie - duze sa kolejki? Maja jeszcze wolne miejsca do refundacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 20:43

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam prywatnie to mnie wzięli od razu ;) Ale z tego co widziałam na ich oficjalnej stronie ruszyły wizyty kwalifikacyjne dla nowych par, chyba też dostali nowe środki. A i do invimedu też jest tylko numer na centralę ale jeszcze ani razu nie miałam problemu z dodzwonieniem się. I dostaje się adres email do lekarza prowadzącego. Mój odpisuje sprawnie i konkretnie nawet w niedzielę jestem w szoku wam powiem :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 tak byłam u doktora Jakubowa na pierwszej wizycie, który stwierdził, że jestem młoda i jest u mnie duże prawdopodobieństwo hiperstymulacji bardzo nas nastraszył tym wszystkim i zaproponował inseminację. Wczoraj byłam u Pani doktor która powiedziała, że u mnie inseminacja nie ma sensu i, że tylko in vitro dla mnie jest wskazane i od razu dostaliśmy kwalifikacje do rządowego programu. Kolejna wizyta 4 lipca i póki co przez te dwa tygodnie mam przyjmować Ovulastan. Pani doktor bardzo konkretna w przeciwieństwie do Pana doktora.

    Anna255, Anuszka lubią tę wiadomość

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Anna255 tak byłam u doktora Jakubowa na pierwszej wizycie, który stwierdził, że jestem młoda i jest u mnie duże prawdopodobieństwo hiperstymulacji bardzo nas nastraszył tym wszystkim i zaproponował inseminację. Wczoraj byłam u Pani doktor która powiedziała, że u mnie inseminacja nie ma sensu i, że tylko in vitro dla mnie jest wskazane i od razu dostaliśmy kwalifikacje do rządowego programu. Kolejna wizyta 4 lipca i póki co przez te dwa tygodnie mam przyjmować Ovulastan. Pani doktor bardzo konkretna w przeciwieństwie do Pana doktora.

    no wlasnie, dobrze, ze do niego nie trafilam na poczatku - wydluzyla by mi sie ta droga do macierzynstwa jeszcze bardziej (bo HSG, kilka inseminacji itd). Tymczasem zostalismy zakwalifikowani no i moze w lipcu w koncu cos sie ruszy... bynajmniej ci sie udalo i nie musialas byc o miesiac przesunieta jak ja... mi wypisali drugie pod rzad antyki, bo kasa im sie skonczyla i do lipca tak mnie wstrzymali :/

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny którego lekarza w invikcie polecanie ? Do tej pory nie leczyliśmy się w klinice, jestem po 2 IUI pewnie zlecą jeszcze jedna, może 2 i mam nadzieje na kwalifikacje do ivf bo nie mam już sily na tą walkę.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Dziewczyny którego lekarza w invikcie polecanie ? Do tej pory nie leczyliśmy się w klinice, jestem po 2 IUI pewnie zlecą jeszcze jedna, może 2 i mam nadzieje na kwalifikacje do ivf bo nie mam już sily na tą walkę.

    Jesli chodzi o Invicta we wrocku - Gruszczynska odchodzi, wiec zostaje dr Jakubow i dr W-Ogorek, nie wiem kto jeszcze... <3 Ja sie przenioslam do dr J. ponoc dobry przy zabiegach IVF. Tylko nie kazdy lekarz tak szybko kwalifikowal. Dr J. czesto nalega najpierw na IUI. Ale Ty 2 juz mialas za soba - wiec mysle, ze bez problemu kazdy powinien Cie juz zakwalifikowac... kciukam za Ciebie - daj znac, co postanowisz :)

    a z czym jest u was problem? <3

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o jakiegoś konkretnego doktora, który nie będzie nam kazał wykonywać całej masy dodatkowych badan, bo teczka medyczna peka w szwach.
    U nas jest problem z ilością i ruchliwością nasienia. Co prawda w pon robie dopiero bete, ale nie czuje, żeby miało się udac ( dziś sikaniec negatywny).

    Nie wiem tylko jak z tym IUI bo niby podeszliśmy do 2 ale pierwsza była bez HSG wiec nie wiem jak na to spojrzą. Dodatkowo przy ostatniej nasienie nie kwalifikowalo się jezeli chodzi o ilość. Mam nadzieje, ze nie będą teraz nam kazali stosować suplementacji itd. bo nie wytrzymam kolejnej przerwy 3 miesięcznej na branie witaminek, które i tak aż tak nam nie pomagają... :(

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Chodzi mi o jakiegoś konkretnego doktora, który nie będzie nam kazał wykonywać całej masy dodatkowych badan, bo teczka medyczna peka w szwach.
    U nas jest problem z ilością i ruchliwością nasienia. Co prawda w pon robie dopiero bete, ale nie czuje, żeby miało się udac ( dziś sikaniec negatywny).

    Nie wiem tylko jak z tym IUI bo niby podeszliśmy do 2 ale pierwsza była bez HSG wiec nie wiem jak na to spojrzą. Dodatkowo przy ostatniej nasienie nie kwalifikowalo się jezeli chodzi o ilość. Mam nadzieje, ze nie będą teraz nam kazali stosować suplementacji itd. bo nie wytrzymam kolejnej przerwy 3 miesięcznej na branie witaminek, które i tak aż tak nam nie pomagają... :(

    Najbardziej polecilabym Gruszczynska, ale ona odpada - teraz ciezko cos stwierdzic i doradzic, czy bedziesz miala zlecona mase badan czy tez nie - bo kazdy lekarz tez stara sie dopasowac do konkretnego przypadku... najlepiej zapisac sie na konsultacje, pokazac wszystkie wyniki badan, moze tylko czesc trzeba bedzie odnowic, a nie powtarzac wiekszosci... <3

    Jest troche dziewczyn z wrocka i okolic na watku IVF - mysle tam moze ktoras cos Ci podpowie, moze doradzi inna klinike... u nas z iloscia plemnikow nie ma problemu, jedynie z ruchliwoscia, ja PCO - i dr G od razu powiedziala, ze tylko IVF, ze szkoda tracic czasu na IUI. Tylko spieszcie sie - bo roznie z wolnymi miejscami, jesli chodzi o refundacje... <3 Z tego co wiem, w Invicta poki co jeszcze troche miejsc jest... <3

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Aniu :)
    W pon mam zamiar zglosic się pzez strone invicty na spotkanie kwalifikacyjne.
    Już w zeszłym roku doktor w invimedzie powiedział, ze w naszym przypadku tylko in vitro, ale my chcieliśmy walczyc o naturalne poczecie, dlatego nie zdecydowaliśmy się na klinikę. Ciagle się pocieszaliśmy, ze wyniku M się poprawią, a po roku jest tylko mała zmiana.
    Teraz zrobie wszystko, żeby jak najprędzej się udało.
    Dobrze, że Wy nie musieliście przechodzić niepotrzebnie przez IUI i szybko się zakwalifikowaliście. Kiedy startujecie ?
    Mam nadzieje, że niebawem widzimy się na watku ivf :)

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Dziekuje Aniu :)
    W pon mam zamiar zglosic się pzez strone invicty na spotkanie kwalifikacyjne.
    Już w zeszłym roku doktor w invimedzie powiedział, ze w naszym przypadku tylko in vitro, ale my chcieliśmy walczyc o naturalne poczecie, dlatego nie zdecydowaliśmy się na klinikę. Ciagle się pocieszaliśmy, ze wyniku M się poprawią, a po roku jest tylko mała zmiana.
    Teraz zrobie wszystko, żeby jak najprędzej się udało.
    Dobrze, że Wy nie musieliście przechodzić niepotrzebnie przez IUI i szybko się zakwalifikowaliście. Kiedy startujecie ?
    Mam nadzieje, że niebawem widzimy się na watku ivf :)

    Nas odwolali na lipiec, mimo, ze w maju juz sie zakwalifikowalismy. Braklo kasy na to polrocze i od lipca dopiero ruszaja kolejne stymulacje. Zalamalam sie coz, i tak przetrzymuja mnie na antykach od tamtej pory az do lipca... :/

    Wysle Ci zaproszenie na priva, to bedziemy mialy kontakt tez tam w razie czego, no i dozobaczenia niedlugo na watku IVF... :)

    ja jestem tego zdania - nie wazne jakim sposobem, byle by zajsc w upragniona ciaze i miec maluszka :) skoro jest mozliwosc IUI czy IVF - dlaczego by z tego nie skorzystac... :)

    Buziaki :*

    muszynka lubi tę wiadomość

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszynka jeśli zależy ci na kwalifikacji, to lepiej do W-O, ona jakoś szybciej i łatwiej kwalifikuje. Dr J. koniecznie chciał u mnie robić trzecią IUI, która w końcu jednak okazała się niepotrzebna bo wszystkie dokumenty do ivf miałam. No i niestety przez to zamieszanie u mnie ivf się opóźniło i to mocno.

    muszynka lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam dziewczyny ☺
    Patrzylam na stronie invicty u we wroclawiu nie ma tak na prawde zadnego wyboru lekarzy. Pojde do W O, mam nadzieje ze sie zakwalifikujemy.
    Dam Wam znac jak to u nas bedzie.
    Trzymam za Was kciuki <3

    Anna255 lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ