X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wkrótce czeka mnie wizyta kwalifikacyjna w klinice Invicta we Wrocławiu. Kwalifikację przeprowadzi dr J. Czy mogłybyście mi powiedzieć jak wygląda taka wizyta u tego lekarza? Czy przeprowadza jeszcze jakieś badania np. USG lub zwykłe ginekologiczne? Jakie badania przygotować? Na infolinii powiedziano mi, że należy mieć aktualne badanie nasienia i AMH oraz udokumentowane leczenie, ale wolę się upewnić, gdyż otrzymałam email z kliniki, w którym było napisane, że w przypadku niepełnej dokumentacji lub braku wyników, dyskwalifikacja jest ostateczna. Będę jechała prawie 400km i wolałabym nie jechać na darmo :(. Z góry dziękuję za pomoc :)

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzewskaPasja wrote:
    Cześć dziewczyny, wkrótce czeka mnie wizyta kwalifikacyjna w klinice Invicta we Wrocławiu. Kwalifikację przeprowadzi dr J. Czy mogłybyście mi powiedzieć jak wygląda taka wizyta u tego lekarza? Czy przeprowadza jeszcze jakieś badania np. USG lub zwykłe ginekologiczne? Jakie badania przygotować? Na infolinii powiedziano mi, że należy mieć aktualne badanie nasienia i AMH oraz udokumentowane leczenie, ale wolę się upewnić, gdyż otrzymałam email z kliniki, w którym było napisane, że w przypadku niepełnej dokumentacji lub braku wyników, dyskwalifikacja jest ostateczna. Będę jechała prawie 400km i wolałabym nie jechać na darmo :(. Z góry dziękuję za pomoc :)

    strasznie daleko masz... on ponoc strasznie naciska, by przed IVF robic IUI, nie wiem jaka masz historie staran, przebyte zabiegi typu HSG itd. Ja potrzebowalam do innej dr z tej kliniki udukomentowane 6 cykli z clo (musialy byc monitorowane) i rok udukomentowanych staran - wiec bez tego ciezko bedzie sie zakwalifikowac...

    polecam przeczytac ten watek od poczatku, moze jakies info jeszcze sie dowiesz... daj znac potem, czy udalo ci sie zakwalifikowac, bo ponoc jeszcze troche miejsc zostalo, ale juz nie duzo, z tego co slyszalam... <3 Kciukam za was :)

  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No daleko, niestety. Jestem ze Szczecina i po aferze w Policach została nam tylko jedna klinika i jak się domyślasz mają teraz pełne obłożenie. Zdecydowaliśmy się na Wrocław, bo tam mamy rodzinę, więc będzie trochę łatwiej, przynajmniej z noclegami. Jeśli chodzi o moją historię to staramy się już ponad 3 lata, jestem po 5 IUI, miałam HSG i laparoskopię, cykli z clo nie miałam, bo nie było takiej potrzeby, wszystko ładnie rosło, wyniki mojego M. dobre, a niektorzy lekarze mowią, że nawet bardzo dobre. Poza podwyzszonym TSH niczego nie znaleźli i już sama nie wiem, czy to dobrze czy źle :(. Już nie widzę innej drogi niż IVF i dlatego zdecydowaliśmy się póki są jeszcze wolne miejsca, bo jak jesienią dojdzie inna partia do władzy to różnie może być :P. Dam znać jak poszło, kciuki zawsze się przydadzą :)

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jedynie co mogę doradzić to zabierz wszystko co masz, całą dokumentacje z leczenia, zaświadczenie od gina od kiedy się staracie, jekie leczenie było prowadzone. Będziecie pewnie jako niepłodność idiopatyczna (tak jak my) a tutaj trzeba zaświadeczienia o co najmniej dwóch latach starań. Mówisz, że macie trzy także myślę, że się uda. Szczerze podziwiam dzieczyny które jadą taki kawał drogi. Powodzenia ;) A no i facet dość specyficzny, niezbyt wylewny, raczej same konkrety na wizycie ;).

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje, już trochę się naczytałam w tym wątku o doktorze J., więc mniej więcej wiem na co się przygotować, hmmm ale rzeczywistość potrafi czasem zaskoczyć :P, więc zobaczymy jak będzie. Opiszę swoje wrażenia :). Zaświadczenie jutro będę miała, więc raczej nie powinno być problemu. Wiem, że daleko, ale mam już 33 lata i nie ma na co czekać :P.

    Anna255 lubi tę wiadomość

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • kitty_22 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy wiecie dlaczego dr Gruszczyńska już nie przyjmuje w Invikcie?

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno o sprawy finansowe chodziło ale czy na pewno to pewnie nikt nie wie...

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Podobno o sprawy finansowe chodziło ale czy na pewno to pewnie nikt nie wie...

    dokladnie... chciala dostac podwyzke, ale jej nie dali. Wiem, ze ma jakis prywatny gabinet, tam nadal pewnie bedzie przyjmowac... <3 dziewczyny - szukujmy sie psychicznie na dr J - moze nie bedzie tak zle :)

  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tego co mi wiadomo to dla Pani doktor było w klinice za duże zamieszanie a Pani doktor woli spokój i ciszę.

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr J nie taki straszny trzeba sobie wypracować linie porozumienia lub tak jak ja nie dac mu sie i mieć po swojej stronie profesora :D

    Anna255 lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już jestem po wizycie i okazało się, że niepotrzebnie przejechałam te 400km :(. Okazało się, że nie mam wszystkich wymaganych przez doktora J. badań. Przed wizytą dzwoniłam na infolinię i pytałam jakie badania są konieczne i wymagane przy wizycie kwalifikacyjnej i zostałam, może nie wprowadzona w błąd, ale niedoinformowana. Napiszę tutaj, co jest wymagane i może komuś to oszczędzi czasu i nerwów :P. Otóż oprócz aktualnego badania nasienia i AMH oraz potwierdzenia od lekarza, że staracie się co najmniej 2 lata potrzebne są również następujące aktualne badania (nie mogą być starsze niż 6 miesięcy):
    - inhibina B
    - TSH
    - FSH
    - LH
    - Estradiol
    - Prolaktyna
    - DHEAS
    - Testosteron
    - SHBG
    - i chyba jeszcze morfologia, piszę chyba, bo ją miałam, ale nie wiem, czy była konieczna
    Ja większość z tych badań miałam, ale prawie wszystkie były starsze niż 6 miesięcy, więc nie zostały uznane przez doktora J. Ponadto potrzebne są również potwierdzone 3 inseminacje (wypis ze szpitala lub zaświadczenie od lekarza przeprowadzającego). Uwaga, nie wystarczy potwierdzenie od lekarza Was prowadzącego, że te inseminacje miałyście.
    Przed kwalifikacją dobrze jest najpierw iść na normalną wizytę (jest bezpłatna, w promocji, ale nie wiem jak długo) i wtedy lekarz sprawdzi, czy macie wszystkie wymagane dokumenty. Podczas tej wizyty przeprowadzane jest również badanie ginekologiczne z USG, więc nie planujcie w trakcie @. Jeśli pojdziecie od razu na kwalifikacje i nie będziecie mieć któregoś z badań to dyskwalifikacja jest nieodwołalna i ostateczna. Nam tę wizytę przedkwalifikacyjną doradziła, na szczęście, miła Pani w sekretariacie, więc mamy jeszcze szansę :). A doktor J. nie taki straszny, wydaje mi się nawet, że po pewnym czasie może okazać się sympatyczny, bardzo przepraszał za dezinformację na infolinii i od razu zadziałał w tej sprawie, ale nie wiem czy coś się zmieni/zmieniło.
    No cóż badania już zrobiłam, tylko na tę inhibinę trzeba czekać 2 tygodnie i robię następne podejście i trzymajcie kciuki, by tym razem się udało bez żadnych problemów.

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzewskaPasja wrote:
    Dziewczyny już jestem po wizycie i okazało się, że niepotrzebnie przejechałam te 400km :(. Okazało się, że nie mam wszystkich wymaganych przez doktora J. badań. Przed wizytą dzwoniłam na infolinię i pytałam jakie badania są konieczne i wymagane przy wizycie kwalifikacyjnej i zostałam, może nie wprowadzona w błąd, ale niedoinformowana. Napiszę tutaj, co jest wymagane i może komuś to oszczędzi czasu i nerwów :P. Otóż oprócz aktualnego badania nasienia i AMH oraz potwierdzenia od lekarza, że staracie się co najmniej 2 lata potrzebne są również następujące aktualne badania (nie mogą być starsze niż 6 miesięcy):
    - inhibina B
    - TSH
    - FSH
    - LH
    - Estradiol
    - Prolaktyna
    - DHEAS
    - Testosteron
    - SHBG
    - i chyba jeszcze morfologia, piszę chyba, bo ją miałam, ale nie wiem, czy była konieczna
    Ja większość z tych badań miałam, ale prawie wszystkie były starsze niż 6 miesięcy, więc nie zostały uznane przez doktora J. Ponadto potrzebne są również potwierdzone 3 inseminacje (wypis ze szpitala lub zaświadczenie od lekarza przeprowadzającego). Uwaga, nie wystarczy potwierdzenie od lekarza Was prowadzącego, że te inseminacje miałyście.
    Przed kwalifikacją dobrze jest najpierw iść na normalną wizytę (jest bezpłatna, w promocji, ale nie wiem jak długo) i wtedy lekarz sprawdzi, czy macie wszystkie wymagane dokumenty. Podczas tej wizyty przeprowadzane jest również badanie ginekologiczne z USG, więc nie planujcie w trakcie @. Jeśli pojdziecie od razu na kwalifikacje i nie będziecie mieć któregoś z badań to dyskwalifikacja jest nieodwołalna i ostateczna. Nam tę wizytę przedkwalifikacyjną doradziła, na szczęście, miła Pani w sekretariacie, więc mamy jeszcze szansę :). A doktor J. nie taki straszny, wydaje mi się nawet, że po pewnym czasie może okazać się sympatyczny, bardzo przepraszał za dezinformację na infolinii i od razu zadziałał w tej sprawie, ale nie wiem czy coś się zmieni/zmieniło.
    No cóż badania już zrobiłam, tylko na tę inhibinę trzeba czekać 2 tygodnie i robię następne podejście i trzymajcie kciuki, by tym razem się udało bez żadnych problemów.
    U innego lekarza z invicty nie potrzeba az tyle badan.., miałas pecha ze trafilas na dr J, ja od dr G dostałam krotka liste wymaganych badan, z tego co wiem dr w-o tez krotka liste stosuje a co do dr J od dawna wiadomo ze on nadprogramowo wymysla badania itd..

  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz, a ja myślałam, że takie są standardy w tej klinice. Swoją drogą, to jest kompletenie bez sensu, że każdy lekarz w każdej klinice może sobie ustalać kryteria, takie jakie mu odpowiadają.

    kotkapc lubi tę wiadomość

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzewskaPasja wrote:
    Widzisz, a ja myślałam, że takie są standardy w tej klinice. Swoją drogą, to jest kompletenie bez sensu, że każdy lekarz w każdej klinice może sobie ustalać kryteria, takie jakie mu odpowiadają.
    kochana wymagane badania do kwalifikacji sa nawet wymienione na oficjalnej stronie ivf, a reszta to wymysl lekarzy
    ja dostalam taka liste-amh badz fsh nie starsze niz 3 miesiace,badanie nasienia, zaswiadczenie od lekarza o leczeniu , w moim przypadku o 6 cyklach stymulowanych(my rok temu bylismy juz w klinice z nasieniem i dlatego ta adnotacja juz sie liczy)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 20:49

  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem i na te byłam przygotowana, ale nie przewidziałam reszty, ale w sumie kto byłby to w stanie przewidzieć. A czy orientujesz się może, czy teraz mogę na kwalifikacyję udać się już do innego lekarza, czy zostałam już przypisana do doktora J. i tylko do niego na wizyty muszę się zapisywać. Wiesz jak to u nich działa?

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzewskaPasja wrote:
    Dziewczyny już jestem po wizycie i okazało się, że niepotrzebnie przejechałam te 400km :(. Okazało się, że nie mam wszystkich wymaganych przez doktora J. badań. Przed wizytą dzwoniłam na infolinię i pytałam jakie badania są konieczne i wymagane przy wizycie kwalifikacyjnej i zostałam, może nie wprowadzona w błąd, ale niedoinformowana. Napiszę tutaj, co jest wymagane i może komuś to oszczędzi czasu i nerwów :P. Otóż oprócz aktualnego badania nasienia i AMH oraz potwierdzenia od lekarza, że staracie się co najmniej 2 lata potrzebne są również następujące aktualne badania (nie mogą być starsze niż 6 miesięcy):
    - inhibina B
    - TSH
    - FSH
    - LH
    - Estradiol
    - Prolaktyna
    - DHEAS
    - Testosteron
    - SHBG
    - i chyba jeszcze morfologia, piszę chyba, bo ją miałam, ale nie wiem, czy była konieczna
    Ja większość z tych badań miałam, ale prawie wszystkie były starsze niż 6 miesięcy, więc nie zostały uznane przez doktora J. Ponadto potrzebne są również potwierdzone 3 inseminacje (wypis ze szpitala lub zaświadczenie od lekarza przeprowadzającego). Uwaga, nie wystarczy potwierdzenie od lekarza Was prowadzącego, że te inseminacje miałyście.
    Przed kwalifikacją dobrze jest najpierw iść na normalną wizytę (jest bezpłatna, w promocji, ale nie wiem jak długo) i wtedy lekarz sprawdzi, czy macie wszystkie wymagane dokumenty. Podczas tej wizyty przeprowadzane jest również badanie ginekologiczne z USG, więc nie planujcie w trakcie @. Jeśli pojdziecie od razu na kwalifikacje i nie będziecie mieć któregoś z badań to dyskwalifikacja jest nieodwołalna i ostateczna. Nam tę wizytę przedkwalifikacyjną doradziła, na szczęście, miła Pani w sekretariacie, więc mamy jeszcze szansę :). A doktor J. nie taki straszny, wydaje mi się nawet, że po pewnym czasie może okazać się sympatyczny, bardzo przepraszał za dezinformację na infolinii i od razu zadziałał w tej sprawie, ale nie wiem czy coś się zmieni/zmieniło.
    No cóż badania już zrobiłam, tylko na tę inhibinę trzeba czekać 2 tygodnie i robię następne podejście i trzymajcie kciuki, by tym razem się udało bez żadnych problemów.


    Piękna lista badań ja nie miałam np .inhibininy i 3 iui a jestem w programie rządowym nie daj sie naciągać na badania ,nie zdziwie się jak na kolejnej wizycie każe drobić wirusy i tobie i partnerowi nie daj sie naciągnąc te badania są refundowane po kwalifikacji tak samo jak morfologia grupa krwi itd ....
    3 iui wymaga tylko dr j a do programu potrzebne są tylko amh ,lh,fsh i badanie nasienia polecam konsultacje u dr w-o lub profesora Ł .


    Nie ma czegos takiego jak przypisanie do dr j masz prawo zmienić z resztą mnie teraz prowadzi dr j a i tak skacze po lekarzach od wizyty do wizyty teraz dr w-o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 20:58

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzewskaPasja wrote:
    Widzisz, a ja myślałam, że takie są standardy w tej klinice. Swoją drogą, to jest kompletenie bez sensu, że każdy lekarz w każdej klinice może sobie ustalać kryteria, takie jakie mu odpowiadają.

    ja tez tak myslalam, ze skoro refundajca z MZ - to jasno okreslone wytyczne co do kwalifikacji do programu. Pewnie bym nie byla w programie, jakbym trafila do jakiegos innego lekarza z tej kliniki - tylko dzieki dr G. nam sie udalo. A jednak ten dr J. to wymysla. Dobrze, ze zrobilas badania od razu, kciukam z calych sil za pomyslna kolejna wizyte :)

    Co do infolini - to masakra. Uwazam, ze powinni kogos kompetentnego na tym stanowisku, mialam problem z umowieniem sie na wizyte, wciaz mi babka mowila, ze nie maja grafiku, ze to nie ona to ustala itd, a dzwonilam niemal przez 2 tyg pod rzad co kilka dni... W koncu sie wkurzylam - napisalam maila, trafila sie konkretna babeczka, ktora od razu mnie zapisala na dany dzien...

    dzieki za info jak tam u Ciebie to wszystko przebieglo, ciekawa jestem jakie ja bede miala wrazenia po wizycie u dr J. :D pewnie bede musiala dodatkowo jakies badania porobic :/

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna225 rejestruj sie na wizyty przez mail do kliniki na wrocław tak samo jak masz pytania to tez mail i Pani Kasia szybko pomaga jak nie masz pidam ci na priv ....a co do badan jak każe ci zrobic to i tak będą finansowane z mz :)


    Dziewczyny naczytam sie o.dr J i dopiero będe sie bać:D A musze sie go trzymac bobprofesor kazał ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 21:12

    Anna255 lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vvv008 wrote:
    Piękna lista badań ja nie miałam np .inhibininy i 3 iui a jestem w programie rządowym nie daj sie naciągać na badania ,nie zdziwie się jak na kolejnej wizycie każe drobić wirusy i tobie i partnerowi nie daj sie naciągnąc te badania są refundowane po kwalifikacji tak samo jak morfologia grupa krwi itd ....
    3 iui wymaga tylko dr j a do programu potrzebne są tylko amh ,lh,fsh i badanie nasienia polecam konsultacje u dr w-o lub profesora Ł .


    Nie ma czegos takiego jak przypisanie do dr j masz prawo zmienić z resztą mnie teraz prowadzi dr j a i tak skacze po lekarzach od wizyty do wizyty teraz dr w-o

    Hmm łatwo powiedzieć nie daj się naciągać na badania. Co ja mogłam zrobić, skoro powiedział, że bez tego mnie nie zakwalifikuje, chyba mogłam tylko skargę do Ministerstwa napisać. Mówiłam mu, że czytałam jakie są wytyczne na stronie Ministerstwa, on potiwerdził, że się zgadza i że będziemy zakwalifikowani, ale najpierw musimy dostarczyć te badania :(. Chyba spróbuję teraz jednak pójść do innego lekarza, bo z tego co piszesz, to z tym może być wciąż pod górkę, ja nie mam ani czasu, ani nerwów, ani tyle pieniędzy, żeby w nieskonczonosc krążyc miedzy Szczecinem i Wrocławiem.

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzewskaPasja wrote:
    Wiem i na te byłam przygotowana, ale nie przewidziałam reszty, ale w sumie kto byłby to w stanie przewidzieć. A czy orientujesz się może, czy teraz mogę na kwalifikacyję udać się już do innego lekarza, czy zostałam już przypisana do doktora J. i tylko do niego na wizyty muszę się zapisywać. Wiesz jak to u nich działa?
    Spokojnie mozesz zapisac sie do innego, tak jak dziewczyny napisały nie daj sie uciekaj od niego! :)

    mysza89 lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ