X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli, że Invimed jednak też kwalifikuje? A słyszałam, że nie mieli kasy.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo nie mieli kasy ja podchodzę komercyjnie dlatego. Za mrożenie zarodków się nie płaci do końca trwania programu. Widocznie dostali jakiś rzut pieniędzy tak jak invicta. A powiedz kiedy miałaś wizytę kwalifikacyjną ?

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • magda25 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zostalam zakwalifikowana w marcu z tego co wiem to juz nie kwalifikuja.

  • magda25 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki zle zostalam zakwalifikowana koniec stycznia zaczym zrobilam wszystkie badania wyniki itp to byl marzec

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu dzięki za odpowiedz :) To dla mnie ważne bo już myślałam że ktoś mnie oszukał ale wszystko jest ok. Dobrze że najpierw się upewniłam zanim zrobiłam zadymę w klinice ;) No to zaciskam kciuki i życzę ci powodzenia i wytrwałości!

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jesli mam juz umowiona kwalifkacje to klinika moze mi ja odwolac ze wzgledu ze srodki im sie skoncza?

  • magda25 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 1986 jesli jestes juz akwalifikowana to niemoga Cie zostawic na lodzie. A kiedy mialas wizyte i do kogo chodzisz??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda25 wrote:
    Ania 1986 jesli jestes juz akwalifikowana to niemoga Cie zostawic na lodzie. A kiedy mialas wizyte i do kogo chodzisz??
    tzn ja mam kwalifikacje dopiero 1 wrzesnia umowiona

  • magda25 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem jak jest w Invicie bo jestem w Invimedzie. Dziewczyny pewnie Ci powiedza jak jest

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania teoretycznie może się tak zdarzyć, ale nie sądzę żeby w dwa miesiące wykorzystali całą kasę

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Ania teoretycznie może się tak zdarzyć, ale nie sądzę żeby w dwa miesiące wykorzystali całą kasę
    kochana a kiedy teraz zaczeli kwalifkowac na poczatku lipca?


  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka:) już jestem po wizycie 1W. Dobrze że klima jest w samochodzie bo ciężko byłoby dojechać do kliniki 300km w taki upał....

    A chciałam dopytać, bo nie wiem czy dobrze rozumiem...1ds mam mieć 18 września, 2 września mam zacząć zastrzyki i brać co drugi dzień przez 3 tygodnie. Ale antyki biorę już od początku sierpnia i mam brać bez przerwy tej 7 dniowej jak to przystało na antykach...czyli mam nie robić żadnej przerwy aż do 10 września?

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    hejka:) już jestem po wizycie 1W. Dobrze że klima jest w samochodzie bo ciężko byłoby dojechać do kliniki 300km w taki upał....

    A chciałam dopytać, bo nie wiem czy dobrze rozumiem...1ds mam mieć 18 września, 2 września mam zacząć zastrzyki i brać co drugi dzień przez 3 tygodnie. Ale antyki biorę już od początku sierpnia i mam brać bez przerwy tej 7 dniowej jak to przystało na antykach...czyli mam nie robić żadnej przerwy aż do 10 września?

    ja bylam ogolnie na 3 opakowaniach antykow, po pierwszym opakowaniu mialam przerwe, a potem bralam 2 opakowania pod rzad. Jakby co, zeby sie upewnic, najlepiej napisac maila do nich i lekarz odpisze, jakie zalecenia <3 ogolnie mialam dosc ovulastanu - straszny lek jak dla mnie, wkurzona chodzilam, woda w organizmie sie zbierala, ponad 2 tyg bolaly mnie strasznie piersi - duze i nabrzmiale, mam nadzieje, ze ten skutek uboczny Cie ominie, a jak odstawilam lek, bardzo szybko przyszla @, a inne dziewczyny dostawaly np na 4 dzien po odstawieniu, ja szybciej... cala stymulacje zaczelam potem w 5 dc.

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wkurzona strasznie chodze... piersi duze ale nie bola. Dostalam rozpiske ze ovulastan mam brac dalej bez przerwy az do 10 wrzesnia...hmm..no chyba dr sie nie pomylila....?

    jigt0hs.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia ja też miałam nie robić przerwy między opakowaniami a właśnie zaczęłam trzecie odliczam dni do końca bo mam już dosyć tych tabletek

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wizytę mam umówioną dopiero 21 sierpnia u profesora bo J. będzie na urlopie. Dowiem się co się stało z zarodkami, dlaczego nie przeżyły. Ciekawe jaki protokół teraz mi dadzą.

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie, dr J jakos ok 12 dni bedzie mial urlop, ogolnie malo on ostatnio przebywa w klinice - nie wiem dlaczego... moze tez bedzie chcialodejsc jak dr G? <3

    ja poki co nie czuje mega jajnikow - jedynie jakby cos mi "napecznialy" w srodku, nic poza tym... bardziej kluly mnie na ovulastanie. Cos mnie teraz wieczorem mdlosci dopadly, moze po wiekszej dawce menopuru? Nic teraz takiego nie jadlam, zeby mialo mi sie zrobic niedobrze. A moze to juz objawy ciazy urojonej? hehe

    najgorsze to, ze hormony nami zadza - z tym sie nie wygra. Albo trzeba sie wyplakac, albo wykrzyczec :P a piersi - myslalam wtedy, ze sobie je sama odetne, normalnie o rozmiar lub wiecej byly powiekszone, zylki powychodzily - tak pewnie maja babeczki w ciazy... <3 Kurcze, co my sie objawami ciazowymi przed samym zajsciem w ciaze nameczymy, to naprawde nie lada wyczyn, a potem jeszcze doliczyc dolegliwosci z realnej ciazy ok 9 miesiecy hehe no ale czego sie nie robi dla maluszka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Dziewczyny wizytę mam umówioną dopiero 21 sierpnia u profesora bo J. będzie na urlopie. Dowiem się co się stało z zarodkami, dlaczego nie przeżyły. Ciekawe jaki protokół teraz mi dadzą.

    no wlasnie - ciekawe. Bo leku raczej nie zmienia - u nas w klinice Invicta, z tego co wiem, tylko menopur stosuja. A szkoda, bo nie na kazda moze dzialac ten sam lek, dla jednej bedzie dobry menopur, a dla innej bedzie dobry np gonal. Moga jedynie zmienic tak jak mowisz protokol, lub dawki leku <3

  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 no ja na szczęście dobrze zareagowałam na menopur. Mam nadzieje, że kolejne podejście do in vitro szybko mi zleci bo jakoś ten 21 sierpnia mnie zmartwił. Muszę czekać jeszcze tyle czasu i pomyśleć, że byłabym już po transferze. Mam nadzieje, że u Ciebie ta większa dawka menopuru zadziała i urosną dorodne pęcherzyki. Boli mnie to, że znowu muszę przechodzić tą mękę od samego początku. Ja podczas wyciszania Ovulastanem nie czułam się źle, nie miałam zmian nastrojów. Po menopurze już pod sam koniec bolały mnie piersi i jajniki właśnie tak jakby były napuchnięte. Dodatkowo czułam się senna, mogłabym przeleżeć cały dzień. Czy mało J. przebywa w klinice hmm nie powiedziałabym bo za każdym razem Go widziałam.

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile Was wynosi stymulacja?
    I jeszcze jedno pyt cZy jak juz sie zakwalifikuje to czy oni ze mna ustalaja termin rozpoczęcia procedury czy mam odgórnie przydzielone? Pytam bo we wrześniu szykuje mi sie wyjazd i moze wiecie co i jak?

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ