X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak też zrobię :P. Dzięki!

    Anna255 lubi tę wiadomość

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vvv008 wrote:
    Anna225 rejestruj sie na wizyty przez mail do kliniki na wrocław tak samo jak masz pytania to tez mail i Pani Kasia szybko pomaga jak nie masz pidam ci na priv ....a co do badan jak każe ci zrobic to i tak będą finansowane z mz :)


    Dziewczyny naczytam sie o.dr J i dopiero będe sie bać:D A musze sie go trzymac bobprofesor kazał ....

    to sie bedzie w lipcu dzialo, oj bedzie hehe :) faktycznie mailowo lepiej dzialaja - bardziej konkretnie. Poki co babka co mi odp, szybko dawala znac co i jak, jakbym miala problem znow, zglosze sie do Ciebie po namiary, z gory dziekuje, kochana jestes :)

    a moze to dr J. powinien sie przygotowac na nas - kto wie, moze bedziemy tzw "trudnym pacjentem" czy tez "ciezkim przypadkiem" dla niego hehe ;) Poki co jestem dobrej mysli, czasem wole takich ludzi, co mowia prosto z mostu co jest grane, ale nie lubie naciagania i wymyslania na sile <3

    Ja nigdy nie mialam do czynienia z tym profesorem Łukaszukiem, do niego sie rejestruje normalnie jak do innych lekarzy, dlugie kolejki? Wizyta po refundacji u niego tez jest bezplatna? Jak dotad nie byla mi wizyta u niego potrzebna, wy same chcialyscie z nim konsultacje, czy moze lekarz zalecil?

    MerlinMo lubi tę wiadomość

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 1 lipca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna225 Rejestruje się do profesora tak samo jak do innych lekarzy a po kwalifikacji do niego także za wizytę się nie płaci ma swoje pacjentki ,którym rozpisuje stymulacje itd ....
    Mi konsultację zalecił dr J na 2 wizycie podajże ,przez te moje żylaki przymacicza bo według niego jest duże zagrożenie życia przy punkcji wg .Profesora Ł nie takie duże ...

    Anna255 lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vvv008 wrote:
    Anna225 Rejestruje się do profesora tak samo jak do innych lekarzy a po kwalifikacji do niego także za wizytę się nie płaci ma swoje pacjentki ,którym rozpisuje stymulacje itd ....
    Mi konsultację zalecił dr J na 2 wizycie podajże ,przez te moje żylaki przymacicza bo według niego jest duże zagrożenie życia przy punkcji wg .Profesora Ł nie takie duże ...

    rozumiem, dziekuje za wyjasnienie :)

    mysza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest tu ktos moze po udanym transferze wykonanym w Invicta u dr Karolina Waleśkiewicz - Ogórek?

    Gruszczynska i Jakubow - ponoc dobrzy specjalisci jesli chodzi o transfer, ale jak mi przypadnie dr W-O, to mam obawy, czy jest rownie dobra.

    Jesli ktos cos wie na ten temat, prosze o podzielenie sie opinia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Czy jest tu ktos moze po udanym transferze wykonanym w Invicta u dr Karolina Waleśkiewicz - Ogórek?

    Gruszczynska i Jakubow - ponoc dobrzy specjalisci jesli chodzi o transfer, ale jak mi przypadnie dr W-O, to mam obawy, czy jest rownie dobra.

    Jesli ktos cos wie na ten temat, prosze o podzielenie sie opinia :)

    Koleżanka z innego forum miała i pick up i transfer robiony przez W-O i już jakoś 14. tydzień leci. Ale znam tylko jeden taki przypadek... Przejrzyj bociana, tam jest więcej osób :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze wiedziec :) zaraz zajrze, moze cos znajde <3 Mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko ok i malenstwo ladnie rosnie. Znasz juz plec? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż za ładnie rośnie... Wdał się w tatusia i jest spory i ma dużo włosów też po tatusiu :) Będzie chłopczyk :)

    Ja umieram w te upały i się w ogóle z domu nie ruszam, bo mi ciągle słabo :(

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiec bedzie maly chlopczyk, super :) ps nie dziwie Ci sie, ja w ciazy nie jestem, a ledwo chodze w te upaly... Spokojnej ciazy mamuska :D Buziaki :*

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 7 lipca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie Ania doczytasz cos na temat W-O to daj znak na priv:)

    jigt0hs.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam :) Byliśmy u WO w faktycznie babka konkretna i rzeczowa. Przypadla mi do gustu.
    Wyslala M na dodatkowe badania bo kwalifikujemy się z czynnika męskiego, ja tez już wykonałam co mi zalecila, w sierpniu kwalifikacja ostateczna i zaczynamy działac :):)
    Na wyniki musimy czekac ponad 3 tygodnie wiec troche się wszystko przedłuży ale i tak ogromna radość, ze się udało :)
    Pozniej to jest tak ze jak jesteśmy teraz u WO to ona będzie przeprowadzac transfer czy możemy do tego wybrać sobie dr J ?

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Hej Wam :) Byliśmy u WO w faktycznie babka konkretna i rzeczowa. Przypadla mi do gustu.
    Wyslala M na dodatkowe badania bo kwalifikujemy się z czynnika męskiego, ja tez już wykonałam co mi zalecila, w sierpniu kwalifikacja ostateczna i zaczynamy działac :):)
    Na wyniki musimy czekac ponad 3 tygodnie wiec troche się wszystko przedłuży ale i tak ogromna radość, ze się udało :)
    Pozniej to jest tak ze jak jesteśmy teraz u WO to ona będzie przeprowadzac transfer czy możemy do tego wybrać sobie dr J ?

    kciukam za ostateczna kwalifikacje. Wiesz tez rozmawialam z recepcjonistka, ze wolalabym miec jednego lekarza caly czas, ale ona do mnie, ze lekarze tez ludzie i biora urlopy heh... coz jakiej innej odp moglabym sie spodziewac, w IVF przeciez chodzi o dokladnie terminy, nie mozna wszystkiego az tak przekladac :/ Dlatego nie jedna juz z nas, skakala od jednego do drugiego lekarza, dopiero w trakcie wyjdzie, kto zrobi punkcje, transfer itd. Jak bylby wolny termin u dr J i bys poprosila, to moze mozna tak zrobic. Mnie po odejsciu dr G. prowadzi wlasnie dr J. ale w polowie sierpnia jakos ma on urlop, wiec chyba transfer przeprowadzi mi W-O, bo nie chcialabym jakiegos nowego lekarza, ktorego przyjma na miejsce dr G.

    Dziewczyny, kazda zachwala tego "bociana", a ja wole nasze forum, jakos nie moge tam sie odnalezc, tu mi sie wydaje, ze jest wiecej dziewczyn niz tam, no i nasze forum jest jakos dla mnie bardziej przystepne, ladniejsza szata graficzna stronki, a tam pozakladane te watki, nie wiem, za duzy chaos tam dla mnie panuje :P hehe

    a ja... za niedlugo rozpoczynam pierwsze zastrzyki z gonapeptylu, od sierpnia prawdopodobnie juz stymulacje - co to bedzie, czy sie uda? Trzymajcie kciuki, moze marzenie, ktore pojawilo sie u mnie dokladnie 2 lata temu, w koncu sie spelni <3

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszynka super, że poszło dobrze, teraz byle do przodu. Faktycznie z tymi wizytami w Invikcie jest różnie i zapisują do tego kto akurat ma wolny termin, co mnie osobiście się mało podoba bo pare razy już mi się zdarzyło słyszeć jak jedno marudziło na drugiego, a to nie jest fajne...Ale najważniejsze żeby skuteczni byli...Ania pewnie, że się uda trzeba W-O statystyki poprawiać :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • kasieńka_ Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Właśnie decyduję się, którą klinikę wybrać do zabiegu IUI. Trafiłam na dobre opinie o Invimed, ale tutaj widzę nieco podzielone są. Dziewczyny, które polecają invimed pytanie do Was – który lekarz najlepszy? Kogo polecacie? Albo nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam dylemat. Wizyte 1DS mam 31 lipca, moj dopiero przyleci do mnie 13 sierpnia popoludniu (wczesniej nie moze). Z tego co zauwazylam, punkcje z rana zwykle robia, wiec ten 13 dzien stymulacji, nie wiem czy nie byloby za pozno. Najgorsze jest to, ze nie wiem jak moj organizm zareaguje na leki i nie wiem ile czasu to potrwa, wiec zdecydowalismy sie, ze moj bedzie tego 13 sierpnia. Troche zaluje, ze nie oddalismy nasienia do depozytu, bo teraz by nie bylo tego problemu. Tylko wtedy nie wiedzielismy tez, ze u mojego w pracy nagle bedzie taki goracy okres i problem z urlopem :/ Czy mozliwe jest np ze lekarz bedzie staral sie tak poprowadzic stymulacje, zeby chociaz do 14 dnia stymulacja byla? wiem, ze niektore dziewczyny mialy juz w 10 dniu punkcje od momentu stymulacji, inne w 14-15 dniu, u innej jeszcze widzialam na wykresie, ze miala punkcje w 20 dniu stymulacji.

    Wierze, ze sie uda jakos te terminy zgrac, tylko jest ta niepewnosc, ze nigdy nie wiadomo jak to bedzie, tym bardziej jak sie podchodzi pierwszy raz do stymulacji... Jak moj bedzie musial wracac spowrotem, a urlop minie, najwyzej pojade sama na transfer, tylko o ten termin punkcji tak strasznie sie martwie :/

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 10 lipca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszynka...my tez jestesmy u W-O i wydaje mi sie ze ona zna sie na rzeczy... wysyla na badania... a to przed ivf jest bardzo wazne. My tez przed kwalifikacja bylismy wyslani na kariotypy..i po 2-3Tyg juz byl wynik... musielismy tez zrobic usg jąder bo u nas tez przyczyna jest u meza. Takze bedziemy jechac tym samym wozkiem:) my zaczynamy od 30 lipca antyki i 11 sierpnia mamy umowiona wizyte 1w:) oby do tego wtorku:)

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieńka_ wrote:
    Cześć dziewczyny! Właśnie decyduję się, którą klinikę wybrać do zabiegu IUI. Trafiłam na dobre opinie o Invimed, ale tutaj widzę nieco podzielone są. Dziewczyny, które polecają invimed pytanie do Was – który lekarz najlepszy? Kogo polecacie? Albo nie?

    Ja absolutnie w Invimedzie do IUI NIE polecam dr Żórawskiego. Czekałam kilka godzin aż mnie przyjmie, później wszystko na szybko. IUI zaważyła na tym, że uciekłam z tej kliniki. O innych lekarzach się nie wypowiem, bo nie znam.

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieńka_ wrote:
    Cześć dziewczyny! Właśnie decyduję się, którą klinikę wybrać do zabiegu IUI. Trafiłam na dobre opinie o Invimed, ale tutaj widzę nieco podzielone są. Dziewczyny, które polecają invimed pytanie do Was – który lekarz najlepszy? Kogo polecacie? Albo nie?


    Ja jestem u Dr. Gizlera i szczerze polecam. Może trochę sztywny na początku ale cierpliwie i konkretnie odpowiada na pytania, odpisuje na e-maile nawet w niedzielę. I dużo zyskuje przy bliższym kontakcie :)

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 26 lipca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia po kwalifikacji to już szybko Wam zleci czas. Ja pierwszą wizyte miałam 12 czerwca a już właśnie zaczęłam stymulację. Wizytę DS mam 1 sierpnia, punkcje mam mieć około 4 sierpnia a transfer około 8 sierpnia oczywiście jeżeli wszystko pójdzie dobrze.

    Alincia lubi tę wiadomość

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 26 lipca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty też w Invicta Wrocław? Mam nadzieję, że nie zadźwonią i kolejny raz nie przełożą nam wizyty....bo już raz tak było, jak im w lipcu zabrakło funduszy... i przez to się przeciąga....

    A wczoraj śniło mi sie właśnie, że zadzwonili przełożyć wizytę na wrzesień...ehhh...

    jigt0hs.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ