X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w jednym jajniku chyba naliczyla z 14, w drugim z 16, ale ile dokladnie sama nie wiem... kurde, ale taki wysoki estradiol - obawiam sie hiperki. Zna ktos taki przypadek jak ja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 22:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam estradiol około 6200, hiperki nie miałam, transfer udał się za pierwszym razem.

    Powodzenia :*

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danae wrote:
    Ja miałam estradiol około 6200, hiperki nie miałam, transfer udał się za pierwszym razem.

    Powodzenia :*

    na watku IVF dziewczyny mnie ostrzegaja przed hiperka, narazie nic zlego sie nie dzieje, ale dzis wieczorem byl pregnyl, on ponoc nasila objawy, zobaczymy jak jutro bede sie czula... oby wszystko bylo dobrze, tak bardzo nie chce trafic do szpitala <3

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    estradiol ponad 7 tys <3 reszte jak zostana - oddajemy do adopcji, tak postanowilismy na poczatku i poki co decyzji nie zmieniamy, a Wy?

    margo001 - teraz mi wykracz ciaze, bo dobrze Ci idzie wrozenie mojej przyszlosci :D


    Ja już ci pisałam, że limit pecha wyczerpany w Twoim przypadku także będzie dobrze ;) A przyznam się, że jedną ciążę mam koncie, koleżance powiedziałam że czuję że się udało i klika dni później zrobiła test i były dwie krechy:)

    Muszynka a Ty jak antyki znosisz?

    Anna255 lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo jest ok, nie czuje się jakos inaczej, może trochę bardziej nerwowa jestem ale nie koniecznie przypisuje tą wine tabletkom.
    hehe dziwnie tak po latach wrocic do tego ustrojstwa, nie myslalam, ze jeszcze będzie mnie to kiedyś czekało ;)
    A Ty kiedy zaczynasz stymulacje ? Widze, ze teraz gonapeptyl, ja startuje miesiąc po Tobie bo 2 września. Jak się czujesz ?

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Ja już ci pisałam, że limit pecha wyczerpany w Twoim przypadku także będzie dobrze ;) A przyznam się, że jedną ciążę mam koncie, koleżance powiedziałam że czuję że się udało i klika dni później zrobiła test i były dwie krechy:)

    Muszynka, a Ty jak antyki znosisz?

    o Ty szamanko hehe :) wstalam i czuje sie ok, tyle ze jajniki nabrzmiale, ale przy takiej ilosci jajek to normalne... balam sie dzis obudzic i wstac, myslalam, ze bede sie gorzej czuc, ale tak jak wczoraj sie czuje, jedynie lekko wzdeta... jutro sadny dzien :)

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Ale super, ja tez zaczynam stymulacje 18 września :) w której jesteś klinice ?
    Ja antyki biore od 4 sierpnia i 11 września biore ostatnia tabletke.
    Wtedy okres i 18 wizyta. Gonapeptyl biore od 2 września.

    Ooooo no prosze...idziemy łeb w łeb...:) z tym ze ja antyki biore od 30 lipca i to byl 2dc... teraz we wtorek (przedwczoraj)bylam na wizycie 1w i to byl moj 14 dc... invicta wroclaw...a wy?

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory dzien cyklu teraz masz?

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna 255 wiedzialam ze bedzie wszystko wspaniale:) nie na marne trzyma sie te kciuki:)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszynka ja na razie całkiem dobrze się czuję, wieczorami trochę głowa boli ale generalnie jest ok. Stymulację zaczynam za tydzień, a muszę powiedzieć że od zastrzyków to czas już bardzo szybko leci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 20:43

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    A ktory dzien cyklu teraz masz?
    Ja dziś mam 19 dc zaczelam pozno brac antyki bo w 9 dc.
    Tez invicta ;) hehe będzie nam raźniej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 08:43

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Muszynka ja na razie całkiem dobrze się czuję, wieczorami trochę głowa boli ale generalnie jest ok. Stymulację zaczynam za tydzień, a muszę powiedzieć że od zastrzyków to czas już bardzo szybko leci
    No i dobrze, ze tak szybko leci bo tyle czasu chcemy być już mamusiami wiec niech to wszystko wreszcie się zacznie i nasz maly skarb z nami zamieszka :)

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszynka a z jakim czynnikiem jestescie?

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszynka a z jakim czynnikiem jestescie? A to tak mozna od 9 dc? Ja kwalufikowana bylam 7 lipca...wtedy bylam w 5 dc i dr kazala nrac od nowego cyklu czyli w sierpniu bo juz wtedy bylo za pozno...

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to jeszcze raz trzeba miec to zaświadczenie o ubezpieczeniu zdrowotnym w naszej invikcie czy nie i tylko sprawdzają po peselu w ewus ? bo ja juz zgłupiała...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 19:57

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja nic nie miałam i nie było żadnego problemu, myślę, że po peselu sprawdzają.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Ania ja nic nie miałam i nie było żadnego problemu, myślę, że po peselu sprawdzają.

    dokladnie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytam, bo co dzwonie na infolinie to mi przypominają o potwierdzeniu :/ a moj obecnie pracuje na czarno i jedzie sie zarejestrować do urzędu pracy , i dopiero po tygodniu od zarejestrowania moze dostac zaswiadczenie takowe ale do ewus jest w dzien rejestracji zgloszony a sek w tym ze do urzedu pracy musi jechac w rodzinne strony co nam na reke nie jest jechać drugi raz po zaświadczenie ..


    noi druga sprawa ile czekałyście na amh u nas bo jak sobie podzwoniłam to w invikcie najtańsze bo tak to wszędzie 180 zl:/ (planuje we wtorek podjechac i zrobic) i czy moge tak z ulicy wejsc i je zrobic czy musze sie umawiac?



    sorki ze tak Wam marudze ale tu jakas info to tu znowu i mi sie namieszalo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 21:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania - jesli Twoj by zalatwil sobie potwierdzenie zameldowania tymczasowego (np tam gdzie ty mieszkasz, ale to bys musiala z nim do urzedu miasta sie udac) to jest opcja, ze zamelduje sie u ciebie w miesice, nie bedzie musial jechac w rodzinne strony. Wiem, bo sami sie dowiadywalismy, my z moim to 2 rozne krance polski i tez ciezko bylo z ubezpieczeniem... mi sie wydaje, ze po zgloszeniu w urzedzie juz sie liczy, i od tego dnia sie jest ubezpieczonym, tym bardziej, ze w klinice nie potrzeba potwierdzenia na kartce, maja eWUŚ i to im wystarczy :) a w PUP po prostu powiedziec, by wyslali potwierdzenie poczta na Twoj adres i tyle ;)

    musialabys zapytac w recepcji apropo AMH, bo jak dotad zwykle skierowania wystawiali mi lekarze po konsultacji... <3 nie pamietam ile czekalam dokladnie, kwestia kilku dni. Dluzej czekalam na kariotypy - 21 dni.

    ps - ja jeszcze gorzej marudzilam i meczylam dziewczyny, spokojnie - jak ktos zna odp na Twoje pytania, na pewno Ci tu cos doradzi... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 21:58

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 a ty nie mialaś wczoraj przypadkiem punkcji ? Czy ja sobie coś wymyśliłam ;)

    k0kdanlij48n3q4y.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ